Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava Exotika Lysá nad Labem

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Výstava Exotika Lysá nad Labem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2018 20:49 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny
K mému překvapení (nebo jsem blbě koukal) tam nikdo neprodával neakvarijní rostliny a to ani u Hořánků kde se vždycky nějaký Acorus nebo Ophiopogon našel. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2018 20:30 R Muž romant [27987] Re: vaclav
Díky, ten chaos je snad i cílem, aby byla i v momentě většího počtu návštěvníků zajištěna jakási uvolněnost a vzdušnost. Prostě aby to nebylo o té tlačenici, která na obdobných akcích bývá. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   25.10.2018 19:52 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny
Akvária byly pěkně udělané a bylo jich poměrně hodně, jen byly trochu chaoticky rozmístěné. Spoustu techniky. Zbytek výstavy papoušci a v suterénu další 4 prodejci s rybkami a rostlinami. :-)
vaclav123.rajce.idnes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.10.2018 19:05 R Muž romant [27987] Re: PaDa
Jinak chlapci, napište co si o tom co jsme vytvořili myslíte. Každý názor je vždy, tedy alespoň pro mě vítaný a podnětný, ono to zase taková sranda, jak si někteří myslí, není(vy co jste dělali s Braníkem botanickou víte o čem mluvím). ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   25.10.2018 17:57 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Pár fotek z výstavy. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2018 06:21 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
V neděli se pojedu podívat na tuto výstavu.
Kdyby někdo chtěl mohu přivézt odchovy:
Geophagus taeniopareius
Guianacara dacrya
Více info. vzkazy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2018 00:18 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: rak
Máme krevetky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2018 00:04 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: akvaristik
A máte také tam nějaké korýše?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2018 23:59 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: akvaristik
Tak máme hotovo. Věřím, že se Vám naše expozice bude líbit. Budeme rádi za reakce třeba tady, nebo na FB
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   22.10.2018 22:52 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Akvaristický svátek 2018
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Milí přátelé,

právě dokončujeme největší expozici akvaristiky a teraristiky, jakou jsme kdy dělali. Po pozitivních reakcích a připomínkách po v loňské výstavě jsme se rozhodli vytvořit expozici na větší ploše, abyste se nemuseli tlačit a měli všichni dost času se pokochat tím, co jsme pro Vás připravili.

Naše expozice nemá za cíl ukázat nejhlezčí akvárium v Čechách. Má za cíl Vám ukázat, jak nádherný svět je akvaristika a hlavně Vás inspirovat. Inspirace, nápady a v neposlední řadě diskuse je hlavní cíl naší práce v Lysí nad Labem. Budeme rádi, když se Vám budou naše akvária a terária líbit, když se u nás inspirujete pro Vaše domácí realizace, a vynasnažíme se Vám zodpovědět všechny případné otázky. Letos jsme obsadili celou halu "B", ve spolupráci s dalšími firmami a dobrovolníky jsme vytvořili jednu ucelenou plochu, kde je akvaristika, teraristika a entomologie. Na mnohá přání našich návšetěvníků zde najdete mnoho možností k sezení, dva stánky s kávou a spoustu místa kolem akvárií, nebude potřeba posíchat. Uprostřed haly Vás čeká lesní jezírko s potokem, i zde bude místo k sezení a rozpravám o akvaristice.

Zveme naše zákazníky k nám do stánku, vše co je na výstavě je prodejné, přijďte sobě a svým blízkým udělat radost. Slevy se budou vztahovat na vystavené zboží, ale i na zboží objednané. Budou zde k vidění nejnovější akvarijní světla DayTime ve všech typech. Uvidíte je i na akváriích. Uvidíte zde úplně nová akvária EHEIM Incpiria s LED osvětlením a designovým světlem LED Ambiente, nastavitelných ve stovkách odstínů. Jako renomovaný prodejce EHEIMu pro Vás máme všechny novinky od EHEIMu.

Uvidíte desítky druhů rostlin, které jsme přivezli přímo z Holandska. Můžete si koupit nejen rostliny a techniku, ale také rybky. Stovky Bett, ale i ostatní ryby budou k mání. V neposlední řadě terčovci ve všech velikostech.

Celkem jsme pro Vás vytvořili 30 kompletně zařízených nádrží. V každé je jiný nápad, každé jsme udělali úplně jinak. Každý si vybere, co se mu líbí.

Jako solitér máme akvárium Incpiria 530 litrů v nejluxusnjší verzi, kde na Vás bude čekat obrovská arrovana a několik velkých rejnoků. Stavte se u nás na kafe, na pivko, na vínkou, na kus řeči. Těšíme se na Vás na všechny na našem stánku v Lysé nad Labem od 24.10.2018 do 28.10.2018.

BUDE TO STÁT TO ZA TO !

Těší se na Vás všichni, co se podíleli na realizaci:

Ivana s Dušanem, Kája, Andrea, Veronika, Verča
Jarda s Romanem a Robin, a naše nová posila Blanka




 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2017 18:38 Muž Iceman [96] Re: bouše
To jsem neviděl. Lidi hrozně moc a všude. Jen kvůli rybám bych tam nejel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2017 17:32 bouše Re: Iceman
zítra se tam taky chystám,je tam nabídka mraženého krmení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2017 17:26 Muž Iceman [96] – 2017
Nebyl jste letos nekdo na výstavě. Zitra mam cestu kolem, má cenu se tam podívat. Diky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2016 08:02 jurek
Na výstavě bude mimo jiné Peuker Akvaristik s prodejem potřeb, bude tam mít i celkem vkusně zařízený nádrže, které byli k vidění na výstavě v Rychnově n.K.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 22:26 Muž kofejn [963] Re: petulinakk
A co ti brání? smich Mám to jen cca 60km, takže v podstatě za humny. Pak je rozhodování snadnější...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 21:45 Žena petulinakk [2016] Re: kofejn
Tak to jo, jo bych radši taky jela než myla okna :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 21:07 Muž kofejn [963] Re: petulinakk
Zajedu tam s dětmi v pátek. Podvakráte se jim tam už líbilo a manželka bude mít klid na mytí oken :).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 20:47 Žena petulinakk [2016] Re: rak
rak napsal: Jak to píšete tak asi žádná sláva to nebude(asi už to není o zvířatech a rostlinách atd, ale o byznysu). :-(

Jsem už teda poněkud OT, ale asi to bude jako výstava Zahrada Čech, kde jsem byla loni po několika letech, natěšená že si koupím nějaký kvítí... a přišlo mi že aspoň polovinu stánků tvořily vietnamsý hadry, zázračný spreje atd... Letos jsem už nešla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 20:12 Muž Bubo [0] - Tanganyika
Asi před čtyřmi lety jsem tam byl naposledy. Už tehdy hrála akvaristická část druhé housle, ale celkově bylo na co koukat. Poměrně dost nádrží a taky spousta akvapotřeb za veletržní ceny. Dost mě nadchla část s exotickým ptactvem. Od té doby jsem nebyl, ale slyšel jsem od známých, že je to rok od roku horší a živá zvířata stále ustupují ostatním věcem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 19:27 Muž půlpy [2131]
zatím jsem na Exotice nebyl, ale letos se tam chci v pátek podívat,
nepojede náhodou někdo z Práglu z Masaryčky asi 8:20 ?
tak akvaristika není jen o rybičkách, ale bohužel i o technice, která dokáže dost práce ulehčit, nebo i energií (např. ele) ušetřit
Půlpy
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 18:29 Vája – má už někdo zkušenost?
No dobře, ten seznam fakt nevypadá moc vábně. Ale určitě už to někdo letos viděl....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 11:04 Marcel G – Čistě subjektivní názor
Já se přiznám, že mi výstavy v podobném duchu moc neříkají. Loni jsem tam byl naposledy (a byl jsem dost zklamaný). Pokud máte děti, tak je to celkem fajn, ale pro mě osobně je celá tahle výstava na úrovni zážitku z návštěvy akvaristiky v Hornbachu nebo v pražském ZOO Braník (a to těmto dvěma destinacím možná ještě křivdím). A dávat takové prachy za to, abych se mohl jít podívat do Hornbachu ... to fakt ne. Ale jak říkám, jako výlet s dětmi dobrý. To výstaviště má několik pavilonů, takže se tam dá zabít docela dost času. Sladkovodní akvaristika tam ale loni zabírala jen docela malý prostor, zbytek byly různí ptáci, hadi, plazi apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 10:58 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: jirkazez
Jak to píšete tak asi žádná sláva to nebude(asi už to není o zvířatech a rostlinách atd, ale o byznysu). :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2016 10:12 jirkazez
No, když jsem otevřel seznam vystavovatelů, čtu : pravá italská káva, outdoorový textil, italský a turecký textil, bionické náramky, deník Právo, České dráhy ... Až sedmý vystavovatel upoutal mojí pozornost, zvěřinové uzeniny, ovšem s exotikou to také moc společného nemá. Sto dvacet korun mně sice nepoloží, ale na trh si můžu dojít každý čtvrtek do Nymburka na náměstí zadarmo.Sice to mám 18 kilometrů, ale vážně nevím, jestli pojedu. Nejspíš počkám, jaké budou ohlasy.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2016 16:33 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: hrochy
Jen aby to nebylo jako vloni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.09.2016 21:10 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old school – EXOTIKA 2016
Já se tam nejspíše bohužel nedostanu, ale někomu jinému by to mohlo vyjít...
www.vll.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 10:59 Muž stupi [-84] - MiniakváriaRe: kofejn
díky za osvětu a vyvedení z omylu, procházeli jsme to několikrát a prostě jsme je nenašli sad to jsme se tak těšili
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 10:57 Muž stupi [-84] - MiniakváriaRe: rak
díky moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 09:17 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: stupi
Jedná se o firmu www.akvaciris.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 08:47 R Muž afc1886 [14700] Re: romant
Rád bych se jel podívat,ale manželka v práci,já sám doma se dvěma syny a cesta daleká.Holt tento rok není přáno
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 08:40 R Muž romant [27987] Re: afc1886
Tak ono to stále ještě trvá a to až do zítřka. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 08:37 R Muž afc1886 [14700] Re: kofejn
Jako dle fotek to muselo být moc pěkné. palec A ještě otázka,jaký foťák používáš,máš moc krásné fotky potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 08:19 Muž kofejn [963] Re: stupi
Mořští koníci tam byli, jen mají dobré mimikry ;-) picasaweb.google.com/….
Jméno prodejce si nepamatuju, přestože jsem u něj kupoval otíky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 00:06 Muž stupi [-84] - Miniakvária
Dnes jsem se tam jel také podívat (ostatně jako každý rok). Letos to bylo tedy lepší jak loni, ale podle toho co je psané na stránkách výstaviště, jsme se těšili hlavně na mořské koníky (ti tam samozřejmě nebyli). Jinak vcelku povedené, mohl být i větší výběr živočichů na prodej, ale přece jen je to výstava, ne burza. Chytly mě tedy hlavně nasvícené medúzy, to je celkem silný zážitek. Za mě osobně tedy kladné hodnocení, ale je vždy co zlepšit.
PS: Neví někdo z těch kdo tam byli, kdo to v tom pavilonu B prodával rybky v té celoskleněné stěně, kde skoro polovina prodávaných ryb byla paví oka? Měli tam i terčovce a skaláry, rád bych tedy věděl odkud jsou a zda lze někde nalézt jejich kompletní nabídku, jelikož jsem si zapomněl poznamenat název, který měli všichni od nich na tričkách. Díky moc za případnou informaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2015 14:38 Muž lucasio [28] - Krabi rodu geosesarmaRe: Mrakoplash
Vůbec mě neznáte a říkat tu, že jablko nepadá dakeko od stromu je jen povrchní a pokrytecké. Aspoň to ale vypovídá o vás. Kdybych totiž jak se říká držel basu, tak bych tu napsal, že Lysá byla špatná a o ničem. Vůbec mě nezaujala atd. Ale to jsem nenapsal. Jen mě tu zaráží názor, že někdo tu s někým může manipulovat. To zní jak kdyby tu vznikala nějaká sekta smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.10.2015 12:04 Vája – líbilo...
Koukněte na krásné fotky výše... Myslím, že z nich je jasné, že si tam každý něco ke koukání najít musel. Mně se to líbilo. Díky všem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2015 10:04 R Muž Mrakoplash [1776] Re: lucasio
Mě by třeba názor na Rychnov zajímal, i když jak koukám na mail, tak jablko nepadá daleko od stromu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2015 04:27 Muž půlpy [2131] Re: kofejn
konečně někdo dodal fotky potlesk
obrázky toho řeknou nejvíc ano
bohužel se tam nepodívám, časově nestíhám,
i když možná v neděli ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2015 04:13 Muž LiborSprysl [9015] Re: Dreamdiver
A až zkoukente ta "malá moře" v mělnickém Viváriu, pak se rozhodnete hned... :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.10.2015 23:38 Muž akvaristik [274] - Rostliny – dodatek
Abych splnil, co jsem slíbil, doplňuji seznam živočichů, které je možno na výstavě spatřit. Snad jsme na nikoho nezapoměli. A zároveň navrhuji ukončit kritiku kolegy, kterému se nelíbí akvaristické výstavy. Příště se budeme lépe snažit, aby nás netrumfla nějaká burza ;-)
Tak tedy:
Leguáni, varani, želvy, žabky, králíčci, lemuři, opičky, prasátka, lev, hadi, štíři, agamy, myši, křečci, činčily, gekoni, chameleoni, velbloudi, osmáci, bazilišek, teju, felsuma madagaskarská, kajman, kuandu, tamarín, hutia konga, pásovec, motýli. Dále pak mořské ryby, mořští živočichové, sladkovodní akvária, krevetky, raci, šneci. Chce to občas kouknout do klece, nebo terária, opravdu tam jsou :-) Ptactvo z logických důvodů nevyjmenovávám.
Ještě jednou zvu všechny, každý, kdo tady je, se moc snaží, aby to bylo super, je to naše společná práce a děláme to proto, aby návštěvníci viděli, co nás baví, případně se něco přiučili a mohli se zeptat. Vezměte děti a přijďte se podívat. Jestli si chcete něco koupit, většina z nás má lepší ceny, než obvykle, jestli se chcete poradit a podívat se, to dáváme zadarmo a rádi!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.10.2015 23:29 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: LuboZ
Ano, samozřejmě, že má, proto jsem mu vysvětlil, že pokud chce tento produkt s návodem, pošlu mu ho poštou, nebo mu pošlu návod. Pochopil to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2015 23:27 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Dreamdiver
Snažil jsem se mu vysvětlit, že je na výstavě, vše co tam vystavujeme, není ani na prodej, některé vzorky dokonce prdoat ani nesmíme. Snažíme se tam být pro každého a tak i tento pán nakonec odešel spokojený. Výstava je pro to, aby se sešli ti, co mají stejný zájem a vyměnili si informace. To se snad daří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2015 23:23 LuboZ Re: Dreamdiver
Myslím si, že na ten český návod má ze zákona nárok, ale možná se mýlím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2015 23:16 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: akvaristik
Filtry pekne, jen ten pan, co chtel neodbytne cesky navod byl neprijemnej. Nedivim se, ze jste mu rekli, ze si to fakt kupovat nemusi :)
Vystava celkove se mi libila, mame akvarka i papouska, takze za nas spokojenost. Hodne mne oslovila morska akvaristika, uz tak dva tri roky o malem mori uvazuju, takze mne to inspirovalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2015 22:22 Muž lucasio [28] - Krabi rodu geosesarmaRe: Mrakoplash
Ale furt nechápu v čem by měl koho manipulovat. A ohledně Rychnova bych se tu radši nevyjádřoval. Mě to tedy nic moc nezaujalo ale to sem nepatří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.10.2015 21:32 R Muž Mrakoplash [1776] Re: lucasio
Ono něco podobného zaznělo i na adresu Rychnovské výstavy, od toho stejného člověka. Tak už toho má Zdenda asi po krk. Ani se mu nedivím :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.10.2015 20:48 Muž kofejn [963]
Tak jsem tam dnes s dětičkama byl a libilo se nám. Bohužel tam letos nebyli ježci, na které synek se tak těšil sad.
Co se týče akvárek, tak tak mi přišlo, že jich bylo víc než vloni. Pokecal jsem u Hořánku a naproti koupil osm otíků. Bříška mají pěkná, tak snad vydrží.
Par fotek z výstavy jsem nahrál na sem: picasaweb.google.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2015 20:26 Muž lucasio [28] - Krabi rodu geosesarmaRe: atzservis
V čem prosímtě koho manipuluje? Napsal svůj názor na výstavu. Ty taky můžeš napsat, jestli se ti to líbilo či ne. Každému vyhovuje něco jiného. A nikdy se nezavděčíš všem. Spíš mi přijde, že ty z toho tu děláš děsně velký problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2015 20:19 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: atzservis
Někdo má rád vdolky jiný holky, já bych to až tak neřešil. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.10.2015 20:02 atzservis Re: vaaclav
Já už tady tomu přestáván nějak rozumět - nějaký R jednou píše že do Lysé nepojede, za chvíli píše jak se od tamtud před chvílí vrátil. Celé to tady začíná smrdět ovlivňováním,¨manipulováním ... Myslím, že už to tady začíná přerůstat ve "one man show" jednoho manipulátora milovníka korýšů ... Prosím slušné redaktory aby zakročili.
Zdeněk Friml

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 6 7

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 11026x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15844-vystava-exotika-lysa-nad-labem?od=51