Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

AKVA-TERA trhy Zlín

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 6 Žádná další stránka   1  
AKVA-TERA trhy Zlín
více na oficiálním webu akvakm.eu v sekci AKVA-TERA trhy Zlín.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 14:18 Muž romangr [31] - RostlinyRe: keydoc
Jedině volat, já psal už dvakrát a vždy bez odpovědi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 18:38 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: Kryštof
K. vietnamské mívá p. Gebauer.
Kontakt je k nalezení na našem webu: akvakm.eu/…
Ideální je prodejci napsat/zavolat a domluvit se předem.

Aktuálně je období potvrzování účasti a aktualizace sortimentu...ale jak už se někde psalo, dá se očekávat stejná sestava jak jezdí i do Kroměříže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 17:18 Muž CDB [4] – www.habeo.cz
e-shop www.habeo.cz se zúčastní se svou nabídkou Zlínských akva-tera trhů. Podívejte se na náš sortiment špičkových krmiv Ocean Nutrition, který zaujme jak chovatele tak nadšence. V nabídce krmiva jak pro mořskou tak pro sladkovodní akvaristiku, chovatelská balení artémie a šlágr posledních měsíců, Instantní Artémie se kterou odchová své přírustky pohodlně naprosto každý. Rovněž značka profi osvětlení Arcadia stojí za zmínku, velké množství zářivkových trubic T5 i T8 pro akvaristiku, teraristiku i ptactvo za velice příznívé ceny. Mimo jiné máme v sortimentu také časopis Akvárium živě. Jediný český vycházející akva magazín. Objednejte si zboží dopředu a budete mít jistotu, že jej přivezeme. Né vše jsme schopni přivézt. Jakékoliv dotazy rád zodpovím na mailto:info@habeo.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 15:59 Muž Kryštof [314] - Amerika
Bude prodávat někdo kardinálky vietnamské ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 14:50 Muž fido16 [631]
Tak jsem zvědav jaké to bude. Už se těším :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 13:26 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak máme plakáty a od 4. a 5. dubna je můžete vidět ve všech vozech MHD ve Zlíně, dále na výlepových plochách ve větším formátu A3.
Pak také v tomto termínu v Holešově, Kroměříži, Kojetíně také formát A3 a dále také Vsetín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Hluk, Kunovice ve formátu A4.

Už se těšíte? Prodejci ano a jsou velmi zvědavý na návštěvnost v krajském městě.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 23:01 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Kryštof
když je vytáhnu tak:
pan Hřivňák: mailto:Hrivnak.jiri@seznam.cz , 606 773 324
Ruský: mailto:l-sumci@seznam.cz , 737 525 485, davmi.p-c.cz
Kubánek: mailto:jimran@centrum.cz , 721 414 206
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 23:00 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Kryštof
kontakt na webu v sekci sortimentu Zlínských trhů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 22:58 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: matlala
Mají profili tady na rybickach a nebo jsou na strankách?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 22:57 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Kryštof
stačí jim napsat, ale od pana Kubánka mám ty borelky a ještě je míval pan Hřivňák.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 22:47 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: matlala
Jo už jsem se díval, pokud by byly jeste jiny :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 22:45 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Kryštof
tak sehnat se u nás dají, apistogrammy mívá pan Kubánek a pan Ruský doveze po domluvě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 22:44 Muž Kryštof [314] - Amerika
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nějaký akvarista nebo prodejce byl ochoten prodat jak na burze tak i někde jinde chovný pár apistrogamm boreli, elizabetha, dvoupruhé, kakadu, macmasterova, nijsejova, wilhelmova nebo třípruhá, případné zajemce prosím aby psali do zpráv.Nejvhodnejší kdyby byly po uspěšném odchovu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 22:34 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak nám na webu přibyl plánek prostor a první seznam prodejců, zatím pouze předem slíbili účast na trzích v Kroměříži, ale jezdí pravidelně a jejich účastí si můžeme být jisti (většinou se neúčastní ze zdravotních nebo technických důvodů).

akvakm.eu/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.03.2013 09:27 Muž matlala [798] - Rostliny
Fotka k příspěvku tak a máme tu plakát
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 22:35 Muž matlala [798] - Rostliny
tak a tady máte ještě FB událost :-)
www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.03.2013 18:34 Muž matlala [798] - Rostliny
jasně že Kroměříž zůstane, jen asi v menší míře. Zatím ti vidíme na 2x ročně Kroměříž a Zlín 2-4x podle téhle první
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 16:46 Muž JUCHA [82] Re: Beilis
jo jo blíž to určitě je :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 16:44 Žena Beilis [34] - AsieRe: JUCHA
Vidíš, vidíš, to je fakt stydim no já jsem to spíš brala, že to mám blíž než do toho Kroměříže nebo Brna....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 16:44 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: matlala
Máš tam mailik. Neměl by být probém asistovat. Mám to asi 50 metrů.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 16:39 Muž JUCHA [82] Re: Beilis
I Kroměříž je Zlínský kraj ;-) Jestli jsi neměla na mysli spíš po staru Zlínský (Gottwaldovský) okres.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 16:35 Žena Beilis [34] - Asie
Tak to je bezva! Je vidět, že zájem akvaristiku roste:-) jsem ráda, že bude akvaristická burza i ve zlínském kraji palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 15:54 lesan
Chtěl bych se zeptat jestli budou AKVA-TERA trhy i v Kroměříži
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 15:31 Muž fido16 [631]
Tak to je super!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 15:08 Muž matlala [798] - Rostliny
Dále bych rád sehnal nějaké dobrovolníky na chystání trhů.
To znamená pátek večer cca 16-20h vytahat, rozmístit a zakrýt lavice, napustit bečky a akvária vodou a sobota od 7 do cca 9 pomoct případně prodejcům s věcma a potom zas ke konci trhů cca od 12h s odnosem a úklidem lavic zpátky do skladu.

Samozřejmě vstupné se neplatí, jak se mě už pár dobrovolníků ptalo.

V souvislosti s domluvou mi buď napište vzkaz tady nebo lépe mailem mailto:info@akvakm.eu (nejlépe připište i nick z rybiček)

Díky všem budoucím dobrovolníkům.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 15:04 Muž matlala [798] - Rostliny – AKVA-TERA trhy Zlín
Tak a je to konečně tady. Jsem rád, že Vás všechny můžu pozvat na AKVA-TERA trhy Zlín.
Právě jsme uveřejnily první informace na našem webu a termín 20.4.2013 máme už potvrzen i od patřičných úředníků.

Takže lidičky informace o dopravě, parkování, prodejcích... zkrátka vše, jak to znáte z Kroměříže na našem webu
akvakm.eu/…

Dále můžete informace najít na naší facebookové skupině, kde jsou zveřejněny i facebookové události na trhy
www.facebook.com/…

Plakát by měl být co nevidět, takže, kdo budete chtít, vydržte.
více na oficiálním webu akvakm.eu v sekci AKVA-TERA trhy Zlín.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [6]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 5205x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18643-akvatera-trhy-zlin?od=251