Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Praha

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Praha
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2018 04:30 Muž @ VladimirHul [17] - Živorodky – pankrác-živorodky
Ahoj, nevíte někdo jaké živorodky kromě Wingeovek a reticulát prodávají na pankráci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2018 23:04 Muž @ Driv3r [220] Re: drvi,zubu
diky všem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.07.2018 09:59 Muž @ zubu [9] Re: drvi
drvi napsala: Burzy na Pankráci v Praze budou zase až po prázdninách. Japoniky tam mívali pravidelně, myslím že za 50.- ?

ROZPIS NEJVĚTŠÍ VÝSTAVNÍ A PRODEJNÍ AKVARISTICKÉ BURZY V PRAZE RYBY A RYBIČKY
ČERVENEC 2018 15.7., 29.7. (mimořádné prázdninové termíny)
SRPEN 2018 19.8. (mimořádné prázdninové termíny)
ZÁŘÍ 2018 9.9., 16.9., 23.9., 30.9.
ŘÍJEN 2018 7.10., 14.10., 21.10., 28.10.
LISTOPAD 2018 4.11., 11.11., 18.11., 25.11.
PROSINEC 2018 2.12., 9.12., 16.12., 23.12.
První jazyková základní škola, Horáčkova 1100, Praha 4, u metra Pankrác.

Každou neděli (červen až srpen se konají akce nepravidelně) na Pankráci od 8:30 do 11:30.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2018 08:30 Žena @ drvi [1772] - RostlinyRe: Driv3r
Burzy na Pankráci v Praze budou zase až po prázdninách. Japoniky tam mívali pravidelně, myslím že za 50.- ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2018 12:47 Muž @ Driv3r [220] – rybi a rybičky
Nahodou nebyl někdo nedavno na burze v praglu nebo se tam nechysta tenhle tyden?potřeboval bych zjistit cenu a dostupnost krevetky Japonske.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2018 07:45 Muž @ Morty [4] - CichlidyRe: BuldozerGT86
Díky, příští neděli se tam vypravím a budu doufat. Jde mi o "běžné" druhy, žádné raritky:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2018 23:04 Muž @ BuldozerGT86 [45] - Prodám - TlamovceRe: Morty
Hele co jsem tam byl naposled tak jsem jich tam pár viděl. Něco tam mají to vím 100%
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2018 18:09 Muž @ Morty [4] - Cichlidy – Pankrác
Ahoj lidi,
asi 1000let jsem nebyl na Pankráci na Burze. Mají tam "běžně" v nabídce dost druhů tlamovců, nebo tam ani nemám jezdit?
Předem díky za odpověd(i) :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2017 13:27 0 - CichlidyRe: Árny
Fotka k příspěvku Dají se koupit i levněji, než v Mělníku: www.ifauna.cz/… ;

P.salvatoris jsou náročnější na chov pro zkušeného chovatele, jinak to je zbytečné plýtvání dostupným genofondem. Proto nemá smysl dávat sem kontakt, i když by předání v Praze bylo možné.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2017 12:36 Árny - Cichlidy – živorodky
Díky za odpovědi :) Jelikož jsem z Hradce tak se mi do Mělníku moc nechtělo, Praha je přece jen blíž :-D Ale ještě to promyslím, díky ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.12.2017 09:52 Muž @ Mitroz [57] Re: Árny
Živorodku sličnou mají ve Viváriu Mělník. Kupoval jsem ji tam i pokaždé viděl "skladem". Ale určitě ověřit předem telefonem, nebylo jich nějak extra moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2017 09:39 Muž @ iam [15] - Low-tech akvaristika, maximem je osvětlení.Re: Árny
Elegansky jsem za poslední rok a půl viděl asi jednou (nechodím pokaždý), salvatorských jsem si nikdy nevšim- ale netvrdím že je tam neměli (není to ryba po který bych se koukal). Jinak z živorodek bývá klasika- paví oka, molly, platy, mečovky, často endlerky. Občas formosky a limie.

Vzácnější živorodky je asi jednodušší sehnat od chovatele. Asi by se šlo domluvit i s některými prodejci, že je někde splaší. Jet na blind je skoro zbytečný...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2017 18:06 Árny - Low-tech akvaristika, maximem je osvětlení. – Živorodka sličná a Salvadorská
Dobrý den, prosím vás neví někdo zda bude se dát 7.1.2018 koupit na burze Živorodku sličnou nebo Živorodku Salvadorskou? Předem díky za odpověď.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2017 21:48 MarloCZ - Low-tech akvaristika, maximem je osvětlení.
Zdravím
Nevíte někdo náhodou, jestli se bude dát zítra v Praze na burze koupit šnekáč Neolamprologus multifasciatus 10 ks a 10 ks Cyprichromis leptosoma ?
Nabízel tam v minulosti někdo tyto druhy ? a nebo tam pojedu ráno z Liberce zbytečně :-(

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 18:43 Muž @ Pepan [4989] - RostlinyRe: petulinakk
Zhruba na každé druhé burze narazím na specialitku, která je v jediném exempláři a vím, že kdybych přišel později, už nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 18:41 Žena @ petulinakk [1985] Re: Pepan
Pepan napsal: Vzhledem k tomu že asi nechodíš na osm, nedokážeš to posoudit.
Na osmou fakt nechodím vzhledem k tomu že je od půl deváté, ale jak můžeš vědět že jsem tam nikdy nebyla na otvíračce? coze a mám pocit že díky generálce Kytce i fakt snad jednou před otvíračkou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2017 18:36 Muž @ Pepan [4989] - RostlinyRe: petulinakk
petulinakk napsala: To není jako u Vás Pepane :( jestli je tam nějaký úzkoprofilový zboží, tak bohužel věřím že se stejně na pulty nedostane, a tak pokud přijdeš dřív, tak máš akorát výběr z více kousků běžného sortimentu :-)
Vzhledem k tomu že asi nechodíš na osm, nedokážeš to posoudit. Podobně na tom vydělal Jirka v Olomouci. Pořídil si od jednoho prodejce kryptošku, která byla pouze jedna a než ji stihl zaplatit, už se po ní sápali další dva zákazníci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 18:32 Žena @ petulinakk [1985] Re: Pepan
To není jako u Vás Pepane :( jestli je tam nějaký úzkoprofilový zboží, tak bohužel věřím že se stejně na pulty nedostane, a tak pokud přijdeš dřív, tak máš akorát výběr z více kousků běžného sortimentu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 17:59 Muž @ Pepan [4989] - RostlinyRe: petulinakk
petulinakk napsala: Kdybys nevěděl, zeptej se lidí co choděj bez pytlíků a termotašek kde je tam základka, a těch co choděj s pytlíkama a termotaškama kde je burza - nebo těch se ani ptát nemusíš a jdi opačným směrem než oni - pokud jdeš dejme tomu po deváté, jejich proud je už dost výmluvnej :-D
Nároční zákazníci chodí na osmou a tak je jim Tvoje rada na prd. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2017 17:35 Žena @ petulinakk [1985] Re: Kubaa
Kdybys nevěděl, zeptej se lidí co choděj bez pytlíků a termotašek kde je tam základka, a těch co choděj s pytlíkama a termotaškama kde je burza - nebo těch se ani ptát nemusíš a jdi opačným směrem než oni - pokud jdeš dejme tomu po deváté, jejich proud je už dost výmluvnej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 16:59 R Muž @ ctibum [2819] - Snažím se to nezahubit...Re: Kubaa
www.mapy.cz , plánování, výchozí bod, cílový bod, spočítej pěší trasu, tisk mapy... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 16:40 R Muž @ vaaclav [8053] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Kubaa
Když vylezeš z metra dáš se vlevo podle Arkády Pankrác a pak doleva k hotelu ten obejdeš zprava a jsi u přechodu který přejdeš dáš se doprava a další ulicí doleva. :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2017 12:44 Muž @ Kubaa [705] Re: Bear
Jsem asi úplně blbej, ale vždycky cestou od metra na burzu na Pankráci zabloudím - respektive nějak divně to obcházím a nejspíš jdu značně neoptimální cestou, dost se u toho projdu. Může mi někdo vysvětlit, kudy vede správná cesta? smich

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2017 20:10 Bear – Závojnatky
Dobrý den,
nevíte někdo, zda jezdí na akvarijní burzu "Ryby a rybičky" v Praze prodejci se závojnatkami ryukin a ranchu? Děkuji za odpověď

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2017 15:25 Xyx
Zdravím, jen varování pro začínající chovatele. Dnes jsem koupila na výstavě podle prodejce akvar.cz akvarijní rostlinu, která je pokojová. Od teď vždy mobil, zeptat se na nazev, zkontrolovat jestli je akvarijní a poté popřípadě zakoupit. Tak ať nedopadnete jak já ne

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2017 02:18 Muž @ Rejdy [0] - Afrika – Gold nugget
Daji se na burze sehnat L177 gold nugget ? :-) hrozne se mi ta rybka libi
Kdyby mel nekdo zajem mam velke kusy tlamovcu 12-14 cm

Black acei
Mangaino

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 23:01 Muž @ petromas [9] – Pseudotropheus black acai
18.12.2016 jedu na burzu na Pankrác.Koupim pseudotropheus black acai mate nekdo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 21:46 Muž @ Lishaack [0] Re: RAP
OK, díky za tip, promyslim to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 21:16 Muž @ RAP [2244] Re: Lishaack
Lishaack napsal: Jen me znervoznuje, ze neni info kolik a co tam bude..
Jezdí tam pár lidí, co na Pankrác + další.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 20:19 Muž @ Lishaack [0] Re: RAP
Jen me znervoznuje, ze neni info kolik a co tam bude..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 13:56 Muž @ kuzmici [8] Re: RAP
Dobrý den, a kde v Úvalech to je? Na stránkách je pouze, že to je 18. ročním, ale kde a kdy (datum jsem se dozvěděl z data tady na stránkách), to tam není.
Edit, tak jsem to našel, tady jsou bližší informace o místě a čase konání: www.mestouvaly.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 13:10 Muž @ RAP [2244] Re: Lishaack
A co zkusit v sobotu burzu v Úvalech? rybicky.net/akce/2012
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2016 10:28 Muž @ Suntour [2] Re: Bacoun
díky za informaci. Jsem laik. Na Pankrác se chystám koupit rostliny a další.
Určitě bych naletěl.
Komu se ještě na Pankráci vyhnout ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 23:21 Muž @ Lishaack [0] – Rybky
Je možné tam sehnat Tetru konžskou a Heros severus red spot? Jestli jste je tam posledně zahlidli třebas...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 15:10 Muž @ Lishaack [0] Re: anonymní profík
Komunikovat umím zdatně a s touhle možností trochu počítám, protože na to nechci dojet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 15:10 Muž @ Lishaack [0] Re: vaaclav
Jasný, díky za odkazy. Chtěl jsem tam jít "na blind" ale jak to tak pročítám v tomto vlákně, tak na to někteří podfukáři spoléhají. Takže studovat, studovat, studovat ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.12.2016 11:30 anonymní profík – pro Lishaack
Požádejte přímo na burze někoho, kdo bude vypadat zkušeně, aby Vás vzal za ručičku a stůl od stolu ukázal a poučil, jak vypadá dobrá kvalita za přiměřenou cenu. Já tam, taky byl kdysi poprvé a neměl s tím problém. Mimo vlastních zkušeností, to obnáší umět komunikovat a nemít hluboko do kapsy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.12.2016 11:03 R Muž @ vaaclav [8053] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Lishaack
Hlavně by jsi měl vědět co nekupovat, protože většina prodejců prodává neakvarijní rostliny. rybicky.net/atlasrostlin/neakvarijni/ rybicky.net/soubory/224.pdf :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 10:45 Muž @ Lishaack [0] – U koho nekupovat
Mohl by mi někdo napsat (třeba i do zpráv, anonymně), u koho nekupovat kytky na Pankráci na burze? V neděli tam chci jít poprvé, tak abych se nenachytal. To samé s rybkama. Díky!

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2016 07:25 Muž @ BuldozerGT86 [45] - Prodám - Tlamovce
Nechodí náhodou někdo z vás na Pankráckou burzu prodávat? Více v SZ díky ahoj

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2016 12:49 Bacoun - Prodám - TlamovceRe: vaaclav
Přesně tak.Známá firma vedle stánku s občerstvením.Tam jsem toho puškvorce koupil.No chybama se člověk učí.Od té doby kolem tohoto stánku už jen procházím.Už se u něj ani nezastavuji. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2016 11:09 R Muž @ vaaclav [8053] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Bacoun
Tam je dobré vědět od koho koupit. Neakvarijní rostliny tam ale prodávají známé firmy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2016 10:54 Bacoun - Echinodory + stonkové rostlinyRe: quasimodo
Já jsem se jako začátečník bohužel asi před dvěma měsíci nechal nachytat u jednoho stánku,kde mě prodali Acorus gramineus 'Pusillus-puškvorec 'Pusillus'jako akvarijní rostlinu.Vím,že neznalost neomlouvá,ale šel jsem na burzu hlavně z očekáváním,že se vyhnu "zverimexu" a tomu,aby se mně něco podobného přihodilo. Dnes už tam chodím jen v podstatě ke třem stánkům, u kterých jsem byl spokojen.Víceméně to je,ale spíše z důvodu vyzvednutí předem objednaného zboží.
:-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2016 08:15 R Muž @ vaaclav [8053] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: quasimodo
Chodím na burzu už hodně let byla na Vinohradech v Edenu a teď na Pankráci ale že by tam někdo prodával přebytky ze svého akvária jsem moc neviděl. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2016 07:48 Muž @ BuldozerGT86 [45] - Prodám - TlamovceRe: quasimodo
No byl jsem tam asi už pětkrát a levá strana se moc nemění tam jsou jedni a ty samí. Hlavně ta rejže co tam prodává techniku to je opravdu vtip. Jinak v té uličce si myslím že se sem tam někdo objeví novej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.06.2016 23:49 Muž @ quasimodo [36] – Na Pankráci
Tak jsem se byl dvakrát podívat na akvaburzu a Pankráci. Lákalo mě, že to mají být drobní chovatelé a pěstitelé a ne velkochovy. Ani nevím proč, očekával jsem poctivý přístup nadšencú co si potřebují udělat trochu místa v akvárku, ale byla to, hlavně napodruhé, kapku studená sprcha.
Chtěl jsem dokoupit nějaké rostlinky. To, že jsem si napoprvé spolu s mechem přinesl domů taky zelenou vláknitou řasu, které se v něm nyní výborně daří, je něco, s čím se asi musí počítat. Co mě ale dostalo, byl rozhovor akvaristy s jiným prodejcem (prodavačkou) rostlinek při druhé návštěvě:
- Tohle přece není vodní rostlina!
- No... někomu to roste i v akváriu...
Sice jsem tu kytku nepoznal, ale mazal jsem od toho stánku okamžitě pryč.
Taky ti prodejci mi už napodruhé připadali nějací povědomí- Vzhledem k prodeji techniky, keramických nebo umělých dekorací, kořenů a hlavně druhů, které se moc odchovat nedaří (neritiny), mi tak nějak připadá, že to s těmi drobnými chovateli, co prodávají své přebytky, nebude až tak horký.
Je tam celkem výběr, takže se asi ještě někdy vrátím, když něco nebudu moct sehnat, ale iluze a důvěra, že by to mělo být spolehlivější než zverimex, jsou pryč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2016 22:25 Muž @ BuldozerGT86 [45] - Prodám - Tlamovce – otázka
Chodí tu někdo na burzu jako prodejce? Vim tady v Praze jen o burze na Pankráci. Chtěl bych se zeptat na par věci. Dík vice v SZ

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2016 22:16 Muž @ toncek [58] - RostlinyRe: Elffka
Ahoj, Cryptocoryne wendtii a její varianty tam budou,Helanthium tenellum asi nebude,možná v kelímku in-vitro. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2016 17:48 Muž @ Klababa [2] – rostliny na burze
Ahoj, nemáte někdo tušení, jestli seženu na Pankráci Cryptocoryne wendtii a Helanthium tenellum (býv. Echinodorus tenellus)? Díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2016 10:16 Žena @ Elffka [9] – Laetacara dorsigera
Ahoj, nevíte, jestli se dá na burze sehnat Laetacara dorsigera? :-)
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 12 13

Zpět na obsah sekce Obchody Přidat příspěvek • Zobrazeno 9539x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/3132-akvarijni-burzy-praha