Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hodnotíme obchody aneb obchody pod lupou

 

NápovědaFórum » Obchody  

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Hodnotíme obchody aneb obchody pod lupou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 09:46 Muž wayn [79] Re: Maruš
Že by China? palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 09:26 sokar Re: filipsi
:-D Toš podle mě je ok fluval a eheim.
No a jinač porsche. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 09:15 Muž kus [200] - RostlinyRe: Maruš
ta nejdražší,samozřejmě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 08:57 Muž filipsi [1295] Re: Maruš
A kdyz uz jsme v tom, ktera firma dela nejkvalitnejsi auta?

(na Tvou otazku se odpovedet stejne jako na mou neda, je jednak prilis obecna, musela bys specifikovat treba krmiva, filtry ..., a za druhe malokdy se vice lidi /a ryb/ shodne na tom, co je "nejkvalitnejsi)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 08:52 Maruš – Nejkvalitnější firma
Zdravím všechny,
chci se zeptat hlavně zkušených, která firma má nejkvalitnější produkty, co se týká akvaristiky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2008 21:31 Muž Jurasek [137] Re: agent007
Podle map to nenajdete, když půjdete po cestě od Alberta opačným směrem, než je k vlaku, tak za chvilku uvidíte bowling Papučárna (dole je tuším pekárna Svoboda&Březík a nějaká hospoda) a z druhé strany je ten Aqua Tropic. Je tam tabule. Mne osobně ten obchod moc nenadchnul.
edit: Je to ulice Hlavní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2008 21:25 Muž agent007 [47] – Víte kde je?
Aqua Natur Otrokvice? Nenašel jsem ho na ul.Lidická 1245 je panelový dům. Zaměřil jsem se dnes na Otrokovice. Nevíte kde tenobchod je?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2008 13:31 Muž kus [200] - RostlinyRe: Marianesca
Já nevím,bejt prodejcem,tak bych vyplňoval,jak blázen.Čím víc toho prodám,tím větší mám zisk.Proto bych udělal všechno aby o mě vědělo víc lidí.To není něco vyrobit,čím víc toho je,tak padáš na hubu.tady jde o to,jest-li máš jet do velkoobchodu pro deset věcí nebo dvacet,cesta tě stejně nemine a s dvaceti věcí je větší rabat při stejných nákladech.Sami by měli poskytnout fotografie svoji prodejny a informace.Potíž je v tom,že spousta akvaristik se změnila na prodejnu krmiv pro mazlíčky důchodkyň a dobrý personál by jeden pohledal.Zaplať pánbů aspoň za to co zbylo a za petcentra v obchoďákách,sice trošku dražších,ale při těch nájmech.....Osobně jsem teď za posl.roky navštívil Nuselskou v Praze,při nějaký akci mimo dílnu a byl jsem docela mile překvapen.A to jsem tam byl 15 min.po pr.době.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2008 12:47 Žena Marianesca [3] Re: agent007
taky myslím že je to dobrý nápad..ráda prozkoumám akvaistiky po Brně..ikdyž brňák přímo nejsem..s tou anketou nevím..zkus si představ ty že si prodejce a někdo za tebou přijde a bude po tobě chtít abys něco vyplňoval samo že záleží na každým ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2008 19:35 Muž nipac [3] Re: agent007
Já mám toto zasebou. Všechny Kdyňské (jeden) a Domažlické (tři) mam už zhodnoceny. Na delší vzdálenost bohužel zkoumat nemohu. Každopádně je to vynikající nápad, a doufám že i vy ostatní se připojíte, aby kdokoli sem zavítá aby zjistil do kterého obchodu se vyplatí nebo nevyplatí jít. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2008 19:12 Muž agent007 [47] Re: bucliik
Dotazník by mnoho prodejců asi nevyplnilo. Bylo by to hezké, ale myslím, že je to vzdálené reálné představě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2008 17:52 Žena bucliik [99]
nechtěl by někdo vymyslet nějakej dotazník na prodavače, že by je ti otrlejší z nás mohli proklepnout :) .... i když nevím jestli bych do toho šla, ta tupá paní od nás z akvaristiky by mě tam už asi nikdy nepustila :)
já tam jednou vkládala obchod v poličce a teďka koukám je fuč :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2008 17:49 Muž agent007 [47] Re: DonJuanKarlos
Čistota nádrží, stav rybiček, počet druhů nabízených ryb, znalost a ochota obsluhy, stav a počet nabízených rostlin, ceny, možnost přidat i fotku zevnitř či jen zvenku obchodu. Možnost doplnění dalších obchodů, které nejsou v seznamu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2008 17:23 Muž DonJuanKarlos [30] Re: agent007
Určitě souhasím palec výborný nápad :-) Co vše hodnotíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2008 17:12 Muž agent007 [47] – Hodnotíme obchody aneb obchody pod lupou
Před časem jsem se v tématu "Pochvalme je také" zmínil o hodnocení obchodů. V menu "obchody", které jsou rozděleny dle krajů jsou jednotlivé shopy a možnost jejich ohodnocení, komentáře atd. Máte chuť se zapojit a doplňovat k jednotlivým obchodům info, které ostatním pomůžou při výběru akvaristiky pro nákup? Jako ostravák jsem si řekl, že postupně navštívím všechny dostupné shopy a napíšu názor jak jsem s jednotlivými spokojen. Myslím, že to ostatním hodně pomůže.
Vzhledem k tomu, že tento server navštěvuje hodně lidí, mohla by být v blízké budoucnosti takto zmapována docela velká část naší malé republiky. Možná toto přinutí některé prodejce přemýšlet o tom, jak zlepšit kvalitu služeb, aby se i v jejich obchodě člověk cítil dobře.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2008 10:45 dado
Ja som v jednej akvaristike kupoval neonky 20ks a 10-ich zomrelo,tak som isiel dokupit a predavacovi som to povedal,tak mi dal dalsich 15 neoniek za mensiu cenu a 5 zadarmo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2008 23:07 Muž agent007 [47] – Recenze
Tak jsem si řekl, že postupně navštívím akvaristiky v Ostravě a všude jinde kde se pohybuju a na tomto serveru doplním informace o těchto obchodech. Možna kdo máte zkušenosti s akvaristikama ve Vašem městě či okolí a máte chuť, můžete udělat to samé. Fotky, první dojem, hodnocení akva, obsluha atd. Doplněním těchto informací pomůžeme navzájem sami sobě. Jsou akvaristiky, kde bych si nekoupil nic, co ještě vykazuje známku života a naopak.
Když budu vědět kde a co z hodnocení, ušetřím čas a peníze. Doslova mě s... když někde jedu a pak si připadám jak v kafilérce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2008 21:26 Muž Diego [72]
Byl jsme ve středu v Praze v obchodě Miga a mají silně nemocné krupičkou neonky červené,tak POZOR!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2008 20:28 Žena Laduschka [120]
no, nevim, já mám v poslední době spíš zkušenost s akvaristikama, kde vyloženě doporučujou a prodávaj značkový věci, věděj prd o akvaristice ("prosím jeden PH test" - "cože? nevidíte to tu někde v regálu?") a totálně nepřipouštěj diskuzi o tom, že spousta věcí může bejt srovnatelná, či dokonce lepší, když jsou neznačkový. Nemaj karanténu na ryby, tudíž rybky ani rostlinky nevykupujou, ryby nic moc kvality a předražený.. Jediná fajn zkušenost, kam se ráda vracim je akvarijní velkoobchod Macenauer v Ostřešanech u Pardubic, tam poraděj (i za cenu, že si něco nekoupim), při nějakých problémech pokecaj, a daj i kontakt na nějaký akvaristy, takže nádhera :) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2008 16:38 groal Re: agent007
Super obchod v Olomouci AKVA TERA EXO na Palackýho. Vstřícní, poradí a pomůžou. Pokud se náhodou akva nedaří, vymění rybičky pokud je nějaký problém, když se neuchytí nové rostlinky tak mi dal zadarmo nový, založili mi krásný akva a poradili. Doporučuju
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2008 10:56 Muž agent007 [47] – Zverimex Kroměříž
Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem, výběr, obsluha atd.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2008 13:10 aninka
Taky přidám svoji trošku do mlýna-nejraději chodím nakupovat do Akva-Zoo v Domažlicích k panu Pavlu Herbrikovi.Tam je akvaristikou "potrefená" celá jeho rodina (děti-studenti vypomáhaj o prázdninách),takže vždy dobře poradí i na úkor svého zisku,tím že mi doporučí koupit levnějśí rybku než jsem původně chtěla,ale je do mého akva vhodnější.A ráda tam chodím i jen pokecat a okouknout,co jim plave v nádržích. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2008 09:08 Žena Naďa [33] – Liberec
Já mám velice dobré zkušenosti s paní Dittrichovou v Mníšku u Liberce. Je velice ochotná, rybičky jsou v pohodě, nikdy žádná nemoc nebo úhyn. Ryby asi ne, ale věci koupené zbytečně vezme zpátky, poradí a společnou filtraci nádrží nemá. I když je přímo v Liberci hodně zverimexů, dost lidí jezdí k ní. Když jsem chtěla parmičky černopruhé, doporučila mi, aby se rybičky u ní aklimatizovali (po dlouhé cestě) a abych je koupila za pár dní, když stojí 45 Kč, aby neuhynuly. Pro ni by to byl větší kšeft, kdybychom je museli kupovat dvakrát. Takže chválím a doporučuji. Jinde ryby nekoupím, chovatele neznám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2008 00:55 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdeční
Zverimex ve Varech kousek od tržnice (nejstarší ve městě). Sice je tam malý výběr, zvířata (nejen rybky) jsou tam ale zdravá a je o ně dobře postaráno. Prověřeno léty palec potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2007 08:10 Žena Gabi [11]
Já chválím také zverimex v Mostě na Skupovce, rybičky mají vždy ve skvělé kondici, krásné, nepředražené. Pokaždé se se mnou pobaví, když se přijdu zeptat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 16:42 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: frigo112
Když nemají rybu, kterou chci, tak ji objednají jedině pokud rovnou vědí, že to jde. Berou ale jen od konkrétních dodavatelů, takže něco, co standardně nemívají, sehnat neumí. Třeba ryby od Papíka neberou a neberou, ačkoli mají už řadu měsíců v plánu jet se k němu podívat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2007 20:46 Frigo112
No ja by som mal asi pochvalit akvaristiku pri slovenskej sporitelni v Nových Zámkoch, je sice mala,maju ciste akvaria a zdrave ryby ,maju skoro vsekto co potrebujem a ked nie tak sa to snazia zohnat, a niekedy my daju nieco zadarmo, ked som minule kupoval echinodorus osiris, tak mi dal este jeden ako gratis (chodim tam niekolko krat tyzdne takze ma uz poznaju) potlesk palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2007 18:38 adamav
Chválím akvaristiku v Brně-Židenicích maj dobrý personal a když třeba nemaj druh ryby kterou chci tak ji objednaji atd.. dobrý personál tu akvaristiku zná už snad každý jeto Sklorex prostě chvála
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2007 11:17 rolandmynar Re: Tereza
Děkuji za upozornění. Musím opatrně juknout, jak je to u nás. Nenapadlo by mě zajímat se o to, jestli nemaj náhodou ve zverimexu společnou filtraci. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2007 11:01 Muž Paul Ramon [17] Re: Tereza
To chápu...společnou filtraci by asi přehlíd každej.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 23:07 Tereza Re: Paul Ramon
Pokud jsi viděla, že jsou všechna akvária nakažená krupičkou, tak proč jsi vůbec ryby kupovala? Já bych tedy nekoupil nic...
Protože jsem byla blbá! A nenapadlo by mě, že mi to prodá, když tam mají společnou filtraci. Tak jsem myslela, že to má pod kontrolou a zvlᚍ. Tak se přesně pozná obchod, kde chtějí jen vydělat za každou cenu. No myslím, že z dlouhodobýho hlediska tím jenom ztratili. A taky prodavač neporadí nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 15:32 Muž Eff [417] - RostlinyRe: :-)
Svatá pravda bleku, to sou slova, že to by se mělo tesat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 10:42 :-)
Ono záleží taky dost na tom nakupujícím. Zákazník s přiměřenou dávkou inteligence se s prodavačem dokáže domluvit, i když má vědomostmi navrch, dokáže přejít některé formální nedostatky a nečeká neočekávatelné. Takový člověk je většinou celkově šťastnější na světě.
Naopak některým zákazníkům by pomohl snad pouze lékař s atestací na eutanázii. Vzhledem k tomu kolik příkoří jim prodavači, sousedi a úředníci a bůh ví, kdo ještě každý den napáchá, musí být jejich život jedno příšerně utrpení. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 09:46 Muž Paul Ramon [17] Re: Tereza
Taky si myslím, že bude vždycky někdo spokojenej a jinej ne...
V každý akvaristice je možnost nakažení se nějakou nemocí, toho se žádná akvaristika nevyvaruje. Zvlášť pokud mají více dodavatelů...ale to už se tu určitě řešilo 100x.
Pro Terezu: Pokud jsi viděla, že jsou všechna akvária nakažená krupičkou, tak proč jsi vůbec ryby kupovala? Já bych tedy nekoupil nic...
Musím tedy zkusit Hroudu, když o ní všichni tak básníte... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 09:39 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Tereza
já mam dobrý zkušenosti se zverákem v Mostě na skupovce a v teplicích u červenýho hrádku
Tohle napsal Killer a vím, že to není majitel v Mostě, ale normální kluk co má jen asi 17akvárek doma a furt nemá dost smich
Každej má jinou zkušenost. Každýmu se nezavděčí i dobrá akvaristika.
viděla, že maj neuvěřitelně napadený rybky ve většině akvárií. Tak ale nechápu na co si stěžuješ, když nakupuješ v obchodě s nemocnýma rybama. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 06:26 Žena katunka [158] Re: Nik
myslím, že to to dobrý obchodní tah - A chudák čtverzubec bude mít opravdu parádní život hmm

Jinak já nosím přebytky kytek do akvaristiky ve Vyškově, vždycky se domluvíme co za ně...většinou krmení (dle vlastního výběru do určité cenové hranice)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 23:56 Tereza Re: Killer
já mam dobrý zkušenosti se zverákem v Mostě na skupovce a v teplicích u červenýho hrádku
Tak bacha! Tohle asi psal majitel obchodu! Díky tomuhle "skvělýmu" obchodu mi vychcípalo celý akva na krupičku. Byla jsem tam kupovat rybky a viděla, že maj neuvěřitelně napadený rybky ve většině akvárií. V tom, ze kterého jsem si vybírala, krupička viditelná nebyla. Ani by mě nenapadlo, že tam mají společnou filtraci.... rozzureny Už nikdy bych si tam nekoupila ani šneka! Radši si vozim rybky z Prahy a každýho před tímhle obchodem varuju. Mimochodem táta si tamodtud taky přitáhl jednou krupičku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 20:02 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: David12188
To není nic, co by mě jako pravidelného zákazníka v brněnském Sklorexu překvapovalo... Jednou jsem tam sice narazil na závojnatku, na které si pochutnávaly její kámošky, ale to bylo asi tak všechno. Kromě importů jim absolutně důvěřuji a rybky nekaranténuji (rostliny máchám v jedu na šneky, mají to tam zamořené piskořkami a ty fakt nechci vyhrát). Fakt, že odmítají prodat nemocnou rybu je tam samozřejmostí. Zažil jsem ale i situaci, kdy jsem si přišel pro léčivo na krupičku a poté, co jsem řekl "Koupil jsem si neonky a mají krupičku", pan Šmerda prostřední místo aby začal vytahovat předražené chemikálie pozvedl obočí a bezeslova běžel zkontrolovat akvárka, jestli nemají nemocné neonky. Než zaběhl do vedlejší místnosti jsem na něj ještě stihl zavolat, že ty moje nejsou od nich :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 19:34 rolandmynar
Musím touto cestou pochváli firmu Piraňa z Hrochova Týnce. Nechal jsem si od nich poslat všechny tlamovce (cca 40) a na to, že na dráze strávili 17 hodin, přišly v naprostém pořádku a ve výborné kondici. Do dneška se zatím ani jeden neprojevil nějakou slabostí, nebo nemocí natož aby umřel. Fakt super a mám je cca 14 dní. Na mojí stránce mám video, jak se krmí na mojí ruce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 19:29 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: miro03
Souhlasim s vami,pri me posledni navsteve Melnika,tam jedne pani rekli,kdyz si chtela koupit Chlamygobius eremius,ze jim je to lito,ale ze ji to nemohou dat,ze jsou nemocne a pudou do karanteny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 19:14 miro03 Re: orry
Takisto s Kučerovcami-Vivárium Mělník,možem len pochválit,jedna s najserioznejších Akvaristík na Českom trhu.Takisto po odbornej stránke na jedničku. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 18:06 orry
Mám dobré zkušenosti s obchodem na Mělníku - Vivarium. Poradili mi při sestavování nového AQ - velikost, dno, ryby, rostliny. Jsem stále s nimi v kontaktu a pokaždé odtud odcházím spokojený. potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 18:00 Muž Nik [191] Re: vencisimo
myslím, že to to dobrý obchodní tah - oni budou mít vykrmeného čtverzubce a ty akvárium bez šneků:-D Ale jinak myslím skvělé jednání. To se hned tak nevidí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 17:44 Muž vencisimo [7] Re: MiHl
no já sem předělával dno, tak se trochu přemnožili a když jim došla potrava, začali dělat díry do kytek, tak sem se rozhod to řešit no a voni mi ho tam dali za 80 a že ho můžu zase přinýst až je sní a daj mi peníze zpátky, výbornej obchodnickej tah
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 17:37 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: vencisimo
Máte problém se šneky? Nebaví vás je sbírat? Máme pro vás ekologické řešení! Čtverzubec! ano
Pronájem od 9,90 Kč/den, při pronájmu tří je čtvrtý zdarma! Neváhejte, jen do konce měsíce! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 17:33 Žena Voloďka [59] - Tetry
Tak to všechno lidi napište do obchodů jestli ty obchody máme taj v databázi. Ať ostatní vědí kde je dobře X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 17:19 Muž vencisimo [7]
to já musim pochválit akvacentrum rybka v Budějcích(je tu zapsáno v obchodech, ale terarijní tam prodávaj max vybavení, hlavně akvaristika), sou tam dva prodavači, jeden z nich je majitel, voba moc příjemný a dělaj to jako koníčka, protože toho fakt ví dost a maj to tam vždy hezký a nebojim se dávat ryby a kytky do akva bez karantény, nikdy nic nedostali, lepší ceny všeho, velkej výběr ryb i mořskejch a hlavně příjemný, vstřícný, ví toho dost a navíc, když sem tam přišel, že potřebuju něco na šneky, tak mi nabíd šnekopur, past a čtverzubce, ale dvě první možnosti zavrh sám a toho čtverzubce mi pučil za zálohu, když se mu prej nebude dařit, nebo bude agresvní či se nebude líbit, mam ho přinýst zpátky, mam vod nich většinu ryb a kytek a nádrž, takže sem s nima nadmíru spokojenej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 16:53 Muž hanz [27]
No ja prinesl do prodejny par rostlinek.A prodavc nejdrive vahal,ale pak jsi je vzal.Rikal ze o ne neni moc velky zajem...
Do te prodejny jsem sel hlavne kvuli nakupu testu.A nakonec pri placeni aniz bych to cekal mi dal slevu a myslim ze docela velkou.Tim me pomerne dost zaskocil a zaroven si i u me splhl ano
Jde o akvaristyku v Lovosicich kterou najdete meti panelaky Osvoboditelu...
Pokud by se stalo ze si to tento prodavac precetl,tak bych mu chtel jeste jednou podekovat... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 16:51 Muž Killer [133] - Sumci
já mam dobrý zkušenosti se zverákem v Mostě na skupovce a v teplicích u červenýho hrádku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 16:46 Žena Voloďka [59] - TetryRe: petrys
Já jsem se bohužel moc nesetkala s takovými prodavači...už jsem tu sem šoupla přes 300obchodů, to bych mohla dostat 400vku s vybavením ne? smich smich smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [5] 6

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 14309x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7566-hodnotime-obchody-aneb-obchody-pod-lupou?od=201