Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky v Praze

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Akvaristiky v Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 11:08 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe. irča
Asi momentalne nejlepsi akvaristika v Praze je v Nuselske 108.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 10:07 Tomas Re: Lorsson
Ten obchod v Rudný u Prshy se jmenuje Robimaus - www.robimaus.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 09:50 Muž Chechelac [4] Re: irča
V Rudné jsem ještě nebyl, ale včera jsme s přítelkou zajeli do vivária v Mělníce. Mohu jen doporučit ano . Ochotná obsluha, která ví o čem mluví a dokáže odborně poradit. Koupili jsme si Peckoltii sp. L-135 a Hypancistrus sp. L-201-Inspector. Dokonce mě i na toho inspektora upozornili, že ho dovezli před 10ti dny a že by to byl další stres(převoz) v krátké době za sebou. Prý není problém ho tam nechat zamluveného ještě nějaký čas, aby se na100% aklimatizoval a uklidnil a že nám po několika dnech zavolaj, že si ho můžeme bez zbytečného rizika převézt ;-) . No to je skvělej přístup ne?! potlesk . Všude jinde, by ho beze slova zabalili i kdyby jim přijel teprve ráno tone !! Navíc se dají i rybky, který momentálně nejsou v prodejně objednat a pak vám zavolají, že ho pro vás mají připraveného. My za čtrnáct dní čekáme telefon ohledně Zlatýho nugeta s velkýma puntíkama, měli jen s malýma hmm chjo. Jo jo, mohu jen chválit a doporučit ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 06:43 Lorsson Re: irča
A kde tam je ten obchod? Nebo jeho adrena na netu? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 00:14 irča – Rudná u Prahy
Dneska jsem si zajela do Rudné u Prahy (Vláčkem ze smíchova za dvacet minut- vyhlídková jízda Prokopským údolím:)), nalákala mě tam nabídka kytiček jednoho e-shopu, který tam má kamenný obchod, ale cestou jsem narazila na obří zverimex, kde je velice ochotný personál. Kytky měli většinou od aqua daho nebo od Rataje, ale výběr slušný. Sehnala jsem tam i reflektor na zářivku za 189korunek.
Ceny kytiček jsou normální.
Jo a mají tam dokonalý zvěřinec, mraky rybiček, želviček, brouků a pavouků, králíků a morčat, dokonce jedno holé nahaté morčátko a opičky:)
Jo a v té druhé akvaristice jsem také byla, nic moc, funguje spíše jako výdejna kytiček z e-shopu (kytky mají také většinou rataj a aqua-daho)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 00:11 irča
Docela dobrej dojem na mě udělalo Petcentrum na Slávii v Tescu, milí prodavači, ktří jsou zjevně i akvaristi:) Mám od nich hafo rybek a jsou čilé a spokojené ano .
Pet centrum na Chodově je děs běs, přinesla jsem si od nich krupici tone .
A zverimex na spořilově je fajn palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2008 23:32 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Luca
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2008 12:01 hilsner_urquell Re: Luca
Výborná akvaristika je v Praze na Žižkově v Seifertově - solidní výběr, ceny i prodavačky X-)Na hroudě jsem ještě nebyl, ale tady si ve srovnání s petcentrem na Floře připadám jak v ráji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2008 11:10 Luca
Pet centrum na ČM(pod multikinem)Většinou pozitivní reakce...souhlasím! Zvlášť s jednou blonďatou prodavačkou máme super zkušenosti... milá, ochotná, ví o čem mluví a nesnaží se udělat obchod za každou cenu. Zdravý rybičky i kytičky... palec
Na rozdíl od Hornbachu na ČM, kde jediné co je, je výběr...ale taky hromada mrtvolek, často špinavá akva a prodavči, kteří vám vnutí cokoliv... rozzureny
Rostlinky na to jak vypadají dost drahé... no
Musím zajít do té Bryksovy ul...!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 18:15 Muž poltergeist [3] Re: loket
dneska jsem byl v Gutovce a byl jsem celkem spokojej, výběr rybek celkem slušnej akorát kytky neměli njn konec tejdne. Příjemný prodavačky a hlavně tomu rozuměj ne jako v oBi nebo Super Zoo v Benešově ne hrůza obchod
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2008 15:46 Muž j_j [18] Re: Noxx
byl jsem před Vánocema ve spořilovský akvaristice v Albertu pro jávskej mech od rataje za 55 očí,jinak je to tam docela hezký.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2008 15:07 Noxx Re: loket
Nad Albertem je již delší dobu otevřená, ale je to klasické PetCentrum - vypadá hezky, ale dost drahá.
Jinak v Praze existují v podstatě jenom dvě "slušné" akvaristiky - Na Hroudě a Miga a to je přátelé, ruku na srdce, ubohost na hl. město. A to tyto dvě akvaristiky ještě podle mě patří k silnému podprůměru ve srovnání se zbytkem republiky - Vivarium, Sklorex atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2008 14:28 loket
Nejlepší akvaristika v Praze je v Gutově ul.(Na hroudě), mají tam všechno a co nemají do týdne objednají. Kytky jim chodí každé pondělí a jsou levné. Prodavačky jsou příjemné a snaží se poradit. Je to tam fajn. palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2007 12:26 RAP Re: werča
Ten obchod mám kousek. S prodavačkami se dá dobře pokecat o čemkoliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2007 11:02 werča Re: Noxx
No do migy chodím už dlouho. Nejdřív se tam střídaly blondýny, které mi neochotně dávaly potkana do krabičky smrdící od whisky, ale teď tam pracuje jen majitel. Celej den maká na počítači a o zákazníky se docela stará. Mají velký výběr a internetovej obchod docela funguje až na sklo na zakázku teda, ale to je prý dodavatelem, vždy se na něho dlouho čeká...
Podmínky se rozhodně zlepšily od těch dob dříve. Jinak já tam chodím pro živé jen potkany a ryby jako krmnou zvěř a pro techniku.

Edit: Jo a teď jsem objevila další obchod. Na Seifertově ulici, když se jde od zastávky Lipanská směrem k Viktorce (nebo k Hlaváku), tak po levé straně je teď nový obchod a nepřišlo mi to tam špatné, ale asi by to měl ohodnotit někdo zkušenější. Hlavně, že tam mají plno drápatek :).
A plno odkalovačů :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2007 10:49 Muž Paul Ramon [17] Re: Noxx
Byl jsem tam asi před třemi nedělemi s vizí, že pokud by měli nějaké, které jsem sháněl, tak bych je zakoupil. Bylo jich tam sice hodně, ale všechny v takovém stavu, že jsem to hned raději zavrhl. O cenách nemluvím - hrůza...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2007 10:19 Muž Noxx [14] - Rostliny – Hornbach na ČM
Včera jsem jel kolem, tak jsem se stavil podívat co mají nového. Překvapilo mě velké množství poměrně hezkých rostlin, i matečních. Co mě ovšem překvapilo ještě víc byly ceny těch rostlin! 350,- za rostlinu je už trochu přehnané nemyslíte? Pokud se týká ryb, tak vše při starém - některé zajímavé kousky, klasika za dobrou cenu (ve srovnání s PetC.). Krupička ve 1/4 nádrží, tlamovci v taky ne zrovna dobrém stavu ... no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2007 11:13 RAP Re. Roman
Asi před 2lety tam prodávala paní, která tomu rozuměla. Od té doby, co tam není, tojde od 10 k 5. :-( Dřív jsem tam byl každou chvíli, teď tak jednou za měsíc dva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2007 09:54 Muž Roman [100] - CichlidyRe: Petr1
Zcela souhlasím.Ono dát tam holku aby prodávala je jednoduchá věc.Na druhou stranu,pokud majitel nemá čas a nebo nechce si vybírat personál neznalý věci, tak je to jenom k jeho škodě.O penězích personálu se ani nebavím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2007 09:49 Petr1 Re: Roman
Obsluha Na hroudě - kamarádka tam dělala a raději šla do PetCentra nebo něčeho podobného v Průhonicích. Pracovní doba tam byla od rána do večera, spousta práce a peníze žádné. A pracovní podmínky prý hrozné. Tak ona se ta vzdělanost prodavaček odvíjí asi i od tohoto ... Kvalitní lidi je potřeba zaplatit a udělat jim dobré podmínky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2007 09:32 Muž Roman [100] - CichlidyRe: Noxx
Pokud někdo chce opravdu odbornou radu, tak by si měl zajet pokecat na Strossmayerovo nám. konkrétně do kostelní ul. myslím č.7.Je to 50m od tramvaje.Sice je to malé,ale p.T.Brunner je zkrátka věci znalý a dá se s ním hovořit zcela o všem.krámek je sice vybaven stroze,ale vše se dá objednat.Rybky čisté bez nějakých zvláštností.Když vezmeme akvaristiku p.Hofnera na hroudě, tak suce je to velké,plné zboží, ale pokud nezastihnete přímo majitele, tak se moc nedozvíte.Zkrátka slečny jsiu pěkné,ale bez silnějších vědomostí.Základy sice znají,ale chvilinku potrvá než se do podstaty dostanou.zatím dobře vypadající je další obchůdek na M-Ládví, narvané krmivy pro psy a kočky,ale vzadu mají docela dobře zásobenou akvasekci, kde narozdíl od jiných krámků najdete spousty druhů teter, což považuji za základ akvaristiky.Nádrže jsou filtrovány přes UV lampy, takže i nemoci mají docela silné omezení, i když jsem u kaprovitých ryb ve 2nádržích našel počátek krupice, tak pán to ihned zaškrtnul jako karanténu a cpal tam léčiva.Rostlinky taky nějaké najdete a hlavně plně vzrostlé E.bleheri ve velikosti 40-50cm.Takže kdo chce hnedle plně vzrostlé echináče, tak hurá pro ně. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2007 09:18 Muž Noxx [14] - RostlinyRe: Usine
Jo na burzu se už dlouho chystám. Jenom jsem byl opravdu v šoku, když sem se do práglu přistěhoval, že tu není jediná pořádná akvaristika, která by trochu vypadala k světu. PetCentra mě připadají jenom jako černá díra na peníze zákazníků, kteří si jdou nakoupit rohlíku a přitom zjistí, že by se jim k jejich nové plazmě hodilo i to hezké za sklem co se hýbe a plave.
Prostě mě tu chybí prodejny právě typu té v Mělníku, Sklorexu a některých ostravských akvaristik.
A pokud jde o Migu v Malešovicích, tak to byla asi druhá co jsem tu navštívil a byl to šok. Nádrže kdesi vzadu, navíc staré asi 30 let - se divím, že ještě drží. Obsluha hrozná a celkově prostředí děs.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2007 22:45 Usine Re: Noxx
Proč si nedojdeš na burzu? Do akvaristik se chodím už dlouho jen koukat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2007 22:43 RAP Re: Noxx
Z Prahy do Brna je daleko. To už je blíž Mělník ;-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2007 18:37 werča Re: Noxx
Já mám dobré zkušenosti s www.miga.cz na Praze 10. Kytičky mají pěkné a docela levné a techniku (mi přijde) že maj dobře zvládnutou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2007 18:28 pražák Re: Noxx
Sklorex je super na ryby, ale výběr techniky a příslušenství v obchodu je mizernej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2007 15:04 Noxx
Vy si snad děláte srandu? Že je nejlepší akva v Praze ta Na Hroudě? Bydlím v Praze 2 měsíce a celou dobu objíždím akvaristiky a snažím se najít jednu jedinou, která by za něco stála! Je pravda, že ta ve Strašnicích je ze všech asi nejzajímavější, ale to je slabá útěcha. Jinak pražské akvaristiky jsou bída, děs a utrpení. Zajeďte si pražáci někdy třeba do Brna do Sklorexu a podívejte se, jak má vypadat pořádný obchod s akvaristikou!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 22:51 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: gosice
Jo to je ta Na Hroudě (dle mého názoru by tam měl zajít každý akvarista - jedna z nej akvaristik a teraristik v Praze) - jen to chce chodit tam častějc, mají pokaždé něco nového ;-) (mám to pár zastávek tramvají z Karláku, takže tam chodím pravidelně :-D )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 22:45 Žena gošice [217] - Raci, krabi, krevetkyRe: Vodník1
No to je Gutovka...není to náhodou to samé jakoNa Hroudě? :-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 20:51 Muž Vodník1 [16] - AmerikaRe: LinS
Vřele doporučuji tuto akvaristiku www.karelhofer.cz
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 07:39 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: Paul Ramon
Pet Centra jsou hodně drahá a hlavně tam vývoj čím dál víc směřuje k omezování nádrží na úkor konzerv pro psy. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 07:36 Muž Paul Ramon [17] Re: bigboban
Do PetCentra na Chodově chodím často, ale většinou jen pro balené věci(krmiva atd.). Někdy koupím i rostlinky. Pokud bych nově zařizoval nádrž, tak bych tam ale určitě nešel. Jihovýchod Prahy? Tak to bych spíše doporučil navštívit akvaristickou burzu (Pankrác) - kalendář najdeš zde v sekci AKCE. Mají tam slušný výběr jak ryb, tak i rostlin(za velice příznivé ceny)...a určitě poradí více, než v kdovíjaké akvaristice. Pak je prý ještě výborná akvaristika Na Hroudě, ale tam jsem zatím nebyl. Ta je ovšem ve Strašnicích...
P.S. Možná zauvažuj o objednání rostlinek přes internet (Aqua-daho, Agroholding, Rataj), pokud se jich kupuje více, tak se to vyplatí (nehledě na to, že ve většině akvaristik stejně najdeš rostliny od těchto firem).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 23:48 LinS Re: mch.sokolov
vždyť jsem psal, že jsem to četl a viděl, jenže je jich hafec, tak se ptám, která akvaristika je pro Vás nej, atd (to co jsem psal v předešlém příspěvku :-) )...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 23:46 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: LinS
obchody máš tady rybicky.net/obchody/kraj/praha vic neporadim :-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 23:43 LinS
Mám tu samou otázku, takže nechci zakládat zbytečně nový vlákno... Jde mi ale o to, že budu nově zařizovat kavárko (cca 150 litrů) a potřeboval bych nějakou akvaristiku, která je opravdu ověřena, že dokáží dobře poradit a věnovat se... Nejlépe někde v Modřanech, případně prostě na jihovýchodě prahy, nechce se mi to tahat přes celou Prahu, ale i to se dá. Někdo sem dával odkaz na seznam obchodů, ale než bych prošel všechny, tak bych si ochodil podrážky... Nebo jestli je tu někde téma o nejlepší akvaristice v Praze ;-)

Předem díkec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2007 18:50 Muž chicko [124] Re: Frigo112
Na hroudě je asi nejlepší, sice omezenější výběr, ale zato sem si od nich ještě nic nezatáhnu(nemoc), maji docela good kytky, miga-hned s prvním nákupem-krupice poprvé v historii mého akva(5 let)(uspěšně léčeno), takže MIGA asi neni to pravý ořechový. Pak je dobrá v obi štěrboholích, ale jenom na kytky a jenom ve středu kdy maji nouvou navážku-ryby tady fakt nekupujte...... ano .....budete rádi když je dovezete domu.Jinak akvaristika na krmivo...internet-prostě největší výběr a jistota :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2007 20:40 Muž bigboban [19] Re: Frigo112
Je přímo v obchoďáku na Chodově. Další je Hostivaři v obchoďáku atd..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2007 20:40 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Frigo112
Na Hroudě... Praha Strašnice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2007 20:23 Muž Nik [191] Re: Frigo112
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2007 20:17 Frigo112 – Akvaristika v prahe
Prosim o radu, kde v prahe je nejaka naj akvaristika, alebo nejaku pri "centrum chodov" X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2007 22:13 Muž Dandy [4]
Nemam rad podobne retezce, ale napriklad pracovne se stavuju v hornbachu v repich skoro obden a kvalita zdejsich rybek je velmi dobra. V tolika nadrzich je jasne, ze se proste nejaka ta mrtva najde, ale vetsinou se ji snazi hned vylovit, pripadne nechat jako krmeni pro zbytek. Prosel jsem toho v praze hodne a mrtve rybky najdete skoro vsude, proste to nejde pri tech poctech uhlidat. Moje postrehy z castych navstev v nekolika akva.

MIGA - strasnice
Hodne lidi rika ze je dobra miga ve strasnicich, bohuzel u me je to dost spatna akva a nemam s kupem tam moc dobre zkusenosti. Draho, malej vyber, neznala obsluha. Kopil jsem zde cca 10 nenarocnych rybek a po karantene 3 v rybim raji (neonky).

Hornbach repy
Zde se musim snad prvne zastat retezcu, skvelej vyber, na tolik nadrzi malo mrtvejch rybek, mozno si dohodnout ze si danou rybku vylovite sam, pomerne dobre ceny. Bohuzel mrtvo na kytky a pokud maj, je to velka snekarna. Koupil jsem zde cca 20 rybek narocnejsich a po karantene 100% stav.

Praha 4 krc
Nenapadna, ale dobre zasobena, obcas zajimave kousky. Kupoval jsem zde na dvakrat anciky a po karantene z 8 kousky , jeden uhyn, ale spis to byla moje chyba, pri manipulaci s kamenem, ale nejsem si jistej.

Pet centra
Des bes - velka umrtrnost, neznalej personal, trystni vyber, berte to obloukem, snad jenom krmeni.

BURZA - vinohrady
Na burzy jsem jeste chodil tajne za komacu a tak jsem mel jiste predstavy o burze. Prazska na vinohradech je zajimava, ale malinka. Vetsinou na vyber obyc veci ale za super ceny, dost casto o 80% levnejsi. Vetsina rybek se da zamlouvat a pripadne domluvit, sehnat kontakt. Pokud toho chcete vice a na chov asi neni nic lepsiho. Ale pocitejte ze pri navsteve toho moc neuvidite a spise je to o prvnim kontaktu. Pokud chcete obyc rybky, tak uspejete i pri prvni navsteve.

No muj malej prehled :-))) Souhlasit muzete, ale nemusite, je to ciste moje zkusenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2007 21:40 Franta Re: j_j
Souhlasím a taky si všiměte,že větčina ryb je podtržená(propadlá břicha)nevím jestli je vůbec krmí,ale jim je to jedno,protože co jim lekne odečtou dodavateli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2007 17:43 Muž j_j [18] Re: Squit
konkurovat Hornbachu fakt nemůžou...protože takovou sbírku nemocí co má Hornbach by je přivedlo na mizinu. :-O důležitější je kvalita než kvantita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2007 17:07 Muž Squib [0] Re: georged
No do hornbachu vozí jednou za 14 dní v pátek, hce to vychytat a dostat se tam tak v pátek kolem 12h.
Jinak jsem pár akvaristik v praze obešel, a myslím si že prostě nemůžou konkurovat, co do výběru, hornbachu a podobnejm kolosům, což je škoda :( vždy je lepší pokud chodíte někam, kde se za chvíli s těma lidma "skamarádite" jinak určitě zkusím tu hroudu a další co jste doporučovali. :ahoj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2007 16:18 George
Byl jsem se zatím podívat jen v Hornbachu v Řepích, ale v tamnější akvaristice to byla bída, rostlinky byly značně přebrané :(. Ale zase co do vybavení to bylo dobré :). Asi to tam chce přijít hned po zavážce, jak tu někdo psal... ještě by sem mohl někdo napsat kdy jim zaváží, na to mne nenapadlo se zeptat,

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2007 12:33 Jana Re: Marfi
Koukám, že chválíte PET-Centrum na Chodově. Já tam bydlím a často tam chodím na čumendu. Taky tam plavou mrtvý a nemocný ryby. Nejlepší akvaristika je nedělní burza. hop Jinak největší žumpa je akvaristika na Opatově, tak už nechodim radši ani na čumendu protože bych už těm prodavačům asi musela něco říct. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2007 11:36 Pavelk Re: Marfi
Akva Nusle v Nuselské v dubnu změnila majitele a styl. Předtím to bylo fakt hrozný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 16:58 Žena Marfi [10] Re: irča
Mám asi tři kam chodím docela pravidelně - jedna je na Hroudě, ale mám trochu problém s prodavači - přijde mi že tam jsou jen holky, nebo kluci na brigádě a příliš je netrápí co nabídnou a nebo prodají, její rady taky nejsou vždycky zrvona košér. Pak jsem byla několikrát v akvaristice v Nuslích (Nuselská ulice) a musím říct že tam už nikdy nic a to ani žrádlo. Ale mile mě překvapila akvaristika - tedy spíš pet centrum na CHodově v obchoďáku - příjemní lidi, docela i poradí a ryby jsou naprosto v pořádku. je i vidět že se o ně starají rádi a že to pro ně není jen zboží. (Mám od nich pár rybek a v pořádku) Joo a ještě podobný pocit, ale už ne tak nadšený, mám z pet centra v Hostivařském obchoďáku - tam jsem poprvé viděla i prodávat živé škeble - netuším jaký druh, ale bylo to poprvé a dost mě to nadchlo. No a mají tam občas i nějaké vzácnější druhy krunýřovců hmm .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 15:22 Vitekm Re: irča
MIGA - kupoval jsem tam akvárko, ochotnej personál i šéf. Jenom malej výběr ryb. Vivarium v Mělníce je super, ale je to kousek za Prahou. Dobře se mi nakupuje i v Hornbachu v Řepých. Někdo sice namítně, že jsou tam nemoci. jenomže ty jsou všude. Hornbach má obrovskej výběr. A i v mém oblíbeném Viváriu jsem už viděl nemocný rybky. Pokud se někdo rozhodnete zkusit Hornbach, pak doporučuju se hodně ptát. Prodavači jsou zkušený, ale prodají Vám klidně cokoliv. Pokud upřesníte požadavek, nebo navážete rozhovor, pak se lze hodně dozvědět, kdy jim vozej ryby, jak je mají v akvárku dlouho, co jim dobře žerou, atd. Já kupuju jenom ryby, který tam jsou minimálně 4 dny. Bohužel i dobrá malaá akvaristika může mít nemocný rybky. takže hlavně s rozvahou a opatrně.
Edit: Jo a teď jsem si vzpomněl, že jsem nedávno zahlídnul super akvaristiku na černém mostě. jedna je malá v sídlišti a majitel se specializuje spíš na mořské ryby, ale měl jsem tam dobrej pocit ikdyž jsem nic nekoupil. No a pak mě hrozně pěkně překvapilo Pet centrum přímo v zábavním centru pod kinem. Hodně velká prodejna. Velkej výběr ryb i plazů a všechny vypadali OK. Taky to byla jedna z mála prodejen, kde jsem viděl i vlastní karanténu, nenabízeli nové ryby hned k prodeji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 14:21 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe. irča
Dobra akvaristika je take v Nuselske 108,Praha

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [7] 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27314x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/376-akvaristiky-v-praze?od=301