Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup a cena rybiček

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Nákup a cena rybiček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 15:23 Jirka Re: Paul Ramon
tak to musím přidat osobní zkušenost.. Hornbachu nic nebrat!! Koupil jsem tam několik rybiček, vypadali celkem dobře ale nevydrželi dlouho a navíc jsem si něco dotáhnul do akvária všechno se projevilo až po necelém měsíci a teď sháním nějaké nové rybičky. Pár jsem jich zachránil, ale teď je kravko poloprázdné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 13:34 Martina Re: Paul Ramon
V Hornbachu bych si raději žádné rybičky nekoupila, jsou prý z transportu z Německa. Vozí je tam
v kádích, jsou stresované a polovička z nich většinou doma zahyne. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.02.2007 13:10 Baset Re: Bizon
Na burze koupíš pandu za 25,-Kč. V Hornbachu mají ryby docela drahé a někdy v bídném stavu. Já bych si tam žádné nekoupil, je to riziko. Nedávno jsem byl na Černém Mostě v Praze, chvíli jsem sledoval šrumec a chvílema jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Lidi kupujou ryby podle toho jak jsou barevný a jinak nevědí nic o akvaristice. Někteří prodavači mají i trpělivost. Některé ceny techniky mě docela překvapily, např. Fluval 205 za 2.900,-Kč jinde seženete za 2.000,-Kč, tedy na internetovém obchodě. Všem začátečníkům, kteří uvažují o pořízení akva doporučuji, aby si nejprve zjistili základy o provozu akvaria a životních potřebách vybraných rybek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 08:28 Muž Paul Ramon [17] Re: Bizon
V Hornbachu v Praze na Černém mostě jsem ho kupoval za asi 27 korun...Koupil jsem jich pět a zatím se hoši držej ano Což je vzhledem k tomu dotyčnýmu obchodu celkem zajímavý fakt. Ale asi jsem měl štěstí...všechny ryby v mé nádrži odtamtud jsou v pohodě!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 08:16 Bizon – cena rybiček
ahoj,chtěl jsem se zeptat kolik u vás stojí pancéřníček panda u nás 45,- ale viděl sem ho i za 60, :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 4 ...... [5]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 10081x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2039-nakup-a-cena-rybicek?od=201