Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 29 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2014 21:44 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: lojzalojzovic
občas dávají dobří lidé své fotky z podobných akcí na svoje rajče a hází sem potom link ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.03.2014 20:49 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: lojzalojzovic
Já Tě chápu, ale focení je vlastně jistý druh práce, kterou vynaložíš a někdo jiný tu Tvoji práci pošle do...... A to je špatně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.03.2014 20:45 Muž lojzalojzovic [327] Re: Pepan
musím reagovat, fotím rád a fotit budu, po každé burze předám kartu pořadateli, tudíž nemám vliv na zveřejnění fotek. pokud by někdo poradil jak rychle a hromadně uploadovat fotky na nějaké úložiště, můžu to příště zkusit udělat sám - akorát na to fakt nemám moc času čili jakýkoliv rychlý a jednoduchý způsob vítám (a ještě jsem to nikdy nedělal čili to fakt neumím).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2014 17:02 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: jirkaova
jirkaova napsal: Zdravím,21.2.04 jste se dotazoval na fotky z burzy konané dne 16.2.04. Ten den Lojzalojzovič odepsal, určitě budou. 22.2.04 Váš dotaz a kdy? Ten den Lojzalojzovič odpovídá, ve foťáku byly už na burze, ale kdy budou upraveny a zveřejněny, už není na mě. 25.2.04 jste se dotázal přes rybičky pořadatele na termín zveřejnění fotek. Bez odpovědi. 18.3.04 jsem se já dotazoval e-mailem pořadatele burzy co brání ve zveřejnění fotek. 19.3.04 jsem dostal odpověď, že pořadatel žádné fotky neobdržel. Tak tomu už nerozumím. Tolik o fotkách.
JIRKAOVA

Teď je otázka, zda bude v budoucnu vůbec někdo ochoten fotit, když zveřejnění fotek vyšumí do ztracena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2014 16:46 Muž georg [112] - AfrikaRe: jirkaova
...asi problém někde po trase ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2014 16:32 jirkaova Re: Pepan
Zdravím,21.2.04 jste se dotazoval na fotky z burzy konané dne 16.2.04. Ten den Lojzalojzovič odepsal, určitě budou. 22.2.04 Váš dotaz a kdy? Ten den Lojzalojzovič odpovídá, ve foťáku byly už na burze, ale kdy budou upraveny a zveřejněny, už není na mě. 25.2.04 jste se dotázal přes rybičky pořadatele na termín zveřejnění fotek. Bez odpovědi. 18.3.04 jsem se já dotazoval e-mailem pořadatele burzy co brání ve zveřejnění fotek. 19.3.04 jsem dostal odpověď, že pořadatel žádné fotky neobdržel. Tak tomu už nerozumím. Tolik o fotkách.
JIRKAOVA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2014 07:57 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: georg
Jo, fotky se dělají, ale do fotogalerie burzy už nedoputují. A dávat je tam pár dní před další burzou je už taky mimo, protože člověk si obvykle chce hned po burze projít, zda něco nepřehlédnul.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2014 07:47 Muž georg [112] - Afrika
Tak někdo to fotit určitě fotí, tak dát dotaz přímo na něj, kde to vázne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 23:37 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Pepan
Hlavně je to škoda, i dost mimoostravských by fotky jistě rádo vidělo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 23:26 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: ivaha
Jo, to máš plnou pravdu, protože poslední dvě burzy tu není jediná fotka. Myslím si že je to fakt ostuda, když si uvědomíme že se jedná o největší akvaristickou burzu na Moravě.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 23:15 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Pepan
Je to jediná, kterou tady bedlivě sleduju a na kterou jezdím, takže pro mě "v ilegalitě" není. Ale ty fotky by mi zpříjemnily těšení se na ten červen :-D Pravda je, že dřív tu bývalo fotek víc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 23:09 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: ivaha
ivaha napsala: Taky bych se ráda mrkla. Osobně se do Ostravy podívám zase až za pár měsíců, takže aspoň přes fotky by bylo fajn ano
Mě to štve taky. Člověk se chce kouknout, co na burze přehlídl a nic. U jiných burz to jde, ale ta naše mi připadá jako by byla v ilegalitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 23:00 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Pepan
Taky bych se ráda mrkla. Osobně se do Ostravy podívám zase až za pár měsíců, takže aspoň přes fotky by bylo fajn ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 20:36 Muž Jurdas [37] Re: Pepan
Také bych se rád podíval
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 17:53 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Já vím že vypadám jako věčný rejpal, ale fotky z burzy zase nebudou? Nebyly z únorové, za chvíli je začátek dubna a fotky z březnové taky nikde. Kde to vázne?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.03.2014 13:27 Muž vs001 [21] - RostlinyRe: Ciffik
Ha, tak tos byl ty, kdo vybral všechny choco sakury!!! Pan Šabršula mi říkal, že ho někdo obral o všechny najednou! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2014 13:21 Muž vs001 [21] - RostlinyRe: Priest
Tak to byl krásný den....já tam jel jen pro slíbené rostlinky od Kujavana a jak jsem se musel prodírat těmi davy lidí, tak jsem byl rád, že jsem nic jiného nesháněl.
Ještě bys tu mohl vypsat pro inspiraci ty odchovny! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   16.03.2014 20:36 Muž Priest [325] - CichlidyRe: acik
Mě nikdo nic nevyčoroval hop ,lidí jako máku,koupil jsem co jsem potřeboval a po zpáteční cestě jsme stihli navštívit tři odchovny.Skvěle strávený den.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 20:10 Muž acik [416] Re: DANMAZUR
to že se čoruje na Ostravské burze to sem určitě patří,ať si každý dá pozor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.03.2014 20:08 Muž DANMAZUR [20]
Všichni jsou na nic jen si chcou nahrabat prachy ale nějakého zvolit musíme.A myslím ze tuto diskusi můžeme uzavřít.Do diskuse akvarijní burzy ostrava nepatří nic o zlodějů a politicích.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 20:07 Žena darka [520] Re: DANMAZUR
Už bych to dál nerozebírala, debata se ubírá směrem, který patří do pokecu a ne do tohoto vlákna ;-), krade se bohužel i mezi námi akvaristy, protože pytlík s rybami je zloději k ničemu, třeba se ten dotyčný jen spletl a přibral nechtě i moje zboží, moje chyba, příště si dám větší pozor ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 19:52 Muž DANMAZUR [20]
My nejsme zloději,zloděje z nás dělají naší politici.Vysoké ceny nízké platy velká nezaměstnanost....nutí nás k tomu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 19:26 harpunar Re: grunda-No pokud vyjedeš do civilizace
tak jsme za zloděje,tomu věř!!!Nemáme vůbec dobrou pověst.Ony ty nápisy-Češi nekraďte- nikdo nepsal pro nic za nic.Ale to je na jinou debatu,mne jen mrzí že člověk,kterého léta znám byl u nás okraden,aniž něco v autě vystavoval,Darka taky a k tomu není co dodat. Amen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.03.2014 16:44 Muž DANMAZUR [20]
Nevím sice co je na tom pravdy ze se v Ostravě krade nejvíc z ČR mapa se mi neobevila ale to ze se to vám stalo neznamená ze jít ven po setmění je nebezpecne.Jestli se tady krade nejvíc tak protože Ostrava je velká a je v ní největší nezaměstnanost.A navíc vždycky musí být nějaké město nejnebezpečnější ale zase z Ostravy nedělejte Mexiko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 16:18 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: darka
mě šlo spíš o to rychlé odsouzení, že jsme národ zlodějů. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 16:17 Muž acik [416] Re: Pepan
prostě Ostrava patří celkově z nejvíce zvýšené krmiminality v ČR a to nejen krádeže www.mapakriminality.cz a můžeš si klidně myslet,že se krade všude :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 16:13 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: acik
Krade se všude, kde mají zloději příležitost. Ale co kdybychom téma zlodějin opustili a bavili se přímo o burze a ne o tom, kde se krade ví a kde míň?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 16:11 Žena darka [520] Re: grunda
To byl nějaký chmaták náš si myslím, s těma boraraskama hmm , Harpunář mi je donesl až ke stolu, zepředu, já si je odložila na stůl mezi věci na prodej, zaplatila, a než jsme prohodili pár slov byl pytlík pryč :-( , naštěstí už předtím jsem si jich 20 koupila a to bylo jen dalších 10, takže aspoň něco mi zbylo hop Taky moje chyba, uznávám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 16:08 Muž acik [416]
v Ostravě se krade dost,mě taky vykradli auto ve Výškovicích,ale nic moc jsem tam neměl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.03.2014 15:47 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: harpunar
nehledě na to, že zloději vůbec nemusí být Češi. U nás pořádaly nájezdy na chaty poláci ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 15:44 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: harpunar
harpunar napsal: ukradli ze stolu Borarasky,které koupila pár minut předtím u mne a pak se vtátil náš host a kamarád akvarista z Polska Kaźimierz,že jim vykradli auto-jeho kolegyni ukradli dva mobily,peníze a hlavně doklady,které měla v odkládací skřínce.Takže snad doteď to řeši policie,která jako obvykle věc odloží. No jak mi řekl,je na naší burze naposledy a já se mu vůbec nedivím.Jen jsme opět dokázali,že jsme národ zlodějů.Takže dojem coby prodejce dobrý,ovšem ten závěr vše pokazil........... :-(
Nechci se do polské návštěvy navážet, ale nechávat v autě cenné věci je dost nerozumné. Dostat se do něj je pro šikovného zloděje otázka pár vteřin a všude do nás hustí že je nejlepší dát zlodějům najevo, že v autě nic cenného není. Mimochodem, v Polsku se tolik nekrade? A Darky je mi moc líto. Potkal jsem ji na burze a radovala se že je koupila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.03.2014 15:34 harpunar – Burzu tentokrát pokazili zloději-Darce
ukradli ze stolu Borarasky,které koupila pár minut předtím u mne a pak se vtátil náš host a kamarád akvarista z Polska Kaźimierz,že jim vykradli auto-jeho kolegyni ukradli dva mobily,peníze a hlavně doklady,které měla v odkládací skřínce.Takže snad doteď to řeši policie,která jako obvykle věc odloží. No jak mi řekl,je na naší burze naposledy a já se mu vůbec nedivím.Jen jsme opět dokázali,že jsme národ zlodějů.Takže dojem coby prodejce dobrý,ovšem ten závěr vše pokazil........... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 14:06 Žena darka [520] Re: predator3313
A Winter je nemá? ;-) Občas jezdívá do Ostravy i mimo burzu a doveze, co chceš palec
Dnes tam taky byl, neprodává, ale doveze, co si objednáš potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 14:03 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Ciffik
Jo těch sakur jsem ti tež všiml, no já jsem si koupil nějake cherry abych trochu uživil chov a pak jsem právě chtěl bud palmaty nebo simoni, ale neviděl jsem ani jedny (ty simoni jsem ani nečekal :-D )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 13:38 jamajcan Re: predator3313
Kolik jich chceš? ahoj Ale mám Greenky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.03.2014 13:38 Muž georg [112] - Afrika
Lidí tam bylo teda požehnaně :-) Nakonec jsem se ale na delší dobu zastavil u kolegů, co tam prodávali ryby a dopoledne uteklo jako voda. Nějaké známé, koupěchtivé lidičky jsem ale přecejen potkal. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 13:33 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: baletka
Já jsem to sice neviděl, ale věřím, že to bylo hrozné. To je na zabití. Jenom by mě zajímalo, jak ten úhyn vysvětlil majiteli ryb. Ke svým by se tak nechoval, protože by věděl, kolik dá takový odchov práce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.03.2014 13:32 Muž Ciffik [761] - Rostliny
Fuha, šlo poznat, že je po výplatách, takovou řadu a tolik lidí snad nepamatuju. Klobouk dolů před pořadateli. Fronta postupovala velmi rychle.

Všem známým se omlouvám, že jsem se nezastavil na kus řeči, bohužel jsem byl odvolán a z burzy jsem musel mílovými kroky spěchat domů...

Kytky jsem Pepanovi předat stihnul, víc známých nepotkal :-(

Co se těch akar týče, přišlo mi, že nebyly jediné. Člověk si už dneska musí dávat bacha i na té naši burze od koho a co kupuje.

predator3313: Palmaty tuším nikdo neměl, ale neprotlačil jsem se k prodejci dos.x podle nabídky v mailu je nabízí, ale jestli je tam měl nevím. Zkusil bych písnout Liborovi.

Co se mě týče, stačil jsem si za tu půl hoďku všimnout choko sakur Ludvíka Šabršuli, které jsem ihned všechny vykoupil smich

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 13:25 Muž lojzalojzovic [327] Re: Drahoš .
nemáš zač, než by to mělo hnojit kompost radši to donesu, začalo to trochu růst tak snad příště budou další ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 13:10 Žena baletka [624] Re: Pepan
Bylo to dost hrozné. Tomu chlapovi bylo evidentně dost jedno, co s těmi rybami je, bylo mu to vidět na obličeji. Paradoxně na překupníka nevypadal, měl tam jen ty akary a nějaké dvě další nádržky, myslím, že dokonce s rostlinami. Ale je úplně fuk, jestli překupník nebo chovatel, on by ty mrtvoly klidně někomu prodal a řekl, že se doma rozplavou. Chudáčci ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 13:08 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: baletka
baletka napsala: Zajímavá historka z dnešní burzy: v malé prodejní nádrži tipuji tak 15l cca 20-30ks akar hnědých o vel. řekněme 7cm, třetina z nich leží bez pohybu na boku, další třetina pomalu lehá. Na poznámku o tom, že "mu to tam chcípe" prodejce odpoví: "ony jsou vylekané, tak si lehají na bok"... coze ne
Ony byly tak vylekané že si lehly a už nevstaly. rozzureny Takhle se obvykle chovají překupníci, protože chovatel, který ty ryby odchoval, by to nikdy nenechal do takového stavu dojít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 12:56 Žena baletka [624]
Zajímavá historka z dnešní burzy: v malé prodejní nádrži tipuji tak 15l cca 20-30ks akar hnědých o vel. řekněme 7cm, třetina z nich leží bez pohybu na boku, další třetina pomalu lehá. Na poznámku o tom, že "mu to tam chcípe" prodejce odpoví: "ony jsou vylekané, tak si lehají na bok"... coze ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 12:54 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
Dneska tam zas byl pořádný nácvak :) . Všimli jste si jestli někdo nabízel krevetky palmaty? Nikde jsem je neviděl ale často mě dav odtlačil dřív než jsem si vše pečlivě prohlídnul..:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.03.2014 12:11 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
A musím poděkovat lojzalojzovic Robert Kolek za rostlinky Děkuji moc už jsou zasazené ahoj ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2014 14:43 Žena baletka [624] Re: Drahoš .
ahoj,mam kbelik stonkovek,nic moc po tydnu od protrhani,ale na zalozeni a zajeti akva myslim dobry. Chces?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2014 16:56 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Ahoj lidi založil jsem dnes nové aq a chtěl bych poprosit jestli bi mi někdo nedaroval rostlinky budu čekat dole v bufetu v 9hod. odřezky a komu se nehodí nějaká rostlinka do aq a chce se ji zbavit.napište dik drahoš hnedovku křidlatou. mokřanku trojkveta. blyxa japonská. nebo plevunku. šipatkovec
stydim ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 21:38 Žena baletka [624]
Zdravím, chtěla bych rozšířit hejno brochisů splendens, nebude je tam někdo mít? Plus párek Mikrogeophagus altispinosus? Plus paracheirodon simulans, 30?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 13:48 Pedrostreet
Zdravím vyskytuje sa na burze táto rybka danio kyathit alebo má niekto na predaj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 06:29 Muž ondra [168] - ŽivorodkyRe: Folvi
Určitě budou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2014 23:45 Muž Folvi [-22] – razborka mikro
zdravím,
nevíte někdo, zda na burze bývají razborky mikro? chtěl bych si tam pro ně v neděli zajet ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [29] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=1401