Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky v Praze

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 8 Žádná další stránka   1  
Akvaristiky v Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 14:02 miro03 Re: irča
niekedy bi som pouvažoval či ste nespravili chybu aj vy lebo každá akvaristika má umrtia rýb,treba dobre prehliadnut kupované ryby,pozorovat ich správanie.Dobrá akvaristika je na Petřinách,maju i morské akváriá s dobrými cenami a hlavne Pražské burzi rybyčiek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 10:47 irča
jojo, ta modřanská je moc fajn, asi si tam zajdu pro rybky.

Nedoporučuju akvaristiku na Hájích (kousek od metra), v pátek jsem si tam koupila dva čichavce a dneska ráno byli mrtví tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2007 12:13 tonik666 Re: David12188
Ok, křivdil jsem jim,když jsem psal že lahůdky nemají. Občas ano, jak píšeš. Především tam lze cokoliv objednat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2007 11:41 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: tonik666
Obcas tam nejake lahudky maji,nedavno meli peckoltie vittata,nebo hypancistruse Queen arabesco(nabo nejak tak),Arowanu,Panaque,boraras urophthalmoides
To Malapa:na dverich maji napsano,ze maji jeste tu pobocku na Sturove
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2007 22:41 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: tonik666
Majitelka akvaristiky na Spořilově, má jen co já vím, další prodejnu na Štúrové a na Ládví, tam jí poslední dobou můžete i osobně potkat. Je to taková štíhlá, mladá, milá a hezká ženská. ano palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2007 19:23 tonik666 Re: j_j
Akvaristika na spořilově byla výborná. Měli živé krmivo(což je můj nejčastější důvod návštěvy akvarisiky) a taky slušný sortiment. Jinak ta Gutova je fajn, taky tam mají živé téměř pořád. Kytky Aqua Daho, poslední dobou i Rataj, vozí to tam každé pondělí. Většinou obyč. druhy. !Cokoliv lze domluvit a nechat objednat! Rybí speciality tam ale moc nemají, v podstatě pořád to samé, žádné extra cichlidy nebo Lka. Taky je zajímavá akvaristika v ulici u kanálky, která je kolmá na Vinohradskou, přibližně v půlce cesty mezi Jiřákem a Vinohradským pavilonem.

Jinak si myslím, že by měly jít kytky objednat do libovolné akvaristiky, kde berou od nějaké pěstírny, ne? Jen zaplatíte jejich maloobchodní cenu a ne cenu z netu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2007 16:36 Žena Marfi [10] j_j
píšou tam že budou rekonstruovat celou budovu, tak asi jen rekonstruovat.. ale byli tam docela drahý a neměli moc výběr na rostliny a ryby se mi tam taky nezdáli, ale asi jsem jen neměla štěstí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2007 16:18 Muž j_j [18]
nevíte co bude s akvaristikou na Spořilově v budově Albertu? dneska jsem šel kolem a akvaristiku vyklízejí-tak nevim jestli jí budou rušit nebo modernizovat....díky j_j

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2007 22:01 sivik – Akva v Kostelní ul.
Vážení, kam jste dali "voči"? Na vaše doporučení jsem zašla do této akvaristiky, něco tak zanedbaného jsem už dlouho neviděla. Já mám dobrou zkušenost s akvaristikou na Obchodním náměstí v Modřanech

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2007 20:42 Woolin Re: Hajná
tak to teda za 800 korun je teda Nemo doooost drahej.. ano
protože přibližná cena, toho jak ty říkáš "Nema" je kolem 380 korun. Pokud Vás zajímají
mořská akvária, tak se zajděte spíše podívat do čistě mořské akvaristiky v Uruquayjské ulici na Praze 2 ;-) .
Jedná se o novou, čistou a krásnou akvaristiku.... X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2007 20:34 Hajná Re: David12188
Největší výběr ryb jsem zažila na pražské burze, jinak dobrý výběr a ochotní prodavači jsou v Pet Centrum u metra Chodov a Pet Centrum na Černém mostě. Nejzajímavější akvaristika pro mne byla na Černém mostě v Bryksově ul. Jsou tam i mořská akvária, jsou moc krásná, plave jim tam i Nemo. (za 800,-Kč kus)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2007 13:22 nigule Re: tau
souhlasim se strasnicema - na hroude...
s migou moc dobry zkusenosti nemam - spinavy akvarka s mrtvolkama a dost neochotna prodavacka...takze jsem tam byla jednou a naposled...mozna to byla zrovna blba nahoda...
X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2007 16:54 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe:
Podle me je nej akvaristika v Praze Gutovka(Na Hroude)-prijemny prodavaci,docela dobry vyber ryb(ale bohuzel jenom ty beznejsi ryby,obcas neco extra,ale to je hned pryc),kvetiny taky docela dobre,na dalsich mistech jsou pro me asi Miga-maji tam sice pekny "bordel" a maly vyber kytek,ale vyber ryb docela dobry,jen obcas maji v akvarkach mrtvolky,pak mozna Hornbach na Cernem moste-vsichni na ne nadavaji,ale ja s nimi mam docela dobre zkusenosti,nez si neco koupim tak to akvarium trochu obhlidnu a pak pouziju karantenu a zatim mi nic neumrelo,kvetiny docela dobre a jeste jedna akvaristika,ktera se mi zda dobra(krome vybaveni akvarek) je na Sporilove u Alberta-docela dobry vyber ryb a docela velky vyber kvetin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2007 16:21 Bumbas9 Re: Dandy
v hornbachu bych ryby nekupoval. jednou sem tam koupil 2 skalary a do 2 dnu mi chciply. kdyz to v pet centeru na Černym mostě mam 4 skalary a mam je do ted
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2007 13:28 Adéla Re: David12188
Malá, ale dobrá je akvaristika poblíž Strossmayráku v Kostelní ulici :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2007 13:27 Muž [] Re: Dandy
A taky nejvíce nemocí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 23:31 Muž Dandy [4] Re: David12188
JJ taky by me ty prazsky zajimali, jelikoz kdyz treba juknu na akvaristiky v melniku, tak to je radost, proste akvaristika. V praze me to prijde ze jsem jeste nevidel dobrou. Asi nejvetsi vyber ma snad ta ve strasnicich, ale i to je zalostne malo. Pokud vezmu ruznorodost, tak snad nejlpe je na tom tak zatracovany hornbach, boze takovej moloch a opravdu pro me nejvetsi vyber.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 22:18 Muž j_j [18] Re: Usine
Na hroudě jsou samý ženský :-D dneska sem tam byl...ale neměli jávskej mech pro raky sad ale je to tam fajn :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 21:36 Usine Re: David12188
Na hroudě :-) Ale pokud hledáte v Praze nejlepší akvaristiky tak to jsou bezkonkurenčně obě nedělní burzy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 20:46 Muž tau [14] Re: David12188
ADA -vysocany, MIGA - Malesice, Dobra akvaristika (myslim ze tak nejak se tojmenuje) - na štrosu
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 20:38 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetky – nejlepsi prazske akvaristiky
Jake jsou Vase 3 nejlepsi akvaristiky v PRAZE,popr. akvaristiky,se kterymi mate spatne zkusenosti

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2006 13:28 pecka Re: ana
ano já jsem právě z mělníka a opravdu je dobrý to se musí nechat zrovna dneska jsem si u něj koupil rybičky ale já chtěl nějaké květiny ted jich zrovna moc nemá ale jinak dík

:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2006 10:42 ana Re: pecka
Nejlepší, ale opravdu nejlepší obchod s rybičkama je v Mělníku. Obrovská akvaristika se vším, co je potřeba. Když není, tak se objedná. A prodává tam pán, který má ryby jako hobby, takže ochotně poradí se vším. Není to sice v Praze, je to cca 30 km, cesta z Holešovic trvá 35 min. Mrkněte na www.vivarium.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2006 20:07 Žena Kate [10] Re: pecka
Ten bych taky potřebovala znát, sháním pořád ten růžkatec a nikde nic. Dobrá akvaristika je ve Strašnicích, maj tam vždycky zdravý rybky a tak vůbec maj dobrou pověst. Kytky tam maj, ale ne nějakej extra výběr, tak normálně. Taky záleží kdy zrovna přijdeš, kytky jim vozej v úterý. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2006 17:45 pecka – Praha
Nevíte prosím vás nějaký opravdu dobrý obchod co s největším výběrem akvarijních rostlin v Praze děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 20:42 Muž [] Re: Eejka
když už lezeš kolem palmovky ta u vysočanský máš taky jednu pěknou.První ulice napravo z vysočanskýho metra směr palmovka-po kolejích
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 20:41 Muž [] Re: David12188
jo je to ono.před týdnem na mě rafali skaláry s malejma.Ptral jsem se tam na aqa 200x60x70cm a cena je 12000,-Jinak fajn holky,sice moc nevědí,ale není nuda smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 20:26 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: Anonym
Na hroudě=gutova ulice je to ted asi moje nej akva prodejna maj tam frontosy,arowany a dospely skalary ktery maj porad maly jjooo a abych nezapomnel maj tam diskuzy a rejnoka a je tam i morska akvaristika
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 19:55 Eejka Re: Anonym
Diky moc, prolezla jsem internet, zlate stranky a nic, jako by tu nic nebylo... Jen jsem nasla jednu prodejnu na dalblickem sidlisti, takovou schovanou mezi panelakama, ale nic moc a pak uplne nahodou jednou si to kracim z hospody (hmmm, teda z cajovny smich ) a najendou vidim akvaristiku. Na Palmovce, ale tu jsem jeste nezkusila. Tak pak dam vedet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 19:34 Muž [] Re: Eejka
mrkni Na Hroudě,tram 22,stejnojmenná zastávka a krám asi 30m od ní.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 18:27 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: Eejka
Pravda burz je tady v Praze spousta,z akvaristik muzu doporucit v gutove ulici nebo migu,je jich mnohem vic ale tyhle mi prisli na mysl jako prvni a pak samozdrejme akva daho coz sice neni v phe ale je to e-shop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 17:57 Žena katunka [158] Re: Eejka
V Praze zase máte burzy o kterých se nám nepražským může jen zdát :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 17:19 Eejka – Akvaristika
Chtela bych obnovit tohle tema... Prosim Vas, Prazaci, copak v Praze nemame zadnou dobrou malou akvaristiku??? Prolezla jsem cele forum a nasla nejvic odkazu na Brno, pak Plzen, Budejovice... Znate nekdo nejakou dobrou v Praze??? Krome Pet center a Hornbachu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2006 15:29 Dana Re: aLLfit
to by mě taky zajímalo, já můžu doporučit akorát dobrou akvaristiku na ryby. Výběr tam sice není nejlepší, ale všechny ryby, které jsem si tam koupila, jsou zdravé. Je to akvaristika u metra Vysočanská.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2006 12:53 aLLfit – Dobrá akvaristika v Praze
Ahoj lidi,
měl bych dotaz na nějakou dobrou akvaristiku v Praze, mám zájem hlavně široký sortiment v o d n í c h rostlin. (Nejlépe ve vodě vypěstnovaných.)

Nevěděli byste ??
Děkuji moc !!

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [8]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27314x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/376-akvaristiky-v-praze?od=351