Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Teploměr

 

NápovědaFórum » Technika » Nástroje a pomůcky 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Teploměr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2007 23:04 slada Re: kuba
nevim na co elektronický..stačí rtuťový...a jestli se ti po*ral..tak se prodává okolo 30 Kč palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2007 21:15 Muž Norton [109] Re: Kuba
Elektronické (digitální) teploměry používám také, u všech nádržek. Výhodné jsou teploměry zaznamenávající max a min teplotu. Čidla mám umístěna za interními filtry u dna, také z důvodu "zamaskování" kablíků. Jejich použití je velmi jednoduché, jen jsem pro "sichr" přetěsnil čidla akvaristickým silikonem, přece jenom jsou vodiče měděné... Jo a je nutné si uvědomit, že teplota venku (out) je teplotou uvnitř akvária a vnitřní teplota (in) je vně akvária (tedy teplota místnosti).... :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2007 20:34 kuba Re: Štěpán
Teploměr elektronický do auta. jo ukazuje ale je tam tak 1cm vody v te trubičce!
Jak ten elektronicky teploměr mam použivat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2007 20:17 Štěpán Re: kuba
Myslíš rtutí??? I když povolil vnější plášť, baňka a trubička se rtutí je stále uzavřená, pokud ten teploměr ještě ukazuje...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2007 20:12 kuba – Teploměr elektronický do auta
nevite jakho použivat neškodi rybam???? poraďte!! palec palec jo ja mam ten stim olovem dole a začina tam byt voda mam ho vyhodit???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 09:57 Muž [] Re: vojta
Měla jsem skleněný teploměr z toho důvodu, že mi v obchodě řekli, že ten nalepovací digitální není přesný, protože se lepí zvenku na sklo. Když mě přestalo bavit stále spravovat vyplavaný teploměr, pořídila jsem si konečně ten proužek a týden jsem je tam nechala oba. Nezjistila jsem žádnou odchylku, dokonce i půl stupně ten nalepovací proužek zvládne. Tudíž skleněný teploměr šel pryč a nyní mám na všech akvárkách černý nalepovací proužek a jsem spokojená. Jinak dají se koupit různé velikosti, takže na 20 litrech nemusí být proužek přes celé akvárko ;-) . A cena toho nejobyčejnějšího se pohybuje okolo ceny skleněného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 09:20 vojta – teploměr
Chtěl bych se zeptat jsou dobré nalepovací teploměry na vnější sklo nebo a nobo klasické? zatím děkuju. :-O :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2006 22:33 fany – teploměr
tak teď jsem z toho jelen buď je teploměr skeněny a ten plave nebo se dá na přísavku a nebo je nalepovací ,tady se to nějak zamotalo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2006 21:19 Caleb Re: Rybous
Ahoj, ten plovouci bych nedoporučoval...je zbytečně velkej.

Mám neplovoucí...taková skleněná "žlutá" tyčinka s červeným lihem. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2006 20:49 Snow_Man Re: Rybous
No to by mě zajímalo od kdy není olovo jedovaté???? coze
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2006 20:21 Rybous Re: tomas_j
ne ne ty cerne kulicky jedovate nejsou to je jenom kov asi olovo aby ten teplomer nevyplaval, a neni v tom rtut ale lih ten jedovatej taky neni ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2006 20:11 tomas j – Teploměr
Chtěl bych se zeptat co všechno jedovaté obsahuje teploměr kromě rtuti??Jsou ty černé kuličky jedovaté ?děkuji za odpověď

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2006 16:22 jiřik Re: Magda
ahoj ,tyto tepoloměry nejsou vubec přesné !!!(LEP. NA SKLO)
Nejlepší jsou skleněné, jo a nedavej je k topnému tělísku.Dokonce jsou levnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2006 16:19 Magda Re: Adél
Teploměr se nalepuje zvenku akvárka. Mám ho taky a řekla bych,že měří přesně. Sklo sice mám jenom 5mm, ale myslim že je jedno jak je sklo tlustý. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2006 16:03 Adél – teploměr
Ahojky... mockrát prosím o radu. Jsem avkaristka začátečnice a koupila jsem si takový ten digitální teploměr do svého akva. Je to ten černej proužek papíru s číslama :-) ale teď nevím, jestli ho umístit dovnitř nebo zvenku akvária? A když zvenku, tak nebude mi to kuzovat nepřesně? Vždyť ta teplota musí procházet ještě přes to sklo a to se třeba sníží, ne? Mockrát vám všem děkuji za rady. Vím, že je to asi stupidní dotaz, ale fakt nevím. Tak pa.
PS: Jo a to sklo má 8mm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 4 ...... [5]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 6949x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11496-teplomer?od=201