Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hodnotíme obchody aneb obchody pod lupou

 

NápovědaFórum » Obchody  

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Hodnotíme obchody aneb obchody pod lupou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 19:07 Usine Re: Farrael
Nic jednoduššího, Já je vozím běžně pod bundou v teple a ve tmě. Když jich chceš více stačí termo taška z polystyrenu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 19:06 Žena zelvik58 [22] - SumciRe: Farrael
Taška,v ní krabička vyložená teplou šálou,do krabičky se strčí pytlík s rybama,přikreje,a pokud ti to neslisujou v hromadce můžeš jezdit po Praze třeba dvě hoďky.Já mám na ryby kyblík 3l a malou termotašku. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 18:59 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Farrael
Co je na tom obtížného? Tuhle jsem vezl rybek z Mělníka do Prahy asi 30 a vůbec žádný problém. V Bohnicích jsi přeci za chvilku...
Edit: Zejména z burzy z Ládví. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 18:43 Muž Farrael [28] - ŽivorodkyRe: chicko
No jak s rybičkama netuším. Bydlím až v Bohnicích. Tzn. je pro mě velmi obtížné je nedovést vystrestované a polomrtvé, či umrznuté.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 18:00 Usine Re: jackietran
Nejlevnější a asi nejlepší je chodit na burzu. V Praze je 4 x do měsíce. (viz. Akce) Prodávají to rovnou pěstitelé, takže ryby neprojdou přes akvaristiku, kde se většinou něčím nakazí. Hlavně ti i poradí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 17:50 Muž chicko [124] Re: Farrael
Miga pod malešickou teplárnou má super ceny ;-), ale kvalita ryb je...jak to říci - "sezoní", občas dobrý, ale taky občas bídný. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 12:53 Muž Farrael [28] - ŽivorodkyRe: jackietran
Pokud chceš obchod, tak nejlevnější se mi jednoznačně vždy jevila Miga v Malešicích. A jinak jak raděj ostatní inzeráty atd.:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 10:39 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: jackietran
napis co schanish.... nejlevnejsi bejvaj inzeraty a burzy na jak co... tedka to vychazi ze je burza kazdou nedeli... na stridacku pankrac a cumpelikova ul.
a nekdy jsou docela zajimavy akce na internetovejch obchodech.....

i kdyz treba u rybicek se nekdy vyplati priplatit si, aby jsi mel jistotu ze jsou zdravi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 10:14 JuraS Re: jackietran
na ryby burza a nebo nákup od chovatele..podívej se do inzerátů...levně seženeš vybavení na aukru a nebo přes inzerát když někdo ruší chovnu...počítej ale s tím, že třeba i na moravě..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 09:49 jackietran – Nejlevnejsi obchod v Praze
Ahoj,chci se zeptat jestli neznate kde je nejlevnejsi obchod na nakup rybicek a dalsi veci co se tyka akvarium..pokud je mozno kdo bydli v Praze a ma v dome rybicky na prodej levne :) ano
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 19:53 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: kreten
Naprostý souhlas s Tommysem, v úterý jsem tam byl a lépe bych to nenapsal, naprostá ztráta času tam chodit, a navíc polovina z cca 6 akvárek zakaléná že tam nebylo ani nic vidět X-) Nabídka ryb mizerná a rostliny ještě horší asi tak 3 kusy hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 17:51 kreten Re: Tommys
Já teda nevím, ale nějak se mi nezdá, že bychom mluvili o stejném krámě, jedu shora z kopce k nádraží ČD, nevím jak se ta ulice jmenuje, ale přejedu most přes vodu, , před sebou mám autobusák, uhnu doleva a jedu takovou zastrčeninou na konec, naproti je jakýsi zeleninový krám a končí to takovým náměstíčkem, z kterého se pak vracím nad kruhák a jedu do kopce, k dalšímu, směrem na Dvůr Králové.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 15:29 Tommys Re: kreten
Jo máte asi na mysli akvaristiku ve spojenecký ulici, kdysy to nejlepší co v Trutnově bylo, ještě když dříve sídlili v areálu lesní školy, tak ta byla opravdu na výborný úrovni kupoval jsem tam své první akvárium, bohužel v poslední době se sortiment zaměřil hodně na ostatní zvířata a akvaristika ustoupila stranou, akvária jsou zařasený, nabídka chudá a o pestrosti druhů nemluvě, vetšinmou klasickej základ jako neonky mečovky, skaláry a pod. S kytkama jsou na tom bohužel podobně, nic moc. Tato situace tram trvá zhruba rok, což by odpovídalo tomu co říkáte že si o ni myslíte. Ale dříve to zde bylo perfektní teď tam mají alespoň zdravé ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 12:54 Muž Jirka88 [6] Re: kreten
Musím se přidat k Tommysovi v tom, že v Trutnově žádná kvalitní akvaristika neni...sice bydlim v Trutnově jen dva měsíce, ale nevim o tom, že by u autobusáku byla nějaká akvaristika...ale můžu se mýlit, bydlim tady fakt jen dva měsíce tak ještě neznam všechno...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 12:42 kreten Re: Tommys
Není třeba se tolik rouhat, jestli se zeměkoule netočí na opačnou stranu, pak dole u autobusáku v Trutnově sídlí pan Mykyska a o jeho krámu, i když jsem tam rok nebyl jsem nemohl říci nic špatného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 04:48 Tommys
Tak dneska po dlouhé době výborná zkušenost s akvaristikou ve Dvoře Králové naproti plynárnám, byl jsem se v tomto krámě podívat cca po 10 letech a byl jsem mile překvapen, čistý i když trošku vybraný akvária, ani jedna mrtvolka ryby vypadaly v pohodě, co se týče obchodu samýho nic se tam snad za tu dobu ani nezmenilo, příjemnej kutloch pro blázny jako jsme my, žádnej konzum jako v Hornbachu a pod. Prodavač starší pán, když jsem vybíral kytky sám od sebe začal že jsou rostlinky v emerzní formě a vykládal mi nástrahy přechodu na subemerzní formu, chvilku jsem s ním rozprávěl na téma kytek a byl jsem mile překvapen jeho ochotou k povídání. Určitě se sem rád podívám častěji když pojedu kolem. U mě má tento krámek za 1 za kladný dojem. Kéž by byla taková prodejna v Trutnově.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2009 12:20 Žena darka [520] – Vivárium Mělník
Tato firma je opravdu super, ať už se to týká komunikace při objednávání, kvality živočichů nebo způsobu dodání rybek. Měla jsem obavy z přepravy Kurýrem ČD, minule mi z jiné firmy přišlo všechno mrtvé, ale oni to zabalili tak perfektně, že se rybkám ani krevetkám opravdu nemohlo nic stát palec Patří jim velký dík za profesionální přístup a zájem o každého zákazníka potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 20:43 Kubis Re: Lukasson
S tím akváriem je to opravdu tak, že jeho vzhled i osazení se mnohokrát změnily a vždy k horšímu. Nicméně toto akvárium nebylo zařizováno firmou, zařizoval ho původně jeden mě velmi blízký chovatel, pro firmu (název nevím), která akvárium vlastní. I přesto, že onen můj známý chovatel varoval majitele před jakýmikoliv neodbornými zásahy do osazenstva, majitel akvária tuto radu neuposlechl a po nějaké době vyměnil komplet osazenstvo (původně biotopové akvárium s tlamovci, mimochodem velice pěkné) za zmiňované piraňe, nějaké ty gibbicepsy a kdo ví co ještě. Proto není divu, že nyní akvárium vypadá tak jak vypadá, tedy katastrofálně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 13:56 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: Lukasson
vim presne nedavno jsem tam byla.. v tom futuru to caasto meni.. bylo tam X ruznych druhu ryb.. jednou neonky potom tlamky i tercovci a ted se jim to fakt nepovedlo tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 08:42 Muž Lukasson [40] Re: Amy01
Taky mě to napadlo ;-) to bych se vyřádil :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 08:35 Žena Amy01 [39] Re: Lukasson
si sa ich mal opýtať či im ho nemôžeš prerobiť ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2009 07:53 Muž Lukasson [40] – Ostravské Futurum
Ahojte všem, včera jsem navštívil obchodní centrum Futurum. Po obhlédnutí pár obchodů jsem o5 narazil na akvárium umístěné naproti oděvního krámu Orsay. Nechápu firmu, která tam něco takového umístí, je tam x piraňí a nějaký ten krunýřoveč(další živočichy fakt nerozeznám). Proč to tady řeším, připadá mi, že takové akva by mělo být reprezentativní a lákat potencionální zákazníky nakupovat jejich zboží, tady mi to připadá, že cílem je pravý opak. Rád bych přidal i foto, ale neměl jsem s sebou foťák :( Kdo viděl určitě ví o čem mluvím....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2009 18:07 Žena glumča [424] - Labyrintky
já bych chtěla vychválit firmu p.Macenauera v Ostřešanech na pardubicku.Je vidět,že to není pro něj jen obchod,ale zároveň koníček.Výborně jsme si popovídali i jen jako akvaristi.A dají se u nich sehnat náhradní díly od f.Eheim. ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2009 18:37 Ivulik1 Re: Maikie
Levna akvaristika je dobra a Miga taky. Do Migy chodim osobne, takze jeste usetrim postovne palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2009 18:18 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Maikie
Já mám nejlepší zkušenosti s www.levnaakvaristika.cz a s www.akvarista.cz/… palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2009 14:51 Muž avast [49] Re: Maikie
Tak já s timhle e-shopen nemam zkušenosti, ale co jsem nakupoval v exo-eko.cz tak mi to přišlo do 2 pracovních dnů (obědnáno v pátek odpoledne, v úterý odpoledne jsem si to šel vzít na poštu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2009 14:47 Maikie
nejhorsi obchod, objednal jsem si tam, cekal na to 3 mesice, pak jsem jim rekl, ze tedy rusim objednavku (behem tech mesicu jsem jim asi 100x volal a vzdy rikali ze uz to poslali). V den kdy uz jsem si to chtel objednat jinde to prislo. Nikdy nic od nich. Nakupuj v eshop miga.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2009 16:42 Muž agent007 [47] Re: vena
Voloďka doplňuje kontakty a nové obchody i na podnět nás, všech. Já sám jsem přes ni přidal asi 4 obchody. Pokud narazíte, že obchody jsou zrušeny, telefony přečíslovány apod. napište.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2009 09:54 Muž vena [52] Re: FranzFritz
to FranzFritz: napiš to k těm obchodům alespoň dolů do komentářů,popř. můžeš zkusit Rexe. Spoustu z nich přidávala Voloďka a pochybuju, že je všechny navštívila nebo alespoň obvolala. Tak by ta sekce fungovat neměla. Obchod by měl přidat akvarista, který prodejnu zná a navštěvuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2009 09:36 Muž FranzFritz [207] - Tetry
Má pravdu. V sekci obchody jsou sice kontakty na obchody, ale kdo zkoušel na tyto kontakty volat, mi dá zapravdu, že jsou většinou chybné. Zkoušel jsem obchody na ostravsku. Většina telefonních kontaktů je neplatných. Buď mají nové telefony, změnily obchody vlastníka nebo již neexistují. Chtělo by to možná, aby nějaká odpovědná osoba firemní údaje aktualizovala. Firmy to samy neudělají.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2009 18:05 Muž jajaapaja [174] Re: libca
I ZOO obchod ŠMÍD.Je obchod na kterej se dá spolehnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 19:43 libca – Zkušenosti s internetovým obchodem Hafan.
Ahojky akvaristi. Chtěl bych se vás zeptat jaké máte zkušenosti s internetovým obchodem Hafan z Liberce. Již před novým rokem jsem tam něco objednával a do dnes mě nic nepřišlo a ani řádek od nich. Kdyby aspoň napsali zboží není na skladě nebo něco. Ale ani řádka a ještě teď jsem se díval a objednávka je stornována. :-( :-( :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2008 21:29 Muž kon [9] Re: brabenec
cca hodinu autem po D8 je Vivárium Mělník www.vivarium.cz
rostliny mají od Aqua-Daho a Rataje + přebytky od lidí.Většinou tam mají narvané dvě velké nádrže kytkama.Pokud chceš mít jistotu tak si tam zavolej kdy dosatnou zboží, občas to bývá vybraný pořádně.Ceny rozumný,poradí, já tam rád jezdím a vždy něco koupím. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2008 21:25 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: brabenec
Zkus v Teplicích ZOO UNIDO, tam maj docela dost kytek. I když jsem tam nebyl asi 2 měsíce(je možný že jich těď tolik mít nebudou).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2008 21:08 brabenec – Jaký obchod???
Poraďte mi prosím nějaký dobrý obchod poblíž Ustí nad Labem,může to být i třeba v Liberci nebo v Teplicích,ale aby to nebylo třeba na Moravě.A teď požadavky-chci aby v tom obchodu bylo na prodej hodně rostlin.Moc všem děkuji za odpovědi. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2008 12:43 Muž Walker [66] - Cichlidy – Aqua-Daho
Chválím znnámou pěstírnu za bezchybné zpracování mé objednávky. V pátek večer jsem vše naklikl v jednoduchém objednávkovém formuláři a zvolil jako dopravu ČD kurýra. V ponděli jsem dostal email, že bylo vše dle požadavků expedováno. V útery ráno mi potom volala paní z nádraží, že mě čeká balíček. Rostliny vzorně zabalené v mokrém bulváru, mimochodem krásné exempláře Cabomby. K objednaným jako dárek další dva košíčky Sagitarií. Nemám výhrad. Cena je sice s poštovným téměř totožná, jako v obchodě, ale takhle krásné rostlinky v ÚL neseženete, ani kdybyste se rozkrájeli.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2008 20:08 Muž Kolco [57] Re: agent007
Kupříkladu při nákupu terčovců je hodně důležité vidět rodiče a máš taky možnost si vybrat z velkého hejna,akvaristiky tuto možnost nenabízejí.Kolikrát ani neví jakou formu terčovců prodávají,o ceně ani nemluvě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2008 17:07 jirkaa Re: metal
není nad to vidět ryby přímo v podmínkách v kterých vyrostly než v obchodě kam se dostaly kdovíjakou cestou a navíc se často dozvíš i dobrou radu.jelikož když kupuju ryby tak to nebývá desetikorunová částka tak se snažím kupovat výhradně u chovatele.a pokud se domluvíš že se chceš zatím jen podívat tak to nebývá taky žádný problém.pak už je podle mě jedno jestli je to třeba v obýváku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2008 16:12 Muž metal [96] - CichlidyRe: xxsharkxx
jak sa vravy,kto sa hamby ma prazdne gamby.ja som u chlapika na byte kupil tercovce po 120.kus v akvaristyke ich predavaju po 300.sk kus a este oplesnete,takze mozem byt vysmiaty jak leco.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2008 07:03 Muž xxsharkxx [19] Re: agent007
nedělal bych si sim těžkou hlavu :-) ,Sám pokud prodávám přebytky a odchovy tak pustím k nám kohokoli a většinou dobře pokecáme.Pokud nic nekoupí - nic se neděje a alespoň mě to donutí si doma častěji uklidit :-D .Řekl bych že na tom opravdu nic není a navíc po čase jsou i chovatelé co se zastaví a nakoupí vděčni,protože odchovy jsou odolnější než importovaný život a to ještě za lepší cenu.Tak proč ne X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2008 06:16 Žena Voloďka [59] - TetryRe: agent007
Já mám taky dobré zkušenosti s "domácíma obchodama". Přesně jak říkal romy1-člověk si v klidu bez dalších očumentů prohlídne ryby, které jsou podle mne určitě zdravější než v obchodě, pokecá a má to za levno palec Prostě no problémo ahoj
For agent007: Tak kdyby bylo na mne, zazvonila bych a u dveří se zeptala jestli bych se mohla jen podívat ;-) ...asi záleží na osobnosti každého. Já bych taky před pár lety nikomu nevlezla do baráku. Když jsem pak ale rozdávala a prodávala všechny věci kolem 180tky kvůli stěhování, tak u mě byli tři lidi, které jsem taky v životě neviděla a pustila jsem je hned domů-ať se podívaj a kdyžtak si vezmou to co chtěj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2008 06:15 Muž agent007 [47] Re: Romy
Jasan, návštěva zkušeného akvaristy (-ky, mladé, pěkné :-D ) , káva, čaj, panák love a známý je na světě, beru. Ale pokud jdeš jen potěšit oko (pohledem na akvária), tak mi připadá blbé někoumu říct, sorry jen se mrknu, nic nekoupím, dám kafe a panáka a zase jdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 23:38 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: agent007
Fotka k příspěvku Já osobně si byl pro ryby v bytě ..odchovna byla v dětském pokoji 3000 litrů..myslím,že je pořád lepší si koupit ryby přímo u chovatele a posbírat rady než v obchodě za 3x větší cenu a nevědět nic.. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 23:32 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: agent007
No,odchoven v obýváku moc neznám,ale třeba ve sklepě rodinného domu,v kočárkárnách,nebo sklepních prostorech,těch znám hodně.Tyto odchovny jsou také na adrese,kde dotyčný bydlí.Já osobně s tím,jít k někomu domů problém nemám,není nic hezčího dojet si pro ryby a ještě si u kávy(čaje,panáka...)pokecat o rybkách.To je přece to,co nás spojuje.Pak takovou spřízněnou duši potkáš někde na výstavě,pár kamarádů třeba z webu,a ani se ti nechce jet domů.
Proč myslíš,že se tady spousta diskutujících zná osobně,i když jsou třeba z druhého konce republiky? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 23:16 Muž agent007 [47] – Není obchod jako obchod, zvláště je-li doma
V poslední době jsem se setkal s případy, kdy adresa obchodu uvedena na těchto stránkách, je ve skutečnosti na soukromé adrese. Nejsem žádný puťka a myslím, že mám pusu dost prořízlou, ale jít k někomu domů? To bych neudělal a je mi to dost proti srsti. Pokud má někdo v obýváku odchovnu a považuje se za obchod tím, že né že nosí rybičky do obchodů, ale prodává je doma...já to prostě nemusím. Přijít k někomu domů, vlézt do obýváku... ne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 18:38 Jirka
Jedině Sklorex na ulici Kopernikova. Ceny jsou trošku vyšší,ale opravdu to stojí za to mají tam vše a je to nejkrásnější akvaristika v Brně. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:46 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Jirka88
To jsou maximálně dva sáčky, to je v pohodě, jen ti nesměj vypadnout spodem :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:44 Jirka88 Re: PaDa
no chci převézt 10 razborek a 4 otíky...ale nemusim je převážet najednou tak to snad nebude problém :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:43 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Jirka88
Kolik toho neseš? Jestli jeden pytlík, strč to za bundu a ranní mrazík nemá šanci ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:40 Muž Yirka [9126] Re: Jirka88
12 hodin mám pozitivně odzkoušeno.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] 5 6

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 14309x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7566?od=101