Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Odchovna, porodnička

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 12 Žádná další stránka   1  
Odchovna, porodnička
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2006 12:37 Žena Vesnach [56] – ..
Bez vlozky slouzi nejspis pro zraneny ryby a s vlozkou pak pro rybky tehotny a na dno propadne poter, tak co to teda mas? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2006 12:32 Eva – ***
Já mám takovou porodničku, která se dá do akvárka. Těhotná ryba je nahoře a uprostřed je to rozdělený takovou destičkou s mezírkama a když porodí, tak by ty rybky měly proplout dolů do tý porodničky. Ještě jsem ji nezkoušela, tak nevím. Snad si ten můj popis pochopil :-D ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2006 12:29 Havel-st – Porodnička
To co máš je do společné nádrže, asi bych přidal trochu mechu, aby samička nesežrala potěr.
Určitě je něco, jak popisuješ dál, aspoň já to úspěšně používám - buď udělám pro samici kapsu z plastové síťoviny, co dávají zahradníci kolem stromků, nebo uříznu dno od krabičky na salát a přetáhnu jí síťkou od pomerančů. Potěr odplave do prázdné nádrže, skoro beze ztrát - zrovná koukám na 47 kousků od mladé Black Molly. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.10.2006 12:24 Vodník – .
Ne, ryba se dá dovnitř a když porodí, tak tam je s malejma a jiný ryby na ně nemůžou. Nebo je to v prázdným akva a po porodu potěr uteče skrz síťku a rybka v ní zůstane. Já bych řekl to první, je moc hustá. Dal jsem do ní 3 rybky které se mi zdaj těhotné. Možná jsou jen přežrané.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2006 12:05 Žena Vesnach [56] – ?
Jakoze by malinky vpluly dobrovolne z akvaria do sitky?
Ja ma zkusenosti pouze s plavaci porodnickou a to z pruhledne umele hmoty bez sitky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2006 12:00 Vodník – Porodnička se síťkou
Jak to funguje ? Myslel jsem že se to dá do prázdného akva a potěr síťkou propluje a rybka ne. Ale ta síťka je hodně jemná. Není to pro akva s rybama, kde v síťce je rybka se svým potěrem ?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 11 ...... [12]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 13339x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5458-odchovna-porodnicka?od=551