Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hodnotíme obchody aneb obchody pod lupou

 

NápovědaFórum » Obchody  

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Hodnotíme obchody aneb obchody pod lupou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:39 Jirka88 Re: Yirka
no myslim si že ve vlaku by to nemuselo bejt tak hrozný...topí se tam takže by ta tepltota nemusela tolik kolísat...ale zajímalo by mě jestli to někdo už někdy zkusil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:37 Muž Yirka [9126] Re: Jirka88
V tom případě je nejproblematičtější asi ta teplota.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:34 Jirka88 Re: Yirka
šlo by pravděpodobně o razbory a otíky...přes noc bych je mohl dát do nějakýho kýble ale ráno bych je vzal a jeli by se mnou vlakem asi 6 hodin...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:33 Muž Yirka [9126] Re: Jirka88
Pochopitelně záleží na náročnosti rybek,ale doba je to značně dlouhá a nejvíce mohoéu strádat nízkou či nerovnoměrnou teplotou a nedostatkem kyslíku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:29 Jirka88 Re: Imii
no ale když budu kupovat rybičky tak rybičky budou :-D já teda předpokládam že nevydrží ale nezkooušel sem to a nechci riskovat....odzkoušeno tak budu rád za rady..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:27 Žena Imii [45] Re: Jirka88
Stačí jim troška vody a měly by to přežít ... nejsou to přece rybičky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:26 Jirka88 Re: bucliik
Tak dneska sem byl ve Sklorexu a je to doopavdy bomba...ani ceny nebyli nějak extra přemrštěné...ted jen posledni otázka...vydrží rostliny a rybičky od čtvrtka odpoledne do pátku odpoledne bez toho aby byli v akvárku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 20:00 Muž ezechiel [70] - RostlinyRe: Jirka88
Je tu i několik jiných dobrých, např. Aqualife
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 17:59 Žena bucliik [99] Re: Imii
Taky jednohlasně Sklorex- sice dražší, ale když člověk chce poradit a není si něčím úplně jistý tak bych řekla, že je to dobrá volba. Mě zatím nikdy nezalhali :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 17:17 Žena Imii [45] Re: Kovboj
Mají tam snad vše co budeš potřebovat, jen něco je možná dražší a vyplatí se to objednat třeba v akva-exo.cz s tím, že si to vyzvedneš v Brně. Objednala jsem si 3D pozadí za 200,- a ve Sklorexu jsem TO SAMÉ pozadí viděla za 430,-
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 16:59 Kovboj Re: Jirka88
Jedním slovem.... Sklorex. Nic víc nic míň. Podívej se na jejihc stránky ať tam trefíš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 16:53 Jirka88 – Brno - akvaristika
Prosim všechny Brňáky aby mi poradili kde je v Brně dobrá akvaristika s dobrýma cenama...jsem tu na škole tak se nevyznam...díky všem...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2008 21:47 Žena Dinamit [68] – ADA v Praze Vysočanech
Dneska jsem se byla podívat v té akvaristice. Opravdu doporučuju, našla jsem si v Praze novou akvaristiku, kam budu chodit pro rybičky, krmení ap. potlesk

Abych doplnila: paní byla velmi příjemná, ráda poradila, vypadalo to, že tomu opravdu rozumí. Sama, když uviděla mrtvolku v nádrži, tak jí okamžitě vylovila a vyhodila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2008 21:38 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: Voloďka
Taky jsem nedávno kupoval skříňku pod akviško: :-)
www.bogfran.eu/…

Moje cena je pod 4400,- a když to srovnám s "profi" stolky pro akviška patřičné velikosti, vychází mi ta cena velmi dobře... ;-) :-)
Navíc je to jen jeden díl ze soupravy nábytku, takže ta "komoda-stolek pod akviško" docela ladí... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2008 12:47 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Sid
www.pet.cz/…
Já si koupila tu skříňku klasik 80x35x60, barva buk...což je za 1580Kč.
No sranda je, že když jsem si to objednala v úterý, tak ta skříňka stála 1216 s DPH + 99Kč doprava...zajímavé, ale potěší to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2008 11:20 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: Voloďka
Jak taková skříňka vypadá a co stojí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2008 10:56 Žena Voloďka [59] - Tetry
Tak po dlouhé době jsem si musela opět něco akvaristického koupit... Nyní se stěhujeme a tak potřebuji nový stolek pod akva. Vybrala jsem si na internetu stránku pet.cz. V úterý večer jsem zboží objednala i s tím, že zboží se vyrábí až na přání zákazníka takže dodání trvá tak 2-3týdny. Docela potěš koště,ale říkala jsem si, že to teda přežiju... A dnes mi paní z obchodu volala, že peníze jí došly a že volala výrobci a už příští týden ve středu skříňka bude u nich, takže do pátka by to mohlo být u mě. Jestli se tak uskuteční, budou mít na kontě dalšího spokojeného zákazníka ano Tak uvidíme :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2008 15:15 Žena Voloďka [59] - TetryRe: jikaa
Prosímtě, můžeš mi napsat přímo adresu na tu akvaristiku v Český Lípě? Díky moc, ráda bych se tam někdy podívala ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2008 12:06 thunderstorm
zase a znova musím pochválit zverimex v kroměříži na miličáku .... potřeboval sem koupit 30cm trubici a on ji zrovna neměl ... tak mi ji objednal a jelikož já nejdem přímo z kroměříže tak mi slíbil poslat sms až dojde ... :-) potlesk hodnej kluk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2008 13:31 Muž j_j [18] – Nuselská
Akvaristika v nuselké ulici je fakt supr,když sem se zeptal jestli mají malé čtverzubce,tak paní hned přiskočila ke compu a objednala je. velký výběr+skvělá obsluha,není co dodat palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2008 22:40 jikaa – akvaristika
rád bych tu pochválil obchůdek na tržním náměstí v české lípě který funguje někdy od r.1990.je to čistě rodiný obchod,cenově nepředražený,spíš levnější a hlavně personál rybám rozumí.nenakecá vám hlouposti a netahá z vás zbytečné peníze.sortiment běžný,ryby zdravé.ideální pro začínající a mírně pokročilé akvaristy.jinak se zde koupí i živé nitěnky i patentky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2008 16:17 Muž agent007 [47] – Přerov
Navštívil jsem obchod v přerově akvaristika Jirků. Myslím, že docela dobrý, čistý dobře zásobený, akv. udržovaná bez štěrku, obsluha slušná...myslím že celkem OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2008 21:01 Muž Walker [66] - Cichlidy – Chválím obchod
Všichni tu chválí, tak také pochválím, včera jsme navštívili jeden teplický zverimex (nalezený zde na stránkách) rybicky.net/obchody/34 . Vše podstatné jsem uvedl do komentáře. Stojí za návštěvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2008 17:21 Muž nipac [3]
Tak taky výjimečně pochválím... a to tento obchod: rybicky.net/obchody/101
Je trošku zalezlý, je malý, ale má ochotnou prodavačku, zdravé ryby, oproti jiným obchodům i velký výběr (např. má Cichlidky Kakadu / Ramirezovy, Tetry císařské, skaláry, parmičky, pancéřníčky, terčovce... zatím co jiní jsou rádi za neonky a paví očka), rostlinek je taky dost, a dokáže je předem objednat ( Ví kdy co chodí).
Ten krámek rozhodně doporučuji. ano ano
Je v Domažlicích na náměstí, zalezlý u dolní brány.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2008 08:24 Muž stanovsky [29] - ŽivorodkyRe: XMartin
Tak to se mi ještě nestalo že by ty rybky měly krupičku a tam vzadu na té olomoucké musíš dávat bacha na počet ryb a na to kolik ti dá vody při transportu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2008 06:27 Muž agent007 [47] – Doplňujte
Jsem rád, že i jiným čtenářům tohoto webu dáváte informace o svých zkušenostech a dojmech s akvaristikami po celé ČR. Ale netapoměňte je doplňovat i do sekce "obchody" k jednotlivým shopům. Jsou možné i fota. V dnešní době fotoaparátů v telefonech je to Bondovská záležitost. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2008 02:37 thunderstorm Re: Jurasek
na miličáku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2008 22:52 Muž Jurasek [137] Re: thunderstorm
Který zverimex v Kroměříži máš na mysli?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2008 22:23 Muž XMartin [20] Re: stanovsky
jj , maj tam zdravý rybky i kdyz v tom zverááči vzadu na olomouckéé majobčas ryby slepené ploutve a v tom předu je občas cele akva co má krupičku , ale prodavačky je neprodaj.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2008 21:58 Muž stanovsky [29] - Živorodky
Tak něco pro opavaky: Zverimex v OC Tesco je hrůza v každé nádrži aspon 1ks mrtvý (napravte se pokud to čtete) pak bych ale vychválil 2 zverimexy na Olomoucké v těch dvou jsem vždy koupil zdravé rybky a přístup prodavačů byl taky fajn palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2008 18:17 Hock
Musím pochválit akvaristiku "ADA" v Praze Vysočanech. Ryby vždy zdravé. Dokonce se jim tam třou skaláry v prodejních nádržích. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2008 17:33 thunderstorm
heeh já sem teď nakupoval ve zverimexu v kroměříži a chapík mi prodal ve slevě 115l aqa... že si ho nejakej chlapík nechal dělat na zakázku a pak ho nechtěl ... má silnější sklo nějaký pojistky v rozích a tak ... prodával ho za 1850kč a když sem u říkal že po inzerátech shánim větší aqa tak mi ho prodal za 1000kč :-) potlesk já sem táááák ukecanej :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 11:54 Muž Fiffa [0] - ŽivorodkyRe: Puma
Jo, u Kruháče a v těch Bohaticích - na ty sem zapomněl.. Ty sou ochotný, ten pan Bergman v Bohaticích mi dal i několik věcí zadarmo.. Teď už to tam i vypadá líp - přestavěl to tam....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 10:53 Muž Wulfgar [0] Re: puma
jasny uz vim, v Bulharsky jsem myslel, ze uz to nefunguje. a to v Bohaticich je tam jak jsou ty modelarsky potreby, schovany za tim autosalonem :)

tak je fajn, ze to funguje mrknu se tam :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 08:32 Muž Puma [0] Re: Wulfgar
www.mapy.cz/… TAMTO NAJDEŠ je schovanej v ty ulici ale když se zeptáš tak ti poradí budeš spokojenej ohledně ryb je to super a ryby když se vičihne a zajede když obědná kytky tak je dobrej vyběr od akvadaho
a ten u ty tržky je tu ale zas se zeptej www.mapy.cz/…
zatim čus a at plavou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 08:27 Muž Wulfgar [0] Re: puma
parada tak hod sem adresy a ja se tam zajedu pristi tyden mrknout :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 08:25 Muž Puma [0] Re: Wulfgar
a jukni se určo do bohatic má tam mistnost jenom s akvaristikou a na rozcestí nechodim rád ten akvarista(zaněhož se vidává ) mi doporučil prej dobrý a otravil jsme si akva a nebo u tržky je dobrej se ozvy dam adresi v bohaticich nakupuju rád ryby má je tam krásně zdraví od koníčka varuju jsou nakažený !!!!!!!!! B A C H A N A T O já sem kupoval a vyklubakla se mi stoho krupička a v bohaticich ma rozumny ceny třeba šnek za 3 kc u oníčka za 12 a nebo tetry 10-20 podle druhu coridorasi fakt dobrej zverymex
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 22:42 Muž Wulfgar [0] Re: Fiffa
a ja jsem zrovna spokojenej s tima na Rozcesti, ta mlada pracovnice je prijemna a rada poradi a docela se vyzna :)

v Intersparu byla taky jedna co se vyznala ale uz tam nedela. V Tescu jsem nebyl, v Globusu, jsem jeste nebyl, byl jsem tam v Plzni, a tam meli ceny jak pro cizince, pavi ocko za 35, kytky za 120-250 :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 20:42 Muž Fiffa [0] - ŽivorodkyRe: Wulfgar
Třeba ve Varech je to obecně na houby.... Na Rozcestí o tom nic neví a jsou protivní ve Sparu a Tescu to samý... Ale ta ZOO Hoch v Globusu je docela dobrá.. nová a mají tam dobrý rybky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 19:42 Muž Wulfgar [0] – kam pro ryby a rostliny na Karlovarsku?
Prohlizel sjem tak seznam akvaristickych obchodu a zajimalo me, kam lidi z okoli chodi pro kytky a ryby, zda muzou nejaky obchod, si akvaristu doporucit :)

ja jsem spokojenej s mch.sokolov, bohuzel akvaristika kde delal, uz neni :(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2008 20:54 Žena Voloďka [59] - Tetry
To je sranda když mi před dvěma dny napsala majitelka jednoho obchodu vzkaz, že prej mám blbě název obchodu a ani doba neodpovídá skutečnosti a jak jsem si sehnala vůbec adresu a že jsem to sem dala bez jejího souhlasu a žádá, abych obchod smazala.
Tak jsem jí to smazala...ale ještě jsem se jí zeptala jakej důvod byl pro smazání když většina obchodů dává peníze za reklamu kamkoli kde může a kde na to prostě má, když tohle má jakoby zadarmo a tenhle web není nějakej malej...no, odpověď ještě nepřišla, tak jsem zvědavá na reakci. hmm
Je to její věc, ale přidalalo mi to jako kdyby se za svůj obchod styděla. Samozřejmě jsem ji napsala, že se omlouvám, za nepřesnosti, ale na internetu jsem to tak našla, ale že to mohu klidně hned opravit když bude tak hodná a napíše mi. Ale přemlouvat ji nebudu, to dá rozum....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2008 20:42 Muž Yirka [9126] Re: agent007
Kontakt je zapsán, jakmile to vejde do nějakých kolejí (4-6 týdnů) dám vědět jak se to vyvíjí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2008 20:18 Muž agent007 [47] Re: Yirka
Zájem určitě je a bude. Jsi fajn, že jsi si vzpomněl. Udělej průzkum a dopiš své reakce do odkazu obchody/.../...
Pokud víš adresu a kontakt na ten obchod ve Svitavách, tak jej dopiš a napiš reakci.Díky
rybicky.net/obchody/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2008 20:07 Muž Yirka [9126] – Nový obchod.
Dnesd byl ve Svitavách otevřen nový obchod SUPER ZOO.
Jelikož to mám to 5min procházkou pár prvních postřehů:

Co se týče akvaristiky - běžná technika, dekorace, nádrže, sety, krmiva apod v docela slušném (na Svitavy) výběru, ale ve vyšší cenové hladině.
30 prostorných nádrží, z toho cca 25 s rybami - i méně obvyklými.
Nádrže označeny latinskými názvy, ceník zatím nebyl k dispozici(???)
Celé to bylo asi bohužel šito až příliš horkou jehlou. Nádrže nemohly být na osádku dostatečně připravené, většina z nich s klasickým bílým zákalem a množstvím nevybublaného vzduchu na stěnách i technice. Nevím, jestli to všechny ryby rozdýchají.
V případě zájmu podám další informaci o vývoji svitavských akvarisitk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 13:55 Pavel Re: Eliška
Možná to tu někomu ještě nedoteklo, ale Fluval a dalších X značk je pouze komerční označení "řady výrobků" stále jednoho výrobce a to Hagen. Hagen = Fluval = zářivky XXX-Glo a další = made in China, hagen není rozhodně z těch TOP výrobců, ikdyž pár určitých věcí se jim celkem i povedlo (topítka Tronic / Fluval).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 12:25 Žena Eliška [38] Re: Laduschka
Mě se zamlouvá Hagen a Eheim a Fluval...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 12:20 Žena Laduschka [120] Re: Diesel
no, já fandim Hagenu, co se akvaristiky týče..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 09:56 Muž filipsi [1295] Re: sokar
Jinak jako u vseho, castecne se podle ceny orientovat muzes. Pokud je neco vyrazne levnejsi nez ostatni, mel by ti zablikat v hlave majace, pozor, neco neni v poradku, pokud mirne drazsi, znamenava to obvykle kvalitu, pokud vyrazne drazsi, opet zablikat, pozor, bud vyjimecna kvalita nebo zbytecny luxus. No a kdyz si vyberes konkretni vyrobek, hledej zkusenosti ostatnich, kdyz nenajdes, tak se zeptej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 09:55 Diesel Re: filipsi
dle mého má dobré věci rataj kupuju dost od něho...

mno a co se týče auto je na 1. místě LEXUS! (IS-F) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 09:52 Muž filipsi [1295] Re: sokar
Vidis to, pro me subaru, eheim a hikari :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [4] 5 6

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 14309x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7566?od=151