Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 13 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 14:59 Muž chicko [124] – Re: vaclav
Nedávno jsem byl právě na Pankráci a nabídka byla srovnatelná palec , ale standard neumím porovnat, protože sem tam byl jen 2. Co mohu potvrdit, je že v Kobylisích je jistota téměř vždy, ale v těhle mrazech..nevim, nevim :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 14:34 Usine – Re: aldas
Kdo tam bude a kdo ne v těchto mrazech ti nepoví nikdo. Na Pankrác moc nechodím, lepší je to v Kobylisích tam standardně je několik prodávajících. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 13:33 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: aldas
určitě tam něco najdeš:-)co jsem tam byl,tak vždy bylo,ale určitě se vyjádři vaclav,ten tam je často a nebo roman:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 13:25 She
Netuším, ale taky v to docela doufám, půjdu tam poprvé. Kdyžtak pojedeme zbytečně společně :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 13:17 aldas
Zdravím,nevíte prosím někdo jestli zítra v Praze 4 na burze bude výběr rostlin?
Nejsem z Prahy tak bych nerad jel zbytečně ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 19:53 Woolin – Re: RAP
jo to jo... =) a to už docela dávno, ale i tak se tomu pořád řiká "vinohradská".... vinohradská na Pankráci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 18:42 Muž navik [908] - Sumci – Re: mirielll
šel jsem tam jen pro krmení, takže jsem pořídil co jsem potřeboval. Ale bylo tam hned po ránu jen několik prodávajících (odhadem 10?), takže výběr hodně omezený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 18:42 RAP
Jen pro pořádek, z Vinohrad se přestěhovala na Pankrác :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 15:57 Woolin – burza
Já se obávám, že teď už to nebude o ničem...
Po Úvalech je toho čím dál tím méně, co se sortimentu ryb týče.
Bude to nacpaný zase po srpnu!
Teď každý odjíždí na zahrádky... klasika.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2008 16:03 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: rybka
Parmičky červenoploutvé mají skoro vždycky, pestřence červeného i sekernatky také vídám často, tetry modré jsem si nevšiml.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2008 15:58 rybka – burza Čumpelíkova - nabídka rybek
Ahoj, zítra se chystám na burzu v Praze do Čumpelíkovi ul. pro rybky. Chtěla bych se zeptat - abych nejela zbytečně - zda budou na prodej - pestřenec červený, parmička červenoploutvá, tetra modrá, sekernatka mramorová. Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2007 17:13 Usine
Fotka k příspěvku Jaké rostliny chceš, pár jich ještě mám a jsou to ty nejlacinější, protože jsou za darmo. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2007 09:23 VlastaK
Tak to vypadá, že se pojedu podívat do Petcentra, stejně budu mít kolem cestu, tak spojím příjemné s užitečným. Díky všem za odpovědi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2007 15:40 Muž tau [14]
vyber kytek je tam hodne malej, vetsinou tam jsou max 2 prodejci a tam je takova fronta od zacatku ze prakticky neni co kupovat.. je to sice levnejsi, ale nedostanes tam to co ma treba aqua-daho nebo rataj...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2007 15:39 Muž georged [44] - Živorodky
Nebo jak už bylo psáno v jiné diskusi, tuto sobotu se v Praze otvírá největší Pet-centrum v ČR a budou mít zaváděcí ceny a akce(jako 2 za cenu jednoho atd.) hmm X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2007 13:53 jana.nova – burza
Rostlinky, rybky, vybavení i krmivo je na burzách levnejší než v akvaristikách, ale je třeba přijít včas, ať je z čeho vybírat ahoj druhá burza se koná nově na Pankráci v jazykové škole (více na rybicky.net/akce/61)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2007 09:14 VlastaK – rostlinky a burza P-8
Ahoj, chtěla bych dokoupit pár rostlinek do akva a dostla jsem tip na burzu v Praze. Kupujete tam někdo rostlinky? Je to cenově výhodnější oproti Pet-centrům? Jaký je tam výběr? Jedná se mi o to, abych nevážila cestu přes celou Prahu a pak nebyla zklamaná. Děkuji za Vaše názory.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2007 13:47 langosh
Čumpelíkova ulice 8/1768 - společenský sál nad garážemi...
Roman X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2007 18:42 Muž Dandy [4]
vubec nic extra nedelam - je to samorost, z tech 6 stonku se me ujali dva extreme dobre (roste o 1 cm denne) a uz ma stonek v prumeru pres pul centaku, ty dalsi rostou tak nejak normalne, a dve taky vzali za sve po utokach pancernicku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2007 18:31 Žena Dinamit [68]
A já se furt divim, proč se ta kytka tak líbí šnekům a krunýřovcům. Žerou řasy :-D . A jak jí hnojíš a vůbec jak se o ní staráš? Nerada bych, aby mi to chcíplo...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2007 14:03 Muž Dandy [4]
dinamit - tak to je celkem dobra rostlinka, v kelinmku v akva mas vetsinou 5-10 stonku. Jinak hodne rychle rostouci kyti, ale u me jedina kytka, ktera mohutne lape rasu a nevim proc, je proste permanentne poseta zelenou, ale jedina v akva, pak uz jenom obcas sklo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2007 13:37 Žena Dinamit [68]
Listů je hooodně moc, toho bych se nedopočítala. rybicky.net/fotogalerie.php… - vypadaj takhle...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2007 00:06 miro03 – davidovi
Žebrovníky tam nemali ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 23:43 Ondrej
Jak rikam - topeni jsme zrovna v 30°C neshanel ;-).
Skoda ze jsem se navydal v sobotu do tech Uval, ale me se na tech Vinohradech taky docela libilo (byla to moje prvni burza rybicek)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 18:28 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetky – ...
Chtel sem se zeptat,jestli tam meli zebrovniky.Diky moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 17:47 Muž Dandy [4]
72 .- za 10 rostinek? to pocitas listy asi vid :-))))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 16:59 Žena Dinamit [68] – to: Ondřej
To topení jsem kupovala za 300. U nás v akvaristice za něj chtěj 360. Jinak to topení za 80, nebo kolik mi taky nabízeli, jenže dokupovat k tomu ještě nějakej motůrek jenom pro topení, to je blbost. Elektrikář zrovna nejsem.
Včera jsem kupovala kytky do mýho novýho akva v naší akvaristice a dala jsem dohromady 72 kč za 10 rostlinek, což mi příde jako super cena...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 15:03 Muž Dandy [4]
miro3, kdyz koukam na tvoje akva, tak ty si delej burzu doma, pro tebe je tam sjoda chodit, jedine zy by jsi prodaval :-)) Jinak cihlidy asi nejlepsi vyber zde a i prijmene ceny na ty kousky radek-ryby.wz.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 13:00 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy
no s těma terčema,já když tam byl,tak cca 4-5cm 100kč:-)ale rozžehleným pomerančům nerozumim:-D smich ;-) já jen že sem tam byl s Jirkou a on se na ně ptal:-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 12:40 miro03
dakujem za názori asi som moc náročný alebo som si to vykresloval moc ružovo,no výber rýb a konkrétne cichlíd tam bol nulový a ceny terčovcov su tam prehnané cca 5cm velký terčovec red marlboro jeden pán 400 kč a druhý 450 kč to si myslím že je až moc prerhnané? ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 08:20 slada
Já tam byl prvně 13.5.(myslim +- den :-) )to tam bylo prej zrovna málo lidí..Ale líbilo se mi palec ceny jsou hodně příznivý..a navíc mám mnohem menší strach z nemocí, než když bych koupil rybu v akvaristice..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2007 01:17 Muž Dandy [4]
Ja byl na minule a je pravda ze soriment je uzsi, ale pokud jde pro neco specialniho je burza idelani misto kde sehnat kontakt. Pokud chces veci obecne co jsou k mani vsude, tak zas motivaci je dobra cena a tak nejak se bere ze je to vse košéér, ale to clovek nikdy nevi.

Pokud jsi tam byl tento vikend, tak se ani nedivim ze tam nic moc nebylo, jelikoz den pred tim byla velka v uvalech u prahy a tak je jasny, ze kazdej sel tam a vse sehnal :-))) Ja jen nalozenej, jak kdybych zakladal avaristiku :-)))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 14:22 Žena Dinamit [68]
já tam byla minule a sehnala jsem za dobrou cenu topení. Dneska jsem to bohužel zaspala. Jenom jsem zjistila, že na burzách se prodávají kytky jednotlivě a v akvaristikách v košíčku, kde je těch kytek víc. Teď jsem jednu přesazovala z košíčku a bylo tam 10 ks rostlinek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 14:09 Muž Roman [100] - Cichlidy
To je fakt, já když sháním, takl se optám více lidí.Každý někoho zná co může nabídnout.Viděl jsem tam i raritky z L-sumců za docela dobré ceny,ale osobně bych to tam asi netahal a dal si třeba vlastní nafocený katalog postavený vedle běžných rybek. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 13:11 tonik666
Vinohradská burza není žádná přehlídka rarit, ale dají se tam sehnat měkteré ryby za příznivou cenu. Také krmiva a některé kytky a vybavení se tam dá dobře pořídit. Mimoto když má člověk zájem o něco extra, dá se domluvit s chovateli a na burze zajistit předání, ne každý bude sebou vozit extra ryby a riskovat jejich zdraví, když si je pak nikdo nekoupí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 12:27 Ondrej
Jen dva nebo tri male Fallaxy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 12:14 Muž j_j [18]
co tam bylo za druhy raků? ;-) díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 11:33 Ondrej
Vratil jsem se od tama asi pred hodinou a me se tam libilo - bylo to mensi nez jsem cekal, ale dalo se tam sehnat skoro vse - ryby, raci, krabi, zaby, mloci (nebo co to bylo), rostliny, vybaveni, dokonce nejaci pavouci a stiri. Nebyl sice velky vyber, ale ceny byly mnohem lepsi nez v obchodech.
Ja z toho mam dobroy pocit bo jsem konecne sehnal javsky mech (aspon doufam, vypada to trochu jinak nez tady na fotkach :-O ), ale byla to prvni akvaristicky burza na ktere jsem byl takze nemuzu hodnotit objektivne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 11:23 Muž j_j [18]
prečo nie su dojmi priaznivé?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 11:18 miro03 – Vinohradská burza rybiček
Fotka k příspěvku Bol som na tejto burze a moje dojmi s tejto akcie nie su priaznivé chcem sa spýtat či aj vy máte takýto zlý pocit s tejto burzi rybičiek. ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2007 08:06 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – termíny
Je to tak, každá 1. a 3. neděle v Čumpelíkově 8, od 8:00 do 10:00 hod., vstupné 10 Kč, děti 5 Kč.
Platí až do konce roku, jen v červenci a v srpnu není nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2007 17:12 Muž []
normálně 1 a 3 neděli v měsíci.o rušení nic nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2007 01:13 tomino1978 – Pražská burza
ať koukám jak koukám do akcí tak tam burza v Čumpelíkový není uvedena coze je tedy zrušena nebo jen chybí v akcích? ;-) Díky snad nejsem sám koho to zajímá ahoj prosím tedy o info nebo doplnění do akcí. díkes X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2007 22:28 Muž Vendí [0]
Děkuji.To je přesně to co jsem potřeboval.Echinodorus bude nejvhodnější.Když to říká odborník je to nabeton. palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2007 22:21 Usine
Nenáročné červené rostliny jsou jen echinodory a ty tam seženeš když tam přijdeš včas. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2007 21:30 Muž Vendí [0]
No zkusím to ,doufám že nebudu zklamán.Jdu tam po noční o to by mne to mrzelo víc.Chtěl bych sehnat nějaké červené kytky ne moc náročné do střední části akva.Poradíte ? :-O :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2007 20:47 Bobo – Vin.ryb.
Rostliny tam jsou jen někdy,taky jsem kupoval. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2007 20:42 Verča
To vendí- ja pevne doufam ze tam vyber bude dobry :-) cetla jsem reakce od lidi na vinohradske rybicky a podle toho jsem usoudila, ze by tam meli rostlinky rozhodne byt..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2007 20:39 V.
Já jako skoro zacatecnik si rada nechavam poradit:0), ale opravdu me odrazuje ze vypada (ano pouzil si to spravne slovo) zastarale...akva ma asi 50 l..no kazdopadne se tam pujdu zitra juknout..sice jsme 3roky fungovali s parmickami bez filtru (zijou:), ale kdyz jsme ted zacali s vetsim..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2007 20:37 Muž Vendí [0]
Chci se tam podívat také.Nevíte jak je to tam s rostlinkama?
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [13] 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132-akvarijni-burzy-praha?od=601