Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

3D pozadí

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
3D pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2007 11:19 daro Re: matlala
co ja vim vypada celkem hesky a este kdyz se ti libi tak si ho kup ale ja som vyrobil z bridlice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2007 11:17 Caleb Re: matlala
Matlalo, můj názor je ten, že to pozadí www.akvarista.cz/…
je ztráta peněz. Mě se teda nelíbí. Sice lepší než nic, ale do akva bych si ho nedal :-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2007 11:09 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Chocenak
tak bude zase břidlice ale dám tam dost silikonu aby se tam nedostali a bude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2007 10:48 Chocenak Re: matlala
Já koupil akva už s ním. Teď dělám druhé akva a do něj mám objednané tohle www.ramon-hobby.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.04.2007 10:18 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Chocenak
no je ale docela drahé na to že je z pěny-já koupil za 200kč to co mám a je to hezčí a z plastu
asi přejdu na břidlici a budu doufat že se tam ryby nezašprajcne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2007 10:08 Chocenak Re: matlala
Je z takový černý pěny. Vím že je málo světla, v hlavě už vím jak na to, ale čas chybí hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2007 10:03 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Chocenak
díky, ale tak to vypadá že se uchýlím k břidlici opravdu není moc vidět.
Ale je z gumy nebo tak nějak???

ale zase tam máš dost málo světla tak to není vidět ;-) já budu mít
1 akva-čistých 33l a bude tam 27w 840ky
2 akva-čistých 20l a bude tam 17w 840ky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.04.2007 09:52 Chocenak Re: matlala
já ho mám a je dobré X-) www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2007 08:08 Muž matlala [798] - Rostliny – akva 3D pozadí
nevíte jestli je dobré toto pozadí do akvária: www.akvarista.cz/…
původně jsem chtěl z břidlice ale mám s tím špatnou zkušenost-ryby si zalezli mezi kameny na pozadí a zašprajcly se a zdechli.Proto chci takové.
a tapetu tam dát nemohu protože bude vzadu přehrazen na filtr-viz nejnovější fota u mých akva

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2007 20:07 to Tomas Re: Tomas
Tome, vůbec nic. Mnohé jsou velmi krásné a podařené a jejich tvůrci na nich strávili dlouhé hodiny pilné práce. Jde jen o vkus každého z nás, prostě já osobně se snažím pokud to jen jde, držet přírodních materiálů. Vždyť akvárium je a má být kus přírody. Prostě umělá pozadí, umělé rostliny, snad i to umělé dno z PS, nakonec i umělé ryby.....Příroda se mi tam trochu více ztrácí. Toť vše.
A abych se nechlubil a ohrnoval nos nad PS, tak v 90 l akva mám jen natřenou zadní stěnu černou barvou a v 350l papírovou tapetu. Zkoušel jsem pozadí z černé břidlice nalepené na tabuli skla a vložené do akva, ale nepovedlo se zcela a cca za 1 rok více než polovina břidlice opadala. Ale nové vypadalo skvěle. Tak to zkusím ještě jednou, jen dám o tubu silikonu navíc :-) .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2007 16:00 Tomas
Petr napsal: Stačí, že polystyren používají někteří akvaristé na pozadí, do dna bych jej vůbec nedával. Můžu se zeptat, co máte proti polystyrenovému pozadí?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.05.2006 11:34 tama Re: nigule
o te sitce jsem ti psala asi ja.Ja ji mam prilepenou na pozadi po stranach a v mistech,kde jsou nejake otvory.Sitku po stranach jsem nechala a ostatni odstranila,protoze mi nevadi,kdyz si ryby odplavou za pozadi a zase zpet.Nechala jsem jim dost prostoru.Vetsinou tam jsou ancistrusy,obcas Labeo a taky se tam pred samickou schovava jeden samecek cichavce modreho.Klape mi to tak uz skoro rok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2006 02:22 nigule Re: scorpions
sitka se tyka 3D pozadi, ktery je ve vode :-) to ma zepredu vypoukliny a zezadu vpoukliny :-) kam se mi dostavaly ryby, tak mi nekdo radil at na to zezadu prilepim sitku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2006 23:39 scorpions Re: nigule
jakou sítku?????? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2006 23:12 nigule – :-)
me to 3D pozadi taky stve, libilo se mi, ale je s tim krizm, zkusim tu sitku, jak tu nekdo radil...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.04.2006 15:25 KSR Re: nigule
Správně nigule představuješ si to správně.Ten pol.za akva vypadá jako by byl v akvárku.Spousta lidí co mé akvarko viděla si to myslí,ale neni to tak. ;-) :-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2006 02:06 nigule Re: scorpions
:-))) mno, jako nevidela jsem to, ale predstavuju si to tak (i kdyz, mozna je to uplne blbe :-)), ze to redidlo/barva do polystyrenu vyzere diry - zadny boule ven. okraje se zrejme nechaj rovny a zezadu se cela deska pripevni (prilepi?) na akvarko...jak to vypada skrz sklo si nedovedu predstavit, koukala sem, jestli nema KSR nadrz v galerii, ale nema :-( a ze strany bude jen nejakej cm podle tloustky polystyrenu a na polystyren jeste muze prijit tapeta, ne? aby to nevypadalo hnusne....ale taky bych to rada videla .-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2006 20:21 scorpions Re: KSR
nevim vubec nevim jak si to mam představiti,ale nemužu asi si myslite že jsem nahlavu ale jak to mam připevnit zezadu když to pocátám trochu tim ředidlem a udělá to ty boule neboli zářezy jak chcete....tak jak to mam dat ze zadu na akva nebudeto přes to sklo vypadat blbě???pošletemi foto jak to tam mate přesně zboku detajlně i zepředu jak to v tom akva vypada mocccc diky ...a sory že otravuju ale chci to vědět nooo :-( :-( ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2006 19:42 KSR Re: scorpions
Ten polystyren je z venku opřený o akvarko,drží to samo.A dáš si trochu na ruku (bacha ať ti nerozežere ruku,je to pěknej hajzl),a pak tou rukou třepeš jako když si chceš usušit ruku.Ale pokapej to jemně jinak ti to udělá díry skrz na skrz. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2006 17:46 Peťula Re: scorpions
Zkus a uvidíš!!Je to tak těžký?? :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2006 18:49 scorpions Re: tatoch
aha jak to mam přidělat zezadu nebude to vypadat blbě????
:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2006 18:41 tatoch Re: scorpions
Píše, že je to za akvárkem!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   14.04.2006 18:38 scorpions Re: KSR
prosímtě a to z toho polystyrenu jsi dal dovnitřř nebo zezadu a když jeto z polystyrenu neplaveto???porat mam akvarko vsekci nadrže a chci taky nove pozadi ale nevim jak nato hele jak si to nastríkal sprejem adal do akva...nezdechli ti ryby?????odp prosím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2006 11:21 nigule Re:
hmmm, polystyren zni taky docela zajimave, to by me teda vubec nenapadlo...
s prostorem je to 100% pravda! 3d ho zabere hodne :-((
a ta bridlice nalepena na zadni stene me teda uchvatila .-)) uz mam vytisteneje navod :-)
jo a za radu, jak poradne prilepit tapetu taky dekuju .-)))
tak je mi toho puvodniho pozadi lkito, ale je asi fakt naprd .-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2006 10:51 vojta Re: nigule
pozadí které tam máš z bublinama sundej a potři ho lehce jedlým olejem potom ho přilož na sklo ze zadu a vytlač opatrně všechen vzduch ven,kvůli oleji dobře pžilne,potom řádně utřít hrany at se dá přilepit průsvitnou izolepou no a je bez bublin,ale super je přilepen břidlice uvnitř akva nezabírá moc místa a vypadá přirozeně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2006 09:29 Muž Killer [133] - SumciRe: nigule
na takové akvárko 3D pozadí nedoporučuju,akorát si zmenšíš objem,když pak odečteš za další dekoraci,substrát atd,tak z toho akvárka nicmoc mít nebudeš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2006 08:54 KSR Re: nigule
Já mám pozadí z polystyrenu,který je za akvárkem,ale vůbec to neni poznat.Trochu ten pol.postříkáš ředidlem to ti tam vyžere prohlubně a pak to postříkáš černou nebo šedou barvou.Vypadá to pak jako skála. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2006 23:23 nigule Re: scorpions
mno, abych pravdu rekla, tak moc nechapu, jak to myslis s tim sklem?
ale ono tam prilepit nejde, jak je 3d, zadni plocha neni rovna :-(
ale ten odkaz je super, chtela bych necozkusit, tapeta me plne neuspokojuje .-))
jeste jsem nasla tenhle odkaz : aquarium.wz.cz/… jak to tak vypada, tak to najede na home, tak v sekci pozadi.
kazdopadne diky moc za radu a za odkaz!
n.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.04.2006 22:41 scorpions Re: nigule
tak si nech uřezat o pár milimetrů menší rozměr sklo než je zadní strana tvého akvarka nebo to nalep hned na zadní stranu PŘIDLICI udělej si pozadí z přidlice podívej se na tento odkaz je to super držím palce at se Ti to povede...... www.akvarko.cz/… ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2006 18:03 nigule – 3D pozadí
ahoj, chci se zeptat, jaky mate zkusenosti s 3D pozadim.
my jsme akvarko dostali (100l) a bylo tam 3D pozadi. pekny. jenze neni uplne stejne dlouhy jako akvarko a zalejzal za nej tercovec, coz nam neprislo uplne bezpecny, tak jsme to poradne zabezpecili. JENZE, to se tam zase po tme vzdycky nekudy dostalo par neonek a ja pak 2 rana po sobe vzdycky vytahla 1 mrtvou, zrejme nevedeli kudy tam vodsud ven a zblaznili se tam, nebo se nekde sprajcli .-( to mi bylo taky lito a tak sem se nastvala a cely pozadi sem vyndala. JENZE, jak uz tu nekdo psal, akvarko mi ted pride takovy tmavy a nevyrazny, ale na druhou stranu je fakt, ze je tam zase vic prostoru, co s tim? tapetu tam vzdau mam, ale nejak me neuspokojuje, nejde mi poradne prilepit a poruznu se delaj "boule", zepredu to ani neni videt, ale me to proste stve :-)) mate nejaky finty? :-)
diky n.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [13]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 23837x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1460-3d-pozadi?od=601