Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Netradiční krmiva

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Netradiční krmiva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2013 16:59 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Urtman
Díky , no a sekat nebo v celku , jak je pročistit , dostal jsem je v krabičce s jemnejma pilinama tuším , pár jich je zakuklenejch , ty vyhodit ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2013 16:52 JoKa Re: MonterMonty
Jasně, když jsou... Skaláry je milují...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2013 16:24 Muž MonterMonty [2431] - Amerika – mouční červi
Zdarec , samostatné vlákno jsem nenašel , skrmuje tu někdo moučné červy ?
dík za reakce MonterMonty

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 13:43 Muž kortezhugo [983] Re: radim
No ja nič proti tomu.Ale ked vidím tu Sóju v každej ri-ti? -tak mi stúpa tlak. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 08:59 Muž LiborSprysl [9015] Re: rak
To nee Alma je kočičářko-psí firma z Itálie, renomé má v této branži celkem velmi slušné...co je mjedlicka to nevím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 08:57 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: radim
Ale podle výpisu se firma zabývá tímto: poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
- ubytovací služby
- výroba dlažby
- dlaždičské práce
tak bych byl velice opatrný odkud to vlastně je.
Možná se opravdu jedná o nějaké krmení nebo něco co má sloužit pro rybáře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 08:49 radim Re: LiborSprysl
však jsem
něco už mocný google našel, ale nic moc...
www.akvajedlicka.eshop-zdarma.cz/…
jediný popis: Italské granulované krmivo,padá ke dnu a rozevře se... no bomba spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 08:39 Muž LiborSprysl [9015] Re: radim
No ten sliz by mne dost děsil...jinak nevím...ta firma krmení pro ryby neinzeruje...bůhví, co to je...složení nějak dramatický drasťák není...byl bych velmi obezřetný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 08:28 radim
Fotka k příspěvku S tím slizem...hlenem lezoucím při krmení ze žáber to myslím vážně. Chtěl jsem zkusit něco nové jak to budou žrát atd...říkal jsem prodejci, že chci něco pro velké cichlidy :-O no zpestření jídelníčku se konat v tomto směru nebude a hodím to do jezírka kde si s tím kojáci a raci poradí nejlíp rozzureny A je to ALMA :-P (pelety jsou potáplivé)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 05:33 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: radim
Ten leták by mě také zajímal a hlavně složení .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 04:52 Muž LiborSprysl [9015] Re: radim
Deathbull napsal: To bude spíš Almo a nevím o tom že dělají granule pro ryby, zato pro psy a kočky určitě smich smich

Já se teda také přidám, o rybách nevím, a navíc způsob trávení vašich ryb vykazuje ryb vykazuje jisté zvláštnosti....ale jdou jim pak z žáber takové cáry slizu. Docela by mne zajímal příbalový leták, protože jsem už vyzkoušel fakt kdeco...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 00:37 Muž stupi [-84] - MiniakváriaRe: Deathbull
pro ryby jsou to pelety a to různé frakce a dokonce i mikro pelety co se používají v rybích líhních a rostou po tom jako blázni, jelikož je to nadupaný protejnama apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 18:32 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
To bude spíš Almo a nevím o tom že dělají granule pro ryby, zato pro psy a kočky určitě smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 16:59 radim
ptám se protože, když jsem s tím krmil, tak to rybám očividně šmakuje, ale jdou jim pak z žáber takové cáry slizu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2013 15:47 radim
Fotka k příspěvku máte někdo zkušenosti s krmivem "ALMA FUTER BIO 4" nemožu o tom nikde nic najít... jsou to granule, které jsem koupil na burze. Vypadá to jak pelety koupené v rybářských potřebách.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2013 18:26 Muž kjura [17] - ŽivorodkyRe: Yirka
já to nechtěl kvůli šetření(mám málo malých ryb a krmení tak na 3 roky), ale jako zpestření rybího jídelníčku. Ale to je jedno, krmit tím nakonec nebudu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2013 17:27 Muž Yirka [9118] Re: kjura
Na rovinu, já bych chlebem rozhodně v akváriu nekrmil. Tak maximálně kapry na přehradě.
Šetření na krmivu pro pár rybek je asi tak prospěšné, jako když budeš šetřit na potravinách pro sebe a kupovat šunty nebo s prošlou lhůtou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2013 17:22 Muž kjura [17] - ŽivorodkyRe: fido16
bylo by to zpestření, ale podle mě tě vyjde levnějš 1kg chleba, než 1kg např. TetraMinu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2013 16:34 Muž fido16 [631] Re: kjura
:-D a ty nevíš že na chleba se těžko dělá? Jako já osobně si myslím že by to šlo ale není lepší jim dát radši ty vločky. Dneska je tolik druhů že si můžeš vybrat kila krmení za pár korun :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2013 16:31 Muž kjura [17] - ŽivorodkyRe: kjura
samozřejmě by to bylo pouze jako spestření stravy mých chovanců :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   14.08.2013 12:25 Muž kjura [17] - Živorodky – krmení chlebem
Ahoj,
myslíte, že by se některé druhy ryb daly krmit chlebem(asi ve formě kuliček z toho vnitřku). Vedou mě k tomu 2 věci:
1. rybáři to prý občas používají jako návnadu
2. jedno méně známé pořekadlo zní: chleba je pro ryby smich
Každopádně budu rád za každou vaši reakci X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 05:01 Muž LiborSprysl [9015] Re: Josef Vávra
Toto často používané teraristické krmivo bych tedy naopak používal narozdíl od vás -cituji...používám tento hmyz takřka pro všechny ryby- jen pro některé ryby...a rozhodně jen pro ty větší... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 22:30 JosefVavra – Rybenka skleníková (Thermobia domestica) jako krmivo
používám tento hmyz takřka pro všechny ryby a mohu jen doporučit:-)
další výhodou rybenek je že se o ně nemusí vůbec člověk starat třeba 3 měsíce i déle a jako krmivo berou vločky pro ryby :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 22:26 Muž Cosmogagy [592] - Amerika
Doporučuju skočit i třeba do kauflandu a nakoupit mražené grundle (takové ty malé rybičky, okolo cca 5cm??). maj je tam vcelku, tuším v kilovkách a za docela rozumné peníze.. je to daleko lepší než hovězí srdce, jak říká Martin, teplokrevné maso není pro ryby nejvhodnější.. a taky můžeš "použít" i normální mražený filé ze sladkovodních ryb (pangasi, tilapie atd atd).. rozmrazíš, nakrájíš a krmíš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   06.05.2013 19:55 Martin71 Re: Petr.cz
Rybářské potřeby prodávají jako návnadu masné červy, žížaly, moučné červy, dají se sehnat cvrčci, šváby, mražené ryby. Z umělého krmení pelety, granule a to různých rozměru.
Maso z teplokrevných zvířat není příliš vhodné pro studenokrevní rybu, neumí to zpracovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 19:15 Petr.cz – Hledám krmení ve velkém (pravidelné kupování)
Dobrý den mám 4 velké oskary a žerou jak o závod kupuju velké krevety pytlované po 2Kg,ale už to chce změnu nebojte dávám jim taky hovězí srdce apod... ale je to stále do kola... Proto se obracím na tento portál rybičky.net a hledám krmení pro velké ryby moje představa je minimálně 1kg(balení) buď: nějaké sušené kobylky,rybičky,červi, nebo něco takového.Nikde jsem nic nenašel kde prodávájí ve velkém.Od kud kupují třeba ZOO ve velkém kobylky apod..?Neznáte nějaké velko chovatele nebo distributory podobného krmení?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2013 16:22 Tomáš55 – Ako s banánmi???
Ako s banánmi??? Zjedia banán aj platy, tetry neónové, discusy, skaláre, tetry čierne daniá, ancíky či pancierníkovia??? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 15:00 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Tomáš55
To záleží co s tím chceš krmit. Octomilky se dají sehnat kmeny bez křídel, lehce chovatelné a to berou i poměrně malé ryby, které jsou zvyklé brát žrádlo z hladiny. Malabarky a cichlidy berou i masařky :) Ale..jako každé živé krmení, nic není bez rizika.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 14:31 Tomáš55 Re: Deathbull
A chcel by som sa aj opýtať, aké muchy, tie veľké alebo tie malé? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 14:19 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Mouchy jsem svého času sypal daniím malabarským, to byl šrumec. Nachytat a zchladit v lednici a pak šup na hladinu :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 13:55 Tomáš55 Re: Ivoš
A na akváriové ryby muchu? Zjedli by muchu napr. platy? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 13:52 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Tomáš55
Je to tak, baští banány i rajčata, mouchu vem na pstruhy:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 13:37 Tomáš55 Re: Ivoš
A to vážne??? A čo s tou muchou??? ne :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 22:21 Muž Ivoš [1061] - Cichlidy
jenom doplním -například mřenky nádherné milují banány :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 16:42 Tomáš55
Ahoj! Pozeral som video krmenie s muchov, chcel by som sa opýtať, akou? Obyčajnou? ne Ďakujem za rady!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 18:57 Muž Bin [144] - Amerika
jablko? to vážne, hmmm... to by som skúsil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 18:50 Muž DrChila [243] Re: jara97
do okurky se pustěj úplně všichni obyvatelé akvaria
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 18:45 jara97
a myslíte že by mi to žrali i pancéřníčci a mřenky ? Neublíží jim to ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 09:31 Muž DrChila [243] Re: jara97
okurka, mrkev, jablko, špenát to maj třeba rádi ancistrusi
šišky a listí pro krevetky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 05:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: jara97
Jistěééé, jako v přírodě, jako v přírodě.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 23:47 jara97 – ovoce a zelenina jako krmení
zdravím všechny chci se zeptat jestli se rybkám může podávat i jiná zelenina než třeba špenát a jestli jde krmit i nějakým ovocem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2013 16:18 Martin71 Re: Grizzly
Jen tak všeobecně k tématu. Tetry rády banán, vaječný žloutek uvařený na tvrdo. Octomilky. Větší ryby hmyz, v létě ho můžete nasmykat do sítě nebo koupit malé cvrčky výborná hormonální stimulace pro ryby doporučuji. Pro větší ryby také larvy potemníka, ale jen pro zpestření jsou příliš "tučné", v rybářství můžete v zimě koupit masné červy. Je toho mnoho a mnoho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2013 12:16 Muž Grizzly [57] - AfrikaRe: LiborSprysl
No jelikož už sem viděl když mi umřelo Paví očko že do ně Parmičky čtyřpruhé hryžou a navíc v jinem akvárku mám Akary.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2013 06:35 Muž DrChila [243] Re: Grizzly
jikry možná když budou menší... maso těžko při tvom osazenstvu v akvariu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2013 06:17 Muž LiborSprysl [9015] Re: Grizzly
No jak kterým... smich ale piraním určitě... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2013 19:32 Muž Grizzly [57] - Afrika
Ahoj, jsem rybář a tak mě napadlo po přečtení několika článků že je možné dávat rybkám v akva jikry a nebo na drobno nasekné kousky masa. Chtěl jsem se teda zeptat jestli když něco ulovím (kapra, štiku, plotice) a budu to kuchat jestli bych mohl rybkám dát jikry třeba od toho kapra a jestli když chytím třeba tu plotici, jestli z ní můžu odřezat maso a to pak nadrobno rybkám. Díky X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2012 09:48 rybickar – krmeni
Zdravim, doporučuji, kousky brokolice, dýně, salátu, zelí. Zůstávají na hladině a skaláry pěkně mlaskají, když jdou pro žrádýlko nahoru. Základ je nepřežírat rybky klasickym žrádlem z akavaristiky. Mějte se.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 07:21 Muž LiborSprysl [9015] Re: RadioactiWe
RadioactiWe napsal: Ja som istý čas krmil sušenými rybkami tiež pre mačky).
Ani to si nejsem jistý, zda je ideál...nějak moc mi tam připadá N-látek.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 07:17 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky
Ja som istý čas krmil sušenými rybkami tiež pre mačky).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 23:04 Muž swopman [5] - AmerikaRe: hr
no jelikož mám i dvě kočky, tak mě napadlo to zkusit:-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] 6 7

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 12480x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/790-netradicni-krmiva?od=151