Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-časopis Akvárium

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
E-časopis Akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2011 05:28 Muž LiborSprysl [9015] – Re: LiborSprysl
Že by se nějakému zavilému nepříteli pánů Kolína a Bydžovského nelíbilo mé konstatování, že AŽ šlo nahoru? Buďte spravedliví a nebo nevíte o čem mluvíte - teda co mínusujete:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2011 05:26 Muž LiborSprysl [9015] – Re: KarelV
Jistě, toto je realistická konstrukce, ale i pro ni musí existovat reálný základ zájmu těch, kteří by kupovali... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 19:33 Muž mmulcr [86]
Lisak napsal: Tím chci říct že jednou za 2 měsíce dát 100 kč za časopis není problém.
S tím naprosto souhlasím palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 18:18 KarelV
A proč neudělat placenou on-line verzi časopisu? Něco takového jako má Tropical Fish Hobbyist www.tfhdigital.com
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.01.2011 16:47 Muž LiborSprysl [9015] – Re: Lisak
Nezastírám, že tento časopis udělal velký krok kupředu v poslední dvou, třech číslech a jako limit na peníze od vás je to milé:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 16:45 Muž Lisak [3] – Re: LiborSprysl
Kupuji si od prvního čísla akvarium živě a jsem spokojen. Jak s cenou tak i s časopisem. Stojí 100kč a kdyby stál i 150kč tak bych si ho kupoval stále. Tím chci říct že jednou za 2 měsíce dát 100 kč za časopis není problém. Za pivko utratím daleko víc .... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 16:40 Muž LiborSprysl [9015] – Re: xenotoca
Tištěná podoba je za stávající situace na trhu nerealizovatelná, i když je mi to velmi líto, jsem přece jen staromilecký papíromilec - dvakrát do stejné řeky...nee, děkuji:-), vidíte, jak dopadl Aquaristik...Ale pokud chcete mít kvalitní tým, nesmí dělat zadarmo, protože to pak podle toho vypadá...Platí se za řádky, platí se za fotky, platí se za grafiku...Laskavý čtenář frfňá nad reklamami, ale kde to jde bez nich? No od boku střílet nebudu, kolik by to stálo vím téměř "na korunu"...Jak říkám první stovka a už by se lépe dýchalo:-) a počítalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 16:35 Muž xenotoca [34] - Živorodky – časopis akvárium
Velmi rád si časopis předplatím i v tištěné podobě,navrhněte cenu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 16:09 Muž LiborSprysl [9015] – Re: tillecek
Tak ještě tak něco přes devadesát a přidám ještě jednu anketní otázku...výška částky, kterou by konzument byl schopen, ochoten investovat - samozřejmě, že je to odvislé od toho, aby se nekupoval "zajíc v pytli". Ankety se nemusí účastnit ti, kterým se výrazně nelíbil Aquaristik 01/2010 X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 15:45 Muž tillecek [133] - Sumci
Osobně si myslím, že se našel určitě dostatek platících.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 15:44 Muž tillecek [133] - Sumci
tak teda už septima:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 15:42 Žena Kajka99 [229] – Re: LiborSprysl
pět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 15:30 smik – Re: LiborSprysl
čtyři ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 15:10 R Muž Silent [5949] – Re: LiborSprysl
Tři :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 15:07 Muž LiborSprysl [9015] – Re: mmulcr
Tak dva...no jsem docela zvědav na celkový součet těch ochotných platit...Ale vážně jsem zvědav...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 15:05 Muž mmulcr [86]
Vzhledem k tomu, že to bylo opravdu na našem trhu jediné kvalitní periodické čtivo o akvaristice, nezbývá mi nic jiného, než souhlasit s "Gabro". Také bych si připlatil.
Měl jsem možnost několikrát nahlédnout do tištěných časopisů o akvaristice a když nebyly články psané pomalu 16-kou písmem, tak 45% stran spalovala reklama. Nebo oboje :-D Navíc to ještě při ceně cca 100 Kč a 40-ti stranách řekl bych docela výsměch.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 14:56 Muž LiborSprysl [9015] – Re: Gabro
Jasně, vím o čem mluvím. Nadšení autorů, Markéty a redakce bylo úžasné a kvalita výborná. Jenže jásání čtenářů nad tím, jací jsou dobří autoři a časopis je sice prima, ale ten čas, který tomu všichni museli věnovat je třeba také ohodnotit. A na to již jen ta slova nestačí a bude dost těch, kteří k tomu přistoupí stejně jako vy? Nevím zda by třeba anketa vyzněla podobně jako váš názor...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 14:47 Muž Gabro [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: LiborSprysl
Pro mne by to problém nebyl, rád si za kvalitu zaplatím, a navíc si myslím, že to je, teda byl nejlepší akva periodikum na česko-slovenském trhu, klidně bych šel i do toho co je teď aktuální - kupovat si v elektronické podobě, za sms, či jinou formou platby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 14:41 Muž LiborSprysl [9015] – Re: xenotoca
Ona je to kombinace asi více faktorů - dělat takový časopis, v kvalitě jakou měl, bez nároku na honorář, to prostě nejde. No a konzumovat tu práci zdarma rovněž zdarma, to se prostě vydržet donekonečna nedá. Je třeba zauvažovat nad tím, zda by konzumenti byli ochotni si za konzumaci něco platit a pak asi není zásadní problém uvést v život projekt takového rozměru, jako je akvaristický (potažmo vivaristický) časopis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 09:56 Muž xenotoca [34] - Živorodky – časopis akvárium
Je to veliká škoda myslím si, že to zkrachovalo pro nedostatek příspěvků a také na Markétu (Raviolku) to byla příliš velká zátěž uhánět lidi aby napsali nějaké příspěvky, Je to i naše chyba, že jsme nějaké články neposlali ( myslím tím ty zkušenější akvaristy, co umí navíc dobře fotit, napsat článek není zas tak těžké, nejtěžší je udělat dobré fotografie bez kterých nemá cenu psát. Také je škoda že náš nejlepší akvarista přes živorodky RNDr Roman Slaboch přestal psát na Akvárium 1899 a Josef Tomanec na Divoké živorodky webgarden. Odborná kniha o gudeích,kterou má v plánu vydat přítel RNDr. Roman Slaboch zatím nevyšla zřejmě chybí sponzoři,kteří by přispěli na vydání knihy a ostatní knihy o akvaristice jsou příliš všeobecné možná vhodné pro začátečníky. Také obchodníci,kterým se daří neradi přispívají na odborné knihy ,neboť jim vyhovuje neznalost chovatelů,kterým když ryby uhynou tak si koupí nové. Nyní nezbývá v rámci vzdělávání abychom si kupovali akvaristické časopisy v trafikách kde však dopředu nevíme zda nás bude zrovna téma, které vyjde zajímat. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 08:54 Muž tillecek [133] - Sumci
No jsem taky jeden z těch, co se na nové číslo vždy těšili...když jsem se to včera dočetl, že končí, tak mě to vůbec nepotěšilo...chtělo by to nějak ošéfovat, aby zase vycházel... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 19:25 Muž matlala [798] - Rostliny
zkusím zjistit, znám se s redaktorkou, ale trošku dýl jsme s ní nekomunikoval. Vlastně od podzimu, kdy byla v asii. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 19:21 Muž avast [49]
No a co takhle jim napsat, ať udělají "nový" časopis, kde bysme přispívali jak my tady z rybicek, tak něco oni. Určitě je tady spousta lidí, kteří se přidají. Nebo jestli to tak fungovalo doteď, tak to chce sehnat lidi a jestli bude zájem, tak tam napsat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 14:45 Muž mmulcr [86] – Re: smik
Vždy jsem se na nový díl velice těšil, neb tohle bylo jediné, co v akvaristice stojí za čtení. Opravdu hodně velká škoda :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 13:01 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: Chem
Veliká škoda! Nemáte někdo informace co k tomu zastavení vedlo? Není nějaká šance, že by internetová komunita mohla udělat něco pro pokračování tohoto skvělého časopisu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 10:47 Muž Chem [837] – Re: smik
No, bohuzel je to pravda. Kdyz jsem se to pred casem dovedel, take me to nepotesilo. Kazdopadne velky diky vsem, kteri se na minulych cislech podileli, neb jsou to casto prinejmensim skvostna dila, a pozitek ze cteni umocnuje fakt, ze byla delana bez naroku na honorar..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 10:34 smik
No jestli je tohle pravda, tak je to velká škoda.

klub.akva.sk/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2010 20:31 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
to já zase chvilku po chvilce čtu tento časopis na mobilu, doma je na to málokdy klid....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2010 20:21 Muž mmulcr [86] – Re: RAP
Tak jsi mě předběhl :-D Nicméně - jde se číst ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2010 11:09 Žena Miluška [9]
Mám v PC staženo všech 26 čísel ve formátu PDF, ale ještě všechna čísla přečtená nemám. Jakmile je ale chvilku čas, ráda si k tomu sednu a čtu a čtu .... Je to opravdu skvěle udělaný časopis, kde si každý nejde to svoje potlesk potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2010 10:30 RAP
Tak už vyšlo 26.číslo hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 17:29 RAP – Re: Raviolka
Jak za trest, vždyť na tom pracuju už minimálně rok a zatím 0 sad . Při tom vím, že v Rakousku a Německu jsou. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 16:51 Žena Raviolka [2148] – Re: RAP
:-D
Za trest mi můžeš pomoct se sháněním těch tamasopáků, co tě prve taky tak nepotěšili... chci je ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 13:21 RAP – Re: Raviolka
Jako vždy palec .
A zase tě nemám rád o kousek víc. :-D Kvůli té cichlidě jsem zase brouzdal víc jak hodinu na googlu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 11:23 Žena Raviolka [2148] – Re: Raviolka
A už máme i on-line verzi pro ty, kteří nechtějí/nemůžou stahovat:
issuu.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 19:00 Žena Raviolka [2148]
Mraku, to by ses musel dívat kolem půlnoci, dřív to nešlo stydim a s plakátem se rádo stalo, už se na sobotu těším ;-)


@ Gagal, zrovinka dneska jsem na to taky myslela a chtěla jsem se Ti skrz ty halany ozvat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 18:29 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Raviolka
Ahoj Rav.
časopis jako vždy perfektní, ALE chtělo by to víc halančíků ;-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 18:01 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: Raviolka
Včera jsem se díval kolem 15.00 a nic tam nebylo :-D
Btw za ten letáček vřele děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.09.2010 17:14 Žena Raviolka [2148] – Akvárium č. 25
Ahojte, včera vyšlo 25. číslo, které si opět můžete stáhnout na klub.akva.sk/…

Budeme rádi za odezvu ohledně toho, co se vám líbí a co byste naopak chtěli změnit, jaké rubriky rozšířit, co vás naopak vůbec nezajímá... Sice nejde všechno hned a taky je nás autorů dost málo, ale pomůže nám vědět, jestli to úsilí za to stojí a jestli jdeme správným směrem.

Jakákoliv pomocná ruka je vítaná, můžete posílat i krátké články, fotoreportáže, nápady... ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2010 16:42 sabreman – líbí
Časopis se mi moc líbí, spousta obrázků, v práci si ho vždycky vytisknu na A4 jako brožurku do formátu A5. Zálohu mám na netbooku stále při sobě. Jen škoda, že u některých fotek chybí popis, co je na obrázku. Jinak nemám žádné výhrady. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2010 08:33 Gabro – Re: ČUPR
Zdravím, já čtu v 90% pdf, ale sem tam v práci tam zabrousím a čtu i on-line.

Jinak výborný časopis, myslím si, že každý si tam najde to své...

Přeji autorům ještě mnoho a mnoho popsaných stánek a nám čtenářům radosti ze čtení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 21:57 Muž ČUPR [204] - Tetry – Re: Haimdol
To mi připadá asi nejlepší řešení, zkoušel jsem to přímo v tom prohlížeči, ale při Fullscreenu je to tak na hranici čitelnosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 21:21 Muž matlala [798] - Rostliny
ČUPR napsal: Nepředpokládám, že by to někdo tisknul, i když....
....ikdyž, já něco jo, ale ne celý, to je hold pro člověka bez notesu na cesty lepší :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 21:15 R Muž Silent [5949] – Re: ČUPR
Já to stahuju rovnou ve formátu PDF.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 21:13 Muž ČUPR [204] - Tetry
Perfektní časopis! palec
Podělte se se mnou o vaše zkušenosti - JAK tento časopis nejlépe čtete. Zda v prohlížeči, který nabízí issuu.com/… , nebo ho převedete do PDF a pak čtete, nebo nějakým jiným způsobem? Co Vám nejvíce vyhovuje? Nepředpokládám, že by to někdo tisknul, i když....
Díky za vaše odpovědi ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 21:06 maio777 – Re: Caleb
je tam co citat... coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 21:03 MatroneK – Re: Vašek
Klidně si ji vem , vyplatí se to potlesk ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 19:51 Muž Vašek [56] – Re: Haimdol
Ufff, mám co dohánět, k akvaristice se vracím, tak si to musím lačně přelouskat od prvního čísla. To abych si vzal na týden dovolenou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2010 18:50 RAP – Re: Haimdol
Vyšla 22.číslo potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2010 20:21 R Muž Silent [5949]
Tak tu máme 21. číslo klub.akva.sk/…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [7] 8 9

Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 31482x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2373?od=301