Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Živé krmivo

 

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
Živé krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2007 18:28 Muž Miky [14]
Ahoj já bydlím v pátém patře v paneláku a na balkón jsem dal kýbl s vodou, že mi do něj komáři nakladou larvy a stále nic no tak tam zkusím dát ty jablka a uvidím, jestli to na ně není moc vysoko. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2007 16:03 kuba – chovaní živého krmení doma
napište stručny navod to mam normalně potom vylovit? nebo mam tam nallit tu vodu!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2007 10:17 motýlek
samozřejmě je možno podívat se kdo ze sousedů chová nějaké papoušky ... trusu je všude dost ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2007 06:32 Muž Roman [100] - Cichlidy
Dnes si chovat krmení je vesměs spíše drahá sranda, akle jedna rada ktěm komárům.Jak někdo radil kopřivu, tak se to dá dělat i s rozkrájeným jablkem.Na těch zmíněných cca 40l vody stačí 2-3ks rozkrájené na 1/4.výsledek by měl být stejný jako u slepičinců, ve kterých se to vždy chovalo.Jde jenom o to aby se namnožil nějakej ten nálevník jako potrava pro larvy.Pokud samice komára ucítí že to ve vodě je, tak ráda pustí vajíčka.Mimochodem jsem někde četl že komáři neradi létají více jak 12m nad zemí, takže v posledním patře 12 poschoďového paneláku to asi bude bez účinku.
Jinak tento návod doporučuji všem co mají možnost mít na zahradě starou vanu či sud.Rybky poděkují barvami a lepší plodností a chutí do tření :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2007 06:06 motýlek – artemie
u jsem to zde někde psal: jen tak jako pokus jsem nechal pár nauplií artemií v deci vody a přihodil pár granulí SAKu ... po pár dnech tam plavalo několik dospělých žábronožek a asi po měsíci se tam objevilo cosi vajíček ... ale to uvádím spíše jako raritu - praktický význam by snad byl jen jako spestření potravy nějakým opravdu vybíravým druhům . např. okouníček sklovitý ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2007 21:50 Muž Jammes [72] - Afrika – patentka
patentky se dají uchovat asi 10 - 14 dnů v lednici bez vody - musíš je nechat jen vlhký, dělám to takle už několik let
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2007 20:14 Muž GAGAL [452] - Halančíci – patentky
Dají se chovat ,ale je to příliš složité a pracné. Nikdo to nedělá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2007 16:42 bonbbonek – patentky
Ahojky!
A patentky se nedaj nejak samy o sobe chovat a rozmnozovat?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2007 18:15 Punisher
Nevím jestli to je to pravé ořechové kupovat žižaly za 100 smich A kostni červi jsou všude v rybařině ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2007 19:45 Muž [] – ***
V sobotu jsme tam psali objednávku a hned v pondělí ráno odpověděl. Takže buďte bez obav, funguje to. ;-) :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2007 11:24 Muž Norton [109] – ano
To je fakt Side. Návodů jak pěstovat živé krmivo je v součsnosti poskrovnu. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2007 10:48 Sidonius
Osobní zkušenost ne. Ta aktualizace mi nějak unikla... Před pár dny na Akvaristovi tento zdroj doporučoval Plecos, takže jsem tuto informaci vzal jako tutovku a použil ji dál...
Pokud tahle informace nebude použitelná k nákupu, určitě bude užitečná díky návodům k chovu... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2007 10:24 Muž Norton [109] – ?
Mohu mít otázku Side? Máte s touto firmou konkrétní zkušenosti? Stránky byly naposled aktualizovány v červenci 2005.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2007 09:50 Sidonius – Živé krmivo
Může se hodit:
www.ondrej.prodejce.cz :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2006 14:15 dalik – diki
diki....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2006 19:56 janko – komarie larvy
Ahojte. Zatiaľ najbežnejší spôsob je ten , že dáme napríklad na balkón nádobu (aspoň 40 L) naplnenou vodou a trochou žihľavovej (kopřivovej) šťavy. Komárie larvy treba odlovovať ešte pred zakuklením. Tie zakuklené väčšina rýb odmieta konzumovať. kukly rozoznáme podľa tlstej hlavovej časti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2006 19:02 vanda – .
a ti komarci to tam snesou přes noc nebo ve dne??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.05.2006 18:25 vlada – chceš komáří larvy
Do tý vody na balkoně přidej trochu slepičince.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.05.2006 17:34 jan – ..
dej za okno či na balkon vodu v nádobě, komáři ti tam larvy nakladou. Alespoň takhle jsem to slyšel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.05.2006 16:36 dalik – chovaní živého krmení doma
Nevite jak by se daly v PANELAKU chovat patentky nebo něco podobneho(komari larvy.....) Pokud s tim ma někdo skušenosti napiste prosím....
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 12 ...... [13]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 20960x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2004-zive-krmivo?od=601