Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby k labyrintkám?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 6 Žádná další stránka   1  
Jaké ryby k labyrintkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2007 19:30 rowdy Re: Barča
K čichavcům se hodí živorodky (poecilia, xiphophorus),
a některé druhy teter, které snesou mírně zásaditou vodu (Hyphessobrycon).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2007 14:37 Muž wayn [79] Re: Barča
Co třeba párek od Parmičky duhové?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2007 14:28 Barča – malá rybka k čichav. a bettě
Ahoj,zase další můj rozmar,mám labyrintky,takže výskyt v horní polovině.,dole ancitrusy,ale na středu kroně doby když krmím,se žádná rybka nevyskytuje.Poradíte mi nějakou malou,ať nemám přerybněno,aby se hodila k čichavcům a k bettám? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2007 07:31 Barča Re: Sprachys
Mám čichavce perleťové a modré a k nim bettu.Žádný problém,ani si sebe navzájem moc nevšímají palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2007 00:40 Muž Sprachys [48] Re: Prdka27
nekde sem cet ze cichavci samci si branej svy teritorium... sice ne jako bettaci ale ma bejt prej pro kazdej par jedna schovka... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 23:45 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Prdka27
Cichavci s cichavcema nejsou problem :-D
akorat to chce vetsi akva pac nejsou uplne nejmensi ;-)

Cichavci +betty mam a nejsou s nima problemy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 20:57 Muž MarcoKing [32] - TetryRe: Sprachys
Ja mam modre a libajici a jeste planuju zakrsle neni problem?? sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 20:51 Muž Sprachys [48] Re: Prdka27
ja mam 2 perletovy a jednoho bettaka a jeste sem nevidel ze by se na sebe vubec podivali... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 20:48 Muž MarcoKing [32] - Tetry – Bojovnice čichavci
Muzu dat k čivhavcum bojovnici?Akva 112l. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2007 16:03 Barča Re: Mrakoplash
Díky za připomínky píšu si:Rájovce k bettám nebrat ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2007 16:01 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Sidonius
Taky mam Betty ve 200 litříkách a nevypadají že by jim to vadilo.
Jen bych teda dodal že rájovci nejsou k Bettam dobrej výběr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2007 08:43 Sidonius Re: Barča
Určitě to s tím prostorem nebude tak zlé - kolega chová 1.2 skupinku v dobře zarostlé společenské 200 l nádrži a betky mi nepřijdou nějaké špatné z "přemíry prostoru". Samec věčně něco kutí v horní části akva, (nejčastěji staví hnízdo), samice se naopak zdržují v dolní části, kde stále něco hledají v porostu rostlin.
Občas na sebe připlavou udělat "ksichty", ale moc se tím nezdržují - mají důležitější věci...
Takže bych se bety ve 120 l nebál. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2007 07:55 Barča Re: Mája
Děkuji za rady,myslíš,že mám moc velké akva pro bojovnici?Vím že můžu mít jen jednoho samečka,ale kdyby to šlo-vím že ne,vzala bych si s každé barvy jednoho. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2007 19:59 Žena Mája [40] Re: Barča
Ahoj, nevim, jestli nebude 120l pro Bojovnici moc, není dobrým plavcem.Ale rozhodně se hodí, pokud máš takovéto složení ryb a plovoucí rostliny.A je dobré, že máš pouze Labirintky, pak všechny ryby mají podobné potřeby.Tys chtěla biotopní nádrž???A další labirintky jsou např.:Čichavec medový, líbající, zakrslý, šedý, zlatý, nebo třeba i Rájovec dlouhoploutvý!A ještě, ale to asi víš, dva samci Betty splendens nesmí být v jedné nádrži! ahoj ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2007 11:51 Barča Re: wayn
Mám akva 120litrů.Bez vzduchování a bez filtru.Mám kvalitní osvětlení a v akva asi 30 rostlinek.Mám ho hlavně na vodní rostlinky.Plave mi v něm:2 čichavci perletoví a 2 čichavci modří.Uvažuji o bojovnici.Jaké jsou ještě další rybky labyrintky? coze hmm
A ještě jeden dotaz,můžu si k čichavcům přidat i krevetky?Ti čichavci jsou dost velcí šňupálci,aby mi neublížili té krevetce. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 23:38 Muž wayn [79] Re: Barča
K čichavcům by měly být nějaké klidné ryby. A protože jsou z JV Asie, tak bych se nejdřív poohlídl tam. Co třeba Parmička duhová? Také obývají spíše spodní polovinu akvária, na rozdíl od čichavců z horní části.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 19:23 Jana Re: Barča
ještě tetra červená , barbus titea a balonové platy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 14:22 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Barča
k čichavcům můžeš dát mečovky, platy nebo červená paví oka - snesou se bez problémů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 14:15 Žena Marfi [10] Re: Barča
mám u čichavců platy oranžové a platy korálové a mečovky - červené - daří se jim dobře, jsou hodně nenáročné a docela se i rády množí. (mám je po jednompáru plus prckové) Nevím ale jak k Bojovnici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 12:12 Barča – červené rybky
Poradíte mi nějaké dekorativní nenáročné červené rybky?Mám již 2 čichavce modré a 2 čichavce perleťové.Uvažuji o bojovnici,poradíte mi ještě něco? ne
Ještě bych chtěla dodat,že chci asi pár,nebo víc samic,ale né malé hejnovité rybky. love
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2006 10:19 Tamara Re: pytel
No, v malem. Cca 20 l. Myslis ze je to malo? Dnes rano jsem ho tam uz pridala. Zatim je dost apaticky, uvidime co bude dal. Doufam ze mi ty "prcky" nezacne konzumovat... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2006 09:23 pytel Re: Tamara
a v jak velkem akvarku ho chces spolecne s malymi rybami chovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2006 19:58 Tamara – Rajovec versus mensi rybky
Ahoj vespolek, mate nekdo zkusenost s chovem rajovcu a mensich mirumilovnych druhu v jednom akvarku? Uvadi se ze rajovci jsou agresivni. Resim problem, mam v akvarku same mensi mirumilovne druhy a ted bych chtela od kamarada adoptovat rajovce. Jeho druhy rajovec ho svymi utoky a nepoustenim ke krmeni privedl temer na pokraj smrti, a tak si toho okousaneho bezocaseho tvora chci vzit k sobe na klidne doziti. Ovsem mam strach aby se ze submisivni vycerpane rybicky nestal "killer". Jedni rikaji, ze to maji me, rybicky spocitane, druzi zase ze si jich ani nevsimne a ze rajovci utoci jen vnitrodruhove. Pro zajimavost onen rajovec je ted cca 2x mensi nez by mel byt normalne a fakt vypada hrozne.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 5 ...... [6]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 5644x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1131-jake-ryby-k-labyrintkam?od=251