Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pestřenec červený - pohlaví

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Určení pohlaví ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Pestřenec červený - pohlaví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2008 16:48 Kai Re: honky
No podle téhle fotky to můžu říct ještě jistěji-samička.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2008 16:24 honky – pestřenec
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku A mohli byste prosím poradit mně, jestli je tento pestřenec samec, nebo samice? Omlouvám se za kvalitu fotky, ale je to foceno mobilem. Děkuji.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 20:04 jirka4 Re: Mato00
Fotka páru : www.akvariumas.lt/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 18:21 Muž Yirka [9118] Re: Mato00
Ještě šikovná fotečka páru: www.akvariumas.lt/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 18:12 Joecz Re: Mato00
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 17:49 Mato00 – dakujem
Prosim vas poslite mi niekto fotku samice, ale detail. Ked sa da!a este nejake znaky podla ktorych sa to da nejako lachko spoznat. hop ! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 17:11 dado Re: Mato00
Je to samec X-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 13:58 jirka4 Re: Mato00
100% samec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 13:42 Mato00 – samica?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Neviem ci ide na 100% o samicu sad prosim poradte kazdu radu ocenym! ;-) ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2007 22:26 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: dan
v dobrým obchodě ti prodají jak to budeš chtít, třeba jednoho samce a tři samice.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2007 22:05 dan Re: Venca
A to v v obchodě mě prodají v páru?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2007 21:04 Muž Josee [23] Re: dan
Koukám, že máš skaláry. Moji pestřenci (resp samec starající se o zhruba 5ti týdení dorost) skaláry vyloženě terorizuje a to i když jsou ve druhým rohu - není línej tam za nima vyrazit a pořádně je pocuchat..takže jestli je chceš do té 112, tak si nejdřív rozmysli, jak moc ti záleží na tvých skalárách!!!
Jinak já bych byl pro pár - můj samec si vybíral stejně jen podle připravenosti samice ke tření a dominantní samice nakonec "tu slabší" utloukla. Ať se daří palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2007 19:08 Muž Venca [25] Re: dan
Jinak je lepší jeden samec a třeba dvě samice, protože trefit u pestřence pár, který se k sobě bude mýt to je horší-- samci jsou vybíraví. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2007 18:47 dan – Pestřenec Červený
Čaute prosím vás Pestřenec Červený se kupuje v páru?Diky ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2007 15:52 Vip Re: Nika
Jak píše "oldkiwi":samičku poznáš tak, že má na ocasu a hřbetní ploutvi žlutočerné kroužky a sameček má jen 1 a to na hřbetní ploutvi ==> tak to nemusí být vůbec pravda,jedná se pouze o zbarvení a u různých jedinců může být úplně jiné!!!
Zde je sameček: www.aquavip.wz.cz/…
a samička: www.aquavip.wz.cz/…
Jednoznačný rozdíl je ve velikosti ploutví.Sameček je má protáhlejší,je celkově větší oproti samičce.
Párek(sameček nahoře): www.aquavip.wz.cz/…..........
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2007 12:34 oldkiwinka Re: Nika
Samičku poznáš tak, že má na ocasu a hřbetní ploutvi žlutočerné kroužky a sameček má jen 1 a to na hřbetní ploutvi. Sameček je méně barevná ale za to větší. Samička mívá až krvavě červené bříško a je to tlouštík.
Na obou fotkách máš samce, kup 2 samičky, ne 1 páreček, protože bys měla 3 samce a 1 samici, to je divné, ne?
V kroužku máme krásný páreček, samička má červené břicho a sameček tam má na konci hřbetní ploutvi ocas do špičky.
Má tam přerybněné akvárko a tak je mozná dostanu.az mi zmizne krupička, která už možná zmizela.tak už to hlavně kup správně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2007 11:50 Nika
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jen pro jistotu, jestli jsem je dobre poznala. Ta prvni fotka je samec a to druhé samice?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 14:02 Nika Re: tau
Tak to jo.. :-) Dik, ale Velkej si to odskace tone chudinka Mala je z nej vystresovana, schovava se, neji s ostatnima..skoda ze nemam sanci odchovat mali...jaksi pred 15cm skalarami by nemeli sanci..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 11:39 Muž tau [14] Re: Nika
Tj. normalni, ze samec je agresivni vuci samici, ID roman by mohl vypravet. :) Hsou to dost "zly" ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 11:00 Nika
tak ted jsem je dukladne prozkoumavala, a jeden je urcite samec..ocasni ploutev do spicky, tecka..a je vetsi..ta druha rybicka je celkove mene vyrazna, chovanim, zbarvenim..ale ten vetsi proste sikanuje tu mensi..no uvidim casem.. hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2007 23:17 Vait Re: Nika
Samička pestřence je zpravidla menší a zavalitější,ocasní ploutev má většinou zakulacenou.Sameček je větší a štíhlý,teda pokud není zrovna přežraný a ocasní ploutev mívá do špičky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2007 21:00 Nika – Koupě pestřence
Ahojky...asi před 3 týdny jsem si koupila 2 pestřence v domění že kupuji pár,a vyklubali se z nich 2 kluci..tedy předpokládám, jelikož jeden docela prohání toho druhého. Chtěla bych vědět, jak poznam v akvaristice zda se jedna o samce ci samicku?Koukala jsem na ne, prohlizela jsem si je, ale barvy byli vybledle a vybarvili se mi az doma.Mohu k nim koupit další pestřence či raději ne, opravdu v chovu těchto ryb se nevyznám, jsou pro mě novinkou..Děkuji za jakoukoliv radu.. :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 3791x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9973-pestrenec-cerveny-pohlavi?od=151