Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Sladkovodní artemie

 

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Sladkovodní artemie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 19:42 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: rriki
jasně že ne, proto si musíš z první várky odchovat dospělce a pozbírat jejich vajíčka na další chov....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 17:24 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Semtex
Jasně ,ale odchovávat tímto způsobem tisíce mladých čudel to bych se nedoplatil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 15:14 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: rriki
Ano roste hodně rychle. Zkouším přímo k potěru přidávat vajíčka artémky a jak se postupně líhnou, malé přijdou k čersvé pochoutce..... Několik jich přežije, ale není problém je odsát a buď nechat dál růst, nebo šoupnout dospělím rybám. Několik kousků jsem nechal s potěrem, starají se tak o filtraci vody od mikroorganismů. Potěru nijak neublíží. I potěr roste celkem rychle....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 14:21 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Semtex
Tak na mne mysli jestli jí budeš objednávat.
Moje žábronožky rostou to je fofr ,už jsem je musel rozdělit do šesti vytíraček.
Vzhledem k tomu jak rostou si myslím ,že ten kdo si myslí o nahrazení slané artemky tak ve většině bude zklamaný,protože většina potěru již druhý den tuto žabobronožku nepozře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2010 07:30 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: rriki
www.panamjas.org/…
tak nevím proč ten odkaz není jako odkaz celej...
www.panamjas.org/…
odtud se to dá otevřít, je to 10-tý PDF soubor - je tam psáno o Dendrocephalus brasiliensis ...

Jestli je lepší nebo ne, nevím. Ale v Brazílii tento druh začína být nebezpečný pro ostatní druhy. V tom PDFku píší něco o vysoké přizpůsobyvosti k prostředí a nekontrolovatelně zabíra nové loality. Je údajně vysoce odolná vůči teplotním rozdílům.
Takže je možné, že bude snadněji chovatelná než ta Thajská.

ještě krátké video www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 21:29 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Semtex
Myslíš,že bude lepší.Mě čím dál tím víc zajímá ta co žije u nás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 14:28 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: Romy
No technika nic moc, kamera má 3 čipy CCD 3x440k žádná sláva.
Už si ale nepamatuji, zda je to s lupou před obj. nebo ne, úprava ve VirtualDubu a plugin sharpen a grayscale.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 06:30 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Romy
Rozdíl tam je. Po vylíhnutí je o krapet menší a je o něco víc výživnější než ta slaná.
Další výhody jsou v tom, že po vhození do akvária během několika hodin nehyne, ale dál žije a vyvíjí se.
Můžeš si jí nechat na odchov, sklízet jejich vajíčka a znovu nechat líhnout.
.... a jo, ještě jedna věc, pokud to dobře dopadne, tak brzy budu mít další druh sladkovodní Artémie a to Brazilské.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 22:00 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: DrBolíto
Nazdar Petře,krásné záběry,to jsou tak velké,nebo máš,,vloženo"v technice? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 21:54 Muž Romy [1822] - Cichlidy
Omlouvám se,nečetl jsem úplně celé vlákno,ono se to už také pěkně načetlo... coze
Moje otázka zní,jak je to s výživností sladkovodních artemií oproti těm klasickým,je mezi tím nějaký rozdíl,ví to někdo?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 21:52 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Semtex
Tak jesm naupilie rozlil do tří akvarek + tam kde se" dolíhavají" to je strašný slovo a zalil jsem brčálovkou,žádný chleba žádná spirulina ani kvasnice ,uvidíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 19:52 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: rriki
Tak se o ně pěkně starej.

Já dneska taky byl mile překvapený. S artémkou jsem si od stéjného prodejce nechal poslat za 1$ jikry Halančíků, jen tak že to zkusím. Dnes jsem se rýpal v rašelině a kontroloval jikry, jestli náhodou u některé není vidět zlaté vočíčko. Dlouho nic, 20 jiker bokem (vývoj uvnitř nějaký je) a pak jsem jí uviděl, první jikra s jasně zářícím okem. Říkám si, nu což a šup s ní do nádržky s vodou. Pak jsem oběvil ještě 3 stejně vyhlížející.
Ty taky poslal k té první do nádržky. Plave v ní pár asi 1cm artémek, něco sotva vylíhlích. Říkám si, "voda snad dobrá, jsem zvědavej co se stane". Chvilku ostřím svůj slabší zrak a najednou se jedna jikra sem tam pohla. Minutku pozoruji a kousek za ní škubnutí a první rybka přímo k hladině. Jikra co jsem pozoroval čím dal častěji se hýbe. Skáknul jsem pro foťák. Je to jen cvakátko, ale Macro to má od 4,5 cm. Vyfotil jsem jikru, ta se mrskala víc a víc. Zkusil jsem to natočit jako video. Nenatáčím ani 20 sekund a jikra sebou mrskla naposled. Pak se oběvila rybka. Je to moc zajímavé. A teď když se díváš jak plave rybka a kolem ní elegantně proplouvá artémka co loví kvasinky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.11.2010 19:45 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: rriki
Jak jsem již psal níže:
"Chcípají vám proto, že tam valíte žrádla jak pro prasata a potažmo s tím znehodnocujete vodu."

Moje video z chovu A.Salina: photografie.kvalitne.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 19:35 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Semtex
Fotka k příspěvku Padám na hubu rano mi přišla násada v 11 jsem jí dal líhnout a teď už se tam třepe hafo malejch.Dobu čekání na násadu tak jsem vypěstoval zelenou vodu tak uvidíme.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2010 17:41 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: janmacu
Tak že by jim chyběl vzduch?
Já tam mám zavedenou hadičku a 2 bublinky za sekundu.
Nekrmím moc, raději dvakrát deně.
Dnes jsem se díval jak ty potvůrky plavou. Je to zajímavé. V podstatě plavou na znak, za sebou táhnou dlouhý ocásek. Je to velice elegantní plavání a když k tomu přičtete ten jejich vzhled hlavy prvohorní potvory, něco jako ve hře Spor od EA Games. Moc zajímavé. Škoda že žijí jen krátce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 19:55 Muž janmacu [18] Re: Semtex
mě se dobře nalíhli v obyč vodě z kohoutku a ani nebyla odstátá,ale včera ,když sem se šel na nich večer kouknout,tak jich polovička kaput,začala se mi kazit voda přes noc ,sem si nevšim a to meli už přes centymetr rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 15:29 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: JuraS
Největší líhnivost v dešťové vodě, nebo jí podobné balené, popř. z osmózy. Voda okolo 20st. Ale pokud se vám nelíhnou, nezoufejte. Mě se jich začlo nejvíc líhnout až po 7 dnech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2010 15:24 JuraS
prozraďte s jakou vodou jste měli kdo nejvyšší líhnivost..
vracím se k mé původní myšlence na samostatnou krmičku naupliemi...dnesky by se mi měli vyklubat pidi diskové...chodím do práce a tak bych to viděl tak, že připravím litrovku vody do ní dám něco vajíček a pomocí hadiček (dával jsem obrázek) propojím s akva a vzduchovacím motorkem s časovačem...každý večer dám do petky vodu (teď nevím zda studenou z ledničky třeba destilku, nebo kohoutkovou studenou, nebo vychlazenou destilku..nevím..) a zapnu časovač...po xxx hodinách kdy by měli nauplie být vyklubány se zapne motorek a vzduchem se vytlačí cca 90% vody do akva..i s naupliemi...pak se motorek vypne a podtlakem se nasaje voda z akva..zbylé nauplie v petce dál mohou žít a po příchodu je do akva vyliju a založím novej chov...klidně udělám 2 nádoby, 2 motorky a dvoje hodiny...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 20:33 host
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 15:54 Muž janmacu [18] Re: JuraS
ja jich mam stale v malé sklince,viz foto o kousek výše,vzduchuji od druheho dne po vylíhnutí,zatím krmím jen kvasnicemi a stále se maj čile k světu a rostou o stošest,vody jim tam pomalu přibívá z toho ,jak jim tam každý den dávám nařídko rozpuštěné kvasnice a až budo bušit pěstmi o stěny sklinky a budou mě nadávat,tak jich šoupnu ke krevetám :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 12:06 JuraS Re: Sid
Jednak psal jsem, že mám artemie v petce 1,5 lt, že jsem jich tam dal špetku vajíček (baj woko pár stovek) a že voudu s usazeninami denně řádně "prošerkruji"...to co teď zkouším je líhnivost..první várka v obyčejné kohoutkovce odstáté den, druhá várka z 14 dní neodkalované nádrže s určitě spoustou řas a různých drobných částeček...že by neměli co jíst bych neřekl protože v té se ždibcem chleba a troškou hlíny rostou normálně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 11:03 Muž Chem [837] – Chov žábornožek
Ke všem poznámkám k chovu, odchovu a krmení žáboronožek si myslím, že je nejdůležitější pochopit, jak ten živočich žije v přírodě.

1) živí se potravou, kterou stejně jako další korýšci filtruje (takže třeba z chleba na dně si nic nevyfiltruje - jen to, co se zvířením dostane do vodního sloupce). Ideální se mi jeví různé krmné mlhy pro potěr vyrobené z čehokoli rybám a korýšům prospěšného. Možná nějaká zelená (nezahnívající) voda.

2)Voda je pro tyto korýše nejlepší měkká, co nejpodobnější dešťovce z tůní či kaluží (přidávání destilky, nebo vody z R.O. do tvrdé vodovodní je dobrá volba). Tůněmi a kalužemi nemyslím kaluže z Krušných a jiných hor, kde je voda sice také měkká, ale pH leckdy i 3, což už se moc neslučuje se životem žábronožek.

3) Provzdušňování není nutné, ale hýbat (třeba právě tím provzdušňováním) s vodním sloupcem je také dobrá volba - víří se to, co se dole usadí. Potom to žábronožky přefiltrují, sežerou a kde není odpad, nekazí se voda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 09:53 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: JuraS
No, to je sice hezké, co jste napsal, ale mne opravdu zajímá, proč si myslíte, že ždibec tvrdého chleba a hlíny je lepší, než kvasnice? :)
(O tom, že testujete tohoto tvora, "co vydrží", není pochyb... :-O)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 09:34 Muž Snofrev [54] Re: JuraS
Dle mého, jsou za Vaším neúspěchem jen Vaše chyby. 20.000 vajíček ve 3litrech, s chlebem, který kvasí a jak jste psal, ještě jim flašku zavíráte.
Mně je to naprosto jasné.

Add nehostinné podmínky - dle mého, jsou v oblastech s výskytem artemie v období dešťů podmínky nadmíru dobré, díky kterým je dostatek potravy nejen pro obrovské množství artemie, ale i pro spoustu jiných živočišných a rostliných druhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 09:28 Žena annis [21] – vzduchování a PH?
Chtěla jsem se zeptat provzdušňujete neustále -od nějakého xtého dne nebo jen celkem na pár hodin denně.Asi to chce pouštět na jemné bublinky.A ještě by mě zajímalo odpařenou vodu doléváte a hlídáte PH ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 08:26 JuraS Re: Sid
no třeba proto, že ....sladkovodní artemie je živočich který žije krátký ale plodný život..jako jepice...v místech kde se vyskytuje jsou nehostinné podmínky pro život, velké teplo, vody málo a to jen občas...proto má krátký život (asi tak jako než vyschne kaluž) a množí se v ooobrovských množstvích...v podstatě...někde zaprší jednou za xxx let a naprší hafo vody..v tech loužích se ze ztvrdlé půdy vodou "vymočí" miliardy vajíček všech možných živočichů a ty velmi rychle musí prožít svůj krátký život...k potravě mají jen to co v dané kaluži je..suchou trávu, hlínu rozpuštěnou ve vodě, ptačí trus a takové věci...rychle se probrat k životu, rychle vyrůst, rychle se spářit, rychle vypustit miliardy vajíček páč kaluž už vysychá a zaprší až za xxx let...
tohle jsem si o těch artemiích zjistil....rostou mi, to jsem přece psal..jo a s vodou s hlínou mi nehrozí, že je překrmím a voda se zkazí....co jsem psal je problém s "líhnivostí"...že kdo máte aspoň trochu vizuální představivost množství, dálky a tak tak 20.000 jedinců i ve 3 litrech vody je ...no prostě hafo..tečka vedle tečky....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 08:17 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: JuraS
Ždibec starého chleba a hlíny vám přijde vhodnější, než třeba kvasnice? Pokud ano - proč? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2010 07:08 JuraS
V práci už mám v petce skoro centimetrové žívé filtry..ale na to kolik vyjíček jsem tam nasypal tak bych tipnul úspěšnou líhnivost 1:100...to jsem ale fakt vzal vodu z kohoutku a nechal ji odstát den v kanceláři..a krmím jen ždibcem starého chleba a ždibcem hlíny z květináče...
jinak na ebay se rozjíždí obchod s živou potravou...
tohle jsem sem už dával- cgi.ebay.com/…
octomilky jestli se nepletu- cgi.ebay.com/…
a taky po čem volám, krmení stáčené do petky - cgi.ebay.com/…

vsadím se, že když s tímhle někdo příjde třeba na burzu na horáčkovu tak že bude mít zákazníky..já budu hnedle první...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2010 13:00 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyto Lindus
- presne tak, pro pristi pokus s par vajicky dam urcite neco vetsihou nez 1,5l sklenici :-)
- vzduchovat je potreba, nemusi se nejak moc, ani stale, semtam okyslicit a protocit vodu
- jak se tak koukam na ten zbytek co prezil, dulezite bude zradlo, nemyslite, ze tem vetsim 0,5-2cm budou ty kvasinky malo? ;-) cim krmit dal, aby to nakonec nezdechlo? zkusim nejake prachove krmivo pro poter...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2010 12:48 Žena Linduš [166] Re: janmacu
bezva. mám tam odloženou padesátku, tak jí vyčistím a zkusím je tam.
v miskách (zatím) rostou pěkně, ale jak říkám, nějak ta voda zapáchá a nepozdává se mi to ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2010 12:32 Muž janmacu [18] Re: Linduš
ja jich mam na studeno a rostou jak o závod,mam jich jen v malé zavařovačce,koukni kousek nahoru,studena jim nevadí,určitě vzduchovat,ja jim dal vzduchovani už druhý den ,ale pomaloučku po bublince,aby tam neměli tobogánovou jízdu,zatim krmim jen kvasnicemi a mam dojem ,že i kvasnice papkaj kyslik,takže vzduchovat každopádně,už sem předělal par kousku i ke krevetkám a docela se jim tam líbí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2010 10:49 Žena Linduš [166]
poslušně hlásím, artemie má cca půl cm, ale voda nějak zapáchá :-O
asi je lepší vzduchovat, což můžu jen v místnosti s horším topením. myslíte, že těch 16-18 stupňů bude stačit dalšímu pokusu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 20:28 Muž janmacu [18] Re: Semtex
tak si natáhni hadici z Pálavy smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 20:22 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: janmacu
tak to teda nemáme stejnou.... no tady je Vranovská krápníková ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 20:15 Muž janmacu [18] Re: Semtex
vodu bychom měli mít stejnou,my máme z pálavi přes zaječskou čističku,a ani ji nenechávám odstát,když čistim akva coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 20:11 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: janmacu
co je u vás za vodu?
Jistě to není ta co tu čepujeme my.
Já teda se snažím používat osmotickou.... Teda když jsem použil 1:1 osmoza:vodovodní - nic moc líhnivost.... 2:1 je to daleko lepší a teď jsem ještě dal 3 pokus 3:1 - no uvidíme....

Ty višně jsou celekm OK když jso zchlazené. Je tam asi poslední 2dl spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 19:10 Muž janmacu [18] Re: Semtex
ahoj,už si vystřizlívěl z toho mýho lepidla ? smich ,tou suchou artemkou krmím to rozmazlované mimčo od tvých odchovancu :) ,toho listonoha sem ještě nezkoušel a ty artemky ještě žijou,vypada to na 99 % vylíhnutí a to sem to odflák stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 17:43 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: janmacu
jo jo určitě se ti chtělo na záchod ve 2 v noci... :-D si se nemohl dočkat :-P

.... jo a proč jsi fotil tu slanou Easy Fish u tý zavařovačky? .... teď to vypadá jako bych ti to dál všechno a na ostatní nezbylo....

... co ten listonoh? ... si ještě nedal líhnout?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 16:33 Muž janmacu [18]
Fotka k příspěvku tak ted moje poznatky,včera sem v 17 hod odsipal sotva tak na špičku nože do zavařovačky a zalil to přímo z kohoutku studenou vodou,ve dvě ráno,když sem šel na záchod ,tak se to už hemžilo a lítali o stošest,ted sem přijel ve čtyři ,kouknu a furt ještě žijou ;-) ,v trošce vody,a kapka kvasnic
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 22:10 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
- v 1 ampuli je pry 20 000
- tohle bylo odsypano z ampule, tezko odhadovat, "co by se za nehet veslo"
- urcite cast "odesla" nez jsem zacal vzduchovat a min krmit, tohle je uz jenom zbytek, chci pokracovat a snazit se dochovat co nejdal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 15:42 JuraS Re: seic
z kolika vajíček to je ? 50.000 je jich v jedné ampuli a to by se v litru vody ani nemohli hýbat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 14:09 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetky – 4 dny stare
www.youtube.com/…

- zacinaji se prodluzovat, jdou uz dobre rozeznat u nejvetsich detaily
- ad nadoba - je jasne, ze celou davku nelze odchovat ani v 3l "pekaci" :-), na to by bylo malo i male 10-12l aqua
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 13:31 Acinonyx Re: kortezhugo
No ak si dobre pamatam, tak na e-bayi sa hovorilo o 3l mise a nie flasi, kde je znacne lepsia vymena plynov (nehovoriac este o exotoch, ktori tu flasu zavru).

Krmit chlebom tiez nebude najstastnejsi napad, ten velmi rychlo zvykne kvasit a plesniviet, aj kvoli vysokemu obsahu sacharidov v nom, a teda skazi vodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 13:03 Muž kortezhugo [983] Re: seic
...no to vzduchovanie urcite nebude na "skodu"...
...ved ked ma rast par 1000 kusov len na 1cm tak tam uz treba podla mna vzduchovat...
...este je riesenie - vyuzit "velku" plochu hladiny...nieco ako "pekac"...len to zas zabere viac miesta...
...preto radsej "vzduchovat"...
...takto po planujem - teda az "poriesim" prevod zo Semtex-om ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 12:58 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetky – 5 dni
- přestal jsem tolik krmit
- začal jsem občas vzduchovat - jen minimum, už po 3 dench sjem si vsiml, ze artemie nejen plavou za svetlem od okna, ale zacinaji se silene tlacit k hladine
- po chvilce vzduchovani se rozplavali po cele sklenici :-)
- takže o všechno jsem nepřišel, ve sklenici stále plave dost na 1 test... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 12:30 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: JuraS
on ten rýžovník předsi psal, že je vhodnější chladnější místnost.... a místo u topení je přesný opak...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 12:04 JuraS
Dávka co jsem měl na okně v bytě, startovanou u topení se zkazila, voda v podstatě zhnila...nový pokus začíná tak, že jsem do litrové petky odebral cca 3/4 litru vody z akvária...beru to tak, že voda je zbytky potravy a kde čím plná živin pro nižší organizmy...přidal jsem špetku jedlé sody a dal petku na okno do pokoje kde se netopí..nechám ji tam přirozeně chladnout do večera kdy přisypu něco vajíček...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 08:52 Muž kortezhugo [983] Re: Bak
...no tie "solne" mam uz 3dni a zatial nic...

uvidime co "povedia" ususene...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 22:57 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: Chem
Ja jsem nejak mimo, prostě když už mám doma zmraženou kostku ze zverimexu, tak to možná zkusím, sám netuším co jsem to koupil za druh. Dávkování droždí by mimochodem mělo být cca 5 mg na litr denně, to je obecná dávka doporučovaná pro kultivaci dafnií, pokud jsem četl dobře..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2010 15:34 Muž Chem [837] Re: Bak
Aha, tak to se samosebou smi odchovat a prodat ty co jsou ze zveraku na krmeni - to neni zabronozka snezni nebo nejaka chranena.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 8 9

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 24498x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15714-sladkovodni-artemie?od=151