Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 54 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2011 13:08 Žena orlynka [13] - LabyrintkyRe: Radek
Mívám je i já, ale zrovna to jsou malí caparti, ještě tak necelý měsíc a pudou do prodeje. A odkud jsi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2011 12:18 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Radek
Tyto ráčky mívá p.Hřívňák (kontakt na něj je na stránkách burzy www.aquaburza.cz/… )Pak je měl ještě jeden z prodejců ,ale nevzpomenu si který.Možná ,mne někdo doplní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2011 12:09 Radek – mini ráčky CPO
Dobrý den, bude někdo prodávat na sobotní aquaburze oranžové mini ráčky CPO? Pokud ano, jaká bude cena? Měl bych zájem o 1 samce a 2 samičky. Děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2011 10:30 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Nezapomeňte na zítřejší aquaburzu :-) Poslední možnost jak si před prázdninama udělat zásoby krmiva, popř. koupit nějakou šupinatou kamarádku do akvária. Jinak až v záááříííí :-) www.aquaburza.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2011 15:13 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
Buďte v pohodě :-) já to taky zjišťuji až z fotek :-) Nebo obcházím a "kecám" s chovateli po burze a to už v akva toho moc není :-)Ráno se to stíhat nedá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2011 17:45 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Cyril
Taky mě u fotek nadzvedne, co všechno jsem přehlídl. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2011 17:02 Cyril
A kruci,v té záplavě fotek mě přepadávají pochybnosti,jestli jsem tam vůbec byl,protože až tady vidím,co všechno uniklo mé pozornosti/hadohlavci,nádherní sumečci atd/. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2011 14:16 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Chem
S tímhle částečně souhlasím většině lidem stačí tu rybu prostě mít ale každý chce aby aspon nějaký pěkný tvar a barvu měli...Nekupuju si terčovce abych se potom doma díval na cosi co vypadalo jako bych to natáhl...Neměli vůbec kulatý tvar ač jsem dělal co jsem dělal tak jsem z nich víc jak 8-9cm nevymáčkl...Ovšem nevím jak je to u tohoto diskusáře ted už půl roku jsem u něj nebyl....Jediné co vím tak že drtivá většina prodejců terčů na burze chce anebo lépe všichni by uvítali aby se tam už neobjevil...
Jeden s chovatelů dokonce přijel na burzu a když se podíval na ceny od onoho chovatele tak se sbalil a naštvaný jel domů...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2011 14:12 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Pepan
Tento chovatel byl v tu chvíli doma pouze jsem mu zavolal že jsem před vchodem....Navíc myslím že nepracuje poněvadž okolo 60 mít už bude takže by si chvilku dle mého našel...Ono je samozřejmě něco jiného taková fabrika a malý chov a navíc dle mého by si měl každý chovatel na takovou situaci minimálně hodinku vyhradit aby začínajícímu diskusáři něco řekl o těchto rybách...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2011 10:59 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Odskočím od tématu zde je pár fotek z burzy aquaburza.galerie.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   17.05.2011 08:50 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: smidakkuba
Já bych si dovolil ještě pár slov k délce té návštěvy. Možná by bylo lepší si domluvit, jak dlouho je dotyčný schopen si na Vás udělat čas. Pro někoho hodina nic neznamená, pro druhého je i půlhoďka moc dlouhá. Uvedu tady příklad z trochu jiného oboru. Můj kamarád se dlouhodobě věnuje masožravým rostlinám. Když je pěstoval v bytě na parapetech, nebyl problém k němu přijet a pokecat třeba dvě hodiny. Dneska má velký skleník a několik foliovníků a vlastně má firmu na výrobu a distribuci kytek. Je absolutně nemyslitelné k němu přijet a courat se dvě hodiny po sklenících. Je to prostě fabrika a já musím respektovat, že tam je určitý řád. Možná i ten chovatel měl tehdy naspěch, nebo jste si neřekl o více času.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 22:49 Muž Chem [837]
smidakkuba napsal:
U tohoto prodejce jsem byl aji doma a popravdě ten přístup...Asi takto přišel jsem k němu a za 10 minut jsem stál s pytlíkem s rybama na chodbě...Ani mě nepustil ke slovu ani abych se na něco zeptal prostě jsem přišel a on jen tak jaké vezmem no tak jsem vybral a on jen nashle no tak co mi zbývalo...A u jiného prodejce jsem seděl hodinu a půl u akvárka a pokecali jsme si řekl mi vše o genetice apod...Je to o přístupu ale tohle mnoho lidí nevidí a myslím že i to je důvod proč mnoho kvalitních chovatelů končí...


Asi takto - kdybych s každým, kdo chce krevety seděl a vykládal, nebo s ním chodil do chovny krevety lovit, tak to dělám na plný úvazek i v sobotu a v neděli - jen to lovení a vykládání. Když někdo chce poradit, poradím, když chce ukázat chovnu, ukážu mu ji. Tak k tomu přistupuje, věřím, i on. Bavil jsem se s ním mnohokrát a nevypadal, že by se bavit nechtěl. O terčích toho ví mnohokrát víc, než já a o krevetách také něco ví a má je. Myslím, že zas takový záporňák, jak ho líčíš to nebude..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 22:45 Muž Chem [837]
smidakkuba napsal: Souhlasím....Na burze je jeden ,,chovate´´ terčovců...Všichni ostatní chovatelé jsou na něj strašně naštvaní příšerně jim kazí ceny chce za terčovce 90,-kč a podobné ceny v 6cm samozřejmě ostatní si je cení víc...

Pokažení cen neexistuje - je to otázka nabídky a poptávky. Vůbec se v terčovcích nevyznám, ale je to myslím stejné, jako u krevet. Pokud někomu nezáleží na genofondu a kráse jedince, koupí to nejlevnější a "má krevetu", což mu stačí a já v tom nevidím problém. Stejně tak kdo chce, má od tohoto chovatele terčovce a je mu jedno jakého - proste hezkou kulatou barevnou rybu za dobrou cenu.. Proc ne.

smidakkuba napsal:
Tento chovatel nějakou genetiku,křížení a podobné věci naprosto neřeší no řekni sám pokřížit snake skin a blue daimond a na burze prodávat blue daimond a leopard snake skin je fakt bordel...


Souhlasím s tím, že dělat nepořádek v názvosloví jednotlivých variet a křížit variety a dávat jim nová jména je "nečestné a nesportovní". To, že pokřížil ty variety a prodával jejich potomstvo jako jiné variety víte odkud? To Vám řekl? Nebo je to na těch rybách poznat? Znovu píši, že se v terčích nevyznám, jen při pohledu do googlu vidím, že všechny ty variety existují..

smidakkuba napsal: Jenže lidi co se v tom nevyznaj nebo to mají jen na okrasu tak těm je to naprosto jedno a koupí to nejlevnější a když se jich zeptáš jestli ví něco z minulosti těchto ryb jako například jací jsou rodiče,jací byli jejich rodiče jestli jsou nepříbuzní apod.Tak vědí naprostý prd o minulé genetice...Ani neví v jaké vodě byly chovány apod...

A to tem lidem naprosto myslím stačí a nic špatného na tom nevidím. Také máme kočku, která nic nestála a nevidím na ní nic špatného oproti kočkám za několik tisíc.

pokračování v další zprávě...

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 21:41 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Pepan
Právě, každý prodejce si může určit cenu jakou chce a je na lidech, jestli to od něj koupí. Já na burze třeba koupil L128 (Krunýřovec modrý fantom) za 400Kč. Sice byli malincí, ale pod 1000Kč moc často nebývají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 18:03 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Cyril
Ty Anubiasy Vám přeji. Je fakt, že jejich cena na burzách bývá vyšší. Někdy ale narazíte na burzách na ryby a kytky za ceny, o kterých se Vám může v obchodech nebo u jiných prodejců jenom zdát. Asi to chce být v pravý čas na pravém místě a to jste v těch Hranicích byl. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 17:58 Cyril
Ty jo,docela jsem tady rozjel debatu o poměru kvalita verzus cena.Já nemám s burzama nic moc zkušenosti,ale nemůžu si pomoc, mně připadlo,že ceny na burze a v obchodě byly srovnatelné,aspoň u těch produktů o které jsem se zajímal /rostliny/.Teď jsem si dovezl z Hranic pět moc pěkných trsů anubias nana po 50 kačkách.Za ty prachy bych to na burze nekoupil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 17:38 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: smidakkuba
To není jenom u ryb. Proč myslíte, že jsou takové návaly v některých supermarketech, i když se ví, že prodávané zboží je sice levné, ale nekvalitní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 17:34 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Pepan
Musí na to každý přijít sám ale problém je v tom že hodně lidí jde jen po ceně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 17:19 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: smidakkuba
U těch terčovců platí to samé co třeba u živorodek. Buď nehledím na kvalitu a potom a nízkou cenu dostanu směsku a nebo chci kvalitu, ale musím si připlatit. Na to ale musí každý přijít sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2011 15:59 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Pepan
Souhlasím....Na burze je jeden ,,chovate´´ terčovců...Všichni ostatní chovatelé jsou na něj strašně naštvaní příšerně jim kazí ceny chce za terčovce 90,-kč a podobné ceny v 6cm samozřejmě ostatní si je cení víc...Ale podstata je v něčem jiném...Tento chovatel nějakou genetiku,křížení a podobné věci naprosto neřeší no řekni sám pokřížit snake skin a blue daimond a na burze prodávat blue daimond a leopard snake skin je fakt bordel...Ostatní si hledí na to by byly páry při nejmenším čisté a tenhle na to naprosto kašle navíc jeho ryby jsou šmejdy....Až na jeden druh jsem se na něm vždy vysekal...Jenže lidi co se v tom nevyznaj nebo to mají jen na okrasu tak těm je to naprosto jedno a koupí to nejlevnější a když se jich zeptáš jestli ví něco z minulosti těchto ryb jako například jací jsou rodiče,jací byli jejich rodiče jestli jsou nepříbuzní apod.Tak vědí naprostý prd o minulé genetice...Ani neví v jaké vodě byly chovány apod...U tohoto prodejce jsem byl aji doma a popravdě ten přístup...Asi takto přišel jsem k němu a za 10 minut jsem stál s pytlíkem s rybama na chodbě...Ani mě nepustil ke slovu ani abych se na něco zeptal prostě jsem přišel a on jen tak jaké vezmem no tak jsem vybral a on jen nashle no tak co mi zbývalo...A u jiného prodejce jsem seděl hodinu a půl u akvárka a pokecali jsme si řekl mi vše o genetice apod...Je to o přístupu ale tohle mnoho lidí nevidí a myslím že i to je důvod proč mnoho kvalitních chovatelů končí...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 15:32 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Tokuschew
Co se týče těch krunýřovců, tak tehdy byl jejich odchov výjimkou a cena byla poplatná nedostupnosti těchto ryb. Dneska je ale množí snad každý a cena je úměrná dostupnosti ryb. A co se týče stagnace cen, ony nestagnují, ale spíše padají doslova na hubu, protože koruna v roce 1980 měla úplně jinou kupní sílu než dnes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.05.2011 13:30 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Cyril
Jsme ve více, či spíše méně fungující tržní ekonomice a každý si může cenu za své zboží stanovit sám. Někdo si daný výpěstek cení na padesátikačku, jiný na stopadesát korun. Moje právo je, abych si nakoupil tam kde chci. S výjimkou cen energií, vody a paliv tu snad neexistuje státní diktát a určování cen. A co se týče cen v akvaristice, myslím si, že jsou dost často až nezdravě nízko. Když jsem na burze viděl, že deset pravých neonek mohu koupit za sedmdesát korun, jako kupujícího mě to sice potěší, ale zisk pro prodejce musí být minimální a je otázka, zda by se mu tato cena dlouhodbě vyplatila protože tato cena je nižší než za éry minulé. Bohužel s otevřením hranic jsou dnešní pěstitelé v situaci, že se musí s cenou podbízet, nebo padnou. Je otázka, zda je to dobře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 10:15 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Tokuschew
Přesně tak jak píšete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 08:49 Muž Tokuschew [22] - RostlinyRe: smidakkuba
Hmmm. Ja jsem kupoval Alty od Chmelaře po 550,-Kč, Vzal jsem všechny a byl jsem spokojen i s touto cenou. Jsou nádherní.
V. Gigantea za 60,-? To není až takové špatné. Podobná od Tropica vyjde na nejakých 150,-.

Myslím, že na ceny se třeba stěžovat poněkud v jiných oblastech, jako energie, palivá, potraviny. Akvaristika si drží stabilní ceny již moc dlouho a je mi to dost divné.

Pamatuji se na období (myslím 80 roky) kdy krunýřovec stál 50,- a dnes je o polovinu levnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2011 18:15 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Cyril
Za toho terčovce to není až tak hrozná cena pokud to byl kvalitní a dobře rostlý kousek a co se týče alt tak je tam měli sice za 500 ale už o něco odrosteljší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.05.2011 16:58 Cyril
Trochu mě tam zaskočily některé ceny,především polsky mluvících prodejců. Dospělý terčovec 1400 Kč,lyrovitá mečovka 120 Kč.Středně velká vallisneria gigantea s uhnívajícími lisy za 60 Kč/ v hranické akvaristice jsem koupil výstavní kousky za 50 Kč /. Minule tam nabízeli alty za 500 Kč a tady je pan Chvosta nabízí za 300 Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2011 13:35 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Kolco
Podívejte se sem: www.akvarijnirostliny.eu Tento člověk je "fajnšmekr" a má velice pěknou sbírku rostlin které pěstuje.Ne vše pochopitelně má na burze. Nebo se domluvte s. Tokuševem rostliny Tropica.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2011 13:07 Muž Kolco [57]
Velice bych uvítal,kdyby některý z prodejců dovezl cryptocorinu aponogetifolia a vallisnerii giganteu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2011 12:30 Muž georg [112] - AfrikaRe: GAGAL
jj,už se těším,je to fajn relax na sobotní dopoledne. I když si říkám,že momentálně nic nepotřebuju,nikdy jsem ještě neodešel s prázdnou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2011 11:45 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Nezapomeňte již zítra v menze :-) AQUABURZA OSTRAVA 57 prodejců a stoly jsou plně obsazené !!! Bude z čeho vybírat.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 17:26 Žena Zénais [4] - LabyrintkyRe: GAGAL
Taky jsem si říkala, že vás tu musí být plno. Chodila bych okukovat fotky a pak bych už cíleně věděla kam pro rybky/rostliny půjdu. Byylo by zajímavé i vidět, z jakých domovů rybičky přišly. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 17:01 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Zénais
Myslím,že prodejců co čte tyto stránky je dost :-) Patřím mezi ně. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 16:20 Žena Zénais [4] - Labyrintky
Byla jsem tam zase po dlouhé době a jsem moc ráda, mám odtamtud úžasné čtyři čichavce modré, pancéřníčky pandy, tetry černé a nádherné závojové ancistrusy.
Díky všem co tam prodávají:-).
Mě se ani nezdálo, že by tam bylo méně lidí, i když možná trochu jo. Pro nás návštěvníky je to příjemnější, ale pro prodejce ne, to je jasné.

Kolik vás tu je, co tam prodáváte? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 16:12 Muž GAGAL [452] - Halančíci
A jééé omlouvám se úplně jsem zapoměl:-) ale vidím že už někdo dal odkaz. Burza byla super prodejců hodně, stoly došly :-) Jsme maximálně zaplněni. Jen návštěvníků bylo méně ...už asi okopáváte záhonky ;-) nebo většina byla na výstavě psů která byla ten den v Ostravě. Tak tedy za měsíc naviděnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 12:20 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: honzales
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 11:34 Muž honzales [8] - Živorodky
neni to tady


www.aquaburza.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 11:33 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: georg
Už tam jsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2011 11:30 Muž georg [112] - Afrika
Najdou se už fotečky z burzy z 9.4.11 v Porubě :-P

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2011 19:57 Muž René73 [0]
Aha tak budu muset počkat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2011 19:55 Muž gati [13] Re: René73
Fotky většinou jsou až tak v ponďelí v úterý...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2011 19:43 Muž René73 [0]
Kdy budou fotky z dnešní burzy

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 15:50 Žena eleonen [10]
Nechystáte se někdo z okolí Olomouc, Přerov 9.4. do Ostravy na aquaburzu? Já se tam bohužel nedostanu,potřebovala bych tam něco.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 09:59 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: rriki
...To není bičíkovec, který žije v latentním stavu a při stresu se nemoc rozjede...
Kožovec sice není bičíkovec, ale s tím zbytkem to tak je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 19:06 Muž rriki [818] - Cichlidy – Re: goblizek
Co to je za novotu.Kožovec je parazit s cyklem množení a buď je a množí se ,nebo není a je klid.
To není bičíkovec ,který žije v latentním stavu a při stresu se nemoc rozjede.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 18:06 Muž Hanzi [15] – Re: goblizek
Má pravdu,prochladnutí rybek dělá hodně problémů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 17:37 Muž goblizek [31]
jenom k té krupici:stačí že ti ryby po cestě domů prochladnou a pak je prskneš do teplého aqa a krupice je na světě ano je to teplotním šokem a když se rozjede tak napadne i zdravé ryby :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2011 02:23 Muž rriki [818] - Cichlidy – Re: Andre_z
To není argument.Uvědom si ,že kožovec taky pokaždý v rybníce není ,nebo ne v takové míře.Já jezdím na rybník a třeba rok nic a pak bum máš ho.Ten první prodejce dle fotky měl na burze hodně importových ryb ,tj. je překupník a nikdy u těchto lidí nevíš odkud ryby pochází v sáčku to nepozná a ty na burze taky ne.Prostě Karantena vždy pokud to není od chovatele a ty si ryby neprohlížíš sám .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2011 23:02 Andre_z – Krupice
tak jsem si asi donesl z posledni burzy "krupici" jen teda nevim od koho... :-(
Bral jsem parmicky mechove od tohohle prodejce aquaburza.galerie.cz/… ale od neho jsem bral uz vicekrat a vzdy bylo v poradku... (A navic vsechny ryby z toho dne od nej co mam v akvariu jsou jeste zdrave)

Jeste jsem bral mecovky (ktere nebyly pro mne, ale musel jsem je na par dni ubytovat ve svem akvariu), od tohohle prodejce aquaburza.galerie.cz/… taky uz jsem od nej bral drive a byly ryby zdrave
(O techto rybach zatim nevim jak na tom jsou... to zjistim zitra)

Zde jsem kupoval neonky aquaburza.galerie.cz/…
Od nej jsem uz taky drive bral a vse bylo v poradku (Jenze zrovna neonky jsou nejvice krupici zasazene, vcetne starsich kusu :-(

Jeste jsem bral rostlinky (od pana Lucigy to nebylo), ale od prodejce o kousek smerem dozadu...

No v kazdem pripade 4 nakupy a od nekoho z nich to "mozna" bude.... Jen jeste dodam, krpupici jsem nikdy v akvariu nemel (a to mam soucasne akvarium uz pres 1,5roku) a posledni nakup ryb jsem delal pred 6ti mesici a od te doby jsem do akavria nic nepridaval, takze od nikud jinud to prijit nemohlo... :-(

Bohuzel jsem nedal ryby do karanteny (jelikoz jsem kupoval od prodejcu od kterych jsem uz minimalne jednou kupoval).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2011 10:35 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy – Re: Lukasson
Jednoduše řečeno je to přímo uprostřed centra dění fakulty, projdeš kolem hlavního vstupu u hlavni budovy, je to jídelna Menzy. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2011 08:49 Muž Lukasson [40] – Re: schayze
To snad ani nejde nenajít smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [54] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2651