Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava Exotika Lysá nad Labem

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Výstava Exotika Lysá nad Labem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.10.2012 22:08 Muž rriki [818] - CichlidyRe: akvaristik
Dokud u Plačků někomu nedojde,že Kudrna a Aqumaster mu dělá ostudu a je to střet zájmů,tak můžeš jen doufat a až jim to dojde tak snad.A pokud takový člověk školí manažery od Plačka ta potěš k...e.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 21:02 R Muž Mrakoplash [1776] Re: akvaristik
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 20:29 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Mrakoplash
Vždyť jsme se domluvili, že do budoucna to bude jinak. Tak uvidíme, zda se nám to společně podaří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.10.2012 20:27 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: rriki
Nevím, zda jsem měl šanci, ale po jeho ukázkovém představení o zakládání akvária si myslím, že teď už šanci mám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 20:06 Muž rriki [818] - CichlidyRe: akvaristik
Myslíš ,že jsi měl šanci.Kudrna hodně dopředu měl exluzivitu o tu bojoval léta a jeho práce byla,že tam nebyla burza.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.10.2012 19:27 R Muž Mrakoplash [1776] Re: akvaristik
Šlo jen o to popíchnutí od arnošta, že sme měli staromilsky zařízená akvária. Pokud by nás akvaristika živila, bylo by z čeho nakoupit lepší vybavení a dekorace. Takhle jsme odkázáni na to co vyděláme při výstavě. Většina peněz ,ale odchází na údržbu domu chovatelů a něco málo na obnovu akvárií a stojanů.
Nikdo z nás (rychnovských) není natolik finančně zajištěný aby mohl udržovat vybavení na "moderní" úrovni.

Lysou jsme letos vzdali. Jedním z důvodů byl nedostatek volných lidí na stěhování a zařizování a pak nějaké změny ve vedení výstaviště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 18:33 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Mrakoplash
Osobně si myslím, že to zákazníka nezajímá, jestli nás to uživí, nebo ne. Pokud nás to má živit, musíme pro to něco udělat, ne se vymlouvat, že nás to neživí. Jsem toho názoru, že to i na ty 4 dny za to stojí, ukázat veřejnosti že to jde a že se to dá. Není moc možností jak se prezentovat a já se sám na sebe trochu zlobím, že jsme se nechali odsunout nahoru a neprosadili si expozici vedle pana Kurdny, protože tam byla daleko větší šance se "rozmáchnout". Bohužel nám bylo řečeno, že dole se neprodává, tak musíme nahoru - no, každý ví, jak to bylo. Pro nás to bylo poprvé a tak jsem tam šli "jen" se dvěma nádržemi, kde jsme tomu, kdo chtěl, ukázali, že osvětlit akvárium a udělat křišťálovou vodu není problém. Slibuji, že si to beru vážně k srdci a příští rok ukážeme jak se to dělá - pokud nás tedy pánové mezi sebe pustí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   29.10.2012 17:33 Muž rriki [818] - CichlidyRe: arnošt
www.akvarista.cz/…=
Komentář p. Romana Slabocha je přesný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.10.2012 17:25 Muž 150koni [653] Re: arnošt
tak to bez pochyby palec já jen že není vše tak, jak zákaznikovi nabulíkují :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 17:08 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: 150koni
;-) ok - i tak je to lepší než drátem do oka...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.10.2012 17:01 Muž 150koni [653] Re: arnošt
arnošt napsal:všechno za 50%. golden nuget L018 za 350,- byl fakt super kauf.
Já bych si těmi 50ti procenty nebyl tak jistý, protože jestli se nepletu, tak v pátek po poledni ten zlatý nuget stál 500Kč ano Měl jsem nutkání ho koupit ale nakonec jsem to rozdýchal :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 16:45 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Mrakoplash
ok - jakmile se k tomu dostanu, tak můžu něco uploadovat... jsem teď bohužel mimo domácí pc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 14:23 R Muž Mrakoplash [1776] Re: arnošt
Já bych se na fotky pro změnu rád podíval, protože jsem v Lysé nebyl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.10.2012 13:34 Muž arnošt [37] - Rostliny
jde čistě o můj názor, který nikomu nenutím, ale jak je vidno, tak si sami uvědomujete, že se to dá dělat i lépe... vím, že letos byly ceny výstavních ploch uplně mimo... ale vystavovat akvária se štěrkem centimetrové frakce se zarudušenou valisterií gigantea mi přišlo spíš od akvaristiky odrazující než aby motivovalo někoho k cestě k tomu krásnému koníčku. mám z loňska i nějaké fotky, ale proč je sem dávat - nejde mi o nějaké přenice. jde mi o to, aby nás všechny akvaristika hlavně bavila a aby to také nějak vypadalo... pokud jsem vás urazil, tak se omlouvám, ale berte to spíš jako pozitivní kritiku a za pravdu se nerozčilujte...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.10.2012 12:58 Muž Yirka [9118] Re: arnošt
Můžeš definovat co je to staromilské akvárium a co novomilské?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   29.10.2012 11:59 R Muž Mrakoplash [1776] Re: arnošt
arnošt napsal: tím že chyběl rychnovský spolek, který loni zabíral poměrně velký prostor, ale naprosto nevkusnými a staromilskými akvárii, tak hodnotím a chválím spíše kvalitu než kvantitu.

Až nás ta akvaristika bude živit, tak si budeme moct dopřát více času a lepších věcí (dekorace, rostliny) na zařizování. Všichni to děláme ve svém volném čase a aniž si to uvědomujete i pro akvaristiku. Nemáte zřejmě ani představu, co takové stěhování a zařizování obnáší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2012 08:54 Muž arnošt [37] - Rostliny
byl jsem letos na exotice opět dvakrát - jednou v pátek dopoledne a když jsem zjistil, že mám vybitý foťák, tak jsem vyrazil ještě v neděli, abych něco nafotil a mohl udělat malou reportáž. nechápu tolik negativních reakcí. výstava byla jako celek velmi povedená. mám za to, že většina akvaristů je milovníky přírody celkově a jen že bylo méně akvárií, není snad nutné negativně hodnotit celou výstavu. pokud budu hodnotit pouze akvaristickou část, tak ano - byla menší. musím ale v zápětí poznamenat, že o mnoho profesionálnější. tím že chyběl rychnovský spolek, který loni zabíral poměrně velký prostor, ale naprosto nevkusnými a staromilskými akvárii, tak hodnotím a chválím spíše kvalitu než kvantitu. k prodeji bylo velké množství ryb, ale třeba betty byly v hrozném balení - to bylo fakt na pár facek. ale kdo měl včera štěstí a čas a vydržel do 16. hodiny, tak se pak na stánku tropicy děly věci - všechno za 50%. golden nuget L018 za 350,- byl fakt super kauf.
přejme si, aby to příští rok bylo větší, ale špatné to nebylo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 08:08 Muž drlift [38] Re: Beastie
V porovnani s lonskym rokem to bylo hodne slabe (hodnotim pouze akvaristiku, ostatni expozice byly velke a bylo na co koukat). Myslim, ze vzhledem k oblibe akvaristiky v CR by si akvariste zaslouzili alespon 2-3x vetsi expozici (tak jako vloni).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.10.2012 07:19 Žena Beastie [314]
Přijde mi, že máte přehnaná očekávání. Já jsem viděla 7 druhů bažantů, surikaty, několik druhů varanů o kterých sem ani nevěděla, že existují. Spousta rozkošných /uřvaných ptáků posloužila jako skvělý argument, proč chci rybičky a ne třeba Aru. Měli tam tukany, zoborožce, nádhera. Z akvaristiky tam mohlo být víc věcí, ale pořád jsem tam viděla něco, co doma nebo na ulici neobjevím. Ohromné nádrže, terčovci, pavích očka ve velkém, populární skaláry, zmutované zlaté rybky,...bylo se na co dívat. Hodně to bylo ovlivněno tím, že musí prodávat i pro masy a ne jen pro klientelu, co o tom něco ví a myslí to vážně. Ale v sobotu jsem zrovna chytla přednášku, jak zakládat akvárium a kombinovat ryby, takže se snažili masy alespoň informovat.

Kolem a kolem to nebylo špatné, vstupné mohlo být teda levnější, ale já jsem byla spokojená :) Zníte jak banda morousů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2012 19:02 Muž p7701 [331] - LabyrintkyRe: Losky
V loni to byla paráda letos jsem tam na doporučení ani nejel
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2012 18:59 Muž Vstrom [82] - MalawiRe: vaaclav
Minulý rok ano, letos to byla bída největší... Samé slepice, papoušci. Buď ráda, že jsi tam nejel. Byly jsme tam hodinu a 240 v háji, max bych za to dal tak 50,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2012 13:21 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Losky
Ještě že jsem nemohl, ale v loni to bylo co se týče akvaristiky úžasné. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2012 22:37 Muž Vstrom [82] - Malawi
Každopádně nevím, zda mě tam ještě někdo někdy uvidí. Za mě katastrofa... Téměř nic k prodeji atd. Prostě obrovské zklamání, jen mě potěšili varani...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2012 20:10 Muž akvaristik [274] - Rostliny – účast je dobrá
Tak dneska se nám povedlo se setkat s některými z Vás a děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku. Venku byloošklivo, takže se spousta lidi přišla ohřát na výstavu. Jsme tam všichni ještě zítra, tak máte poslední šanci se přijít mrknout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 22:28 Muž 150koni [653] Re: akvaristik
Betty byly dole ... u vás v patře to bylo v pohodě palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 21:57 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: 150koni
Fuj - to nebylo u nás !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 21:35 Muž 150koni [653]
Fotka k příspěvku Do očí mi akorát práskly tyhle betty rozzureny
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 21:32 Muž 150koni [653] Re: Vája
Vája napsal: ... akvaristika za to nestojí.

Máš pravdu předsedo ... asi jsem od toho čekal více :-| z akvaristiky jen malý plácek a jeden stánek v patře. Tam jsem se trochu zapovídal ano jak napsal akvaristik ...

akvaristik napsal: ... a pokec s námi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 21:26 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky
Nabízí tam někdo korýše?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 21:06 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Pozvání na výstavu
Fotka k příspěvku Malá ochutnávka z naší expozice ...
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 19:10 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Přijďte se podívat
Zveme všechny, kteří se s námi ještě neznají i naše stálé zákazníky a přátele do našeho stánku na výstavě Exotika. Snažili jsme se přivézt a instalovat vše nové, co letos nabízíme a hlavně bychom se s co největším počtem z Vás rádi setkali. Bohužel jsme od pana Kudrny, s rybičkami o dvě patra výš, což není naše vina, ale určitě se vyplatí se k nám přijít podívat nejen na spoustu nové i osvědčené techniky, ale i na stovky rostlin, které jsme dovezli speciálně pro výstavu. Vše je samozřejmě prodejné, ale hlavně na koukání a osahání si a pokec s námi. Rádi Vás tam všichni z týmem Akvaristik přivítáme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 14:00 Žena Kytka [2146] Re: Vája
Máš nějaký podrobnější popis, co bylo letos na výstavě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.10.2012 00:32 toncek Re: Vája
Je mi líto že to dopadlo tak jak jsem si myslel,odnesl to návštěvník.Zrušily trhy a ceny za výstavní prostory jsou drahé,ale také jsem slyšel že se ceny za výstavní plochu se dali dohodnout i levněji.Což mě dost překvapilo,asi důsledek malého zájmu. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.10.2012 23:58 Vája
No, pokud tě nezajímá teraristika či okrasné ptactvo, tak tam ani nejezdi, akvaristika za to nestojí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 23:56 toncek Re: Vája
Proč?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 23:50 Vája
Jo, příšerné zklamání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 23:34 toncek – Dotaz
Byl už jste někdo na letošní výstavě?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 13:29 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Stistko
aha - tak to jsem teda moc zvědav - mám kamaráda, který dělá ve správě výstaviště, tak to se ho na to zeptám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.10.2012 09:27 toncek Re: Stistko
I nám malým chovatelům a pěstitelům je to líto,ale náklady na výstavní stánek jsou velké.Nejvíce na toto opatření doplatí návštěvníci. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 08:44 Stistko Re: Stistko
Jen mě mrzí, že jsem se teď dočetl, že trh zvířat a rostlin letos pořádán nebude vůbec :-( Myslel jsem, dle příspěvku níže, že bude alespoň ve čtvrtek a pátek, ale vypadá to, že nikoliv :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 08:40 Stistko Re: arnošt
Též se chystám...buď ve čtvrtek nebo v pátek dopoledne :-) I když hafo lidí tam bude stejně...už se moc těším, jaké to letos bude palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 08:13 Žena Beastie [314] Re: arnošt
chci se podívat když jí mám zarohem, ale vidím to na sobotu, snad to bude pořád na co koukat. zajímají mě kryty a podívaná:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 08:09 Muž arnošt [37] - Rostliny
a kdo se do lysé chystáte? letos si to opět nenechám ujít, ale vyrazím asi už v pátek...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 17:52 Muž rriki [818] - CichlidyRe: jitkaS
Žeby se to konečně p.Kudrnovi podařilo sad Vloni se o to snažil,ale neklaplo mu to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 16:26 jitkaS
Tak jsem se dnes dočetla, že bohužel na výstavě letos bude chybět rozšířená prodejní část v sobotu a v něděli.Prý pro ztížnosti a reklamace kupujících a prodejců. Abych řekla pravdu ,tak mě to dost mrzí, byl tam velký výběr a fajn lidi. :-C

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 14:44 Muž Roxyman [4]
My tam byli s rodinkou včera (neděle) po 14 h a lidí málo, všude jsem si všechno dostatčně v klidu vše prolezl a vykoukal, vyfotil nakoupil..u stánků venku bez front :-D Jelikož jsme byli letos prvně, tak neřeším, že tam toho bylo vloni víc.. Líbilo a příště když to vyjde jedeme zase...Jako chápu, že v pátek a v sobotu to asi byl masakr, ale v neděli luxus...všude prázdno..jo lidi byli, ale rozprostřený rovnoměrně po celé výstavě bez mačkanic u akvárií a klecí ;-) Výstavám zdar a akvaristickým obvzlášťě ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 10:53 Stistko Re: RAP
tak to bylo dobrý, ale ošklivě napsaný smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 10:30 RAP Re: Speeder
Do včerejška.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 10:12 Muž Speeder [10]
Do kdy to tam je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 09:14 Muž arnošt [37] - Rostliny
musím přiznat, že letošní ročník (alespoň co se akvaristiky týče) byl o trochu slabší a zkrácením doby výstavy se tam nacpalo stráááášně lidí. třeba do teraristického pavilonku se nedalo skoro dostat a po pěti minutách mě snad už i přestalo zajímat co že to v těch terárkách je - jen jsem chtěl PRYČ! Radost mi udělal především stánek Vóti, kde jsem si hned koupil substrát do nově zakládané Nano Cube. Tropica oproti loňsku zůstala těžce za očekáváním... celkové hodnocení výstavy - vstupné lidové, lidí příšerně a pro nás akvaristy si můžeme jen přát - příští rok snad lépe a hlavně dééééle

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [5] 6 7

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 11026x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15844-vystava-exotika-lysa-nad-labem?od=201