Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

AKVA-TERA trhy Zlín

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
AKVA-TERA trhy Zlín
více na oficiálním webu akvakm.eu v sekci AKVA-TERA trhy Zlín.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2013 13:03 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetky – Už aby to bylo
Chjo chjo..už ať je neděle... doufám že nakoupím všechno co nutně potřebuju (chcu) :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.09.2013 02:28 Muž matlala [798] - Rostliny
akvakm.eu/…

Tak konečně jsem se odhodlal a udělal pro Vás i nás sortiment v novém. Pro Vás je tam jako novinka datum vložení a úpravy, hned pod jménem druh sortimentu (AKVA/TERA či obojí), lepší uspořádání kontaktu a malé zpřehlednění.
Taky u každé minulé akce počínaje Zlínem 22.9.2013 bude k dispozici minulý sortiment, zapomeňte pouze na poslední dva trhy, historie bude trvalá.

Pro nás to znamená snadnější úpravu přes webovou administraci a práci více než jednoho člověka. Dále přehledné seznamy prodejců pro členy a jejich editace ovlivní kontakt u veškerého sortimentu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 09:24 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: Pepenka
Ano, prosím. :) Počítám s tebou. Odložím ti je a další budu brát na veřejný prodej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 09:23 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: keydoc
Díky! To co jsem po tobě chtěla furt platí :) tak na to prosím nezapomeň :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 09:15 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: Pepenka
Kontakty (ať sem neházím telefony a maily) můžeš najít v minulém sortimentu:
akvakm.eu/…

Zmiňované prodejce tam najdeš. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 08:11 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: matlala
A kde na ně najdu kontakty? konkrétně pan Gebauer mě zajímá :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 07:56 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Pepenka
nějaký otíky možná
pokud dojede Gebauer
pan Žídek
možná pan Šabršula

informuj se u nich předem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2013 22:26 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetky
Bude na trzích někdo prodávat:
Otocinclus vittatus
Kardinálka vietnamská
Novoheterandrie sličná
Caridina cantonensis sp. Blue tiger ?

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2013 10:49 L-SUMCI
Dobrý den,na burzu do Zlína dovezu pouze na objednávku (já zde nebudu)

corydoras

venezuela black, panda,similis,barbatus,trilineatus,metae,nanus,pygmaeus,některé možno i xl gosei,

krevety

red crystal,black crystal,rilli,red cherry,tiger, red a black crystal na objednávku grade s a ss

microrazbora galaxy

sewelia lineolata

sekavec

otocinclus affinis

latipina calico

apistogramma cacadu a agassizi fire red,nijseni

nanacara anomala

tlamovec pseudotroph. demasoni

neonka červená akční cena 3 velikosti

tetraodon nigrivirdis

ancistrus gold i závoj, ancistrus super red i závoj,ancistrus sp závoj,ancistrus l059

sumeček sklovitý

pelvicachromis nigeria red a subocelatus možno i potěry na dochov

ramirerky ivelké chovné ks

l-sumce ancistrus l213 a l107 a L66 a L201 vše omezené množství

a jiné další ryby,více na mailto:l-sumci@seznam.cz, tel 00420 737525485

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2013 22:26 Muž matlala [798] - Rostliny
jasně že seznam bude, teprve dneska se mě konečně sešli aspoň 3 prodejci, kvůli kterým snad zítra nahodím na web vetší objem stolů do seznamu.

Z osraváků dojede tentokrát Hřivňák s Dardou (viz Kroměříž, ve ZL posledně nebyli) a Ruský vynechá, Pak zas Maskéta Lapčíková se strašilakama co byla posledně hned za pokladnou a přihlásil se nějaký nový pán s gekončíky.

to je v rychlosti z telefonu vše dámy a pánové :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2013 21:57 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: Onix
Ano, seznam bude. V současné době se prodejci přihlašují.

Nicméně pokud někdo ještě na trzích nebyl, dá se mrknout na předchozí seznam(y), kde si může udělat představu o prodejcích a sortimentu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2013 21:38 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: Onix
Taky už na něj netrpělivě čekám :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2013 21:21 Onix
Zdravím, budu zas i seznam co bude zhruba na trzích k prodeji?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 22:15 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Pepenka
no mě neděkuj.
Za plakát můžeš děkovat našemu grafikovi Karlu Mazochovi. Kdyby náhodou mail vzkazem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 22:10 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: matlala
Krásný :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2013 10:39 Muž matlala [798] - Rostliny
Fotka k příspěvku tak a máme tu plakát
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2013 06:52 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matlala
Ok, dik za tip ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2013 00:55 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MGK
však jo, jinak není problém se s někým domluvit na odvoz do ZL, z KM tam jezdí více lidí. Od Morkovic bude určitě taky. Zkus pak použít facebookovou událost nebo tady fórum.

www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 21:21 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matlala
Jo, to věřím, že toho zařizování kolem musí být moc. Každopádně jak už jsem výše psal, budu rád když ta burza v KM bude bývat alespoň dvakrát do roka. A budu ještě radši, když mi to pokaždé vyjde a a já se budu moct přijet podívat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 21:00 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MGK
Já jen podávám přesné informace. Bavili jsme se o tom a nejpíš by na 4x ročně ve ZL i KM nebylo dost lidí, hůře by se hledali termíny a sám bych to vyřizování musel mít jako zaměstnání. S tím náborem, soupisem na netu atd je strašně moc práce.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 18:26 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matlala
Já psal pouze, že by to byla škoda. Samozřejmě budu rád, když to bude nadále pokračovat alespoň tak, jak to bylo doteď ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 17:57 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MGK
a kdo mluvil o rušení, pouze se to omezilo na 2x ročně. Rušit to v KM nepřipadá v úvahu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 17:07 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matlala
Rozumím, ono v takové "prdelce" jako je KM, to asi lepší nebude, ale myslím, že by byla škoda to tam rušit. Minimálně jednou-dvakrát za rok by to nebylo špatný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 14:33 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: matlala
Ok ;), tak zkusím být trpělivá a vydržet, díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 14:11 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MGK
Organizačně je to zatím takto naplánováno s tím, že ve Zlíně byla snad bude účast ještě větší.
Upřímně s návštěvností burzy v Km to jde z kopce, tudíž uvidíme na čem se domluvíme dál, nemůžu mluvit za celý náš spolek, musím se sejít a probrat další termíny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 14:10 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Betkolog
zatím je na to brzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 13:14 Muž MGK [2] - Cichlidy
Mohu se zeptat proč se trhy střídají ve Zlíně a Kroměříži ? Já jen, že to mám do KM jednoznačně blíž a když je tam burza pouze dvakrát do roka a ještě mi do toho někdy něco vleze tak je to celkem blbý ;-) Jinak, pokud se to tu už někde psalo, tak jsem to asi přehlédl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 13:09 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: matlala
:)) Máš samozřejmě pravdu, upřesním svůj dotaz - nikde jsem nenašla bližší rozpis toho co očekávat - neboli co kdo bude nabízet, ještě je brzo?. Banner jako takový jsem viděla ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 12:57 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Betkolog
Nikde? Hlavně že na našem webu to visí pěkně dlouho akvakm.eu
A do akcí to dodám

EDIT: a když si rozklikneš akce nebo odkazy, máme tam banner. Rex nám rady dělá reklamu, za což mu děkujeme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2013 12:52 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetky
Budou ve Zlíně v září trhy? Nikde jsem nenašla víc info.. díky :)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 15:13 Muž matlala [798] - RostlinyRe: tarantulák
njn, robotů je dneska nepřeberně moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 11:51 tarantulák Re: matlala
matlala napsal: problém částečně vyřešen, někdo nejspíše prolomil heslo na FTP a do souborů .htaccess a index.php vložil přesměrující kód, aktuálně řešíme jak to zabezpečit, takže omluvte případné výpadky během večera.

v dnešní dobe se člověk nemůže ničemu divit.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 10:23 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MichoCZ
to mte fuk, hlavně že se o nás píše a dozví se to víc lidí (snad)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 09:11 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: ondra
Je to spíš na konci. Někde uprostřed je fotka stánku Davida Ruského a ty ramirézky, co jsem kupoval už má prázdné. Ještě jsem hledal jeho akva s japonicama, protože mu teklo a bylo jako přesípací hodiny. Na konci tam měl jen centimetr vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 08:08 Muž matlala [798] - RostlinyRe: ondra
tak to asi jo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 07:41 Muž ondra [168] - ŽivorodkyRe: matlala
to bude spíš začátek, ještě jsou plné akvária :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 07:37 Muž matlala [798] - RostlinyRe: ondra
psal jsem jim tam ofiko komentář s odkazem
fotily to nejspíš ke konci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 07:35 Muž ondra [168] - ŽivorodkyRe: keydoc
jen nevím kdy to fotili, že je tam tak prázdno. To snad bylo ještě před začátkem, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2013 19:11 Muž keydoc [398] - Rostliny – Fotoreport
Zde je k shlédnutí fotoreport od Zlínského nočníku. Děkujeme

www.zlinskynocnik.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.04.2013 23:11 Muž keydoc [398] - Rostliny – Foto z trhů 20.4.2013 Zlín
Na webu jsou již fotky z dnešních trhů:
akvakm.eu/…

Jelikož se jedná o první trhy ve Zlíně, nechal jsem více fotek - byť bych některé normálně vyřadil. Pro časovou nouzi jsem udělal pouze základní úpravy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 20:40 Muž matlala [798] - RostlinyRe: matlala
Tak opravdu, někdo odhalil naše heslo na FTP přístup na web, tudíž jsem změnil všechna hesla a dělám ještě úpravy v nastavení a právech souborů.

EDIT: tak hotovo, web zase funkční
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 20:11 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Beda81
problém částečně vyřešen, někdo nejspíše prolomil heslo na FTP a do souborů .htaccess a index.php vložil přesměrující kód, aktuálně řešíme jak to zabezpečit, takže omluvte případné výpadky během večera.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 19:31 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: keydoc
Oprava - měl je asi p. Peršín... byli u sebe tak jsem si nebyl jist.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 19:14 Muž MichoCZ [891] - Amerika
Včera jsme dělali anketu o povědomí o akci. Nebudu skrývat zklamání. Moc dobře nedopadla. Ale výsledek předčil očekávání. Lidí dost. Já sám nakoupil, co jsem potřeboval, co se nepovedlo koupit mám domluvené. Tak snad se příští trhy vydaří aspoň stejně dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 19:07 Muž fido16 [631]
Super to bylo, koupil jsem co jsem potřeboval. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 19:05 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: Grizzly
Koreny byly, mel je myslim p. Kubanek.

Dekujeme za pochvalu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 19:02 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: keydoc
Fotky budou v nočních hodinách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 18:56 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: Beda81
O problému víme, řeší se to. :) Ruské slečny z webu nedošly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 16:20 Beda81 – ze by hack
Tak jsem se chtel podivat o co jsem prisel
akvakm.eu/…

A zda se, ze domena je presmerovana na
m.solorussianmodels.com/…

Asi jsem teda o hodne prisel :)

Nahlasil jsem problem majiteli domeny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 16:15 threat
Taky naprostá spokojenost,jen s rostlinkama jsem bohužel zaváhal.Přišel jsem hned v 9.00 hod. a když jsem to prošel,tak kytek bylo dost (chtěl jsem něco červeného),jelikož se mi nechtělo čekat v řadě,tak jsem si skočil něco vyřídit do města,vrátil jsem se za půl hodiny.....a už bylo pozdě,tak jsem koupil krmivo,hnojivo,vše jsem zdokumentoval,aby rodina záviděla,že se mnou nejeli a spokojen odjel domů.
Díky pořadatelům a pomalu chystat další trhy:-)
více na oficiálním webu akvakm.eu v sekci AKVA-TERA trhy Zlín.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] 6

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 5205x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18643-akvatera-trhy-zlin?od=151