Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kam na živé krmení - Praha

 

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Kam na živé krmení - Praha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 08:30 RAP Re: rak
A co Stromovka? Tam jsou taky nějaké rybníčky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 06:43 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Parosphromenus
A co ten rybníček u estakády na Prosek ?Nebo v parku na Proseku ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 00:11 RAP Re: Parosphromenus
No já to řeším sudem na chatě. Letos jsem lovil larvy i menším dětském bazénu. Děti se na něj vykvajzly a to byl lov. Bohužel ho už zase "vyčistily" sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 14:53 Parosphromenus Re: Moucha
No jo no. Nemá někdo okolo Vysočan či Libně kus pozemku mimo dosah nenechavců, na kterým by mu nevadil sud s komárama? :) Klidně si ten metr čtvereční pronajmu za desetinásobek obvyklé ceny :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 14:41 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Parosphromenus
ja su na vesnici, ale vsude na vodu mame kazdej rok komari larvy.... ale bydlival jsem v panelaku a v jedenactym patre jsme moc komaru nemeli....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 14:39 Parosphromenus Re: Moucha
Petentky, stejně jako nitěnky, jsou infekcemi prolezlé svinstvo z odpadních vod. To se na bakterie citlivějším druhům dávat nedá.

Ten kýbl na balkoně funguje? V jakém jsi patře? Já jsem jednak bez balkonu (ale to by snad poresil parapet, soused ma k paraopetu prisroubovane kaktusarium), ale obavam se, ze do pateho patra komar proste nedoleti.,,, No muzu to zkusit, take mi nejde o velka kvanta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 12:48 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
klasicky komary jsem jeste nevidel prodavat zivi, ale mezi tema patentkama byly i dost maly jedinci... jinak snad sud na balkon.... pokud nejsi moc vysoko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 11:46 JuraS Re: Moucha
patentky a nítěnky mají v kdejaké akva prodejně..kdyby tam měli to co jsem navrhoval už před půl rokem pak bych tleskal..třeba ty komáří larvy..já je mám tedy v kýblu s vodou na balkoně...nejsou toho hromady ale stačí to na přilepšení...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 09:15 Parosphromenus Re: Moucha
A komáry mají taky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 08:19 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Parosphromenus
v nouzi si muzes zajet do akvaristiky v Nuselsky ul. ty posledni dobou prodavaj i zivi - patentky a nitenky

akvaristika108.cz

ale radsi si tam zavolej jestli je zrovna maj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2011 22:23 R Muž romant [27987] Re: Parosphromenus
Pokud ty lokality máš zmapovaný, tak asi víš o čem mluvíš. Já chodím už nějakej čas na rybník kde je taktéž protékající voda a jsou tam dafnie a společně s nima i komáři. Je pravda, že tohle deštivý léto jim asi moc nevyhovuje, jej jich míň než jiný roky, ale jsou. Ten rybník, ale není v Praze, což není výsměch, to je jenom moje zkušenost s lovením komárů na vodách kde jsou i dafnie, proto jsem Ti to doporučil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2011 22:07 Parosphromenus Re: romant
Bohužel ne. On taky komár obvykle vyhledává podstatně zelenější a stojatější vody, než průtočné rybníky s čistiou vodou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2011 22:01 R Muž romant [27987] Re: Parosphromenus
Tak to zkus na tý lokalitě co jsou ty buchanky a dafnie. Je velká pravděpodobnost, že tam uspěješ. Alespoň já mám tu zkušenost. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2011 21:28 Parosphromenus – Kam chodíte v Praze na komáry?
Kam chodíte v Praze na komáry?

OPS: Ten systém dvojího hledání před založením tématu je pěkně otravný. Zvlášť když se tu stejně nic nedá najít kvůli ustavičnému slučování nepříliš souvisejících témat dohromady.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 16:56 picnic Re: karlos55
Šeberov- 2 autobusové zastávky od stanice -M- C Opatov. Je tam asi 5 různě velikých rybníků s různou čistotou vody a využitím. Chce si to všechny projít a vybrat si, což zabere trochu času, ale na jaře se to dá spojit s příjemnou procházkou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 16:45 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Štěpán
tady rybicky.net/profil/447&akce=osobnifoto se podivej jak to je u nás přes zimu,posledni fota:)bylo -14 ten den a už asi týden...sice dafnie fuč,ale koreter dost,posledni týden po otepleni je už i prach...a co tady vim o vodách s živou,tak skoro všude je(jen je zamrzlo,ten ''náš'' jsme celou zimu vysekávali,ale bylo furt krmeni),takže spiš sednout do auta a zkusit objet rybničky:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 11:43 karlos55 Re: Štěpán
No pravě ta čistota vody.A když se oteplí a lidi se tam začnou koupat tak to bude katastrofa. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 11:41 Štěpán Re: karlos55
Bohatý na plankton je Džbán. Čistotu vody nedokážu posoudit... Teď v zimě ho tam asi moc nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 11:20 karlos55 – kam na plankton (Praha)
Nalezl jsem doma sítku na plankton.Která už odpočívá asi 15let ve skříni.Chtěl bych rybkám trošku zpestřit jídelniček.Ale netuším kam s prahy vyrazit na lov. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2008 17:56 Žena Voloďka [59] - TetryRe: DonJuanKarlos
Aha, tak možná to bude tím. Já to zkoušela ve skleněné pětilitrovce hmm Tak dík ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2008 16:15 Žena ŠDK [3] Re: tufiki
Zkusím teda pěstování v nádobě, ale až potom co se za měsíc přestehuju. Teď bych jim ale ráda něco nalovila. Babička chodila za mlada lovit na rybník v Praze Krči u autobusové zastávky Michelský les (je u toho restaurace Bílá Labuť). Máte někdo s tímto místem zkušenost ze současnosti? Nebo znáte lepší místo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2008 14:09 Muž DonJuanKarlos [30] Re: Voloďka
zkus tmavou nádobu, mají rádi starou vodu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2008 11:20 Žena Voloďka [59] - TetryRe: tufiki
Zajímavé, že já jsem se o to samé taky pokoušela a nic se nestalo hmm :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2008 11:18 tufiki Re: ŠDK
Já vždycky nkdy uprostřed jara do velké mísy natočím vodu a dám ji někam do stínu, ven - a pak v ní jsou po celé léto komáří larvy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2008 22:53 Žena ŠDK [3] – Máte tip na místo pro lov blech a jiné živé potravy?
Víte někdo o nějakém osvědčeném místě pro lov živého krmení v Praze?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 5026x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9846-kam-na-zive-krmeni-praha?od=101