Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby k parmičkám?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 8 Žádná další stránka   1  
Jaké ryby k parmičkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2006 11:52 Vodník – ddanse
Blbost, jsou v pohodě.
http://rybicky.net/k/forum/280.jpg
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2006 11:48 ddanse – parmičky
Pokud mohu poradit,jestli chceš mít v akvárku klid a mír nedělej to.
Měl jsem 10 kusů a dal jsem je pryč okusují všechny rybky.Na nové rybky pořádaly uplné hony.Bud parmy samotné,ale do společné nádrže ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2006 09:39 Vodník – .
Mám je a jsou klidné. Nejagresivnější jsou snad paví očka, útočej mi na šneky. A o potravu se nejvíc perou molly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2006 18:54 kiiki – 10
Když jich budeš mít tak 10(klidně i víc na pohled je to mnohem hezčí)tak si je klidně pořid.Jo ještě prosííím napiš jak máš velký akva jak zarostlé. ano :-| ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2006 18:38 Muž [] – parmy
Pokud jich bude víc jak 8 bude klid. Jinak tetry jso na ně celkem rychlé, jediný problém vidím ty molyny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2006 18:28 Kate – Koupě parmiček čtyřpruhých
Ahoj! Chtěla bych se zeptat, jak moc jsou parmičky čtyřpruhé agresivní. Tyto rybky bych si strašně ráda pořídila, ale bojím se o ostatní obyvatele akvária. Mám black molly, neonky červené, pancéřníčky pandy, krunýřovce a tetry průsvitné. Přežily by ve nové čtyřpruhé sousedy? Někdo mi říká, že jsou vpohodě, někdo zase, ať si je nepořizuji. Jak to s nimi tedy je??

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 7 ...... [8]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 8202x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3194-jake-ryby-k-parmickam?od=351