Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ostrava - prodejny

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Ostrava - prodejny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 22:29 Žena lucie.aqua [511] Re: Živorodky123456
Souhlasím, u Osmančíka jsme kupovali všechny naše ryby, byly ve výborné kondici. Všechny přežily naše začátečnické chyby, kromě těch, které byly sežrány většími rybami. Dnes je máme skoro 2 roky, nikdy jsem u nich nemusela použít žádná léčiva. Jediný problém byl v tom, že nám prodali opravdu vše, na co jsme v neznalosti ukázali... To jim ovšem nelze mít za zlé, to byla naše hloupost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 21:00 Živorodky123456 Re: marrek13
Dobrý je i Osmančík i když je kus za ostravou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 20:31 Žena darka [520] Re: NHKG
V Tropicu jsem byla naposledy cca před 14 dny a měla jsem chuť se zeptat, jako Sid v tomtéž obchodě kdysi ( popisoval to tu ;-) ): Máte nějaký lék na krupičku? Tak proč ty ryby neléčíte? tone
Ryby rozhodně zdravě nevypadaly ne , tentýž majitel má obchod i u nás v Havířově, ten vypadá o hodně lépe, ale krupici tam má taky, možná proto, že používá jednu síťku na většinu akvárek hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 20:09 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: marrek13
Vzdej to rovnou. Slušný obchod v Ostravě není. V Tropicu sem byl naposled 2 roky zpět a výběr nic moc a ryby zdravě nevypadaly. Zoo Panda Globus i přes velkou propagaci tady je velká tragédie (2× sem tam byl, vždy vypadaly ryby jako by byly v posledním tažení).
Ve Špalíku (Hrabůvka) byl celkem slušný obchod, ale výběr ryb mizerný, jenom ty nejběžnější ryby. Na burze (Černá louka 1× měsíčně) se taky dají koupit slušné ryby, ale je to docela risk (každý prodejce má jinou kvalitu ryb).
Já už kupuju ryby i techniku jedině přes net a nebo v těch pár kvalitních obchodech u nás (Sklorex Brno, Vivarium Mělník, slušný je prý i Bráník Praha). Ryby těch pár hodin transportu přežijí bez problémů a občas do těch měst mívám cestu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 19:43 Petra Re: marrek13
V Globusu, Opavská, ZOO Panda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 19:40 marrek13 – Obchody v Ostravě
Ahoj, neznáte nějaké kvalitní obchody v ostravě? Klidně i malé,jediný obchod který mě napadá je tropic ostrava, ale jěště jsem byl jsem v tesku-třebovice a tam mají jeden zverimex ryby tam na pohled vypadají zdravě ale má s ním někdo bližší skušenosti?
Moc děkuji za odpověd

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2012 08:13 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: rak
Hornbach ve Vítkovicích mívají tam krevety raky včera jsem tam byl a měli. ale po každé je nemají většinou zboží dostávají ve středu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 21:52 Muž muťa [554] - RostlinyRe: rak
...tak to máš kámo smůlu. Tady se nejlépe nakupuje jen na AQ burze. Solidní prodejna a navíc s korýši je utopie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 15:50 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Ostrava -korýši
Chystám se do Ostravy ,a když mi zbude chvíle, tak bych rád navštívil nějakou dobrou prodejnu, kde mají nějaké korýše ( raky a kraby).Můžete mi prosím poradit?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 20:44 Prirodni-Akvaria.cz – Iwagumi, Ryuboku, Nature, Mizube
Fotka k příspěvku Zveme Vás k návštěvě našeho showroomu, který se nachází na ulici Sokolovská v Ostravě Porubě. V našem showroomu můžete vidět několik vystavených nádrží představující tyto kompozice:

Iwagumi
Ryuboku
Nature
Mizube
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2012 16:37 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: muťa
chybička se vloudila a udělaloto šššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš :-D stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2012 16:34 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Drahoš .
Tak to si ji měl i za 5 sec. prázdnou - kupoval si ji minulý týden, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2012 16:31 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: muťa
jo tu od Rataje bylo to za 5sekund naplněné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2012 16:23 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Drahoš .
A jakou bombu? Tu od Rataje jak máš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2012 16:21 Muž Drahoš . [389] - Rostliny – plneni co2 Ostrava
pro Ostravaky dnes jsem byl plnit 0,5 lahev co2 stalo to 72kč a kde ulice nádražní kousek od vojenské spravý plni tam hasičáky jsou před vchodem jako reklama

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.03.2012 17:44 Muž muťa [554] - Rostliny – Hornbach Rudná
Tak jsem dneska navštívil Hornbach na Rudné. V jiném vláknu to tu někdo kritizoval.

Dneska byly všechny nádrže bez krupičky, resp. jsem nikde neviděl nemocnou, nebo uhynulou rybu. Měli tam pěkné ramirezky a kakadu. Menší za 50 a XL za 100,-. To není zrovna málo, ale.... Kdo chce, může koupit levněji přece.

Takže dávám palec

Jo... už tam mají konečně názvy ryb i v českém jazyce !!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 20:39 Muž zordix [37]
Na této burze prodávají i akvaristi (ryby, rostliny): www.aquaterra.cz
Termíny jsou vypsané na stránkách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 20:57 Muž MichalK [16] Re: muťa
Jo dobře, už jsem napsal té akvaristice, díky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 20:52 Muž muťa [554] - RostlinyRe: MichalK
Nee - tam nechoď! AQ které jsem chtěl by u něj vyšlo o cca 1300 více než v tom odkazu! Byl jsem tam a když m řekl cenu radši jsem šel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 20:44 Muž MichalK [16] Re: muťa
Ano to vypadá dobře, původně jsem chtěl jít k tomu sklenářovi u Domu Kultury, ale tohle vypadá asi lépe.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 20:13 Muž muťa [554] - RostlinyRe: MichalK
A to by ti nestačilo?
www.akvaristika-ostrava.cz/…

Jistě ti udělá i na míru a je levný. Není to dávno co jsem tam kupoval.

Pro redaktory:
bylo myslím dobré toto vlákno hodit do vlákna: akvaristika v Ostravě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 19:24 Muž MichalK [16] Re: Bob666
Dobře, jak říkám, tady v radách pro zakládání akvária je vzor příklad 45 litrové akvárium, ale i tak je to tam napásno, díky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.12.2011 16:23 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: MichalK
U firmy specializované na akvária bych si nechal dělat 1000l a větší akvária, menší ti bez problémů slepí téměř každý sklenář ve stejné kvalitě X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 14:47 Muž MichalK [16] – Výrobce akvárií v Ostravě
Dobrý den, chci se zeptat, jaký je nejlepší výrobce akvárií v Ostravě, potřebuji akvárium 40d x 35v x 25š, a věděl jsem o jednom sklenáři, jenže tady na stránce jsem četl, že je lepší si jej nechat udělat u firmy specializované na akvária kvůli používanám materiálům a zkušenostem, díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.11.2011 12:08 R Muž romant [27982] Re: jamap
Řekl bych, že tady by se mohlo něco z přebytků hodit. rybicky.net/nadrze/12125
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2011 11:52 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: jamap
Asi mě moc nepochválíš, ale přece jenom jsem v Ostravě přes google něco narychlo našel. Jeden akvaristický kroužek tam je. Jisté Heřmanice u Ostravy. Je tam, ehm jak to jenom napsat. No prostě věznice. Nevím teda jestli by se Ti povedlo prosadit občasnou dodávku rostlin, ale jako poslední možnost pokud někdo dá něco lepšího by to byla www.vscr.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2011 22:56 Žena jamap [11] - Živorodky – Akvaristický kroužek Ostrava
Zdravím všech Ostraváky,

nevíte o nějakém akva kroužku v Ostravě? Sem tam doma něco přebyde a tak jsem si řekla, že některé věci by mohli ještě posloužit dobré věci.

Jamap

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2011 15:47 Muž muťa [554] - RostlinyRe: jamap
Vím že tam jsou na té Nádražní, ale nevěděl jestli ....
Děkuji za informace. Měl jsem jen obavu o tu půl kilovku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.10.2011 15:38 Žena jamap [11] - ŽivorodkyRe: muťa
z vyhledávání:
"beowulfx - Parmičky – Re: achyles73
Já chodím Vítkovice HTB ( www.vitkovice-htb.cz/… ), Nádražní 3113, Ostrava, plní na počkání půl kilovku za 6 pětek. :-) X-) "

Pak ze seznamu: www.actionshop.cz/… maj pobočku v ostravě.

osobní zkušenost zatím nemám...bohužel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2011 15:08 Muž muťa [554] - Rostliny – Plnění CO2
A obracím se znovu na Ostraváky.
Kde plníte CO2 bomby? Máte někdo od Rataje tu 1/2 kilovou ze setu Profi Gejzír - plní se tu někde? Na přestavbu hasičáku si netroufám - neumím to. Vím, že to tu je popsané, ale....

...možná na AQ burze by se našel nejaký starší použitý set.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2011 09:32 Vamp Re: jamap
Woow, tak to se tam musím zajít podívat, když tam je takový super znalý pán, který tomu fakt rozumí :-) SUPER X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2011 09:27 harpunar – Velice mile mne překvapila
akvaristická prodejna na náměstí ve FM!!!! Není to daleko,prodejna je po celkové rekonstrukci,je tam obrovské množství nádrží a výběr veliký jak ryb,tak rostlin a všeho možného s akvaristikou souvisejicího! A hlavní je že tam prodávají chlapi akvaristi a ne čičmundy,které neumí rozeznat gupku od gavůnka(i když obě začínají na G).Mohu všem jen doporučit!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2011 09:17 Radušatke Re: Nobody
asi taky jak kde. Znáte nákupní centrum u kauflandu v Opavě? Je tam samostatná prodejna zoo shop benji tuším a co jsme koupili tam, spolehlivě do týdne pošlo. Přežila nám odtud snad jen jedna rybka. tone Za víkend zmizelo 8 bojovnic, pochybuju, že je prodali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2011 22:46 Nobody Re: jamp
Pokud je možnost,vyhnout se nakupování rybek v obchodních řetězcích,nakupovat v samostatných prodejnách mimo nákupní centra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2011 14:14 Radušatke Re: jamp
já chodím do pandy v globusu i za cenu vyšších nákladů, protože co mám zkušenosti jinde, tak to vesměs do týdne vychcípe :-/ teď mám 4 neonky koupené na zkoušku ze zveráku v Opavě a do večera s krupicí a do druhého dne 1 kaput... a měli tam i slušný výběr dekorací ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.10.2011 10:37 Žena jamap [11] - Živorodky – Hornbach
Ahojky, chci se jen podělit s infmacema.
Co se týče Hornbachu, tak ve Svinově je naprosto příšerný (tak bych nekoupila ani rostliny, natož ryby). Ale nový Hornbach ve Vítkovicích je úplně jiné kafe. Rybičky zdravé, akvárka udržované s láskou a péči. Zatim všechny tam zakoupené ryby čilé a zdravé (mečovky a SAE) kupované před měsícem až třemi.
A když jsem se ptala jak to...odpověď je jednoduchá, pracovník totiž u zvířectva je akvarista duší a bývalý pracovník ostravské ZOO, takže když se zkloubí znalosti, praxe i láska, tak to jde i v Hornbachu :-D
(apropo nejsem zaměstnanec ani příbuzný...jen jsem se potřebovala podělit s natšením, že když máte při neděli chuť měnit akvárko, tak nemusíte nutně čekat až vám nějaká rozumná akvaristika otevře nebo přijdou věci z netu)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2011 14:04 Muž Lukino [56] - Amerika
Nevíte někdo jak to vypadá ve zverimexu Assen v Zábřehu, Pískové doly U Hrubků 60. Prodávají na Aquaburze v Ostravě a měli tam zajímavé ryby. Pan říkal, že ve zverimexu mají mnohem větší nabídku, tak jestli má cenu si tam zajet.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2011 12:14 Muž muťa [554] - RostlinyRe: JirkaR
Zkus zajít do nějaké akvaristiky co bere od něj nějaké zboží a domluv se tam, ať ti to objednají. Já jsem tak jednou objednával rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2011 09:46 JirkaR – Profi soil
Zdravím potřeboval bych poradit, kde v Ostravě a případně i okolí seženu od Rataje Profi soul v 8l balení.Hledal jsem na netu a všechno je Praha Brno prčice. Když si to nechám poslat poštou tak to vyjde strašně draho.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2011 09:34 JirkaR Re: Lukin
Tak Bivoje mají ve špalíčku (Hrabůvka), nedávno jsem tam byl a měli ho. Cena asi 70-80kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2011 14:16 Muž Lukin [0] – bivoj
Zdravím, nevíte v které akvaristice v Ostravě prodávájí hnojivo Bivoj?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 18:28 R Muž romant [27982] Re: l3nka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 18:22 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: NHKG
Tak děkuju za radu. Pokud jsou s tímto e-shopem dobré zkušenosti tak se zorhodnu pro něj. Myslím, že tady někde bylo téma "aqua-daho" tak se dám do hledání a pak do čtení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 18:20 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: l3nka
Rovněž doporučuji určitě Daho, mají nej ceny, přístup a všechno vůbec... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 18:19 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: l3nka
Do 400l je to už tolik, že se vyplatí objednat po internetu. Už jsem pár let nekupoval, ale dříve jsem zkoušel více prodejců a Aqua-daho bylo nejlepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 18:13 Žena l3nka [13] - Rostliny
Poraďte mi prosím. Chci nakoupit rostlinky do 400l a pořád se neumím rozhodnout, jetsli u Rataje, aqua-daho, burza a nebo jíná akvaristika ale jaká? nebo hornbach? Jak by jste se rozhodli vy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 10:18 Muž Lucky005 [197] Re: Schoggi
dik za info, eshopy jsem moc nechtel resit, kvuli postovneho se to moc nevyplati
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 23:40 Muž Schoggi [12] Re: Lucky005
V Hornbachu mají reflektory Juwel 90 cm tuším za 240,- Kč. popř. www.zbozi.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 20:09 Muž Lucky005 [197] – reflektory
nevite kde sehnat levne reflektory na zarivkove trubice v delce 90cm?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 16:38 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: Katerina
Taky bych doporučil OV burzu, byl jsem tam už mnohokrát a výběr terčovců je zde velký i za super ceny, přímo od chovatelů, čili tak nejlepší volba... ;-) X-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] 5

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 3217x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17334-ostrava-prodejny?od=101