Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké rostliny ke krevetkám?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Jaké rostliny ke krevetkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2007 15:57 Muž Onďa [32] Re: athaya
Jim to vadí jen když se ta rostlina poraní a teče z toho ta šťáva či co. Četl sem to víckrát, naposledy myslím na stránkách Jendy Dvořáka akvakrevetky.cz. Ale on, jak sám říká, u krevetek anubiasy a kryptokoryny nemá. A navíc to taky nemá podložený. ;-)
To sem četl, ale kryptokorynu jsem měl u krevetek a v poho a myslím si, že by té šťávy muselo být skutečně hodně. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2007 15:47 athaya Re: isamik
ahoj ja som mala asi tak pred rokom 4 ND a mala som tam cryptocorynu, anubias aj microsorium,... a podla mna im to neskodilo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2007 15:27 Muž isamik [180] Re: Eff
Jeste hnedovku do toho pokusu zaradte :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2007 14:35 Muž Eff [417] - RostlinyRe: matlala
Vezmeme větší sklenici, dáme do ní vodu z krevetkária, jávský mech a 4 krevetky. Po týdnu jejich spokojeného života do sklenice rozlámeme hromadu kryptokoryn. Pokud se do týdne (ale spíš mnohem dřív) na krevetkách nic neprojeví, zopakujeme pokus tentokrát s anubiasem. Výsledek zveřejníme webu a nesmatlalatelně se zapíšeme do dějin akvaristiky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2007 14:27 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Eff
nevim, ale bojím se: píše se to všude možně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2007 14:18 Muž Eff [417] - RostlinyRe: matlala
Pokud vím, tak škodlivost kryprotokryn, anubiasů a jejich šťavelanu vápenatého pro krevetky nebyla prokázána. Už jsem na toto téma pátral a žádných přesvědčívých důkazů, kromě domněnek na fórech, jsem se nedohledal. Měl někdo větší štěstí při hledání, nebo snad dokonce praktickou zkušenost?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2007 14:09 Muž matlala [798] - Rostliny – krevetky+kryptokoryny
ahoj,
dostal jsem kryptokoryny jako dárek, ale mám krevetky. Ale zase dost lidí má v akva kryptokoryny a krevetky. Krevetkám vadí šťáva z rostliny tak dát je tam je asi blbost co?
ale i přesto řada z vás to tak má a žádný problém

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 4325x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9181-jake-rostliny-ke-krevetkam?od=101