Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr TetraTec Ex 700

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Filtr TetraTec Ex 700
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2023 19:05 Muž novlad [0] Re: Lisak
Lisak napsal: Nemuzu se rozhodnou jestli vnější tento filtr Tetra Tec EX 700 nebo : Filtr Fluval New 204, poradí my někdo výhody a nevýhody. Děkuji

Mám několik let, je potřeba vyhnat z hadic vzduch.Zavzdušněný dělá pěkný rachot, protože vrtulka čerpadla kmitá. Dělám to pomocí malého čerpadla. Pak funguje úplně neslyšně.
Zdravím novlad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.10.2023 17:24 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Svoboda777
Nevím, jestli nejdu s křížkem po funuse, ale nevadí.
Přibližně 20 let mám tento filtr v provedení bez "Plus". Předpokládám, že zas tak velký rozdíl mezi oběma nebude. Podobně mi "vrčí" den, dva po manipulaci s ním.
Čistím ho obvykle po 5 - 6 letech, letos jsem ho měl otevřený kvůli výměně náplní. (Testuji Kaldness...)
Dle mne je problém s hlukem způsoben vzduchem. Když za chodu občas na filtr silněji poklepám, čerpadlo mi vyžene hafo vzduchu a filtr se ztiší. Po čase, až se zase malé bublinky spojí ve větší, filtr se znovu ozve. Tak tuhle hru "kdo s koho" hraji tak dlouho, až to filtr vzdá.
V běžném provozu ani netuším, že běží; vnímám to jen podle pohybu vodní hladiny.
Co se týče uniku vody, vždy před sestavením styčné plochy očistím a jemně máznu lékařskou vazelínou a žádný únik vody se nekoná. (Možná mám jen štěstí... :) )
Na závěr otázku - proč máte nedovřenou tu zelenou páčku, která fixuje adaptér s hadicemi v těle filtru?! Řekl bych, že docela riskujete. Jak velké akvárium ten filtr filtruje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2023 15:04 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: Svoboda777
Videa mi prehrat jdou. Neni to normalni. Neco nelicuje? Rozlozit slozit smontovat (dle miry trpelivosti a nervove odolnosti i nekolikrat), a pokavad to ani pote neustane - vratit a koupit Eheim :-) S Tetra tec 700 jsem si uzila dost (a kdyz jsem vyhodila jeden, koupila dalsi, sice vymakanejsi, ale po nejaky dobe letel taky, protoze ronil az tekl, at jsme delali co jsme delali... jakykoli rozebrani filtru hrozilo doma rozvodem... a furt trnout jestli bude 300litru stale v akva nebo na podlaze...). Ale tichy byly oba (zavreny ve skrince pod akvarkem). Proc jsem koupila druhej, kdyz me prvni sral? Protoze jsem to potrebovala rychle resit a tenhle byl zrovna dostupnej, a vypadalo to, ze je zmodernizovanej = lepsi. Mno. Ted mam tretim rokem Eheim Professionel 4+ 350 a cajk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2023 12:34 Muž Svoboda777 [4] - Rostliny
Zdravím, prosím o pomoc. Hledal jsem opravdu tichý filtr a dle recenzí a osobních doporučení mi poradili externí filtr Tetra Tec Ex 700 Plus. Pořidil jsem si ho ale je dost hlučný i po pár dnech, např, v porovnání s SunSun HW, je slyšet a v ložnici jej mít rozhodně nemůžu. Tady je ukázka toho jak filtr funguje:

drive.google.com/…
drive.google.com/…

Teď nevím zda ten filtr mám v ramci 14 dnů vrátit se ztrátou 50% na ceně anebo filtr reklamovat.

Je tu někdo kdo má tento filtr a je taky stejně hlučný. Zkoušel sjem měřit hluk mobilem a vychází na 60db.

Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2021 17:55 Muž Aero [2] Re: Xif
v pohodě nic se neděje a díky. :) Testoval jsem vše co šlo.
- Ventily, jednu i dvě rampy dokonce bez rampy, vyčistit, ubrat média ve filtru, jiné pořadí a umístění medií, test bez košů, max výšku 1m min 50cm, zkrácení hadic, a potom 1 minutové čerpání které neudělalo ani necelé 3 litry + odvzdušnění a nic. atd. atd.
Tohle vše jsem napsal na invital a ty mi potvrdily že se jedná o vadu vinutí statoru..
filtr je již zabalen a zítra posílám na záruku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2021 08:45 Muž Xif [336] Re: Yirka
Pardón. Až teď sem si všiml stydim
(za minutu udělal necelé 3 litry). Tak to je málo, to je fakt na opravu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.06.2021 08:36 Muž Yirka [9117] Re: Xif
Když si příslušné vlákno pozorně přečteš, zjistíš, že zkoušel.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2021 08:12 Muž Xif [336] Re: Aero
Ahoj.
A zkoušel si vůbec ten test, kolik toho tento filtr přečerpá?
Já ten filtr mám doma a ano papírově má napsáno 790 litrů za hodinu.
Pozor v laboratorních podmínkách
Ale doopravdy přečerpá tak 350-370 l/h.
To není vada přístroje, to je vlastnost. Používal sem ho 1.5 roků (bez rampy)v mém 200L akvariu a žádné problémy z růstem rostlin, nebo šířením hnojiva sem nepozoroval.
Tady máš test od jednoho poláka:
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 23:10 Muž Aero [2] Re: Lojza007
Ano peuker znám, chodivam tam, ale tohle neopraví maximálně jak říkáš potvrdí tu závadu a řeknou mi, že to musím dát tam kde jsem to koupil. Zítra to nestíhám, ale ve středu to posílám do Invitalu. Nic jiného asi už nevymyslime. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 22:25 Muž Lojza007 [1175] Re: Aero
Invital reaguje celkem rychle, určitě to nebude měsíc, ale je jasný, že za den to vyřešeno taky nebude. Zrovna pro tebe celkem blízká akvaristika mi tu svítí jako reklama - Peuker. Ale je možný, že s tím nedokážou pomoct, respektive potvrdí to, co psali z Invitalu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 21:35 Muž Aero [2] Re: Lojza007
Psal jsem dnes ráno ohledně toho na Rostlinné-akvária kde jsem to zakoupil a odepsaly mi toto.

"Dobrý den,
pravděpodobně se jedná o vadu vinutí statoru, filtr doporučuji zaslat na
reklamaci"

Ptal jsem se jich právě na ten proud že mi to zdá slabé atd.. jak to řešíme tady. Než jsem dělal teď ten test s belíkem kolik toho vyčerpá.. Tím se to akorát potvrdilo no :-)

Edit: Jsem z Libereckého kraje, vůbec netuším jestli tu někde mají nějaký servis, podívám se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 21:28 Muž Lojza007 [1175] Re: Aero
Teoreticky by mohli pomoct v nějakým obchodě, kde Tetry servisují. Může to být třeba nějaká blbost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 20:36 Muž Aero [2] Re: jarovo
Tak jsem byl u souseda, který mi vyhrabal starej ale funkční filtr od eheimu. Je to tento. www.rostlinna-akvaria.cz/…
Tak na ten mesic musi postačit dokonce má i silnější proud než teď ten můj. Alespoň se vyřešil ten můj problém ohledně slabosti proudu, proč tomu tak je. Doufám že po tomhle bude vše v pohodě, až mi ho vrátí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 20:07 Muž jarovo [1695] Re: Aero
Čerpacia hlava + akvacit (molitan) to určite zvládne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 19:19 Muž Aero [2] Re: Lojza007
já na to využiju i manželku.. :) smich zapne mi filtr a stopne minutu pak to vypne a já podržím belík v úrovni akvárka protože na stole by to bylo níž. ta minutka mě nezabije.. ;-)

Edit: tak průser, za minutu udělal necelé 3 litry. Takže půjde na reklamaci. horší je ale co teď nemám žádnej jinej filtr takže asi něco provizorně koupit že?

rybky tam teda ještě nemám je to nově založené, ale nechat to měsíc bez filtrace je asi blbost co? nebo to nebude vadit ohledně kytek atd.. jak by jste postupovaly v tomhle případě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 18:33 Muž Lojza007 [1175] Re: Aero
Je to dobře, za tu minutu by to mělo víceméně naplnit ten 10l kbelík. Určitě bude záležet, jestli bude na úrovni filtru nebo ve výšce někde na stole, kam to ten filtr musí vytlačit. A bacha, na zemi ta voda poteče sama i bez filtrace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2021 17:47 Muž Aero [2] Re: Lojza007
belík má cca 10 litrů, mohu vyzkoušet jak rychle se naplní :-) za jak dlouho by měl cca přečerpat 10 litrů?
Edit: 790 litrů píšou za hodinu, jestli to tedy říkám dobře, tak za minutu nějakých 13,1 litrů baj voko spíš o malinko míň asi se musí trochu něco málo ubrat.. Říkám dobře?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 22:19 Muž MomoPB [33] Re: Aero
Mozes este upresnit polohu filtru a vzdialenost tych 54cm?

Mam rovnake akva +5cm vyska, rovnaky filter s 2L matrixom vnutri. Prve dva tri mesiace filter bezal silno, vacsinu rastlin naklanalo do strany pri raste a hladinu az moc cerilo. Vyriesil som to zrusenim rampy, cez ktoru to slo fakt silno na 80cm dlzku. Ja mam vzdialenost 100cm od hladiny akva po ventily filtru. Bude niekde chyba, co neviem kde. Len som sa podelil o skusenost, kedze mame rovnaku techniku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 21:46 Muž Lojza007 [1175] Re: Aero
A co zkusit udělat kýblovej test? Jeden prázdnej kýbl, druhej plnej a za jak dlouho je filtr přečerpá. Případně jenom prázdnej kýbl a těch dvacet litrů vzít z akvária a změřit to? Případně to zkusit i s kýblem na stole, jak dobře to tlačí do výšky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 17:50 Muž Aero [2] Re: Neuro
tak zavzdušněný nebyl, jen povolilo víčko od vrtulky a ta vyskočila, špatně jsem to dotáhnul. hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 17:46 Muž Neuro [19] Re: Aero
Zkus s ním zatřást jestli není jenom zavzdušněný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 17:34 Muž Aero [2] filtrace tetra 800
Tak filtr dodělal... vrtule jen rachotí ale vodu to nežene už vůbec... přitom tam voda je, hadice i ventily jsem všechny kontroloval, nikde nic ucpané..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 13:09 Muž Aero [2] Re: Lojza007
a to je ten problém.. Nevím jestli je to vada, protože filtruje jen ta síla není nic moc... a spodní kytky se právě ani nehnou.. To je ten problém čeho se bojím aby se pak k tomu dostávaly živiny, proto jsem to chtěl dořešit tím čerpadlem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 12:37 Muž Lojza007 [1175] Re: Aero
Nemohla by to být nějaká výrobní vada? Mně připadá, že to prostě dává slabý výkon. Mám EX1200 Plus na cca 200l vody, je včetně předfiltru a krásně točí vodu, dole u skla je hezky vidět, jak se hýbají rostliny. Na poloviční akvárko ta 800 musí stačit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 12:11 Muž jarovo [1695] Re: Aero
Pol metra je v pohode. Mne pomohlo keď som prevŕtal dierky na rampe - každú druhú na 3.5mm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 12:04 Muž Aero [2] Re: jarovo
mám filtr 54 centimetrů k hornímu okraji akva. Měl jsem ho i na zemi což bylo skoro 1m a poradil si s tím taky. Bohužel vejš ho nedám, už nemám kam, těch 54 centimetrů je u mě strop.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 11:51 Muž jarovo [1695] Re: Aero
Jedna dosť podstatná otázka. Aký máš výškový rozdiel medzi čerpadlom vo filtri a hranou akvária. Skús dať filter vyššie - malo by sa to zlepšiť.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 11:39 Muž Aero [2] Re: Sid
filtr jede dobře ale ta hladina není tolik v pohybu jen lehce.. voda je křišťálová, ale objevují se na hladině takový mastný flíčky, bojím se že to pak udělá vetší mastnou hladinu, můžu to chvilku nechat, ale myslím si že to bude něco chtít.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 10:43 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Aero
...Objednám to čerpadlo, filtr čistí dobře a proud vody tam udělám nějak jinak...
S čerpadlem nespěchejte - nejprve vyzkoušejte, jak bude akvárium fungovat jen s filtrem.
Nádrž 80*35*40 filtruji nějakých 15-20 let filtrem TT Ex 700, otevírám ho jednou za uherský rok (5-7 klasických let) a s proudem vody nemám ani v poměrně zarostlém akváriu problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2021 10:12 Muž Aero [2] Re: vlka
Filtr bez náplní jsem otestoval, bylo to o trochu lepší a nakonec jsem zkrátil i hadici změna je poznat, ale žádný extra rozdíl. Přemýšlím že přidám k rampě toto čerpadlo a tím bych to vyřešil. Nebo je to špatný nápad? www.rostlinna-akvaria.cz/…
To čerpadlo, filtr čistí dobře a proud vody tam udělám nějak jinak. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 22:01 Muž vlka [3426] Re: Aero
Vyzkoušej filtr bez náplní...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 21:46 Muž Aero [2] Re: Aero
Tak jsem ještě prohodil to sestavení..
dospodu jsem dal dva molitany a pak teprve Matrix a další molitan purigen a vata nakonec.
Připadá mi že je to o malinko lepší ale síla pořád nic moc a konec akvária už se skoro nehne. teď už vážně nevím co a jak udělat. Abych nemusel krátit ty hadice tak mě napadá jedině nějaké to čerpadlo aby tomu dopomohlo.. Jinak filtruje hezky kalu mě to zbavilo za jedinou noc a voda je krásně čistá, ale proud je na nic :(
Ještě nějaký nápad?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 20:26 Muž Aero [2] Re: Lojza007
tak jsem ho vyndal a rozebral. Ubral jsem Matrix sestava je teď takto
"od spodu filtru postup"
1. Matrix
2. Matrix
3. 2x na sobe molitan (výrobce)
4. 2x molitan a vata (výrobce) + purigen a zakončovací mřížka
5. Nasazená hlava s čerpadlem a hadice

PS.: Bohužel výkon se nezměnil lehce čeří hladinu ale slabě. (Matrixem to teda není).
Edit: Co se týká zavzdušnění tak jsem sním lehce zahejbal z leva do prava začal trochu prskat vypustil nějaký ty bubliny a zase se uklidnil. síla nic moc (stejná) ale tichost je super na to si stěžovat nemůžu dokud k němu nedám ucho tak ho neslyším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 20:00 Muž Lojza007 [1175] Re: Aero
Zkus zvážit předělat ten filtr, když to budeš rozdělávat. Do jednoho koše bych navrhl molitan PPI20 a 30, pak Matrix do dvou košů a nahoru Purigen a další chemicky upravující látky a na to vatu, co byla u Tetry, aby se nic neuvolňovalo do vrtule. Matrix jsem tam nepěchoval, prostě jsem ho tam nasypal, aby byl koš plný, nic víc.

EDIT: Ještě mě napadlo, nemůže to být zavzdušněný, hlavně pod hlavou? Moc vzduchu určitě výrazně ubere výkon.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 19:44 Muž Neuro [19] Re: Aero
Když už to budeš mít rozebrány koukni se jestli máš koše tak jak patří. Na jedné straně koše je díra kudy teče voda ze sání. Ty díry musí být na sobě a musí sedět i se sáním na hlavě filtru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 19:40 Muž Aero [2] Re: Neuro
Dnes to nejspíš nestihnu, ale zítra to vyzkouším a pak dám vědět jak to dopadlo :) hlavně že alespoň nějak jede.. popřípadě by se čeření hladiny a cirkulace dala řešit i přes hladinové čerpadlo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 19:25 Muž Neuro [19] Re: Aero
Zkracovaní hadic bych nechal až na konec. Nikdy nevíš kdy ti bude chybět a když jí budeš mít moc krátkou rak se bude špatně manipulovat s filtrem.
Pokud je jenom lehce hnutá (do oblouku) tak by to nemělo vadit.
Zkus odebrat trochu matrixu z každého koše a uvidíš jestli se průtok zlepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 19:10 Muž Aero [2] Re: Neuro
Ventily jsou oba na plno otevřený a hadice jen mírně zahnutá ze skříně, ale ne skřípnutá. tak netuším.. Buď ještě zkrátit hadici o kousek a nebo vyzkoušet odebrat toho Matrixe, ale jestli říkáš že toho není tolik.. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 19:03 Muž Neuro [19] Re: Aero
Fotka k příspěvku Nahoře máš dva ventily a na výstupu to má stažený. 1l a 250ml by nemělo být zas tolik. Spíš se koukni jestli to nemáš stažený nebo přiskřípnutou hadici.
Edit: Tady jsou ty ventily. Ventil saní je označený jako IN a výstup (rozstřikovací rampa) je označený jako OUT. Oba dva by měli být úplně otevřený. Průtok i můžeš regulovat na výstupu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 18:36 Muž Aero [2] Re: Neuro
Zbytek je zůstal tak jak ho dal výrobce. Ještě mě napadlo zkrátit trochu hadici (origál délka) ale klidně bych mohl třeba 20cm sebrat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 18:34 Muž Aero [2] Re: Neuro
Máš stažený na půlku? on se dá ještě nějak regulovat? mno možná trochu Matrixe skusím odebrat není to nějak narvaný, ale možná jsem toho dal víc než jsem měl je tam cca 1l 250ml Matrixu rozdělený do dvou spodních košů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 18:23 Muž Neuro [19] Re: Aero
Nemáš tam toho Matrixu hodně??? T9m myslím jestli tam není nějak moc napěchovaný. Mám ten samý filtr a zhruba to samé akvárko. Náplně jsem nechal původní a jenom jsem přidal vatu. Filtr mám stažená na půlku a stejně mi proud u předního skla dělá pískový val.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2021 15:11 Muž Aero [2] – filtrace tetra 800
Ahoj, koupil jsem si filtraci Tetra tec ex 800 plus a přijde mi že výtok do akvária je slabý.. čeří hladinu děsně málo.. když dám nástavce jakožto dvě rampy a přidělám to za zadní sklo tak síla nic moc. Když ponechám jen jednu a dám to na bok akvária, tak síla je lepší ale i tak dost málo na 80cm.. jde nějak zvednout síla? nebo to mám řešit přes hladinové čerpadlo, aby došlo k dobré cirkulaci vody? díky za info.

PS.: Ještě jsem dal pryč válečky a plastové koule od výrobce a nahradil je Seachem Matrix.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2021 22:18 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: Barbota
Fotka k příspěvku Bylo těsnění před a po instalaci ošetřeno silikonovou vazelínou?
Na snímku je šestistovka,ale princip je obdobný,o které těsnění se jedná?
Pokud je něco rozlomené,tak nejlevnější hlavu zakoupíš zde:
www.akva-tera.cz/…
Případně dohledáš tady:
www.heureka.cz/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2021 20:41 R Muž ctibum [6838] Re: Barbota
A kudy teče jste vypozorovali?

Mimochodem, u případného dalšího příspěvku bych poprosil o tvoření vět. Alespoň tečky s mezerou na jejich konci a velká písmena na jejich začátku. Díky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2021 20:18 Barbota
Dobrý den potřebovala bych poradit mám doma filtr tetratec 700 a furt teče kupovali jsme nové těsnění ale nepomohlo a už jsme trochu zoufalí jestli by někdo věděl prosím o radu

Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2020 10:22 Muž jarovo [1695] Re: neipori
O krúžok sám od seba naraz neprestane tesniť - jedine keď dôjde k poškodeniu telesa okolo krúžka. Nepoužívajú sa tu tlaky, ktoré by poškodili samotný krúžok. Skús to rozobrať a zistiť či nieje prasknuté samotné teleso, alebo nátrubok. Tesniaci krúžok sa dá kúpiť u vodárov, plynárov, v železiarstve - v akvaristike je to mnohonásobne predražený tovar.
P.S. Napriklad eshop.rubena.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2020 08:05 neipori – o-kroužky hadicového adaptéru
Zdravím, neví někdo, jaké jsou průměry o-kroužků hadicového adaptéru. Naráz přestaly těsnit a i vnitřek hlavy se začal zaplavovat. Denně to udělá až 2 litry vody. Nechce se mi kupovat nový adaptér, když je problém v korunové záležitosti. Psal jsem výrobci do Německa, ale ani se mi nesnažil odpovědět. Nevíte někdo, kdo toto sem dováží. Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2018 13:44 R Muž ctibum [6838] Re: SorykCZ
On se zase zanese tím bordýlkem a ztiší se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2018 13:34 Muž SorykCZ [1]
dobrý den chci se zeptat čistil jsem filtr tetra tec ex 800 plus i rotor sem vytahnul byl upně zanesený po smontovaní filtr už není tak tichý jak byl má se rotor nečim namazat

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 19

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 29878x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3884-filtr-tetratec-ex-700