Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rostlinky Rataj

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Rostlinky Rataj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 20:33 Yana Re: Jaqubko814
sa cudujem ze daco kupujes od rataja. Ja uz nikdy v zivote od neho nic nechcem, ani zadarmo. 3-krat sme boli v akva-daho extra po rastlinky, a nelutujem, kupila som si 7 a 7 mi este pridali. Nemozem sa stazovat, sama som si vybrala co chcem, ale hlavne ide o ten pristup. Boli sme aj u Rataja, ked som este nevedela o akva daho, ale hned od plota nas odrovnal a povedal ze si mam kytky objednat, ze ich posle postou. Poslal, take vysusene ze sa ani neprijali. Z akva daho nemam jedinu rastlinku, co by nerastla v mojom akvariu, kdezto od rataja mam v akva 2 rastliny co mi ostali a za tie jeho buriny som uz dala minimalne 5000!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 20:32 Jakubqo814 Re: schusto
aha bože ja som až od Polských hranic zo ždiaru ved vieš Vysoké Tatry :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 20:30 schusto Re: Jaqubko814
ja uz som niekolkokrat objednaval od rataja, zatial spokojnost. iba raz sa mi stalo ze az dosli v pondelok. ale to je pravdepodobne len chyba posty ktora neviem z akeho dovodu neoznami dorucenie zasielky uz v piatok ale az v pondelok i ked ten balik na poste uz fyzicky je. odkial presne si? pokial je to niekde na dedine tak je to viac nez pravdepodobne ze ti to dojde v pondelok. moje rastliny boli v pohode aj po vikende v uplnom poriadku. rataj mi odpisal ak nie som spokojny alebo su rastliny poskodene po vikende ze mi zasle nove zdarma. takze nemal by byt ziaden problem. s panom ratajom mam len dobre skusenosti. profesionalny servis a poradentsvo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 20:23 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: Jakubqo814
Tak si zavolejte Ratajům kdy to posílali. Jinak týden vydrží, protože ke mě do krámu chodí kytky v sobotu a když jsem se tam stavoval v pátek, tak je prodavač neměl ještě rozdělané.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 20:17 Jakubqo814 Re: MiHl
a myslite že budu rastlinky zoschnuté ? kolko asi vydržia na pošte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.02.2010 20:17 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Jaqubko814
nevím, jak u vás na Slovensku, ale pokud je u vás samozřejmost, že pošta zásilku skutečně doručí včas, tak to bych se možná i přestěhoval. Když jsem si nechával posílat kytky já, tak jsem si pro ně na poštu musel dojít, jestli tam pro mě "náhodou" nemají nějaký balík. Světe div se, měli. To bylo v pátek. Potom mi následující pondělí přišlo oznámení, že na mě ten balík čeká na poště. Přitom pošta tvrdí, že obchodní balík doručí hned druhý den. Klidně mi však čtvrtý den přijde lístek na vyzvednutí (s dva dny starým datumem), že se nepodařilo zásilku doručit. Přitom je celý týden někdo neustále doma.

Zkrátka, pokud by mně něco nepřišlo, začal bych se shánět nejprve na poště ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 20:10 Jakubqo814
Hoj, kupoval som rastliny od Rataja. Je to tyden a nic nedoslo. Je na vine posta? Ako mam dalej postupovat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2010 15:49 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: Eff
No neviem na aký text sa mam sustrediť, ak chcem vedieť názory a skúsenosti s objednávaním cez nejaký e-shop, ale ok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2010 11:10 Muž Eff [417] - RostlinyRe: PavelSiKra
Tomu dobře rozumím, před týdnem jsem sázel HC do ADA Amazonia a nervy mi tekly úplně stejně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2010 10:40 Muž PavelSiKra [3] - Raci, krabi, krevetkyRe: Eff
no puvodne jsem to chtel takhle rozdelit, daval jsem ji do krevetarka a mam tam aqauclay dno od Rataje a tak male kousky jsem proste nebyl schopen do tohodle dna zasadit, takze zasadit tam i ty pulky byl docela porod :-D ale vypada ze se uchytilo. To dno se mi zda pro rostlinky dobre ale neco do nej zasadit je fakt o nervy :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2010 10:16 Muž Eff [417] - RostlinyRe: PavelSiKra
PavelSiKra napsal: ... vzal jsem dva a jeste rozdelil napul a rozesadil...
Nedělit na půl ale asi tak na deset kousků. To je správný postup vysazení HC.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2010 08:39 Muž PavelSiKra [3] - Raci, krabi, krevetkyRe: kuriertomas
ja ji ted bral z akva daho a jedna se o kosicek, vzal jsem dva a jeste rozdelil napul a rozesadil, takze cena u aqua daho se mi zda rozumnejsi si myslim, taky jsem k objednavce dostal jeden kosicek Sagittaria subulata zdarma ano v nedeli objednal v pondeli mail ze odeslali a v utery byly doma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2010 07:47 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: Yirka
Jasne, to som si prečital. Ale napiš si do e-shopu nazov: Hemianthis callitrichoides. Najde dve položky s tym istym nazvom.
Pri jednej je popis:
Nízké, tzv. kobercové druhy akvarijních rostlin jsou nezbytné pro vytvoření pěkného vzhledu akvária.

a pri druhej:
Půvab této rostiny spočívá v tom, že na rozdíl od příbuzné Hemianthus micranthemoides zůstává v akváriu trvale v "nízké kobercové" podobě.
Bližší informace najdete zde

Po rozkliknuti tej drahsej sa ukaze vseobecny popis, ze viacero tych rastlin dodavaju v tom kelimku. Len ide o to, že pri tej lacnejšiej nie je uvedene, že sa jedna o nejaky maly trs. Pri kliknuti na"bližsi informace najdete zde" sa nedozvieš nič. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 21:16 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: kuriertomas
A proč na tom nevydělat když o to je zájem že. Kup to od Aqua-Daho růžice má cca 7x7cm, mě vybavili akva zdarma už 2x (pozornost podniku) a ještě jsme si pěkně pokecali, ale to bude tím, že mě to vozí do baráku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 18:28 Muž Yirka [9118] Re: kuriertomas
Johan má pravdu a já jsem to také predikoval. Je tam skupina rostlin (mezi nimi HC) a u ní je jasný popis:

Popis: nízké, tzv. kobercové druhy akvarijních rostlin jsou nezbytné pro vytvoření pěkného vzhledu akvária. Jejich sázení je ale značně problematické. K vytvoření působivého koberečku potřebujete hodně rostlin, pinzetu, trpělivost a spousta času. Tyto nesnáze řeší rostliny v plastových vaničkách. Po jejich šetrném vyklepnutí získáme již hotový kobereček o rozměrech asi 15x10 cm. Ten potom jen po okrajích přihrneme pískem a dílo je během několika minut hotovo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 18:14 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: Johan
Ano to ma uvedene ako info pre vseobecne svoje koberceky. Ale pri popise konkretnej rasliny nie je uvedene, že sa jedna o rastliny v plastových vaničkách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 17:57 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: kuriertomas
Po jejich šetrném vyklepnutí získáme již hotový kobereček o rozměrech asi 15x10 cm. Nevím, jen si to přečíst hmm .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 17:50 Muž Yirka [9118] Re: kuriertomas
Vidíš, já koukám na ty samé stránky a cena je jiná. Nevím, uměl bych si to vysvětlit jedině tou velikostí koberečku. Nejlépe když napíšeš dotaz přímo Ratajům.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 17:41 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: Yirka
Koukam tady:
shop.rataj-spk.cz/… coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 17:38 Muž Yirka [9118] Re: kuriertomas
Já tedy nevím kam koukáš, ale je tam za 83,- a ten rozdíl může být v množství, původu(dovozu) atd...
shop.rataj-spk.cz/…=
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 17:36 Muž filipsi [1295] Re: kuriertomas
Neporovnavas nahodou cenu misky (pripraveny "koberecek") a cenu jednoho kosiku?
Rozdily jsou, ale takhle dramaticke pri porovnavani odpovidajicich mnozstvi ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 17:27 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetky
Práve pozerám raslinku Hemianthus callitrichoides. U rataja stoji 246,- a na Aqua-Daho to maju za 35,-. Ako môže byť takýto mega rozdiel? coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 21:45 Kava Re: eleonen
Kontrolovat sneky je absolutni nesmysl, bud nbudes sneky trpet a chces je a nebo je nechces a pak je musis zlikvidovat, ale ne zadnou kontrolou. V krcku rostliny jich byva nejvic a tam se nikdy nedostanes. Kazde rostliny nez dam do akvaria tak prochazi karantenou neco podobneho jako u ryb, namaceni jak uvadis je na nic, sneky v karantene odstranuji Sera - Schneckopur a nemam s tim problem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 20:41 Žena ustavprochore [567] Re: Mrakoplash
A vy si v akvárku necháváte spousty odumírajících listů rostlin? Já teda ne a na ožírání řas tam mám právě ty šneky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 20:35 R Muž Mrakoplash [1776] Re: ustavprochore
Pokud se přemnoží, tak mají dostatek potravy a to nemusí nutně znamenat, že jde o krmení pro ryby.
Odumírající listy rostlin jsou jistě dalším dobrým zdrojem, jejich potravy a ještě mně napadají řasy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.07.2009 20:30 Žena ustavprochore [567] Re: eleonen
A smím-li se zeptat, co je na těch šnecích tak hrozného? ;-) Věřte tomu, že jsme tu i tací, co si šneky v akvárku hýčkáme. :-D
Teď trochu vážně: Pokud s akvárkem začínáte, je docela fajn pár šneků tam mít, podle rychlosti jejich množení lze totiž usuzovat na nadbytek/přiměřenost/nedostatek potravy. Pokud se přemnoží = překrmujete. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 19:39 Muž Yirka [9118] Re: eleonen
Rostliny ti prodali nebo sis je koupila? Píšeš to jako bys nakupovala přímo u Rataje, což se mi nezdá. Pokud někde jinde těžko může být pěstírna-odchovna zodpovědna do detailů za to co obchod prodává. Pokud chceš odstranit plže popř. jejich vajíčka, odstátí v pokojové vodě a obrání nepostačí. Dopřej jim hypermanganovou lázeň a účinnost bude dostačující.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 18:46 Žena eleonen [10] Re: Kava
Rostliny na nějakou dobu namočím do odstáté vody pokojové teploty,oberu sežloutlé listy, zakrátím kořeny a zkontroluji zda tam nejsou vajíčka. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 18:20 Dusyk Re: eleonen
Aka neakvaríjna rastlinka sa vám dostala? Rataj ich má na stránke odčlenene, pokiaľ je donáška od neho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 18:16 Kava Re: eleonen
Dukladne pocistit znamena co ?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2009 18:09 Žena eleonen [10] – -+
Já mám smíšené pocity. Rostliny krásné, doručení rychlé, dali mi i rostlinku zdarma, ale prodali mi i neakvarijní rostlinu,jak jsem se později dověděla. Táké jsem si do akvária dotáhla šneky, ačkoli jsem rostliny důkladně počistila. tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 15:28 Muž mnammnam [23] Re: prisavnik
no tak dorazili neviem preco som zmetkoval vsetko zive a krasne ale bolo badat na krabici ze sa snou nemaznali :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 07:13 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: mnammnam
Mne na Slovensko isli od AD skoro cely tyzden koli pocasiu, tiez bolo chladno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2009 21:01 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: mnammnam
Teď je sice chladné počasí, ale dobře zabalené kytky mohou cestovat klidně čtrnáct dní a je vše OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2009 20:34 Muž burdal1 [1] Re: mnammnam
Z agroholdingu mi odesly v utery, dorazily ve ctvrtek a vsechny ok. Bylo to navic v zime.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2009 20:21 Muž mnammnam [23]
Tak mi to nedalo a objednal sem si rastlinky u rataje minulej tyzden v patek . V uteri sem obdrzel sms ze balik je uz na ceste a ze dorazi asi za 48 hod to jsou 2 dni ne - mne se nezda ze to ty kytki vydrzej asi nebudu mit pekny pohled jak to otvorim, kdyz ovsem dorazi :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 21:03 Muž filipsi [1295] Re: BranoN
Neboj, vyroste z toho tohle (take Rataj) rybicky.net/fotogalerie.php…
R.r. je take spravna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 20:56 Muž BranoN [1] - TetryRe: prisavnik
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dik, to bolo rychle :-).
Ale aj tak, videl som rastlinku od Denerle a bola ako ma byt. :-(
Co si myslis mam to reklamovat, som trochu sklamany?

A este posle aj ine foto. Je prve rotala rotundifolia a to druhe Ludwiga arcuata
Zase to vyzera inak.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 20:50 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: BranoN
Ano, je to ona ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 20:48 Muž BranoN [1] - Tetry – Rotala wilichii
Fotka k příspěvku Dnes mi dosiel balik od Rataja, ale ni som si isty je to Rotala wilichii?
:-(
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2009 01:09 Muž hf [54]
Tak jak jsem předevčírem objednal jak u AD tak u Rataje tak dnes PPL přivezlo AD. Jako obvykle dokonalá krabice, dokonalé balení, 3 kytky jako dárek navic (uvedeno na faktuře) a další 2 navíc (bez uvedení na faktuře). Co jsem chtěl to přišlo, prostě doporučeníhodné. palec

Rataj je někde v poště, odcházel o den později. Až dorazí napíšu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2009 16:04 Muž Tomasovic [6] Re: J4ck
Dobre odpoledne. Plne souhlasim s filipsim. Nevim proc bych mel jen tak dostat neco jineho nez chci. Musim ale priznat, ze zkusenost mam jenom s AD a ty mohu jenom chvalit,od Rataje mam jen par rostlinek z akvaristicke prodejny a ty jsem si koupil az potom co jsem si je prohlidl. Nutno dodat, ze tyto mi zrovna moc nerostou, ale to bude spis moje chyba :-) . Jako darek z AD jsem dostal Sagitarii subulatu a ta roste tak, ze nevim co s ni budu delat... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2009 10:15 J4ck Re: filipsi
Ja nemyslel zrovna Vas:) ale to mate ted jedno..:) oni tezi z toho ze je ta rostlinka za pakatel.. pokud by stala napr 560kc tak by si to nedovolili..takle si kazdej zanadava ale prejde to... Ted do baliku dava listecek s tim jestli jste byli spokojeni a pokud ne mate to hlasit na urcitou adresu..:) Ja mel zatim vse v poradku.. jak kvalitu rostlin tak pocet... ( tuk tuk tuk )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2009 10:00 Muž filipsi [1295] Re: J4ck
J4ck napsal:.... takze dotycnemu vzkazuji ze to ma napsane v obchodnich podminkach ci jinde v info na strankach.. pokud rostlinu nechcete zamenit musite to do poznamek u objednavky napsat...
Toz blby neesu. Samozrejme v poznamkach mam vzdy napsane, ze zamenovat nechci, a navic ze chci byt predem informovan, pokud nejaka rostlina z nabidky momentalne neni dostupna.
Informace jsem se nedockal nikdy, ani u ad ani rataje, zameneni tak v 50%.
Proste na tomto poli maji obe co zlepsovat.
Navic, jak to uz kdysi psal Horac - absolutne nechapu napsanou moznost zameneni v podminkach (u nikoho). Copak kdyz si objednam televizi, a misto sony dostanu treba samsung, je to normalni?? Ne, normalni je zakaznika informovat, ze zbozi neni, a zaptat se, pripadne s doporucenim, jestli nechce jine.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2009 09:39 J4ck
Kdyz to vlakno tak ctu...tak pridam i svoji zkusenost.. Objednaval jsem od Rataje i AD.. AD je ok to vsichni vime:) A od Rataje mi prisel pred 14dny muj tusim 6 balik.. Objednavam od nej druhym rokem.. a chci uvest na pravou miru par veci.. napr. tu nekdo psal ze mu vymenil rostlinku za jinou.. takze dotycnemu vzkazuji ze to ma napsane v obchodnich podminkach ci jinde v info na strankach.. pokud rostlinu nechcete zamenit musite to do poznamek u objednavky napsat... Me zatim kazdy balik prisel absolutne v poradku... Musite vzit v uvahu taky prepravu.. V praci se u me denne otoci nekolik baliku a kdyz dovezl jednou prepravce 37" LCD televizi a ta se prevazila a spadla na zem a on se jenom tak na ni mrknu a prohodil " to je v pohode.. to je to nejmensi co dneska zazila" tak si domyslete jak zachazeji s "balicky" od Rataje.. Jeste napisu poznatek jak se chovam k rostlinkam kdyz dorazi.. Kazdy je nateseny aby je mel uz v akvisku:) ale osobne se mi osvedcil jeden zpusob.. Kdyz rostlinky dorazily tak jsem je vzdy hned sazel.. ale ted se mi osvedcil zpusob hodit je do akva jeste v kosicku.. HC jsem mel ve vanicce tak jsem tam hodil celou vanicku.. jelikoz akvarium obyvaji tvorove dna ( pancernicci...a uz mi ho jednou vytrhali ) tak jsem to udelal takto..bohuzel jsem se k sazeni dostal az za dva az tri tydny, ale to uz rostlinky byli "prekopane" z emerzni na submerzni.. potom stacilo zasazet a ejhle rostlinky se hned uchytily a vse je ok.. tak to jsou me zkusenosti.. Mejte se a at se akviskam dari! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2009 18:43 Muž matrix069 [79] Re: arnošt
A k tomu HC,tiež mám od Rataja,tie isté problémy zo začiatku ako píšeš ty(klasický prechod z emerznej na submerznú formu),ale krásne sa potom rozrástol. ;-)
PS: Priamo od Rataja neobjednávam,radšej poviem v akvaristike čo by som chcel a oni mi to pri ich objednávke od neho zoberú. A v akvaristike aspoň potom vidím v akom sú stave a buď zoberiem,alebo nie.(zatiaľ vždy všetko OK.) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 20:39 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: arnošt
...třeba Hemianthus callitrichoides rostl na sucho - po třech dnech mi začal celý žloutnout a přitom ceočkuju, železuju a svítím 0,65-0,8w na litr...
Že se kytky, tvořící emerzní formu, pěstují emerzně, a proč, to už jste určitě pochopil. :-)
Stejně, jako to, že pokud vám neroste, není to jeho chyba, ale vaše.
Co se týče světla, H.c. si vystačí s polovinou toho, co píšete - ve své domovině tráví část roku (období dešťů) až 1 m pod hladinou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 20:22 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy – Rataj?
Díky bohu za konkurenci a weby jako je tento, nebýt konkurence jako např. Daho a Rataj, tak by to tak super jistě nebylo, naštěstí si tito nemohou dovolit špatné služby jelikož ten druhý by mu taky mohl snadno přebrat zákazníky, ozvláště kdyby se to rozšířilo tady po netu. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 19:02 Usine Re: arnošt
Akvarijní rostliny se pokud to jde pěstují emerzně. Je to hlavně z ekonomických důvodů. U většiny rostlin je přechod emerz - submerz bezproblémový. Pozor na rostliny nevhodné, ty neporostou pod vodou ani náhodou.
www.akvarijni.cz/…
Nakupoval jsem už od různých firem, (ne poštou) ale jednoznačně to co jsem si od Rataje koupil bylo ve špičkové kvalitě a většinou bylo v košíčku více rostlin než jen jedna (echinodory). :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 16:01 Muž filipsi [1295] Re: arnošt
arnošt napsal nemáš nějaký odkaz s tím přerodem sucho-voda?
Mou osobni zkusenost. Ale i krom toho se vic zkusenosti zde najde, treba se nekdo prida.
Dotknul zacatecnikem po 1 roce coze ?
Ja mel akva "za mlada", a nyni myslim 3 roky, a stale se zacatecnikem nazyvam.
Jestlize rostlina "nerozchodi" prechod sucho/akva, asi na ni v akva nebyly vhodne podminky, to se stava, nelibilo se ji. I kdyz treba X dalsim se libi. Dopadla by s nejvyssi pravdepodobnosti stejne i od jineho akvaristy z akva, zarucene podvodni.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] 6

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 18285x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6192-rostlinky-rataj?od=151