Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Easylife - výrobky, sortiment

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Hnojení 

PMDD

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Easylife - výrobky, sortiment
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 20:49 Muž fousac [39]
Nesetkali jste s tím, že po aplikaci Easy Life Ferro došlo k vytvoření mléčného zákalu? Aplikoval jsem 5 ml na nějakých 65 litrů vody a vytvořil se zákal, který zmizel až druhý den.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 02:13 Muž Miso [470] Re: Xixao
sorry teraz som si vsimol ze tam to Ferro uvadzas, ja to pridavam 1:1 s Profitom. a NO3 nepridavas?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2012 18:14 Muž Miso [470] Re: Xixao
no hnojit komercnym hnojivom podla EI do 250l uz zacina byt nakladne ;), ale ked uz dokup este Ferro, pretoze aby si sa dostal len s Profitom na 0,5 Fe budes ho tam liat zbytocne vela.
Este to Profito a Ferro niaky zmysel ma ale pridavat N P K komernym hnojivom je podla mna blbost je to to iste ako PMDD.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.09.2012 04:07 Muž dome [6] - Rostliny
má zkušenost:

Easy Life Carbo:1xd doporučená dávka pro silně zarostlé aq(2ml na 100L)
-relativně malý,ale pozitivní efekt(za ty prachy nic extra :)

Easy Life Ferro:-Dávkování: 10 ml přípravku na 100 l akvarijní vody zvyšuje obsah železa o 0,5 mg/
-před dávkováním jsem měl hodnoty Fe nulové(neměřitelné)
-po opakované aplikaci se roslinky(zejména Ludwigia rep.)krásně vybarvily
-po apl.jsem hodnotu bohužel zatím neměřil,ale efekt je znát pouhým pohledem do AQ :)

Easy Life Profito:
vyzkouším již brzo,hned po založení nového AQ :)

toť můj skromný amaterský názor

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.09.2012 20:37 Muž Filip_CZ [165] - RostlinyRe: grunda
Taky k tomu dosel jsem.

Pro me je idealni sam nabit zkusenosti, spocitat a overit.

Az pak jsem dosel sam v sobe k pochopeni principu zkoumanim chemickych prvku a slozenim hnojiv.

Lepsi nez slepe necemu verit je dojit k tomu vlastni cestou alespon podle me protoze pak tomu porozumim vice:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:23 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Xixao
Easy Life Profito je podle mě nespočítatelné, protože výrobce neuvádí složení a tady na fóru jsou uvedena dvě a navzájem se liší. A které je pak to správné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:07 Muž grunda [1781] - Cichlidy
kup si EI balíček a máš to komplet, včetně stabilizátorů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 19:20 Muž Filip_CZ [165] - RostlinyRe: Xixao
Ještě to porovnat se vstupní vodou...
www.pvk.cz/…

to je práce.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.09.2012 19:03 Muž Filip_CZ [165] - RostlinyRe: Sid
Už jsem to spočítal uf tak aby to odpovídalo metodě přibližného indexu...

Easy Life Profito 52ml/týdně (krom jiného zvýší také: K 1, Fe 0,5)

tzn. že železo dole dodávat vlastně nemusím... :)

Easy Life Kalium (Draslík) 46ml/týdně …. 7,5mg/l
Easy Life Fosfo (Fosfor) 64ml týdně …1,3 mg/l
Easy Life Ferro (Železo) 25ml/týdně …. 0,5mg/l


Snad je to správně? :)

No u PMDD mě vadí jedna věc a to jsou ty petky a trvanlivost... já to nechávám na davkovacim cerpadle a lednicku pod akvariem nemám... a nechce se mě každý tři týdny míchat novou flašku aby se to nekazilo...

jo vím že jsou cheláty a konzervanty, těmi se dá trošku pomoct ale to už je pro mě vyšší dívčí...

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 18:56 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Xixao
Proč si nepořídíte komponenty PMDD? Tyhle starosti byste neměl. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 18:06 Muž Filip_CZ [165] - Rostliny
Ahoj,

můžete mě poradit dávkování ml tádně?... kolik týdně dávat do 250L akvárka... více než středně zarostlé... Vidím dávkování na obalu a umím si spočítat na 250l ale neumím to přepočíst na doporučené hodnoty Estimative index.... Ty co jsou na obalu jsou oproti tomu co jsem četl na

www.rostlinna-akvaria.cz/…

o dost nižší...



Easy Life Profito

přesněji:
Easy Life Kalium
Easy Life Fosfo
Easy Life Ferro

poradíte kolik toho dávat týdně aby to odpovídalo dávkam EI pro makro živiny?


Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.08.2012 08:46 yenya Re: lhajek
Přesně jak píšeš, také to Profito zkusím, též to sleduji. A ten sanytr kupuji v potřebách pro řezníky 0,5 kg za 45,-kč v Plzni (ŘEZPOF), ještě pro doplnění je to jedno z "éček", na obalu je uvedeno dusičnan draselný, E 252. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 21:23 Muž lhajek [1870] - Rostliny
Přesně jak píše Usine - KNO3 je v každé drogerii, jen po nich ale nechtějte KNO3 - to na vás koukají jako 5 na 6 a netuší oč jde, ale jak řeknete sanytr tak hned vyndají balíček za pár kaček já jsem tuším těch 70g kupoval dokonce za 9Kč.

Díky Gargamel, tohle vysvětlení jsem nikde zatím neviděl, jen jsem ho vytušoval z několika diskuzí. Používal jsem jak tenso tak CSM+B a rozdíl jsem v nich moc nezaznamenal. Možná právě na mikroprvky se produkty jako Profito opravdu vyplatí. Nakonec ač jsem s tím nepočítal ho zkusím i na větší akva plné rostlin, kde jsem nyní používal CSM+B.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 21:11 Muž Tommate [1] - Rostliny
kortezhugo napsal: Tommate napsal: ...je to bída i ve srovnání s minimálním dávkováním PMDD
Netreba sa unahlovat v zaveroch.Ci ten rozbor sedi? -tazko povedat.Mne sa totiz nezda ked vie tato firma namiesat cca 40g KNO3 v 250ml? X-) Tak podla mna budu tieto cisla podstatne vyssie.
není důležité jestli ten rozbor sedí přesně, ale věrohodně vypovídá o tom, že Profito je velmi slabounký, ale cíleně vyvážený koktejl mikropvků, každá várka se může klidně lišit, nezáleží na tom zbla :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 16:26 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: gargamel
KNO3 je k dostání v každé normální drogerii. (potravinářský sanytr) mě stál 70 g 12kč
Tenso coktail používám poměrně dlouho, ale přešel jsem na CSM+B a to se mě zdá podstatně lepší, aspoň co se týká vybarvení rostlin. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 09:36 Muž kortezhugo [983] Re: Miso
Miso napsal: ale aj tak som pre klud v dusi trochu pridal k Tensu
Tiez pridavam cca 1g Fe EDDHMA k TC alebo k Plantexu.Lebo ako hlavny zdroj Fe sa to v akvariu neda pouzit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 09:27 Muž kortezhugo [983] Re: gargamel
Mne je to jasne.Len sa tu riesi Profito a "koncentrat".A podla mna to bude dost koncentrovane ked maju takto koncentrovane to Nitro.
Nazor na 6g KNO3 mam rovnaky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 09:08 Muž Miso [470] Re: gargamel
prave preto som pisal ze tie cisla niesu tak podstatne ;)

gargamel napsal: EDHMA je stabilní až k pH 10, ale problémem je, že barví vodu do červena a proto ho jde použít jen v menším množství.
sak prave, ked som zistil kolko mozem pridat tak aby sa mi voda nezafarbila a vypocital kolko pridam zeleza tak je to vpodstate nepouzitelne, ale aj tak som pre klud v dusi trochu pridal k Tensu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 08:38 Muž Bobies [29]
Zajímavé počtení, budu se těšit na ten článek :o)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.08.2012 00:23 gargamel Re: kortezhugo
Naprosto jiná situace nastává u produktů Nitro, Fosfo a Kalium. Tady to jsou jen předražené, rozpuštěné chemikálie ve vodě. Na tom se nedá nic zkazit. Člověk si zde platí jen za svou lenost a tady moc nevidím důvod si to kupovat. Narozdíl od Profita, které rozhodně vždy doporučím raději než PMDD balíček, protože je prostě kvalitnější.
Celkem mi nedává smysl, proč lidi kupují PMDD balíčky, následně je rozeberou a míchají si teprve z těchto jednotlivých balíčků roztoky. Píšou mi totiž nešťastníci, kteří mají 200 litrová akvária a potřebují zvýšit NO3, napíšou mi, že KNO3 mají z balíčku, jenomže tam je KNO3 o hnotnosti jen 6g! To je jako plivnout do moře. Napíšu jim rovnou, že to tam můžou rovnou nasypat celé a pořídit si alepoň 50g balení. Je to levnější a dává to smysl.
V zahraničí si všichni kupují chemikálie a následně z nich dělají roztoky podle potřeby. PMDD balíčky jsou jen česko-slovenská záležitost a řekl bych až nešvar. Kupovat PMDD balíčky, následně je rozdělávat a míchat takto slabě koncentrované roztoky je dražší než koupit chemikálie a hlavně mi to příjde ehm na hlavu postavené.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   08.08.2012 23:58 gargamel Re: Miso
PMDD balíčky v té podobě, co se tady v ČR běžně prodávají nepovažuju za stejně účinné a kvalitní jako např. Profito. Proč?
Protože běžně prodávaná PMDD mají jako zdroj mikra CSM+B, které obsahuje celkem bídný chelát železa. CSM+B obsahuje jen chelátované železo ve formě EDTA. Tento chelát je velmi náchylný na rozpad při pH nad 6,5. Daleko vhodnější jsou cheláty DTPA a EDHMA. Tenso coktail obsahuje DTPA, takže je lepší, protože tento chelát se rozpadá až při pH nad 7,5. EDHMA je stabilní až k pH 10, ale problémem je, že barví vodu do červena a proto ho jde použít jen v menším množství. CSM+B se používá v balíčcích kvůli ceně - je levnější než Tenso coktail.
Další chybou je, že PMDD balíček neobsahuje stabilizátory. Především nějaký na sražení pH namíchaného roztoku. Tím, že se srazí pH třeba na 6 zůstávají cheláty stabilnější. Pokud ale použijete obyčejný CSM+B (obsahuje EDTA) a namícháte to se zásaditou vodou z kohoutku nebo destilkou, velice rychle se začne rozpadat.
Někdy je použití těchto slabších chelátů vhodné, ale musí se používat jen v určitých situacích. Např. pokud máte nízké KH a pouštíte CO2 - nízké pH v akváriu. Musíte mít ale v roztoku něco na okyselení, aby bylo pH roztoku cca 5-6. Do takových akvárií s CO2 se proto používá třeba Fe Gloconate (omlouvám se, neznám český název), který se právě velmi rychle rozpadá a tím je rychle přístupný rostlinám.

Já osobně bych obyčejné namíchané PMDD balíčky ve svém akváriu nepoužil, ale to neznamená, že je třeba kupovat drahá tekutá hnojiva. Dá se namíchat velice kvalitní hnojivo i z chemikálií, ale vyžaduje už to určité znalosti. Chystám na toto téma článek na Rostlinna-akvaria.cz, tak se pak můžete mrknout.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 23:29 Muž Miso [470] Re: Bobies
mas pravdu, s vecsinou veci je to tak cas vs. peniaze, mna by skor v tejto teme zaujmali osobne prakticke skusenosti s pouzivanim napr. ako mi rastli rastliny s PMDD a ako s Eesylife, tie cisla ma az tak nezaujmaju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 23:14 Muž Bobies [29]
Teď jsem přemýšlel o tom Profitu a PMDD. Je toto přirovnání adekvátní? Vezměte si, že v neděli si dáte guláš na oběd. Máte dvě možnosti získání knedlíků :-) 1.Koupím si ho 2. Udělám si ho. Ad 1 - dražší možnost, složení je pouze orientační tzn. nevíme co do sebe přesně dáváme. Ad 2 - levnější (někdy i dražší a zdlouhavější) zato chuťově lepší a známe suroviny. Sumasumárum: Záleží na dané firmě - od některé chutná knedlík jako domácí, od některých se pouze jedná o jakousi napodobeninu s kvalitou srovnatelnou pro výživu dobytka (někdy i dobytek žere lépe) :) Když víme, že Easylife, Seachem, Dennerle jsou dobré firmy a máme dobré zkušenosti - ušetříme pár minut našeho života a pro ty, kteří nechtějí míchat PMDD koktejly je proto tato varianta vyhovující. Zato si připlatíme víc. Toť vše a jde se spát. Dobrou ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 23:02 Muž Bobies [29]
Uvidíme. Taky nevím, proč to neuvádějí. Třeba časté dotazy lidí je už donutí si to konečně prdnout na ty stránky www.easylife.nl ať je tím každý nebobmarduje :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 23:00 Muž kortezhugo [983] Re: Bobies
Nitro,Fosfo a Ferro to uvedene maju.Preto nievidim ziadny dvovod preco by firma neuviedla aspon obsah K Fe Mg v tom Profit-e.
Dufajme ze daju daaku odpoved.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 22:59 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Bobies
...A pokud Profito obsahuje kvalitní cheláty lehce dostupné pro rostliny není co řešit...
PMDD ale také obsahuje chelatizované živiny. :-)
A jak už bylo mnohokrát konstatováno, složení "PMDD" si mohu "nakonfigurovat" sám. Stejně, jako třeba formu chelátů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 22:45 Muž Bobies [29]
E-mail zatím nepřišel, pochybuji (tak na 80%), že přijde - ale uvidíme! Vím, že hodně aquascaperů používá výrobky Easylife, mají hustě zarostlá akvária a daří se jim. Nejsem nějaký odborník, ale logicky se dá taky vyvodit jedna věc a to je - míra zužitkovatelnosti daného hnojiva. Někdy je méně více. A pokud Profito obsahuje kvalitní cheláty lehce dostupné pro rostliny není co řešit. To je i to, co rozhoduje a ne pouze kolik mg/l daných mrkvičkoprvků hnojivo obsahuje :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 22:43 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Bobies
Normální, žádný zázrak. Rostlinné akva bych na tom netáhnul, ale akva s nižším osvětlením s minimem CO2 a nenáročnými rostlinami v pohodě a nemusím řešit kolik čeho mám míchat :-) Takový je asi Bioflor a to samé (jen skoro za poloviční cenu jedné dávky - jestli jsem dobře počítal) očekávám od Profita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 22:39 Muž Bobies [29] Re: lhajek
A jaký je Bioflor?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 22:38 Muž kortezhugo [983] Re: Tommate
Tommate napsal: ...je to bída i ve srovnání s minimálním dávkováním PMDD
Netreba sa unahlovat v zaveroch.Ci ten rozbor sedi? -tazko povedat.Mne sa totiz nezda ked vie tato firma namiesat cca 40g KNO3 v 250ml? X-) Tak podla mna budu tieto cisla podstatne vyssie.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 22:29 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Tommate
O pár řádků jsi psal, že i menší množství by mohlo fungovat díky rozumným chelátům, které mohou zjednodušit příjem prvků rostlinami. Vysvětluji si to tak, že rostlina na získání prvku nevynaloží tolik energie a tak jí stačí méně na stejný růst jako když prvek získává z nevhodné sloučeniny.
To že ale známe zdroj, ještě neznamená že jsou to relevantní informace. Pořád tu ještě máme další zdroj, který u stejného produktu uvádí jiné hodnoty.
Stále doufám že se ozvou na ten e-mail. Jinak vzhledem k tomu že hnojivo už mám doma, tak jej určitě využiji jen co dojde Bioflor a toho tam už moc nemám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.08.2012 22:19 Muž Bobies [29] Re: Tommate
Jasně, v tom je velká výhoda PMDD. Já inklinuji ke komerčním přípravkům ze dvou důvodů - kvůli jménu a renomé firmy a částečně i vzhledu balení. PMDD třeba někdy vyzkouším, proč ne. Zatím mám Profito minimálně na 3-5 měsíců, což za necelé dvěstovky není moc. Jestli bude fungovat, koupím si ho znovu. Pokud ne, zkusím levnější PMDD. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 21:46 Muž Tommate [1] - RostlinyRe: Bobies
když vím co hnojivo obsahuje, můžu si přeci upravit dávky podle svých potřeb, od toho je ta kalkulačka, u Profita jde o mikropvky - železo atd, chci prostě dodávat asi 0,1mg/l Fe denně, draslíku a hořčíku jsou tam doslova jen stopy, je to bída i ve srovnání s minimálním dávkováním PMDD :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 11:17 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Tommate
Díky za uvedení zdroje, zajímavá kalkulačka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 11:06 Muž Filip_CZ [165] - RostlinyRe: Tommate
Já používám EasyLife Profita na 250l nádrž 3ml denně, osvědčilo se mě to více než jednorázové hnojení dle návodu jednou týdně 10ml = 100L.

Kdo nechce PMDD mixovat a zjištovat jaká kombinace je pro něj nejvhodnější a udržovat Petku v ledničce je to podle mého názoru ideální volba

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 09:58 Muž Bobies [29] Re: Tommate
10ml denně na 250l? To je hodně nad doporučené dávkování. V pohodě, jo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 09:51 Muž Bobies [29] Re: lhajek
Na youtube jsem shlédl video, kde to rozebíral nějaký angličan o tekutých co2 a říkal, že účinnost je cca 25% oproti normálním co2. www.youtube.com/… odkaz zde. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 22:45 Muž Tommate [1] - Rostliny
dávám denně 10ml Profita na 250l vody, když dojde, namíchám si normální Plantex, Profito má prostě jen dobré recenze a solidní cenu, půl litrovka se dá sehnat za něco přes dvě stovky, koupím si ho zase, když na něj narazím, celé kouzlo Profita je nejspíš v kvalitních chelátech a dobré konzervaci

tady je zdroj, dají se tam rozebrat i jiná komerční hnojiva
calc.petalphile.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 20:20 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Bobies
Pročetl jsem tady celou diskusi o Excelu a PMFE apod. a zrovna mě z toho moc nevyplynulo že se tam dodá CO2 v tekuté formě. V podstatě jsem se tam dozvěděl že se ani pořádně neví jak to funguje, protože toho C to dodává do akva proti plynu CO2 strašně málo.

Jinak samozřejmě je pravdou že srovnávat Profito a Easycarbo je nesmysl - každé by mělo být zdrojem jiných živin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 19:49 Muž Bobies [29]
Ale jde o úplně jinou věc, to si je třeba uvědomit! Easycarbo ti nedodá žádné mikroprvky důležité pro rostliny. Pouze co2 v tekuté formě. Hnojení je jiná kapitola a ta je při sycení co2 velmi důležitá, ne-li nezbytná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 19:47 Muž Bobies [29] – daviddede
To mám taky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 18:56 daviddede Re: Bobies
Podla mna je lepšie Easylife Easycarbo uz po tyzdni som videl zlepsenie. PMDD som daval 3 tyzdne a bez visledku. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 11:35 Muž kortezhugo [983]
Easy Life Nitro 250ml 5.75€ - roztok cca 40g KNO3
Easy Life Fosfo 250ml 5.75€ - roztok cca 2g KH2PO4

www.centralchem.sk/…
www.centralchem.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 11:07 Muž Bobies [29]
Snad odepíšou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 11:04 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: kortezhugo
To je taky hezký, proti předchozím hodnotám je skoro jednou tolik K ale skoro polovina Fe. Opět z nějakého fora. Počkám si rád na ten e-mail.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 11:02 Muž kortezhugo [983] Re: Bobies
Len ze 1ml/10l = 10ml/100l :-) ...ale to nie je podstatne.
Podstatnejsi bude ten e-mail.Ako som pisal aspon mnozstvo Fe a K by mohol vyrobca uvadzat.Takto by clovek aspon vedel kolko toho prida.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 10:45 Muž Bobies [29]
To je značný rozdíl, co obsahuje na 1ml na 10ml. Tyhle hodnoty jsou daleko přijatelnější
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 10:41 Muž kortezhugo [983]
Ja som nasiel toto.
www.acquariofilia.biz/…

EasyLife Profito protocollo consigliato 1ml in 10Litro:

Al 0.001
B 0.01
Co 0.001
Cu 0.002
F 0.001
Fe 0.120
I 0.020
K 0.700
Li 0.002
Mg 0.090
Mn 0.040
Mo 0.002
Ni 0.001
Sn 0.001
Zn 0.002

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.08.2012 10:26 Muž Bobies [29] – Easylife
Ok, vyřešeno. Psal jsem e-mail na mailto:support@easylife.nl, s danými výsledky, které uvedl Tommate. Následující e-mail zde, kdo umí anglicky určitě porozumí.

Dear Sir/ Madam

I would like to ask you about Easylife Profito and its nutrients contained in the product . I found on the internet from unreliable source that the total percentage of Profito per 10ml is the following:


Al 0.0010
B 0.01
Co 0.0010
Cu 0.0002
F 0.0010
Fe 0.24
I 0.02
K 0.48
Li 0.0020
Mg 0.09
Mn 0.04
Mo 0.0020
Ni 0.0010
Sn 0.0010
Zn 0.0020 mg/l
dGH 0.02°d

I doubt whether they're true or not. Would you be so kind to clarify if these results are okay? I'm using Profito with Easycarbo as well.

Thanks for your help

Best regards
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 10:25 Muž kortezhugo [983]
www.easylife.nl/…
A tu to vyrobca vie uviest? X-) :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [5] 6

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 8049x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18043-easylife-vyrobky-sortiment?od=201