Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rostlinky Rataj

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 6 Žádná další stránka   1  
Rostlinky Rataj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 23:35 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Sid
Našli, že nemaj. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 23:32 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: johan
Třeba si nejsou jistí, tak je ještě hledají. :)
EDIT: Už je našli! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 23:26 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Sid
Hm, to není pěkné. K zákazníkům asi nic moc. No, já čekám skoro týden, zdali mi odepíše, jestli mají mnou v e-schopu vyhlídlé kytky hmm .

EDIT: tak se omlouvám, právě odepsali smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 23:23 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: johan
Pokud se něco nezměnilo, fa. Rataj vám nic napřímo neprodá - jen přes e-schop. :-O
Loni jsem se omylem (opravdu!) "proháčkoval" až do jednoho z jejich skleníků a byl jsem náležitě "odejit".
Do AQUA-DAHO jsem dorazil chvilku po zavírací době. Přesto jsem byl slušně uvítán a obsloužen. :-) A než personál vychystal moji objednávku, provedl mne firmou - s patřičným odborným výkladem - jeden z majitelů osobně. ;-)
O tom, že jsem dostal návdavkem ještě jakési "prémiové" kytky, je asi zbytečné psát...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 19:22 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Sid
Takže když se k Ratajovi přijede, tak se nedá ani nic koupit? Nebo jak to je na místě zařízené?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 19:18 Muž frmol [14] Re: Sid
dik, kdyz uz tam budu, zkusim stesti i tam ;-) sortiment i ceny jsou podobny
nicmene dival jsem se na sortiment echinodoru u Rataje a Aq-Daho, Rataj ma vic spesl kultivaru...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 19:03 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: frmol
K Ratajovi?! coze
Tam se těžko dostanete. Leda, že by změnili přístup k zákazníkům.
To si raději zajeďte do AQUA-DAHO - je to jen kousek od Rataje a je to tam o něčem jiném... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 18:50 Muž frmol [14]
zitra tam jedu podivat se na to na vlastni oci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 18:19 SoX
Hygrophyla mi chcípla asi po dvou tejdnech. Ale to si může stát s kytkou odkudkoliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 18:00 deCORF OBRAEN
ja mám rastlinky od Rataja a uplne v pohode som snimi spokojný..žiadny problem palec potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 17:34 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetky
Ahoj, nakupuju tu casto, roslinky sem dostal v dobrem stavu a hned druhy den byli na poste. Dost casto se mi ale stalo ze mi poslali neco jineho nez jsem si objednal, asi nahrada, za rostlinky ktere nemeli, proto je dobre napsat ze si neprejes poslat nahradu za rostlinky ktere nemaji. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 16:40 Muž tempus [3]
nazdar,ja som si objednal pri zakladaní akva rastlinky za 2500 sk,všetky objednané prišli a pekne rastú,ani jednu som nestratil,dokonca teraz rozdávam,netreba sa báť objednávky aj na slovensko,som spokojný ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 13:02 Muž Belial (Jano) [3] - Cichlidy
Ja som od Rataja objednáv už druhý krát a som nadmieru spokojný. palec Rastlinky parádne a objednával som aj UV Lampu a tiež v poriadku. potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 11:08 Muž Sadman [0]
mám Rataje rád a mám s ním velice dobrou zkušenost.. .
Rostliny od nich jsou nejhezčí v měm aqua, všechny se chytly (cryptocoryne,lilaeopsis nova-zealandia, anubias...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2008 11:05 Muž juro127 [6]
mne k rastlinam prislo aj krimivo a knizka oa ecinodoru rastliny v pohode som spokojny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2008 19:57 David
mne dnes dosla zasielka a som velmi spokojny.Dokonca mi pribalili aj take blbosti gratis. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2008 15:13 dado
Dnes som obdržal rastliny su nadherne a bolo ktomu aj krmivo a knizka o Echinodoroch

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2008 17:59 mat
Já s firmou Rataj jsem taky velice spokojený mám od nich hodně rostlin i různé přípravky na úpravu vody a jednou sem si obědnal zářivky a rostliny všechno to v pohodě přišlo za dva dny a ještě tam zdarma bylo krmivo a publikace o echinodorech + nějaké reklamní letáky sem s tímto podnikatelem nadměrně spokojený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2008 16:10 Lukáš Re: Lukasson
Já nebyl spokojen. Od rataje nedošlo to co jsem si obědnal už od nich nic!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2008 16:00 synacek Re: Lukasson
Všechny rostlinky,testy a přípravky mam od nich.Co mám ve svém akva jsou od rataje tak se na to muzete podivat samy a posoudit a s firmou Rataj jsem velice spokojen a potlesk potlesk ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2008 15:39 Žena sharon [126] Re: dado
mám od rataje asi dva týdny cr. spiralis, cr. becketii, cr. balansae a cr. wendtii, sice všechno přišly takové krpaté zákrsky, ale všechny se chytly..teda kromě becketii, ta prozatím stagnuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2008 15:11 dado
ojednal som si:Cryptocoryne becketii,Cryptocoryne spiralis,Myriophyllum scabratum,Nymphaea Tiger Lotus,Hygrophila salicifolia.Prosim vas v atlase som nenašiel:Myriophyllum scabratum a Hygrophila salicifolia,ak o týchto dvoch rastlinach niečo viete tak dajte vedieť,predom dakujem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2008 22:55 Vari
Já nejčastěji kupuji v Hornbachu, někdo kritizuje, ale já jsem spokojenej, dále je slušný Aqua Daho, myslím, že i Rataj, ale všechno to jsou podnikatelé a ne "zahradníci" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2008 18:47 Muž TomášB [12] Re: Lukasolar
mám od rataje a roztou hezky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2008 18:01 Muž Belial (Jano) [3] - CichlidyRe: Lukasolar
ja osobne sm si od neho ešte neobjednával, ale známy už áno a bol nadmieru spokojný. Rastlinky išli na Slovensko, boli tu za tri dni a veľmi pekné. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2008 17:45 Lukasolar – Rostlinky Rataj
Zdravim chci se zeptat jakou mate skusenost s eshopem ad Rataj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2007 21:27 artognov
Tak dnes jsem tuto prodejnu navštívil i já. Jako naprostý amatér jsem byl překvapen. Rostliny odsud byly několika násobně lepší než z obyčejných obchodů. Obsluha velmi příjemná a ochotná poradit. Já doporučuji tento obchod! palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2007 19:40 bulmas
jsem si objednala u rataje před 10 dny a dosud nic nedošlo:-( tak nevím kittie, já osobně si to příště rozmyslím rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2007 20:06 tomy
rataj je moc drahej,kup to jinde.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2007 17:27 Žena Dorianna [2] Re: kattie
Co se týče tématu - myslím, že objednání u Rataje by mělo být v pohodě, já sama bych ale dala přednost Dahu (díky lepším cenám). Rataj může ale zase mít nějaké vzácnější druhy...záleží na potřebách...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2007 11:19 Žena smallmartine [14] - Rostliny
Taky mám rostliny z Aqua-daho a jsem převelice spokojená - nádherné, veliké, plus jedna zdarma. Po necelých 2 měsících se jim daří skvěle. Od Rataje mi rostlinky po měsíci odešli, ale nevylučuji svoji chybu :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2007 19:57 Tortojs Re: kattie
Já jsem je koupila také od rataje. Krásně a pevně zabalené, krásně rostou a ještě jsem dostala jako dárek krmení, které mým miláčkům moc chutná potlesk hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2007 19:41 Muž isamik [180] Re: kattie
Docela dobre je se podivat sem rybicky.net/inzeraty/prebytky/ ,zda nekdo v okoli nenabizi nejakou rostlinu o kterou mate zajem. Pripadne, jestli jste zacatecnik je dobre podivat se sem www.akvarijni.cz/… jelikoz pestirny nabizeji i rostliny (emerzni) ktere pod vodu nepatri a presto je pestirny vetsinou nabizeji bez upozorneni.

Jeste bych dodal, ze jedna z dalsich pestiren je v Jaromeri, jeste jsme tam nebyl ale chystam se tam, Horac rikal ze dobry palec
Cituju: Baj vočko: Paní Rindová má tak poloviční ceny než Aqua-Daho (která má zase cca poloviční ceny oproti kamenným akvaristikám). Nejvíc mi utkvěly v paměti nějaké kryptokoryny po 8,-Kč ... Nebo trs Riccie za 10,-Kč (do kterého by se ten Ratajův kripl za 87,- vešel tak třicetkrát :o).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2007 19:39 Muž matlala [798] - RostlinyRe: kattie
a co aqua-daho mají nejlepší rostliny co jsem kdy viděl jsou pravda malinko menší zato mnohem levnější(od 20 kč obyčejný u rataje tak za 30-40), zato ale vždy i k té nejmenší objednávce přibalí rostliny navíc jako dárek
www.aqua-daho.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2007 18:46 Muž Miky [14] Re: kattie
Taky jsem objednával a v pohodě přišli OK a dostal jsem ještě jako dárek krmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2007 18:33 R Muž Mrakoplash [1776] Re: kattie
Objednaval sem u nej a prisly krasne zabaleny a rostou palec
ja si nemuzu stezovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2007 18:27 kittie – rataj
má někdo nějaké zkušenosti s objednáváním rostlinek od rataje, napište prosím

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [6]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 18285x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6192-rostlinky-rataj?od=251