Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ostrava - prodejny

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Ostrava - prodejny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 13:26 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Katerina
100-150kč/ks v 10cm za tu cenu koupíš tak 5-6cm a můžeš být ráda....V havířově maj v akvaristice kolem 8-9cm za 450...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 13:09 Muž Schoggi [12] Re: Katerina
Doporučuji akvaburzu. www.aquaburza.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 12:42 Katerina – koupim
dobry den chtela bych koupit tercovce nad 10cm.v Ostrave dekuji a budu rada jestli nekdo pisne a prosim za 100-150Kc/kus.... :-) :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 18:37 Bob Re: darka
Jee dekuju za nabidku, flagellol jsem nesehnal ani v Globusu. Nakonec jsem zajel na veterinu pro Entizol, snad pomuze. Kdyby ne, flagellol objednam z netu. I tak dekuju...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 16:32 Žena darka [520] Re: Bob
Jsem z Havířova, Flagellol mám doma, taky jsem ho loni marně v okolí sháněla, tak pokud chceš, klidně Ti ho poskytnu, pokud jsi ho ještě nesehnal. Ale bylo by lepší se zaregistrovat a dořešit to přes SZ ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 12:54 Bob Re: I3nka
Tak v akvaristika Ostrava Flagellol nemaji, v porubskem pet.cz zase nefunguje webova adresa, na mail nereaguji.
Do Intersparu zkusim zaskocit. I tak vam dekuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 10:18 harpunar Re: bob
Hodně velký sortiment od SERY mají v Intersparu na konci Dubiny v tom zverimexu.Viděl jsem tam nejen krmiva,ale i ostatní produkty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 09:24 Muž leontin [46] - CichlidyRe: Bob
Adresa:
Komenského 629/14
Ostrava-Poruba
70800
Česká republika
Telefon: +420 596628527 Je to přímo pobočka Sery.Co není tam se dá rychle doobědnat. rybicky.net/obchody/345 ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 09:11 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: Bob
www.akvaristika-ostrava.cz zkus tady. Super obchod nedávno jsem tam byla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 08:25 Bob – Sera
Zdravim, nevite nekdo nahodou, kde se v Ostrave daji sehnat leky od Sery? Jde mi hlavne o Sera Flagellol na parazity.
V Hornbachu Seru nemaji, v Pet centru zas nemaji tyto drazsi leky (Flagellol, Tremazol apod.) Co treba Globus?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 21:32 Žena Kobylka23 [2] - LabyrintkyRe: GAGAL
No,asi mas pravdu.Nemuzu srovnavat nekde malinky zver. se zverem v hypermarketu.To je asi tim,ze chodim nakupovat bud na burzu nebo maline akvaristiky.Zajimave zbozi maji,to je pravda i rybky tam maji moc pekne,ale tak vis jak no....A o te vode a elektru ani nemluv,je to k silenstvi.... :-| :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 21:26 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Kobylka23
No já bych řek, že ceny tam jsou ok :-) Když vezmu jak krásně nám roste elektřina, voda atd atd. To jen "my" prodáváme za levno :-) Na druhé straně taky ten nájem tam nebude srovnatelný jako s nějakým zverákem s psím žrádlem někde v suterénu. Je to taky prodejna která má kvalitní a zajímavé zboží a těch je v Ostravě jako šafránu.........Ale je tu naše/ vaše burza kde se dá taky sehnat ledasco :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 21:14 Žena Kobylka23 [2] - LabyrintkyRe: toms
Je mozne,ze je tam maji,ale pozor!Tam jsou predrazene ryby!Tam maji čichavce modre za 80,- normalne je koupime do tech 30,- Zajedte si do toho Zatisi do akvaristiky ,tam je ma pan taky viz odkaz: www.akvaristika-ostrava.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 21:09 Muž toms [0] - Rostliny a krevetkyRe: Saxon
parmičku černopruhou mají v pandě v globusu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 15:23 Saxon
Ahoj nedávno jem bil v Hornb. ,ale nic moc nakonec jsem koupil set 112 l v Mainlu na Poledníka a jinak chodím nakupovat do Špalíčku a na Muglinovskou. palec

Byl tam dnes chlapík který mně dost poradil co se týče testů vody a zbytek si najdu na netu . Jinak ty prodejny je opravdu vtom na koho tam narazíš. Chi zkusit zajet do Zátiší neboť jsem tu četl dost lichotivé recenze. Já sháním Parmičku černopruhou a je to dost prekérní scháněčka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 07:51 Žena Kobylka23 [2] - Labyrintky
Vcera jsme byli v akvaristice v Zatisi pro nejake veci.A dokonce jsme se mohli jit podivat na množirnu p.Osmančika. potlesk Ma to tam uzasne,neco takoveho jsem jeste nevidela coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 21:14 Muž grizly [145] Re: Kobylka23
To že jsem napsal, že nakupuje rybky na burze jsem napsal proto, že tam jsou o polovinu levnější, proto ten smajlík
Je mi jasné, že v takhle hezky zařízeném obchodě nebudou ceny stejné jak u burzovních prodejců. Jak pojedu kolem, rád se tam zastavím. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   23.10.2010 20:51 Žena Kobylka23 [2] - Labyrintkygrizly
Me to do oci nerikal,ale ptal se nas,jestli chceme videt dole jeho chov.A pochybuju,ze by nakupoval takove kvanta ryb!!!!Priznal se,ze neco je jeho a neco dovazi.Tak tu nemachruj :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 20:47 Muž grizly [145] Re: Kobylka23
Je to jednoduchá matematika. Pokud znám cenu za kterou rybky nabízí různí prodejci, lehce si vypočítám, kde je jak draho.
A pokud dobře čtu, tak tobě to do očí taky neříkal...... smich
Prodejna vypadá hezky, to musím uznat. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   23.10.2010 20:42 Žena Kobylka23 [2] - Labyrintkygrizly
A jak ty to vis???On ti to jako do oci rikal,jo???
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 20:37 Muž grizly [145] Re: Kobylka23
Neonka levnější o 2 koruny než v jiných obchodech.
Ostatní ryby dražší než v jiných obchodech.
Že on rybky nakupuje na burze a pak je prodáva se 100 procentní marží ?!?!?
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 19:03 Žena Kobylka23 [2] - LabyrintkyGagal
Aha,tak kdyztak mu to zkusime vzkazat.Tam jsou vsichni velice ochotni az jsem hledela.Ma to tam opravdu super.Konecne poradna akvaristika,ikdyz trosku z ruky,ale to vubec nevadi.... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 18:59 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Kobylka23
To bude asi zaměstanec, majitel je silnější, ale určitě stejně ochotný :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 18:37 Žena Kobylka23 [2] - LabyrintkyGagal
Ok.zkusime mu to rict.V pondeli,nebo utery tam jedem pro objednane rybky.Pan majitel je ten mlady pan?Co je tak ochotny?Bo my tam byli po prve,tak moc nevim,ktery je majitel... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.10.2010 18:34 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Kobylka23
Taková maličkost :-) Jak pojedete do prodejny v Zátiší, tak tomu panu majiteli řekněte ať se přidá k prodejcům na burze:-) ......budete to mít blíž. Už jsem ho zval, říkal ,že to zváží. Znám ho již dlouho a je to opravdu akvarista jak má být, myslím že má co na burze nabídnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 18:20 Žena Kobylka23 [2] - Labyrintkyzdravim harpunar
My chodime na akvaburzu pravidelne!Ale jen jsem slysela,ze v tom Tropicu maji krasne rostlinky,je to pravda,ale na co jim to je,kdyz neumi poradit,nebo radi blbe.100% na burzu zas pojedem a nejake nizke rostlinky koupime. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 16:49 harpunar – Milá kobylko
a co tak zajít na burzu na VŠB,která je každý měsíc? Tam je s rostlinkama p. Luciga,moje maličkost občas také a spousta dalších prodejců.A když si v sobotu přivstaneš a budeš na burze mezi prvníma,tak seženeš to co potřebuješ.A mnozí ti tam rádi poradí,hlavně ti co rostlinky pěstují ve vodě a ne v krámě,kde je mají cice hezké,ale dělané na sucho.Amen ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 15:51 Žena Kobylka23 [2] - Labyrintky – Tropic.Přivoz
Dneska jsme si vyjeli do Tropicu v Ostrave - Privoze na rostlinky.Meli tam krasne z FA Aqua Daho.Tak jsem potrebovala poradit,ze potrebuju nizkou rostlinku do predku akva.P.vedouci tam cistlil akva a kdyz jsem se ho zeptala,tak mi akorat rekl,jsou za vami tot vse.Zadna rada,nic.Kdyz jsem mu rekla,ze bych si teda vybrala rostlinku tak zadna reakce.Tak jsem mu rekla,ze si ji vytahnu a na to rychle zareagoval.Pak prisla prodavacka,ktera vedela uplne hovno o rostlinkach.Ach jo.Tak jsem si koupila 2 rostlinky,ktere meli byt udajne nizke.A kdyz jsem sedla k netu kukla na rostlinky,tak jsem zjistila,ze obe dorustaji az 50cm.Tak jsem myslela,ze me odvezou.Takze v Tropicu ochota zadna a jsou tam hlupi ja cyp tone tone tone priste tam pujdu s notasem,at vim,jak ktera rostlinka dorusta....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.10.2010 02:20 Žena Kobylka23 [2] - LabyrintkyOpalineLeFay
Ochota maximalni fakt super.Akvarka nadherne.Mame u pana objednane rybky a uz nam psal,ze jsou,ze si muzeme prijet,coz je fakt super.My tam pojedem az ze Zabrehu,takze trosku vice z ruky,ale vubec to nevadi,vyplati se tam zajet.Mam od tama 2 velke a super levne koreny.Pan to predemnou vysypal na zem,at si vyberu. :-D Takze tuto akvaristiku 100% doporucuji,az na ty rostlinky,ty tam mel fakt skarede tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 21:26 OpalineLeFay Re: Kobylka23
Můžu taky doporučit, včera jsme si vezli domů krycí sklo na vršek akva, všechno sedí výborně. Z rybiček v nádrži člověk pozná, že nejsou zanedbávány a ochota pomoct, poradit a milé vystupování lze také jen pochválit X-) Bydlím také v Porubě, takže to má člověk trochu mimo, ale stojí za to. Zrovna pracují na mořských akváriích ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 21:23 Muž kmara [10] - CichlidyRe: Kobylka23
No když koukám na tu akci 8 Kč za neonku, tak to palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 21:19 Muž Lucky005 [197] Re: Kobylka23
dival jsem se na stranky, obchod vypada fakt dobre, pro me trosku z ruky ale jinak ..... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.10.2010 20:40 Žena Kobylka23 [2] - Labyrintky
V Zatisi u Velke Polomi jsme byli a je to tam bomba!!!Pan se venuje jen akvaristice a nicemu jinemu.Je to vetsinou jeho odchov. palec palec www.akvaristika-ostrava.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 16:07 Muž O.Tom [439] Re: tttomas
papouch uz myslim neni papouch a nemeli :) a v zatisi, tj mysleno kde?
Kdyztak dej rovnou GPS souradnice podle mapy.cz , myslim ze by to mohlo ocenit vic lidi, hledajici akvaristiky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 15:36 tttomas Re: O.Tom
no prodavalo se to jeste jak byl zverimex u papoucha v porube, ale urcite se to prodava v zatisi co je profiakvaristika,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 13:51 Muž O.Tom [439] Re: tttomas
filtracni vatu a molitan na miru, tzv bioakvacit, je to modre ve velkych blocich, ma to ruznou porovitost a reze se ztoho potrebna velikost :)

www.tanganika.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 12:14 tttomas Re: O.Tom
ted poradne nechapu co vlastne chces? jaky chces presne material?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 11:50 Muž O.Tom [439]
Mel by nekdo tip, kde koupit molitan do filtru na miru a filtracni vatu ? Jsem z Poruby a vtech malych akvaristikach ani jedno nemaji a naslepo cely den cestovat se mi zrovna nechce.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 21:01 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Bodlak
Pokud chcete velký výběr zdravých ryb za rozumné ceny, tak v Ostravě je podle mě jediná možnost akvaburza. Spousta menších prodejců, co prodávají svoje odchovy a většinou aspoň 2 velcí, u kterých se dá objednat i druhy co zrovna nemají. Pokud jste tam ještě nebyl, nebo byl pouze na jdné z prvních, tak doporučuju návštěvu: www.aquaburza.cz potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 20:36 NoName Re: Pepan
S tou ochotou bych to tak nepřeháněl. V jednom malém krásném obchůdku v Ostravě Porubě jsem měl tu čest poznat ochotu samotného majitele. Před rokem jsem si pořídil 40denní mládě papouška Žako a potřeboval jsem čelní stěnu klece pro výrobu odstavné klece. Na obchůdku nebyla a rada byla taková, že zná nějakého výrobce z Opavy, ale že je to obchodní tajemství které si střeží a takové kontakty prostě nedává. Pak jsem po stejném člověku chtěl velkou žíhanou slunečnici cca. 3 až 5 kg na naklíčení. Výsledek byl opět nulový, jelikož dal právě peníze do banky a v průběhú jednoho týdne mi vůbec nebyl schopen pomoci. Řešení bylo následující, zajet na ptačí burzu do Přerova, kde jsou ochotní jak chovatelé tak výrobci a pořídí se vše najednou.

Jo, a kdyby chtěl někdo radu od tohoto "ochotného" majitele, tak se obraťte na pana Mazurka. Velmi rád "pomůže". ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 12:54 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe Andres
To záleží na Vás, jestli preferujete vyblejskaný Hornbach, kde jsem teď v neděli viděl nádrž plnou pozdechaných ryb, kterou řešili tak, že tam nalili nějakou desinfekci, nebo obchůdek, kde je všehochuť, ale koupím tam zdravé rybičky. Nezapomínejte, že v tom obchůdku rpodávají i ptactvo a hlodavce. A majitel je ochoten ledacos objednat, takže není problém sehnat i zboží, které není momentáně skladem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 12:34 Andrez Re: Pepan
Tak v te prodejne za stanici mladych prirodovedcu jsem byl.... Vyber ryb tam zadny nebyl... nadrze byly neupravene a cistene mozna v minulem stoleti, ryby ovsem byly pekne a zdrave.

Ale ceny bych dobryma nenazyval, byly normalni jako v kazdem jinem obchode. Za neonku tam chtel 25Kc.

Nakoupil jsem tam aspon nejake zradlo pro rybky, to bylo za dobre ceny (prodavaji znacku dajana a jejich tablety pro ancistrusy se mi docela osvedcili). A take nejakou drobnou akvaristickou techniku.

Proste typicky stary, tmavy obchod a kdyz otevrete dvere tak Vas hned privita cpava vune vselijakych zvirat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 09:11 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe Bodlak
Omlouvám se, že se ozývám až teď. Je to vedle prodejny Hruška na Čkalovově ulici. Vchod je z levé strany, pokud se postavíš čelem proti stanici. A nejdůležitější - majitel nedělá ramena a nevykládá věci, kterým nerozumí. Přitom má velký přehled o rybách, terarijních zvířatech i ptácích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 10:40 Muž O.Tom [439] Re: Bodlak
tusim ze tady

www.mapy.cz/…

pestrost nabidky ryb sice neni tak vysoka jako ve velkych prodejnach, ale na malou prodejnu je to takovy lepsi prumer :) a pokecat o problemu a spravne poradit majitel umi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 09:16 Muž Bodlak [21] Re: Pepan
a to je prosim te kde?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 08:21 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Moje doporučení.
Já chodím nakupovat do Akvaristiky na Stanici mladých přírodovědců v Porubě. Je to sice menší prodejna, ale majitel rybičkám hodně rozumí, protože většina ryb v jeho prodejně je jeho odchov. Ceny nejsou nejvyšší a rozhodně by nikomu neprodal nemocnou rybu. Navíc, je schopen to, co nemá skladem, sehnat. má tam i drobné ptactvo, hlodavce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2010 22:33 Muž Thoros [1] Re: Bodlak
Asi před měsícem sem tam kupoval tetry červené. Cena dobrá a všechny jsou zdravé a živé :);). Rybek tam mají celkem dost a krupičku sem tam viděl myslím jen v jednom akvárku s ramirézkama. Chodívám tam tak dvakrát do měsíce (posledního půl roku) a celkem to de. Výběr mají podle mě opravdu slušný a krupičky sem si tam všimnul jen jednou. Zatím co v PetCentru v OC FUTURUM je většina nádrží pernaměntně v karanténě:-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2010 22:05 Muž Bodlak [21]
prosim vas nevite jak to momentalne vypada v tropicu,co se rybek tyce?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 20:41 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: FranzFritz
Taky taková zkušenost, slyšel jsem ohlasy na prodejnu u Lasa, když jsem tam zašel tak spíše zklamání než úžas, musím uznat, že tady u nás ve F-M jsou snad všechny 3 největší akvaristiky o dost lepší jak tato, jinak pokud by to někoho zajímalo, tak ta akvaristika u naší nemocnice ve F-M mi příjde docela dost kvalitní na ceny a výběr, taky u Olbrachta na Frydeckém náměstí velmi zkušení prodavači avšak ta cena je drobek s přirážkou :-D X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2009 19:21 Muž deathfoe [58] Re: FranzFritz
Jo v Tropicu se mi líbil výběr ryb, ale podmínky pro ryby by mohli mít lepší a nemoci tam taky jsou někdy.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [4] 5

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 3217x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17334-ostrava-prodejny?od=151