Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ostrava - prodejny

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Ostrava - prodejny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.05.2013 20:06 Muž O.Tom [439] Re: predator3313
Já si je kupoval, už kdysi, snad v sekci o Hornbachu se psalo že jsou to jiné než uváděné, ale za těch 7 Kč.. jako hejno vypadají taky dobře :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 19:55 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetkyRe: predator3313
Já byl v Hornbachu v pondělí a viděl jsem tam jen Razbory klínoskvrné a Razborky trpasličí. V Hornbachu u Svinova.

P.S. Nejvíc mně tam dostala Krevetka Molucka za 175Kč ne mazec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 19:45 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí – Hornbach
Nevšimli jste si náhodou někdo v hornachu (v jednom nebo druhem), jestli tam mají správně určenou razborku bornejskou...mám pocit že ji tam takle mají, ale vypadají celkem jako moje razbory skvrnoocasé :-D a navíc jsou jen za podezdřelých 7kč

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2013 10:15 Žena majka93 [79] - ŽivorodkyRe: GAGAL
já bych potřebovala jen komplet prvky (bez dusičnanů a fosforečnanů).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2013 10:13 Žena majka93 [79] - ŽivorodkyRe: GAGAL
já ho tam právě taky nenašla. byla jsem v neděli na burze v ostravě a hledala to tam ale bylo tam tedka tak našlapáno, že jsem se skoro nepohla a přes ty lidi jsem moc neviděla :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.04.2013 17:15 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Ciffik
:-) Je od firmy Akvar.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.04.2013 17:14 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: GAGAL
když jsme u pmdd, kdo jej tam prosím prodává? jsem si nějak nevšiml...
já blbec jej objednávám z netu :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2013 17:08 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: majka93
Na burze je PMDD k prodeji v sypké formě po smíchání máte 0,5l hnojiva. Pokud jste z Ostravy mohu předat i dříve. Když tak sz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2013 13:57 Žena majka93 [79] - Živorodky – Objednávka do Opavy, Ostravy a okolí
Ahoj, chtěla bych objednat z e-shopu www.plantagrow.eu/… nenašel by se ještě někdo na rozdělení poštovného? Okolí Opavy i Ostravy apod. Nebo víte, kde tady sehnat PMDD namíchané mikroprvky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2013 20:29 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Robo
Pokud si najdete stránky pana Skácela, tak nepíše nic o tom, že by prodával přímo v sídle firmy.. Jsou tam uvedena odběrní místa, kde si je možno rostliny vyzvednout.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.04.2013 18:53 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Robo
Telefon: (+420) 604 119 410
E-mail: mailto:info@AkvarijniRostliny.eu

zbytek musíš zvládnout sám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2013 18:42 Muž Robo [45] Re: Pepan
A má otevřeno i o víkendu? Kdybych třeba chtěl osobně v sobotu dopoledne a vybrat si?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2013 18:36 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Robo
Pan Skácel bývá na ostravské burze. Je možné se s ním domluvit na konkrétních kytkách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 18:08 Muž Robo [45] Re: jamajcan
Jen jsem chtěl vědět jestli mají velký výběr nebo jen to co mají na netu, protože do Raduňe to je blíže jak k Ratajovi, ale zas podle jeho shopu má větší výběr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 07:07 jamajcan Re: Robo
Znám dobře.Co o nich potřebuješ vědět?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 00:23 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Robo
na burze jsem od nich bral rostliny. Rostliny pěkné, ceny nízké, pan majitel ochotný a příjemný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 23:44 Muž Robo [45]
Znáte někdo tenhle shop u Raduně? akvarijnirostliny.eu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2013 07:55 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: predator3313
tedy já na paní Alenu nemůžu říct ani křivé slovíčko celý kolektiv je super ještě sám pan Osmančík mi pomáhal vynést akvarko až do bytu a posadily jsme ho na komodu a ještě mi pomáhal s podložkou pod akva. potlesk palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 22:42 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
:-D No to je daň s chození po obchodech a na buzry za učelem kochání se...:-D vždycky se najde něco co se ti hodí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 22:35 Muž lojzalojzovic [327] Re: predator3313
toz je pravda ze sem chvilu cekal ale pani se sama prihlasila ze pride a pak se mi venovala asi 20min a odpovidala na vsecky mojhe blbe dotazy palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.02.2013 22:30 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
Jo takhle... tak to paní nebudu učit zacházet s lopatkou :-D Já se jezdím kochat k Ratajovi.... to je obchod... Každé akvárko zařízeno tak, že by sis ho hned mohl dát do obýváku a dělalo by ti tam čest... jenže to má nevýhodu, že tam vždycky utratím za věci, o kterých jsem ani nevěděl, že je potřebuju smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 22:16 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
Jako obchod perfektní.... tam jsem poprvé očumoval mořské příšerky...a minule jsem tam i krmivo koupil, ale jak jsem psal loizovi na chatu moje ma u toho chatu..takže sem tam celkem často na kochání se ... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.02.2013 22:12 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
Hele, rýpale, víš že se ani nedivím? Počkej, příště jak tě uvidí, tak vezme lopatku na uhlí a jak se objevíš ve dveřích, břinkne tě po hlavě smich smich smich Jo, zapomněl jsem napsat, že jí to poradím a naučím jak správně lopatkou břinkati.
Já mám Osmančíka z ruky, ale když jsem u něj byl, tak se mi moc líbilo a děvčata byla milá a ten hoch, co tam obsluhoval, byl super. Sice jsem nakonec taky nic nekoupil, ale dojem na mne zanechali skvělý a až se rozhoupu koupit si led světýlko, tak asi u nich.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 22:06 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
No Já teda jak chodím k Osmančíkovi, tak prodavačka se tváří vždycky že jsme tam navíc :-D a ještě huř se zatváří když ji řeknu že se jen dívám :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.01.2013 18:01 Muž Drahoš . [389] - Rostliny – rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku to jsem hleděl že Ikea začala prodávat rostliny do akvária za 49kč měly tam jenom 4druhy ale do začátku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 16:47 Žena lucie.aqua [511] Re: Pepan
Také se přidávám ke chvále pana Brokla, vřele doporučuji!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 16:39 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Pepan
Mohu jen doporučit - sám jsem u něj byl po předchozí domluvě nakupovat ryby v pěstírně.

www.brokl.ic.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   03.01.2013 16:31 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Drahoš .
Mezi prodejci z Aquaburzy figuruje i pan Brokl z Opavy a ten je asi má neustále. A Opava není zase tak daleko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 15:34 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
chtěl jsem si koupit tak 30až 50 neonek. ale lidi divte se ani ploutev zvěráky vyprodané skoro všechno. doufám že nezklame chovatel slíbil mi za 8 kč že budou konce týdne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2012 20:00 Muž exit [116] - RostlinyRe: bar640
Ricie v kelímku za 119 korun??? Nedávno bych Vám ji za 119 korun přivezl asi 15 kilo smich U vzácnějších mechů tu cenu celkem chápu,ale Ricie?Vždyť to je plevel.Z toho kelímku ji za 3 týdny mám minimálně deseti násobné množství.Nic proti Vám ani vašemu podnikání ,ale u některých výrobků máte příliš vysoké ceny.Toť můj názor.
Ať se Vám daří.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2012 18:05 Muž bar640 [3] Re: Drahoš
Vážený pane. Velice dobře si vás pamatuji. Mech Riccia fluitans za 119Kč v kelímku průměr 65mm a Christmas Moss také za 119Kč v kelímku o průměru 65mm není průměr pětikoruny. Neuvádějte zde nepravdivé informace!!! Mech jsem vám ukázal a řekl za jakou cenu ho máme. Sám jste s uvedenou cenou souhlasil! Nemáte nejspíš ponětí o reálných cenách těchto produktů.

Dále, že tu máme 6 akvárií pravda také není!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2012 11:42 Muž exit [116] - RostlinyRe: Drahoš .
To je pravda. Ceny hodně vysoko. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2012 18:02 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Byl jsem se podívat do obchodu v Kozmicích u Hlučína , Přírodní akvária objednal jsem si tam dva mechy jeden 119 kč bylo toho jak když si to vytáhnete z pupku já si dělal starosti z mřížkou na co to dám.zbytečně vešlo se to na deseti korunu kořeny tam měly tak dva akvárek asi 6 zklamaní všechno drahé jak prase stydim tone stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 16:04 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Drahoš .
Osmančíka znám ale díky, to další je pro mne novinka.
No a já taky přispěju s trochou do mlýna: www.prirodni-akvaria.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.11.2012 15:25 Muž O.Tom [439] Re: muťa
O žádném co by měl zároveň kamennou prodejnu nebo vlastní výdejnu nevím.
Jediné co se tomu blíží a znám je www.svetakvaristiky.cz který využívá služby uloženka.cz a její výdejní místo v Přívoze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 14:51 Muž muťa [554] - Rostliny – E-shop
Znáte někdo nějaký slušný AQ e-shop s osobním odběrem v Ostravě a okolí? Je tady vůbec něco?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2012 10:59 kuba06 – Tetraodon Leirus
Zdravím všechny,
sháním tuhle rybu nějakou dobu a zatím bez úspěchu. Kdysi jsem je koupil v Ostravě. Ale bohužel jsem ztratil všechny kontakty jak na majitele obchodu, tak na chovatele.
Neznáte prosím někoho, kdo Leirusy chová na Ostravsku, Frýdecku, Vsetínsku? Moc díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2012 20:27 Muž muťa [554] - RostlinyRe: baletka
To záleží jaké ryby chceš na burze kupovat. Pak bych ti doporučil si projít vlákno právě o ní: rybicky.net/forum/2863
Osobní zkušenost ( velice dobrou ) mám s panem Broklem - neonky a ramirezky.

www.brokl.ic.cz/…

Další dotazy ohledně prodejců na burze a burzy doporučuji směřovat do vlákna k tomu určenému.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:21 Muž muťa [554] - RostlinyRe: marrek13
Tak tam zavolej a zeptej se v prodejně proboha. Telefon ti ale hledat nebudu. Rostliny v Ostravě rozumně koupíš v podst. jen na AQ burze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:02 Žena lucie.aqua [511] Re: marrek13
Čteš vůbec ty odpovědi, které ti sem lidi píšou? Vždyť ti muťa vložil odkaz na stránky: www.akvaristika-ostrava.cz Tam najdeš vše...Sortiment, ceny, popř. se můžeš telefonicky nebo mailem zeptat, jestli jsou žádané rybky skladem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   01.09.2012 19:49 marrek13 – Osmančík
Omlouvám se že vás tady stále obtěžuju dotazy, ale do osmančíka je tocelkem dálka, a tak se chcizeptat než tam pojedu. :-O Nevíte jestli tam prodává, platy, neonky, mečovky, perlovky, cichlidky, pestřenci, nebo čichavci zakrslí, a případně zakolik?
Za odpověd vám moc děkuju ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 18:38 marrek13 Re: baletka
Na burzu jsem chtěl taky jít, ale jediný termín v září je 16 a to já nemůžu, Právě že v tom obchodě měli celkem dobré ceny a ryb tam byl taky slušný výběr, chtěl jsem se jenom zeptat, jestli tam už někdo nakupoval, Dále bych se chtěl zeptat, nevíte o obchodu kde prodávají rostliny za lidskou cenu?
Za každou odpověd moc děkuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.09.2012 16:57 Žena baletka [624] Re: marrek13
Ostrava - jedině Osmančík. Ostatní obchody jsou nemístně drahé a ruku do ohně za ryby by člověk nestrčil. Ale... jak psala Lucie, prodají vám tam všechno, na co ukážete. Mně např. dali štěrk s vápencem, protože "vypadá pěkně, podívejte" ... Ale znalý člověk si tam jistě vybere, pan Osmančík sám se spoustou věcí poradí.

PS: Když už jsme u toho... chystám se v září na ostravskou burzu. Je někdo schopen a ochoten jmenovitě poradit u koho nakupovat? Pro mě zatím rostliny, ryby budu pořizovat až tak za dva měsíce, tedy na burze tak v listopadu. Přesto bych se ráda informovala. Díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 16:06 Muž O.Tom [439] Re: marrek13
V Ostravě žádnou extra prodejnu neznám. Je tu pár klasických obchůdků, která fungují xx let, s běžnou nabídkou ryb.

Aquaburza je určitě zpestření nabídky, ale i tady si musí člověk najít spolehlivého prodejce. Mě drtivá většina ryb z burzy pochcípala, nebo se projevily deformace. Ale i přesto se našli i výborní prodejci a chovatelé v jedné osobě.

Hornbach, větší nabídka, vyšší ceny.

Další akvaristiky vznikající poblíž hypermarketů co jsem ze zvědavosti navštívil měly dost děsivé ceny. Taková prťavá nožovka běločelá za 160, nebo panceřníček za 175 kterého jsem od výborného chovatele koupil za 25, to je brutal...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 14:44 marrek13 – Obchod v tesku
A co teda ten obchod tescu, menuje se ASKINO nebo nějak tak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 12:31 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: LiborSprysl
On tam těch překlepů má více, ale rozhodující je spíše kvalita rybek než naopak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 11:37 Muž LiborSprysl [9015] Re: Jurdas
Jo pan Rybka je spolehlivý... i mu odpustím to měkké i ve slově labyrintky... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.09.2012 07:56 Muž Jurdas [37]
Mrkněte na tento odkaz www.akvarijniryby.com
Celkem dobré ceny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 06:50 Muž muťa [554] - RostlinyRe: marrek13
Jak je psáno níže:
v Ostravě žádné kvalitní obchody nejsou. Na ten globus bych se vykašlal.
Za sebe mohu jen doporučit prodejnu Osmančík: www.akvaristika-ostrava.cz , která je kousek za Ostravou ( a jak tak koukám chystá nový web) a pak mne napadá ještě Hornbach ve Vítkovicích, ale tam jsem teď déle nebyl.
Byl jsem ale dva dny zpět v Tropicu v Přívoze a celkem to ušlo.

Počkej si na AQ burzu: www.aquaburza.cz

Jinak zde najdeš seznam prodejen v MS kraji. Ty ostravské jsou aktualizovány. Ostatní nevím. rybicky.net/obchody/kraj/moravskoslezsky

Jo, je znovu otevřeno PetCentrum ve Futuru, ale ani prst bych tam do AQ nestrčil.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 5

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 3217x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17334-ostrava-prodejny?od=51