Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-časopis Akvárium

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 9 Žádná další stránka   1  
E-časopis Akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2007 20:08 Muž Norton [109] – 7. číslo
Vyšla "sedmička" "sosejte"!
klub.akva.sk/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2007 20:16 Muž isamik [180]
Casopis uz je nejakou dobu na svete, premyslim zda se nejaky opravdu zkuseny akvarista by tento casopis ohodnotil ci srovnal s konkurenci? Odhodla se nekdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2007 18:50 Muž isamik [180]
A mame tu 6. cislo tohoto super casopisu, tak sosejte data ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2007 23:46 Žena katunka [158]
Vyšlo páté číslo ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2007 18:24 Sidonius – To Norton
Tak to je moc dobře, že s tou "islandštinou" vtom nejsem sám... :-D
Raviolce jsem už dnes poklonu vysekl na jiném místě. palec Pro dnešek stačí! :-)
A s tím cizím jazykem jsem na tom podobně - narodil jsem se ještě dávněji na Hané... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2007 17:15 Muž Norton [109]
Side:
Určitě se mi to již stalo. Ale také mne to donutilo se tu "islandštinu" co nejdřív doučit. :-D
Ovšem články paní (slečny) Rejklové jsou skutečně, tedy alespoň pro mne velmi cenným zdrojem informací. A jsou psány docela srozumitelně myslím pro většinu čtenářů. Není liž pravda?
BTW Sidonie, narodil jsem se kdysi dávno na Slovensku, takže vlastně teď používám cizí řeč.
ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2007 16:51 Sidonius
Norton:
"...Pravda, pokud by si jej všichni tady "brouzdající" prostudovali, ubylo by dotazů na foru..."
"...Raviolčiny články jsou totiž v češtině...

Čeština... Kdyby si prostudovali... hmm
Nestalo se vám někdy, Nortone, že jste četl něco, co bylo tutově psáno česky, ale obsah vám byl srozumitelný asi tolik, jako by to bylo psáno islandštinou?... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2007 16:05 Muž Norton [109] – ;-)
ono to tak horké nebude Romane, Raviolčiny články jsou totiž v češtině...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2007 14:52 langosh
Alespoň se mládež trochu naučí slovensky.... X-)
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2007 14:48 Muž isamik [180]
A ty by si se Pavle povecerech nudil, nemel by si na co odpovidat smich smich ! Taky muzu jen vrele dopoducit, hned jak se objevil na netu uz byl v pc a nekolik hodin sem si ho louskal! potlesk potlesk potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2007 07:03 Muž Norton [109] – Calebe!
Děkuji za připomenutí! Já osobně toto nepovažuji za spam! Skvělý časopis, už jej "sosám" z netu. Všem vřele doporučuji sledovat. Članky Raviloky jsou vskutku vyčerpávající.
Pravda, pokud by si jej všichni tady "brouzdající" prostudovali, ubylo by dotazů na foru... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.03.2007 22:41 Caleb – e-časopis Akvárium
Zdravím,

již vyšlo 4. číslo klubového "e-časopisu" Akvárium. Mrkněte na www.klub.akva.sk

Je tam super série článků ohledně dusíku v akváriu a nejen to.

Mějte se a sorry za "spam" :-P ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 8 ...... [9]

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 31488x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2373-ecasopis-akvarium?od=401