Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké krmivo?

 

NápovědaFórum » Krmení  

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
Jaké krmivo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2007 16:17 Havel-st – zelenina
Já dávám šnekům zeleninu z polévky - dobře uvařená klesne ke dnu - žerou jí i ryby. Nebo plátek syrové okurky, se spínacím špendlíkem (zátěž). Největší úspěch má vařená kapusta a celer.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2007 12:26 nikos – Krmení zeleninou
Dobrý den, prosím, jakou má mít formu zeleninové krmivo (okurka, salát) - čerstvé hodit do akvárka nebo nějak nadrobit nebo zmrazit a nastrouhat, ... ?? Okurka se slupkou nebo bez ? Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 23:04 Žena katunka [158] – ...
dávám jim to jenom jednou za dva dny...je pravda, že poprvé jsem to možná s dávkou přehnala...nenapadlo mě, že to tak nabobtná...teď už jsem poučená a dávám jenom trošku.
Děkuju moc za radu Václave, jsem ráda, že jsem jim z dobrého úmyslu nakonec neublížila ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 23:01 Usine – Krmení
Je to dost tučné krmení tak jim toho nesmíš dávat moc, asi jsou potom přežraný. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 22:57 Žena katunka [158] – ...
Já jsem koupila Nutrofin...předem jim to namáčím a žerou to jak divý...je možný, že by jim nedělala dobře velikost? Ale to by to snad nesežraly, kdyby to na ně bylo moc velký, ne? Po rozmočení mají ty granulky tak 1-2 mm
A proč to žerou býložravý siamky, když to obsahuje živočišný látky? Neuškodí jim to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 22:53 Usine – Krmení
Z granulema je občas problém ,chce to najít správnou velikost a značku . Mají se dopředu namočit. Já jsem skončíl u skretting prodáván je pan Sýkora (Fitosel) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 22:42 Žena katunka [158] – ...
nikdo nic? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 17:34 Žena katunka [158] – katkus
Přečetla sis co jsem napsala? Granulema krmím ostatní všežravý ryby....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 17:33 katkus – tak
tak jim ty granulky nedávej, když nechtěj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 16:58 Žena katunka [158] – Krmení granule
Může nějak uškodit býložravým rybám, když žerou granule, které obsahují živočišné látky (patentky, nitěnky)? Nejsou samozřejmě na toto krmení odkázané, dostávají svou rostlinnou stravu, ale všimla jsem si, že občas žerou i tyto granule a jsou pak takové zaražené....vypadají, že to hodně ztěžka tráví...(jedná se o SAE...)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 16:39 Muž [] – násada miker
dá se to koupit na akvasrazech-"burzách".Potom si to namnožíte.Jako malej jsem to krmil rohlíkem nacucnutém v mléce. :-D Docela Chanell 5
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 14:49 Rendolf – Re:Havel st
Re:Havel st. Díky moc za informaci, ohledně Miker jsem si našel informace na internetu, možná to je ono. Používá to spousta akvaristů,jen jsem nevěděl ten název.
Pro ostatní zájemce pár odkazů:

http://mujweb.cz/www/ospage/corydoras_info.htm

http://neviditelnypes.zpravy.cz/akvaristika-potrava-pro-akvarijni-zivocichy-nejmensi-z-nejmensich-1fy-/p_zviretnik.asp?c=A060625_234955_p_zviretnik_dru

http://ondrej.prodejce.cz/mikry.htm

http://www.akvarium.cz/halancici/CDdemo/chov/pot.html
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 14:43 Rendolf – ..
No, kdybych věděl kde je, tak bych se ho taky zeptal. Ale vím, že se mohly ryby po tom utlouct
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 09:34 Žena Vesnach [56] – ..
Bych se optal kolegy :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2006 19:38 Havel-st – ještě červíci
Promiň, krátké i - Mikry - nechá se to vygooglit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2006 19:35 Havel-st – krmní červíci
Kdysi jsme pěstovávali něco takového v uleželém jogurtu, nevím latinský název, ale obchodně se tomu říkalo míkry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2006 19:30 Rendolf – Výroba vlastního krmení
Ahoj, mám takový dotaz, kdysi dávno jsem viděl u kolegy, že krmí ryby jakousi směsí co sám vyrobil. Byl to rozmočený chleba myslím ve vodě, měl to na okně na slunci, uzavřené v láhvi, děsně to smrdělo a když se dal kousíček "uzrátého" kousku rybám, tak tam byli malincí červíci. Nemá s tímto někdo zkušenosti, přesněji jak se tato potrava vyrábí?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 12 ...... [13]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 14562x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12318-jake-krmivo?od=601