Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky v Praze

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Akvaristiky v Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 21:57 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: NHKG
víc by neškodilo, ale buďme rádi za tyto ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.10.2015 21:53 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: PaDa
Ano a už je mám takto zařazené dlouho a pořád nemůžu objevit další dobrou. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.10.2015 21:27 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: NHKG
Vím o posledních 3 v republice (asi jich bude o pár víc).
trefím se?: Mělník, Braník, Sklorex ;-) ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.10.2015 20:55 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: xdanik
Ano, dobré akvaristiky vymizely. Vím o posledních 3 v republice (asi jich bude o pár víc). ZooBraník by měla být jednou z těch tří, ale nikdy jsem tam nebyl. Určitě se tam zajdi podívat.
Co se týče Hornbachu, mají dobrý výběr ryb i techniky a přijatelné ceny. Kvalita ryb ale ve většině prodejen není moc velká, protože se o ně řádně nestarají.

Na objednávání ryb z internetu není nic zvláštního. Žádná akvaristika nemůže mít tak široký výběr jako velkosklady rybiček, z kterých jsou tyto akvaristiky zásobovány. Navíc se dají takto objednat i ryby ze zahraničních velkoskladů. Takže jak chce člověk něco méně běžného, je toto často jediná možnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.10.2015 20:46 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: xdanik
Jsi trochu mimo. www.zoobranik.cz :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.10.2015 15:15 Muž NASREDDIN [1383] – Prosba
Budu sice poněkud OT, ale to se projednou přežije :-).

Pokud náhodou zjistíte, že byl nějaký obchod zrušen, nebo naopak nějaký nový otevřen, tak Vás moc prosím, neváhejte, mrkněte do sekce obchodů zde na rybičkách rybicky.net/obchody/
a nově zjištěné údaje doplňte, případně mi dejte vědět vzkazem a já tak učiním za Vás.

Má prosba se vztahuje samozřejmě i na mimopražské.

Snažím se seznam obchodů aktualizovat, ale bude to na hodně dlouho, u mnoha nejsou platné kontaktní údaje a celkem špatně se dohledávají.

Všem případným "kontrolorům" předem moc děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 14:15 Muž Maaara [95] Re: xdanik
Z vlastní zkušenosti doporučuji bud Zoo Braník na Praze 4 nebo Hornbach Řepy na Praze 6
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 11:24 Muž xdanik [1]
Také sháním nějakou akvaristiku na Praze 5. Po přečtení zdejších doporučení na akvaristiku v Ostrovkśho ulici, jsme tam podnikly výpravu. Čekalo nás nemilé překvapení - na místě akvaristiky stojí úplně jiný krám :-(

Jakou akvaristiku tedy doporučujete? Ideálně na Praze 5, ale pokud nebude zbití, tak dojedu kamkoliv po Praze hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.05.2015 17:52 RAP Re: rak
Zkus 606 102 070, podle netu mají dnes do 19:00hod
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2015 17:35 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Deathbull
A nebyl by na tuto prodejnu nějaký kontakt( Ostrovského ulici 971)?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.05.2015 16:22 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Chtěl by veřejně pochválit pána co si před velmi krátkým časem otevřel akvaristiku Smíchov v Ostrovského ulici 971 v Praze. Ještě se zařizuje tak má pouze základní ryby krom pár výjimek, ale ryby pěkné. Nádrže čisté, majitel nadšenec, brzy budou další druhy ryb, kaskáda s kytkama a regály s krmením atd. Pán je majitel, očividně ví že dělá ve svém, i na pokec došlo. Určitě se zajděte podívat, lidem z okolí se tento podnik bude hodit, blízko je jen Petcenter na Andělu...pěstujte si ho tam prosím

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2015 16:30 Muž drsnake [12] – p4
Nemáte typ na nějakou levnou firmu Praha 4 nebo směrem k Řičanum? Kupuju z aqa v Kladně a spokojenost, ale je to sakra z ruky :(Ale mají hodně přívětivé ceny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2014 14:45 Žena Xlienka [276] - Amerika– Re: Lucnilama
S Migou jsem nikdy problém neměla (i když dodací lhůty jsou v poslední době šílené). S majitelem se dá bez problémů domluvit. Určitě bych to alespoň zkusila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2014 13:53 Žena Lucnilama [18] Re: Aquasky
No to já vím, že 60x30 mají všude a za levno. Ale já potřebuju 28, páč 30 by mi přečuhovala přes parapet a při své šikovnosti bych určitě dřív nebo později urazila rožek a vytopila půl obýváku. A jelikož jsem tu četla blbé reference na různé "takysklenáře", tak jsem si ho nechala slepit u osvědčené firmy...

@amrtin: Dík za info, zkusím se s ním domluvit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2014 13:41 Muž Aquasky [35] Re: Lucnilama
na netu 60x30x35 od diverzi za 610 kč lidi co blbnete z migem..tedka sem kupoval 4 100l nádrže od diverzi jen si uříznu krycí sklo a je to :-D 4x 884 kč :-D to vám nikdo tak levně neslepí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.11.2014 13:19 amrtin Re: Lucnilama
Pokud cena odpovídá silnějšímu sklu,reklamace je na místě!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2014 11:48 Žena Lucnilama [18] Re: kjura
Tak jsem se na Migu na***la ještě víc. To akvárko jim tam už 14 dní leželo hotové, pan vedoucí mi údajně posílal SMSku - nedostala jsem nic, a jelikož na akvárku měli napsané nějaké úplně cizí jméno, tak bůhví komu to posílal. No dobrý, stane se. Ale teď jsem si ho dovezla domů, kouknu pořádně a sklo nemá 6 mm, ale jen 5. Je pravda, že na tloušťce skla jsme se nedomlouvali, takže reklamovat ho vlastně nemůžu, ale jejich konfigurátor mi na rozměry 60x28x38 vypočítal 6 mm sklo, tak jsem s touhle tloušťkou počítala. A odpovídala tomu i cena - rovných 900 Kč :-( Ach jo...
Ale slepené je poctivě, spoje jsou hezky vymázlé. To zase jo.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.11.2014 18:15 Muž Aquasky [35] Re: Ptáčková
Počkejte do zítra každou neděli je na pankráci akvaburza je tom toho spousta a za levno viz rybyarybicky.cz není co řešit pokud chcete něco honem a nebo se chcete jen tak kouknout do akvaristiky tak zoo braník :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2014 13:51 Muž kjura [17] - ŽivorodkyRe: Lucnilama
Bydlím ve Strašnicích, takže mám Migu také velmi blízko...ryby tam mají zdravé, o tom žádná, rostliny nádherné, pěstované pod vodou... V e-shopu mají velký sortiment, ale po objednání trvá velmi dlouho, než to seženou. Např. 27.8 jsem si objednal objednávku několika rostlin(valisnerie), pár neritin a testy na NO2, sera aquatan a sera toxivec...stále ještě všechno nemám, vždy si tam dojdu pro několik věcí, zbytek příště. Už před měsícem a půl mi bylo řečeno, že rostliny budou "během příštího týdne" a stále nejsou :)
Každopádně, během příštího týdne tam jdu pro další část objednávky, doufám, že už poslední :)
Kdyby vše tak hrozně dlouho netrvalo, hodnotil bych velmi kladně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.11.2014 23:02 Žena Lucnilama [18] – Miga
Na základě zdejších zkušeností jsem si objednala akvárko z Miga. Už se mi lepí víc než měsíc... :-( (podotýkám, že jde o 60cm plivátko).
Současně jsem vznesla požadavek, zda by uměli vyrobit zkosené prkýnko pod akvárko k vyrovnání sklonu parapetu. Trvalo 14 dní, než byli schopní zeptat se svých truhlářů, a pak mi sdělili cenu: držte si klobouky, 2800 korun! Za prkýnko 60x28cm, z jakéhokoliv zbylého dřeva, jen shoblované k jedné straně, by chtěli skoro tři tisíce??? coze
Nějak mám dojem, že u Miga hned tak znovu nakupovat nebudu. Škoda, mám je blízko :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2014 20:00 Ptáčková
Já by jsem se chtěla zeptat, kde všude v Praze jsou dobré prodejny s akvaristikou? Všem moc děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2014 21:43 Muž Joshuax [17] Re: mysza
Ono teď po zimě jsou ty rostlinky prostě horší. Ani pěstírny neumí zázraky. Spatne listy odrostou ;) Ja jem rad, kdyz si sebou s rostlinkami nepritahnu neco nechteneho :) Jinak asi nejlepsi volba je najit si akvaristy a menit ci kupovat od nich...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2014 13:47 mysza – Zoo Branik a rostliny
Tak drahy rostlinky a v tak spatny kondici jsem uz hodne dlouho nevidel (buhvi jestli vubec nekdy). Ani vyber nebyl nic extra, ikdyz jich bylo asi vice nez je obvykle. Jel jsem tam nateseny z pomerne dost kladnych recenzi, ale za me muzu jen vrele nedoporucit (mluvim stale o rostlinkach)...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2014 08:23 Muž navik [908] - SumciRe: olwy
kousek od Pyramidy je aquarium.cz (neboli petra aqua).
www.aquarium.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 15:27 Muž olwy [24] - Tetry – Levné ryby po ČR
Ahoj, kdysi jsem si koupil rybky ve výborné kvalitě z prodejny kousek od hotelu Pyramida v Praze. Stáli jen pár korun, byly skvělé. Prodávali je ve pod vzduchem, evidentně bylo vidět, že je exportují po stovkách po celé Evropě - tisíce ryb. Netušíte, kde to bylo? Prodávali i v malém a rád bych koupil zase.
Nebo jinak - nevychází mi to na burzu a chci tak 30 rybiček za minimální ceny. Doporučíte? Praha, Brno, Ostrava, Zlín?
Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.01.2014 14:03 Muž Joshuax [17] – Zoo Branik
Za me dobry. Pravda proti tomu co pamatuju jako kluk z Ostravy v obchodech tenkrat je to nejaky maly, ale co jsem tak koukal na vubec dnes dostupnou konkurenci, tak to je kralovstvi akvaristiky ;)

Personal jsem bohuzel nemel tak prijemny ani vstricny jak uvadeji kolegove vyse, nevim, jestli se p. Danila jeste angazuje v prodeji, mel jsem tam nejakou slecnu a mladika (ze by dcera ?) Moc toho nenapovidala, ve snaze dostat nejakou tu radu jsem se sveril, ze zakladam malinke akvarium, kvuli obyvakove skrince pouze 50x25x30 a s nadeji, ze dostanu nejakou tu radu, nebo ze se snad opta co uz mam a nemam, jestli mi neco nebude chybet, tak reakce zadna, takze jsem v tom po tech letech byl trosku sam, okolo plno zarizeni, ktera davno prekonala membranovy vzduchovac, skrtitko a molitanovou kostku :)
Rostlinky jsem nektere znal, jine mi prisly zajimave, ale s temi malinkymi nemam zadnou zkusenosti, preci jenom tak male akvarko jsem jeste nemel, tak jsem si chtel nechat trosku poradit, no opet zadna presprilisna prednaska co by bylo treba vhodne, nebo co se treba dobre chytne, nebo se snad dobre hodi do prazske vody atd, nejaka informace prisla, ale v zasade ze si mam koupit, co se mi libi :)
Co z toho, ze jsem si koupil nejakou brazilskou travu v pletivu, takovy mensi obdelnik, 280Kc bratru pane, nu coz, aby toho nebylo malo, koupim radeji 2.
Doma jsem proklinal vsechny vcetne prodavacky, ze mi taky mohla rict, ze je tam tech rostlin asi tak 100, ze mi jedno to pletivo bohate staci na tak male akvarium :)
Ale tak co, treba budu mit priste vice stesti, vcera jsem totiz navstivil jiny obchod ze seznamu, taky pobliz domova a tam to bylo daleko horsi. Chtel jsem testy, preci jenom voda v akvarku tyden, chci vedet nez vymenim vodu, jak si to sedlo a jak to bude po vymene. nemaji... Prej jenom na pH...
Mimochodem v te trave jsem si pritahl sebou taky sneky, tak uz asi hapu tu cenu, akorat jsem je teda nechtel a trosku jsem se podivil, kdyz jsem v cesrstve zalozenym akvu nasel malinky cca 1-2mm pruhledny hajzliky...

Lepsi prazsky akva obchod nez Zoo Branik jsem vsak zatim nenasel.
Pravda, kdyz jsem po tom vydatnem nakupu chtel jeste zradlo pro fretky, tak nemaji (na ostatni havet tam veci jsou), takze jsem stejne musel do PetCentra. Ciste akvaristice bych to nevycital, pevne vsak verim, ze se tam budu rad vracet a ze treba ma pristi navsteva bude mit lepsi prubeh.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 05:28 Muž LiborSprysl [9015] Re: rriki
Také již velmi slušný sortiment moře a teraristiky... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 00:00 Muž davidek75 [163] - ŽivorodkyRe: Nessy
Koukni na aquarium.cz , ta samá adresa , a z vlastní zkušenosti ty samý dveře , drahý jak co , sehnal jsem tam levnější ryby než v ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.04.2013 23:38 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Nessy
Nejširší nabídka,ale asi nejdražší možnost,ale seženeš , na co jsi pomyslíš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 22:49 Žena Nessy [25] - Živorodky – Znáte někdo?
Co říkáte na tuhle akvaristiku? Byl jste tam někdo? Věříte tomu? www.petra-aqua.com/…
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.03.2013 10:48 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: caroline74
Co se týče Zoo Bráník, tak podle mého soudu mají rostliny za velice příznivé ceny. Ceny kořenů tam nesleduju ale když si ukážeš na jakýkoliv kořen, který mají umístěný v jakékoliv nádrži, tak ti ho prodají. Každopádně se ti tam dostane zcela zasvěcených rad a tipů (pokud se samozřejmě budeš ptát) zcela zdarma a to je k nezaplacení. Pokud s akvaristikou začínáš a v Bráníku zavedeš na toto téma řeč, tak s největší pravděpodobností navíc ještě ušetříš nemalý peníz protože ti doporučí a případně prodají opravdu jen to nejvhodnější a nejpoužitelnější na rozdíl od celé řady jiných akvaristik.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.03.2013 05:16 Muž LiborSprysl [9015] Re: caroline74
Je-li něco drahé, ještě to nutně nemusí nýt "předražené" :-P ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   27.03.2013 22:08 caroline74 Re: romant
Mají tam "normální" ceny? V obchodě v mojí blízkosti totiž mají rostliny a všechno předražené :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 21:46 R Muž romant [27981] Re: caroline74
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 21:42 Muž kus [200] - RostlinyRe: caroline74
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 20:02 caroline74 – Akvaristika v Praze
Ahoj, neznáte nějakou dobrou akvaristiku v Praze, kde prodávájí různé dekorace do akvárií jako např. kořeny a rostlinky a všechno možné? Nejlépe někdo v Praze 5 nebo v Praze 1.. Díky :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.12.2012 22:31 Muž svfilip [42] - Velké cihlidy Jižní AmerikyRe: Driver67
Připojuji se k doporučením na ZOOBRANÍK. Vedle shora uvedeného poznamenávám, že tam chodí i fajn lidi, kteří poradí a sdílí ochotně informace. Zrovna zařizuji akvárium a na všechno, co jsem se zeptal, jsem dostal odpovêď. Nakonec jsme výborně pokecali i o veřejných akváriích ve světě :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   04.12.2012 07:27 RAP Re: Kytka
Lépe napsáno jezdí tam linky 196 a 197. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.12.2012 00:02 Žena Kytka [2146] Re: Driver67
V té lokalitě nevím, jestli něco seženeš, ale tahle www.zoobranik.cz rozhodně stojí za návštěvu. Ze žluté trasy Smíchovské nádraží je to 6 minut, jezdí tam několik busů, zastávka U Staré pošty. A majitelka bývá na zavírací dobu shovívavá, pokud se budeš chovat slušně stydim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 22:22 Driver67 – akvaristika praha
ahoj, som na dva dni na sluzobnej ceste v prahe a rad by som si domov priniesol nejaky doplnok do akvaria -dekoraciu, v tych klasickych pet shopoch nic nemaju. Viete mi prosim poradit nejaku akvaristiku v prahe, ktora je otvorena dlhsie ako do 18tej? Pohybujem sa v okoli zlteho metra na trase zlicin jinonice

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   23.07.2012 20:27 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: sakic
myslím, že v tomhle obchodě je celkem jedno jakou rybu kupuješ. Vždy dostaneš top kvalitu a pak už záleží jen na tobě, co bude dál ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.07.2012 18:24 Muž snehulda007 [850] Re: sakic
Na bety jsem tam před pár měsíci koukal a vypadaly opravdu víc než dobře. palec Nejsem odborník,ale ryby byly zdravý,ploutve krásně čistý,neslepený,nádherně vybarvený...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.07.2012 11:35 S Muž invalida [3881] Re: sakic
Bety sem tam nekupoval nicméně doporučuju...vše ve výborný kondici ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 11:30 Muž sakic [7] – Betty a zoo braník
Brý den, chci se zeptat zda tu má někdo zkušenosti s kupováním betty v zoo braník. Díky za odpověď

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2012 09:55 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: helleri
mas pravdu chybka se vloudila... zapomel jsem si hodinky a tedka koukam ze mobil mi ukazuje o dve hodky min.. takze cas byl cca 15:15
asi zavreli o neco drive, bylo pekny vedro
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2012 09:21 helleri Re: Moucha
Je zvláštní, že já byl v té době také v tomto obchodě a v klidu jsem nakoupil. Tady asi někdo nezná hodiny, a zaobírat se takovou blbostí ? Na to nemám slov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.04.2012 08:29 Muž LiborSprysl [9015] Re: Moucha
Napsal, také jsem provozoval obchod. Chápu pobouření, ale že by mi to stálo za přemýšlení, to tedy ne. Jak říkám stane se a když to bude pravidlo, pak je třeba nad tím meditovat...jinak výzvu k přemýšlení nevidím jako přínosnou. Těch důvodů k neotevření může být tolik...A jak vidíte, nenaserou mne ani stovky mínusových palců.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2012 08:14 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: LiborSprysl
Fotka k příspěvku Pane kolego,
kdyby jste mel prehled jak ma tato prodejna otevreno, tak by jste neco takoveho nenapsal. A aby nebylo sporu, prodejnu jsem se pokusil navstviti 28.4.2012 ve 13:15, tj. hodinu a ctvrt po zacatku oteviraci doby!
A na vyloze byla jedina dalsi cedule s informaci ze v pondeli 30.4. maj otevreno do 18hod.
Prikladam foto, omluvte kvalitu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2012 07:39 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – nuselská
tak jsem chtel v sobotu po nejaky dobe navstivit Akvaristiku na Nuselsky ul., na jejich strankach jsem si overil, ze by mely mit otevreno... tak jsem vyrazil..
ve vyloze oteviraci doba, jako na netu.. rikam si dobry a ejhle roleta u vchodu stazena... nikde zadna cedulka proc je zavreno.... co si o tom myslet?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.02.2012 22:50 Petr T – Dobrá akvaristika v Praze
\Opravdu dobrá akvaristika v Praze je ZOO Braník.Přeju jim, ať se i nadále daří. potlesk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27314x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/376-akvaristiky-v-praze?od=51