Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2012 21:31 helleri
Jen aby nedošlo k záměně či nepochopení, zboží je samozřejmě v autorizované prodejně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2012 09:12 helleri
AKCE - každý návštěvník akvarijní burzy Praha 9 - Rajská zahrada obdrží slevový kupón na zboží ADIDAS ve výši 25 % .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2012 22:23 Muž tajfun1 [222] Re: rriki
a náhodou triple red? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.10.2012 21:02 Muž rriki [818] - CichlidyRe: tajfun1
orange
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2012 20:24 Muž tajfun1 [222]
budete mít pls někdo na burze na Rajské zahradě tuto sobotu cichlidky kakadu? :-) diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.10.2012 10:48 helleri
Někteří prodejci totiž ryby koupí jinde a jdou je prodávat na burzu, kde si hrají na akvaristy, aniž by o té rybě něco věděli a touha prodat je opravdu velká. To platí samozřejmě všeobecně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.10.2012 10:10 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
No jo no, je lepší věřit webu. Tahle ryba je noční dravec, malé spící ryby nemají sebemenší šanci. Trochu mě překvapuje že takovej noční pych zvládli ve velikosti 8 cm...no asi dobrej oddíl:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.10.2012 09:13 Muž Inglip [1] - Cichlidy – Ryby a rybičky
Tato burza je úžasná, veliký výběr, skvělé ceny a ještě jsem nezaznamenal žádnou nemoc. Přesto mě naprosto vytočila "rada" od prodejce - že sumíček thajský je v pohodě s malýma rybkama, např. neonkama (že je má doma s malýma platama a ok), a že nebude o moc větší než ty 8cm kousky co tam měl. Že já blázen nezavolal bratrovi ať ten druh vygooglí! Rybka mě zaujala a přinesl jsem si do společenského akva 3 kousky. Doma mě popis druhu vyděsil, ale říkal jsem si, že prodejce to ví lépe než rybicky.net, akvarista atd. Během dnešní noci zmizelo 7 neonek, 2 červenohlavky a půlka hlavy jedné nešťastnice.

Morální poučení dne - NĚVĚŘIT prodejcům a vždy vědět, co se kupuje tone

P.S. Daruji 3x rybicky.net/atlasryb/sumicek_thajsky za květiny, krmení, symbolickou cenu, klidně za i zadarmo. Donesu v Praze kamkoliv. NEHODÍ se k malým rybkám rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2012 07:48 0


Jasně, že půjdu, proto se ta výstava koná a už se těším. A pro zmíněný případ budu mít i ten hadřík . ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.09.2012 17:42 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: 0
Pokud půjdete na výstavu do botanické nezapomeňte si vzít okenu a hadřík. smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2012 10:21 Muž 0 [1718] - Obecné.


Jáká ta burza skutečně je, o tom se chci sám na vlastní oči přesvědčit při své zřídkavé návštěvě Prahy právě tuto sobotu 22.9.2012, tak hlavně aby byla.

Přijdu nenápadně a plošným "velezkušeným" pohledem na nabízený sortiment i celkovou atmosféru prostředí mi bude hned jasné na jaké úrovni se tato akce nachází i jak ji ohodnotit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   19.09.2012 05:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: Deathbull
Jsem rád, že už znám více významů slova adorace, a proto zvažuji jeho zařazení do svého slovníku, začíná se mi totiž líbit.
Já tu kritizovanou oslavnost chápu. Protože jsem před tou burzou s Pavlem mluvil a vím, co to bylo za rachotu zvládnout ji tak, aby dopadla řečeno "s minimálními připomínkami" při své premiéře. Každý kdo něco zorganizuje, je za každé pohlazení po hlavě rád. Takže si zatleskejme a hodnoťme při druhé (zda byla lepší, horší nebo stejná jako ta první), desáté (zda se již posunula dalším směrem), padesáté (už zlikvidovala konkurenci v burzách, a teď začíná drtit kamenné krámy) ...a nebo nebude o čem psát...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   18.09.2012 22:20 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: AquaWorld
Ač této burze velmi fandím (měl jsem možnost poznat pořadatele a velmi mu fandím) musím se zastat Terezy.

Ona to určitě nemyslela špatně, spíše poukázala na formu jak moc je to vychváleno, až to působí..no řekněme až příliš oslavně. Kulantně řečeno, pokud někdo píše článek nebo recenzi na cokoli, většinou se věnuje více i negativům, nebo připomínkám. Tak, aby to vypadalo méně zaujatě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2012 19:39 AquaWorld Re: LiborSprysl
Libore, dík za info, palec jsem přeci jen člověk a ten bohužel dělá chyby. Ale už je opraveno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2012 19:34 AquaWorld Re: Tereza
Hezký den Terezo, nevím zda jste na zmiňované burze byla i před tím, než se přestěhovala na novou adresu. Říct že článek je napsaný jen jako "uctívání" této burzy, umí každý, ale korektně zhodnit jaká burza byla je už něco jiného. Nikdo ze zde diskutujících ani návštěvníků se kterými jsem mohl mluvit neměl nic negativního, krom některých zmiňovaných detailů (2x ulice cíglerova 7). Většina dotázaných burzu hodnotila pozitivně a to nejen z řad návštěvníků, neberu v potaz brmlání některých prodejců, že si nevidělali tolik kolik by chtěli.

Navíc se tato diskuze spíše věnuje konkurenčnímu boji, než tomu co by návštěvníci, kteří tam byli uvítali za změny, nebo aby zde zazněli jejich názory. Pokud jste na burze byla, bylo by fajn napsat zde Váš názor, než jen to, že článek působí směšně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2012 19:31 helleri
Libore, to jsem nepsal já, jen mě potěšilo, že si někdo dal s tím tu práci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2012 19:09 Muž LiborSprysl [9015] Re: helleri
No Pavle, já teda teď zrovna nejsem jistý jestli adorace... smich fuj to je hnusné slovo....ale tohle bych teda opravil...
Prostory nebyli vybráni ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2012 13:30 Tereza Re: helleri
To je taková adorace burzy, že to působí spíš směšně :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2012 13:23 helleri

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2012 21:04 R Muž romant [27987] Re: rak
Trošku v Tobě bouchly saze a cloumly s Tebou emoce, to se stává, tak bych to viděl já, jako snad nezávislý čtenář tohoto vlákna. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2012 21:00 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Deathbull
Již jsem poslal odkaz co mi to psalo administrátoru.Teď píši z počítače co jsem se nemohl přihlásit. Tak opravdu nevím co to mohlo být, když z jiného počítače to šlo(z jiné IP adresy to šlo). Tak jestli jsem se někoho dotkl tak se omlouvám. V žádném případě jsem nechtěl poškodit tyto stránky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.09.2012 20:34 Muž Čapíno [32]
koukám jak to tu začíná vřít :-O nevím co se vlastně nelíbí, jak už tu někdo psal; konkurence je zdravá věc (pro nás "koncové uživatele") tak o co jde... nikde není třeba předem dávat na srozuměnou, že někde budu otvírat krám (příklad) a jestli to náhodou ostatním obchodníkům nevadí. A že měl někdo stejný nápad? No a? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   12.09.2012 18:38 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: rak
Úplná, totální a nebetyčná zhovadilost hmm
Problém je u tebe. A prosím příště nevynášet předčasné domněnky na veřejnost, problémy kolem burz jsou jedna věc, pověst tohoto webu druhá.

Předem děkuje hodně...opravdu hodně nasupenej bejk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2012 18:16 S Muž invalida [3881] Re: rak
Prosím o podrobný vysvětlení .........rak napsal: Všem diskutujícím dávám na vědomí že se tady začíná dělat blokáda lidí co se vyjádřily k burze na Pankráci.Jestli si takhle někdo chce se mnou vyřizovat účet tak je mi zcela jasné odkud vítr vane.Proto vyzývám toho kdo mě dal stop, aby to urychleně napravil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.09.2012 17:27 tomchamik Re: rak
jak ti dal někdo stopku,,,to by jsi asi nemohl psát nic a ani upozornění???to snad může dát jen admin a pochybuji,že by dal někdo stop jen proto,že jsi se pustil do kritiky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2012 16:37 Karel Z. Re: rak
Já se taky vyjadřoval a nikdo mě neblokoval... :-) doufám, že si nemyslíte, že ve Vaší "blokaci" mám prsty já. To by už byla opravdu hodně silná konspirační teorie. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   12.09.2012 16:24 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Upozornění
Všem diskutujícím dávám na vědomí že se tady začíná dělat blokáda lidí co se vyjádřily k burze na Pankráci.Jestli si takhle někdo chce se mnou vyřizovat účet tak je mi zcela jasné odkud vítr vane.Proto vyzývám toho kdo mě dal stop, aby to urychleně napravil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 20:40 Žena FelidaeS [61] – Pochvala :o))
Chválím burzu na Rajské zahradě. :o))Skvělá dostupnost od metra. Dostatek prodejců. Velký výběr. Konkurence je zdravá. potlesk Přeji hodně úspěchů. Jen příště s sebou musím vzít malýho prcka lépe naladěného. Nenechal nás lump moc dlouho vybírat. :-) Rychle jsme nakoupili a šli.:o)))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 20:40 Karel Z. Re: LiborSprysl
celkově jsem v tom mailu nějak vyměkl :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 17:44 Muž LiborSprysl [9015] Re: Karel Zeman
Karel Zeman napsal: Dobrý den pane Tomšo,

akceptuji Vaší zádost o přesušení komunikace s mou osobou, nicméně pokud se někde na veřejném fóru dělíte o osobní korespondenci, je vhodné aby se opravdu vyjádřila i druhá strana.
Nebudu už ani reagovat na Vaše zmatené body 1 - x, s kterými operujete v předešlé zprávě. Mohu Vám však přislíbit, že nepodniknu žádné kroky, které by nabourávali Vaši snahu v sudých sobotních termínech burzu pořádat. Myslím si, že se s "konkurencí" dá bojovat i čestně a toho se budu držet. O to samé bych rád požádal i Vás.

Karel Z.

PS: Nemusíte už reagovat, jsem si vědom toho, že o to stejně nestojíte... ;-)


kroky, které by nabourávali...Péruji domácí, aniž bych za to nějaké ovace získával...ale chápu vaše rozhořčení...kroky jsou fakt neživotné, pokud to nejsou ty Franty Janečka smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 15:42 Karel Z. Re: helleri
Můžu Vás uklidnit, že s kolegou máme již jednotný názor, který jsem včera prezentoval... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 15:28 helleri Re: Deathbull
Člověče, myslíš, že tak jsem to nechtěl ? Dokážu si i představit, že věřím tomu, co píše, ale pak si musí promluvit se svým kolegou, který bude jeho pravým opakem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.09.2012 14:38 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Omlouvám se, nemohl jsem si pomoci :-D

Jděte na pivo, stejně si dříve či později budete muset promluvit.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 14:09 Karel Zeman Re: helleri
Dobrý den pane Tomšo,

akceptuji Vaší zádost o přesušení komunikace s mou osobou, nicméně pokud se někde na veřejném fóru dělíte o osobní korespondenci, je vhodné aby se opravdu vyjádřila i druhá strana.
Nebudu už ani reagovat na Vaše zmatené body 1 - x, s kterými operujete v předešlé zprávě. Mohu Vám však přislíbit, že nepodniknu žádné kroky, které by nabourávali Vaši snahu v sudých sobotních termínech burzu pořádat. Myslím si, že se s "konkurencí" dá bojovat i čestně a toho se budu držet. O to samé bych rád požádal i Vás.

Karel Z.

PS: Nemusíte už reagovat, jsem si vědom toho, že o to stejně nestojíte... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 05:45 Muž LiborSprysl [9015] Re: helleri
Nádherná přestřelka Pavle... potlesk smich To je Tenkrát na západě..."Na nádraží na mne čekaly čtyři kabáty..." Vysoce hodnotím Václavův příspěvek, který bezpochyby stojí za úvahu. Lidi teďka budou chlastat míň a míň - prachů maj míň a slepecká hůl v luftě je také na pováženou...Možná z toho hospodský ze Sparty vycítí záplatu...Něco dá nájem burzy a něco bude za tekutiny, které zkonzumují "burziáni". Nakonec vznikne stálá expozice akvaristiky s případným občerstvením... smich Pak vezmeš děcka ze sídliště, uděláte akvaristiký kroužek....Nuselská se stane přidruženkou...Herdek...jak o tom přemýšlím...Dalo by se tvořit...Takové projekty se mi líbí a mají smysl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 00:33 helleri Re: Karel Zeman
Vážený pane Zemane,
1) svědomí se nedá obelhat
2) část prodejců vašich 70 prodejních míst zná vaše praktiky
3) návštěva vašeho kolegy na naší sobotní burze a následný rozhovor se neobešel beze svědků
4) dělal jste v dubnu u prodejců průzkum i přesto, že ještě fungovala burza v Kobylisích ?
5) "(když tak vehementně tvrdil, že to vlastně dělat nechtěl)"- vy jste byl přítomen, když jsem podle vás pronesl tuto větu, nebo jedna paní povídala ?
6) následující korespondencí myslíte toto ? - Dobrý den, pane Tomšo,

přeji Vaší snaze o rozjetí burzy mnoho úspěchů a jen čas ukáže, kterou
z akcí budou zákazníci i prodejci vnímat lépe.

Věřím, že Pankrácká burza je a bude nejlepší akvaristická burza v
Praze. O tom se mohou všichni zákazníci osobně přesvědčit každou neděli
od 8:30 do 11:00 přímo v ZŠ Horáčkova nebo na stránkách
www.rybyarybicky.cz.


S pozdravem

Karel Zeman

7) důležité je, jestli věříte sám sobě
8) vzhledem k tomu, že toto fórum bylo založeno pro názory ostatních, tímto končím jakoukoliv komunikaci s vámi.

také přeji mnoho dalších ůspěchů na největší burze :-D ,
Pavel Tomša
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 00:30 Karel Zeman – Burza Praha
Doufám, že jsem zde podal názor i "druhé strany" a jdu si konečně lehnout. Ačkoliv se to asi nezdá, ale i já musím vstávat do práce, který je můj hlavní pracovní poměr. (A není to pořádání akvaristických burz)
Přeji všem hezkou noc a budeme se na Vás těšit na některé z dalších prodejních výstav pořádaných na Pankráci.
KZ
www.rybyarybicky.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 00:23 Karel Zeman Re: rak
Dobrý večer pane Raku,
už jsem si od Vás zvykl číst negativní názory na naši akci, jen mě zaráží že na jednom fóru tvrdíte jak k nám nikdy nepůjdete a na druhém ihned osobně referujete jak je naše burza "ovlivněna" pořádáním druhé burzy. Asi jste přišel až na těch "Vašich 30 Kč" (po desáté hodině, nedokážu si představit, že byste coby tak zásadový člověk přišel na devátou, kdy je vstupné za 40 kč) :-)
Jen pro případné analitiky, tato burza byla nejúspěšnější zahajovací burza v naší dlouhé historii. A to jak v počtu prodejců, tak v počtu návštěvníků.
Nicméně mám pro Vás pane Raku návrh. Pokud je hlavním problémem cena vstupného, rád bych Vám osobně daroval VIP vstupenku s platností do konce roku 2012. Pokud budete mít zájem, vyzvedněte si ji u pořadatele na další burze. Doporučuji se tam stavit před půl devátou, ať využijete její hlavní benefit - volného prostoru mezi prodejci. Doufám, že takto budete vidět naše akce méně černě a třeba někdy ve vzdálené budoucnosti o nás napíšete i něco hezkého.
S přáním hezkých snů
Karel Zeman
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 23:56 Karel Zeman Re: Tomas Enderson
Děkuji za Vaši reakci.
Vámi vytažená věta asi nebyla opravdu správně formulována, nicméně jsem nečekal, že bude publikována na sociálních sítí, kde může být velikých počtem čtenářů vnímán všelijak. S panem Tomšou jsem si totiž psal již v kontextu z našeho předchozího rozhovoru na jeho burze, kde její pravý význam byl jasný a srozumitelný.
Finančně vyčerpávat bylo myšleno plýtvání prostředky na propagaci burzy, která má sníženou účinnost, když je v tom samém termínu podobná akce. Ono je totiž velice snadné říci, jak na burzach pořadatel "rejžuje", ale už nikdo nevidí co musí být do této akce vkládáno, aby byla tak úspěšná... a právě v tom se od ostatních burz dost výrazně odlišujeme.
Přijít druhý a snažit se něco kopírovat je vždy jednoduší. A navíc, ve společnosti je uzaseno hluboce v podvědomí, že menší a slabší je vždy v právu... ale to tak vždy nefunguje.
Zdravé konkurence se nebojíme, ale v podání pana Tomši je opravdu spíše dravá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 23:48 Karel Zeman Re: Tomas Enderson
PS: A plně souhlasím s Vaší poslední větou, kde doufáte že bude slušné chování oceněno úspěchem. Ono se totiž účelovým pomluvám a nahozené špíně velice těžce brání a jediné co může ukázat věci jaké skutečně jsou je čas a vykonané činy.
Hezký večer
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 23:46 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Karel Zeman
Nic proti vaší osobě nemám. Jelikož dělám v prodeji již dost dlouho (14 let), sic v jiném oboru, nikdy by mne nenapadlo snažit se o nějakou dohodu s konkurencí, nebo nedej bože se jí nějak snažit potopit. Konkurence je zdravá, tak proč se nesnažit postavit svoje podnikání, tak abych byl pro zákazníky (jak vystavovatele tak návštěvníky) něčím zajímavější, než je právě zmiňovaný konkurent. No a o nátlaku svědčí vaše věta : Nechci se pouštět do nějakého
konkurenčního boje, který může obě strany finančně vyčerpávat a ve
výsledku nezíská ani jedna strana plně funkční burzu.
Tohle mi přijde dost silné, na to, že se snažíte o nějakou dohodu. Ale možná původní význam mohl být úplně jiný, jen to bylo špatně formulováno. No asi to tady nevyřešíme.

Přeji vám též hodně zdaru v boji s dravou a zdravou konkurencí. ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 23:18 Karel Zeman Re: Tomas Enderson
Dobrý večer pane Endersone,

rád bych se k tématu vyjádřil i já, coby "propíraný pořadatel" Pankrácké burzy.
Nikdo nikomu nevyhrožoval a ani nekladl podmínky pro možnost či nemožnost vystavovat na naší burze. Tuto neděli proběhl pouze kontrolní dotaz (v návaznosti na pro nás nové informace o další nově vznikající burzy), zda by byli stávající prodejci z Pankráce ochotni prodávat i v sobotu na jiném místě. (tento průzkum jsme již dělali cca v dubnu) Toto jsme již měli rozjeto delší dobu a nikdo nekonkretizoval o jaké soboty půjde. Cílem je skutečně mít dvě burzy na opačným konci Prahy, kde jedna bude pravidelně každou sobotu v měsíci na jednom místě a druhá každý týden v neděli na druhém místě. Nevidím v tom nic špatného. Samozřejmě na rozjetí nové burzy nemůžete vypsat ihned všechny termíny, tudíž je logické že se volí buď varianta 1. a 3., nebo 2. a 4.. A upřímně, jaký přínos bude pro zákazníky další burza v prvním týdnu v měsíci, kdy je těsně před výplatou?? Proto jsem se též logicky nejprve zeptal pana Tomši, zda by nechtěl místo přeprodat nám. (když tak vehementně tvrdil, že to vlastně dělat nechtěl)
Nerad bych tu byl považován za nějakého darebáka natož mafiána.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 23:09 Karel Zeman Re: helleri
Vážený pane Tomšo,

nemám nic proti zveřejnění naší osobní korespondence. Není tam totiž nic tajného. Ba naokak, děkuji za to. Alespoň je zde vidět naše snaha naši burzu dále někam posouvat.
Škoda, že nezveřejňujete (i na svých stránkách)naši následující korespondenci. :-)
Pokud si takto představujete "morálně a zákonně vedenou konkurenci", (jak sám píšete), tak klobouk dolů.
Snad jen pro objasnění situace pro nezúčastněné pozorovatele této rádoby "mafiánské nabídky". 1. z Vaší první burzy jsem měl informaci, že jste ty burzy nechtěl pořádat a stal jste se "obětním beránkem" prodejců, kteří chtějí mít burzy rozloženy po celé Praze. 2. vzhledem k tomu, že máme dohodnuté prostory o stanici blíže do centra od Rajské zahrady, zdálo se mi nelogické mít dvě různé burzy na jednom místě. - Pokud si spojíte body jedna a dvě, není můj návrh vůbec nelogický.
Nicméně Vám upřímně přeji úspěch, protože dokud nebudeme mít stejný počet prodejců a návštěvníků, není možné naše akce organizačně srovnávat a vždy je jednoduší organizovat 40 prodejních míst a 150 lidí než 70 prodejních míst a cca 500 návštěvníků.
Hezký večer
Karel Zeman

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.09.2012 22:43 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: helleri
Po čase bych začal se sobotní burzou 4 x do měsíce. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 22:32 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: helleri
Tak tohle je hnus. Místo toho aby přemýšlel jak zaujmout návštěvníky, tak přemýšlí jak vás odrovnat. No už to vidím tak, že bude vyhrožovat prodejcům aby se vaší akce nezúčastnili, jinak nebudou moci prodávat u něho. Tím si však nadělá do vlastních kalhot. Tak popřeji jen pevné nervy a hodně úspěchů ve vašem konání. Doufejme že slušné chování bude oceněno úspěchem.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 22:08 helleri
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 21:40 Muž rriki [818] - CichlidyRe: tomchamik
Nátlak nebyl,ale někteří byli osloveni pro případný sobotní prodej na jiném místě a někteří navrhli ,aby to byla 1 a 3 sobota v měsíci,bylo odpovězeno ne musí to být 2 a 4.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 20:46 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: helleri
ja bych to videl tahle: "Kdo driv prijde, ten driv mele." zadny ustupky... mohou burzu provozovat ve volnych terminech.... nebo se presunout na druhej breh Vltavy... treba takova Praha 6, mel bych to aspon bliz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 19:56 jitkaS
Pevné nervy a pozor na papírování a "výhodné návrhy ". Vydržat a nepustit. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 18:41 tomchamik Re: helleri
hmmmm,,docela zajímavé...mezi řádky to vypadá jako nátlak :-( ,dokonce jsem se doslechl,že na jisté prodejce byl vyvýjen nátlak,kde mají a kde nemají prodávat.
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132-akvarijni-burzy-praha?od=301