Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Podstavec pod akvárium

 

NápovědaFórum » Technika » Skříňky, stolky, podstavce 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 6 Žádná další stránka   1  
Podstavec pod akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 19:17 Muž TRULY [164]
neviem co stym fakt. Ked to stoji je to rovne. Zacnem s tym kyvat a hybe sa cela podlaha. Toto by nevycentroval ani kuzelnik.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2015 19:02 Muž TRULY [164] Re: deck
máš pravdu je to podlaha. Celé to vzadu chodí a vidno ako sa bočna lišta pri stene odliepa od podlahy ked tým kývem. Takže to skusím tak ako si písal že tam začnem liať vodu a uvidím ako to pôjde. Dufam že ma dneska ešte neporazí. Ale hlavný problem ženská :-D príde o 15 minut. Nechápem prečo nemaju pochoopenie pre ryby :-D a to ešte ked uvidí tho 20cm antika GIBEPS tak ju trafí šlak asi haha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 18:52 Muž deck [85] - Všeobecně akvariaRe: TRULY
To vypadá na tu podlahu. Často je beton u zdi vyžší a pak se podlaha houpe. Já bych to zkusil vypodložit v předu víc a zkoušel nalívat vodu, co to bude dělat. Určitě to vychytat půjde, všechno jde ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 18:39 Muž ludvik [1082] Re: TRULY
Pokud se hýbe podlaha, tak s tím asi moc nenaděláš. Rozhodně ne rychle.

Ale pokud jsi to podložil kartónem, tak ten by to možná vysvětloval. On trochu pružit bude. Po naplnění vodou se to trochu zlepší. I když to možná bude opět nakřivo ...

V jakém místě se to hýbe bys ale poznat měl. Rozhodně lépe, než mi z toho videa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 18:33 Muž TRULY [164]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 18:30 Muž TRULY [164] Re: deck
mam tlak asi 8000 o chvilu pride žena aked uvidí tu spušť tak ma zabije. Neviem čo mam robiť. Všetko som robil podla vodovahy a je to spravene ale ako nahle na neho zatlačim resp. začnem s nim kymácať tak sa hýbe. Všetky rohy všetko je podložene. Može tam byť fakt ako píšeš že sa to hýbe aj s celou podlahou. Ako to mam omg vyriešiť?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 18:28 Muž deck [85] - Všeobecně akvariaRe: TRULY
Podkládal bych něčím pevnym, karton se zmáčkne. Ještě je třeba možné, že se houpe podlaha(plovoučka, parkety...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 18:23 Muž TRULY [164]
pROSíM Vás surne mi poradte ryby mam vo vedre a nemožem vycentrovať nove akva.

Podstavec som na krivej plavajucej podlahe podložil kartonom a dal do vodovahy. Vo vodováhe je všetko oka a presne. Lenže ked na neho dam akvarium tak mi cele akva pride labilne. Ako keby som ho zle podložil ale pre tu krivu podlahu a vodovahu to neviem vycentrovať presne. Co mam robiť? Myslíte že ked ho naplnim tak sadne lepšie?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2014 18:08 Muž miso87 [0]
Fajn som rad za odpoveď.Idem zakladať 300l akva 120*50*50 a rozmýšlam nad stojanom.K styroduru mám lahký prístup, ale aj tak stále rozmýšlam nad drevom, hranoly buď 10*10cm alebo 7*7cm, hoci mi bolo povedané že stačí aj 5*5cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2014 17:47 Muž ludvik [1082] Re: miso87
Jednoduše můžeme počítat ... 600l může být jaký rozměr? 200x50x60 cm. Plocha tedy 10000 centimetrů čtverečních. Kolik takové akva může vážit? Řekněme tunu? Jestli dobře počítám, tak je to deset deka na centimetr.

Řekl bych, že to ten polystyrén ani nepozná :-)

Samozřejmě, nesmí se to hýbat, nesmí to nic poškodit. Ale pocit, že se to rozmáčkne na palačinku je jen psychika :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 20:50 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: miso87
Môžeš aj, aj, ak nemá kto do neho kopať, búchať, či sa do neho nepustia domáce hlodavce :) , prípadne domáci miláčik stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 11:56 Muž miso87 [0]
Fotka k příspěvku Tiež by ma zaujímalo ale skôr zo styroduru nasiel som foto kde má chalan 650l akva na troch styrodurových tabuliach.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 17:55 Georg0210 – Podstavec pod akvárium
Jaký máte názor na podstavec celý z polystyrénu pod akvárium 350 litrů? Je mně jasný, že se ztrácí prostor pod akvárkem, ale je to lehký a jednoduchý, a vcelku laciný. Pokud s tím máte nějaké zkušenosti, prosím podělte se s nimi. Předem všem děkuji

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 5 ...... [6]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 6421x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19269-podstavec-pod-akvarium?od=251