Chtěl bych se podělit o moji zkušenost při nákupu rostlin ve firmě Aqua-Daho Šumperk.
Po cca 5 letech jsem se rozhodl opět si do domácnosti pořídit akvárium. Pořídil jsem nádrž o obsahu 200 l 100x40x50 cm. Filtraci Tetra tec EX 800 Plus. Připravil jsem písek, převařil kořen, nasbíral dekorativní kameny a těšil se, jak založím akvárko. Můj problém nastal při zamýšleném nákupu rostlin. Vyrazil jsem do zverimexu, když jsem viděl jaké chudery rosliny v prodejně nabízejí, udělalo se mi slabo... Rostliny byly společně v nádrži s rybami, za tu dobu už byly plné řasy a měly nevábnou narezavělo barvu. Kamarádi také žádné přebytky rostlin neměli. Začal jsem se tedy pídit, kde nakoupit pěkné rostliny. Můj starší kamarád vždy tvrdil, že má kamaráda ze studií v Šumperku a ten prý "dělá" akvarijní rostliny.
Protože to do Šumperku nemám daleko, slovo dalo slovo, a i když je dneska Velký pátek (státní svátek), ráno jsme vyrazili směr Šumperk - Vykýřovice. Uvítal nás majitel firmy Aqua-Daho pan ing.František Hošek. Po nezbytném přivítání starých kamarádů jsme se vydali na prohlídku skleníků. Musím říct, že jsem byl jako Alenka v říši divů. Popsal jsem panu Hoškovi svoji situaci a požádal jej o výběr rostlin pro své budoucí akvárko. Pan Hošek byl velmi vstřícný a ochotný, takže mi nabalil krabici rostlinek, a jako pozornost fimy mě ještě obdaroval dalšími dvěma kousky rostlin. Na cestu přidal ještě pár užitečných rad pro zdárný růst rostlin. Doma po rozbalení z košíčků se na mě smály nádherné exempláře rostlin jako z pohádky (v porovnání s akvarijní prodejnou). Rostliny, jako Echinodory, jsou v košíčku baleny po třech exemplářích a ostatní rostliny podobně. Prostě za své peníze dostanete víc, než očekáváte... Já jsem tedy nadmíru spokojen.
Tolik tedy o mé dnešní zkušenosti s Firmou Aqua-Daho. Přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsem já.
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 1x • Nelíbilo se: 0x • Zveřejněno: 25.03.2016 • Upraveno: 25.03.2016 • Přečteno: 147x
Schválili: romant 25.03.16 • NASREDDIN
25.03.16 • Jája
25.03.16
Žádné související články |
28.02.2012 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Řasa v novém akváriu | 1621x |
05.11.2007 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Řasy | 32572x |
15.02.2012 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Egerie, Elodea, Hydrila a Lag... Obecně | 1150x |
26.01.2008 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | PMDD | 14734x |
22.01.2014 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Výroba drop checkeru po domácku | 1194x |
04.02.2017 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Sadenie jemných rastliniek do liaporu pomocou hrebeňa | 681x |
26.07.2012 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Okřehek v akváriu | 2772x |
07.12.2017 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Ceratophyllum demersum: Variabilita a potřeby akvarijního "plevele" | 662x |
20.12.2013 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Jak předcházet rozpadu listů u cryptocoryne. | 2906x |
19.02.2022 | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Rostliny do brakické vody | 315x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
Žádné další články |