Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquatera Olomouc

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Aquatera Olomouc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 21:30 Muž Bartolomiu [17] Re: Louka
Moje první byla ta minulá a byla nad očekávání super. Tuhle mám zakázanou. Už se mi do aqa nic nevleze a neudržel bych se :-D. teď už se jenom těším na Olomouckej sraz :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 21:08 Muž Louka [49] – burzáááááááááá
Už se moc těším a zároveň čekám že to bude zajímavý a odvezu si nějakou tu rybičku info atd....
Bude to moje první burza a tak jsem zvědav ;-) potlesk hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 20:36 harpunar – Pozdě,ale přece!
Na burzu přivezu
Corydoras napoensis,habrosus,Sphaerichthys osphromenoides,Rasbora hengeli,Boraras brigitae,Danio kyathit,Barbus tetrazona,Farlowela gracilis,Datnoides microlepsis,Ancistrus spec.,krevety Atyopsis molucensis,gabonensis,kraby Sesarma mederi a šneky Clea helena a Brotia pagodula
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 18:14 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: GAGAL
Tak teda 25L a bude tam trocha štěrku, kytek, větviček... Takže tak 20 :-)
Hlavně na mě s nimi nezapomeň! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 17:22 Muž xenotoca [34] - Živorodky
Sháním žluté škeble korbikuly jávské (corbicula javanicus) a krevetky Caridina babaulti kdyby je tam někdo přivezl byl bych rád, Nějak nemám přehled co se tam prodává neboť na minulé burze jsem nebyl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 15:33 Muž honzabrus [0] - Cichlidy – Heros severum Rotkeil
Dobrý den, bude zítra na burze někdo prodávat Heros severum Rotkeil? Díky, Honza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 14:57 Muž Sid [6634] - Rostliny
Kdyby měl někdo zájem o Rotala rotundifolia, Didiplis diandra, Bacopa caroliniana, Blyxa japonica - mohu donést na zítřejší burzu.
Další info a foto rostlin mailem: malinoa(a)volny.cz ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 15:20 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: GAGAL
No, kolem 30 by to mělo mít, poměřím, až to dovezu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 15:17 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: doklwnik
Jen ty jikry a poměr ti namíchám. Kolik máš litrů ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 15:11 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: GAGAL
Jaký poměr pohlaví doporučuješ, 1:2 nebo 1:3? :-) Za ně chceš jen ty jikry nebo ještě něco? :-)
Já se kdyžtak ještě zítra připomenu, domeček pro ně už mám zajištěnej :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 15:00 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: doklwnik
Máš je mít jen doufám že nezapomenu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 12:33 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: GAGAL
Hoj :-)
Možná se mi do soboty povede splašit menší akvárko, líbí se mi ti trilineati :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 08:04 Muž Mispulin [67] Re: GAGAL
Uz nejakou dobu se te chci zeptat, jake haliky privezes do Olmiku. Strach, ze odpovis nektery ze dvou druhu Fundulopanchax na ktere mam zalusk (co mas ve sve prezentaci) a ja budu muset nejak nafouknout sve uz ted plne akvarko, mi v tom prozatim branil. :-D
Ale ten A. Schioetzi (ngombe???) me taky moc pritahuje. ;-) Myslis, ze bych mohl pozadat o standardni sestavu 1xsamec + 2xsamice? Jaka je cena?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 23:07 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Pokud má někdo zájem mohu vzít na burzu tyto halančíky:

S.trilineatus,
S.punctulatus Goias,
Ep.anulatus,
A.marginatum,
A.primigenium,
A.schioetzi
popř. jikry

foto v mé galerii
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.04.2013 20:06 Muž Jiri_99 [425] Re: Bartolomiu
Ok. Pokud to bude jenom trošku možné, tak na sraz určitě půjdu. Když tak se mi ještě připomeň. Pač dost určitě zapomenu.. stydim stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.04.2013 19:51 Muž GAGAL [452] - Halančíci
K dneštnímu dni je přihlášeno 60 prodejců z toho 32 akva nabídka burzy bude velmi pěkná :-) ( Tedy pokud všichni dojedeme a nezasype nás jarní sníh :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 19:44 Muž Bartolomiu [17] Re: Jiri_99
Ten teploměr bych bral, ale jí na burzu jen pro něj je trochu neekonomické. :-) Pokud ti nějakej zbyde a půjdeš na sraz do Olomouce, tak bych si ho od tebe vzal. (pokud mi to vyjde)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 19:27 Muž Jiri_99 [425]
Stále a pořád - 3x topítko 150W za cca 120,- a nalepovací teploměry á 10,-Kč. Vše nové, zabalené.
Neperte se o to tak.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 12:00 l-sumci – burza
Dobrý den,aktualizovaná nabídka ryb do Olomouce,pokud se něco do soboty nevyprodá
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras similis,panda,venezuelas black,sterbae,barbatus,duplicareus,adolfoi,semiaquilus,pygmaeus,habrosus
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp i závoj 5-5,5cm
kuhli kuhli
razbora heteromorpha akční cena!!!!!!!!!
neonka axelrodi a innesi při větších odběrech akční ceny!!!!!!!!! ryby i ve velikost 3-3,5cm
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku,
microrazbora galaxy
skaláry gold cop,kouřový,zlatý vše ve velikost 5-6cm
pelvicachromis pulcher,pulcher gold a teaniatus nigeria red,subocelatus matadi
barbus green,barbus tetrazona
L-sumci ancistrus L213 a L147,L201,L107
garra ruffa - léčba lupénky
colisa lalia,colisa chuna red
Bojovnice half moony,samce i samice
a jiné ryby
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Double red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
AAkvaApistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 10:38 Muž bahno71 [287] - RostlinyRe: Beda81
na tu medeku si zkus pisnout na mailto:dos.x@seznam.cz ,určitě bude v OL. X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 10:37 harpunar – Beda81-kolik toho chceš?
Napiš do osobky.Jak medak,tak sakur.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 10:25 Beda81 – koupe zivocichu
Zdravim.

Nevite kdo by mohl na burze prodavat tyto zivocichy?
Nejlepe vlastni odchov.

rybky: Medaka Oryzias woworae
krevetky: Neocaridina heteropoda var. Sakura

Diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   29.03.2013 13:40 harpunar – Nebyl čas zjišťovat kdo je kdo-
úkol zněl jasně,muž s koženou brašnou!!!!! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 08:42 Muž NIKO [527] Re: malyLibor
:) ;-) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.03.2013 08:31 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Jiri_99
Jen pro připomenutí, NIKO seděl myslím přímo vedle tebe na tom prvním srazu :-) Po Velikonocích si dávám za domácí úkol najít klidnou hospůdku, kde se pokud možno nekouří a kde mají akvárium na srázek. Pokud se mi to v tom týdnu po velikonocích nepodaří, tak to svoláme tam, jako minule... ať nezapomínáme, kdo je kdo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:25 Muž NIKO [527] Re: Jiri_99
Z Olomouce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:11 Muž Jiri_99 [425] Re: NIKO
Jéé, já je budu dávat pryč, ale nevím jestli je do burzy stihnu "vylovit". Odkud jsi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 19:45 Žena darka [520] Re: GAGAL
Ok, není nad informaci přímo od pořadatele ;-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 18:25 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
A již je přihlášen :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 18:18 Žena darka [520] Re: NIKO
Zkuste se domluvit s Danem Krčmářem, firma RYST
E-mail:tetraodon@tiscali.cz
mívá je pravidelně a do Olomouce jezdí.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 17:46 Muž NIKO [527]
Doveze někdo do Olomouce na burzu Clea helena?Chtěl bych tak 5ks.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 07:41 Muž Mispulin [67] Re: Jiri_99
Tak pokud je to 50W klasicke s regulaci, tak bych mel taky zajem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 23:50 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Jiri_99
Co je to za topítko to 50W? Já budu pár ještě potřebovat, tak kdyby to byl Atman, tak bych asi i bral.. nebo nějaké jiné se snadnou regulací.
A taky bychom se měli někdy domluvit a uspořádat zas nějakou sešlost, už je načase :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 23:33 Muž Jiri_99 [425]
Chlapíci a samozřejmě děvčata, mám doma nějaké věci, které se mi tady jen tak nevyužitě povalují a to:
3x topítko 150W - nové zabalené, nepoužité; topítko 50W - též nové nepoužité, zabalené; 2x 100W - chvilku používané, ale naprosto funkční, bez obalu.
Pak taky pár kousků nalepovacích teploměrů s rozsahem 18 - 34 stupínků, origo zabalené, které jsem nikdy nevyužil.
Kdyby měl někdo zájem, napište domluvíme. Nechci na tom zbohatnout, jen mi přijde škoda, aby se mi to válelo v šuplíku nevyužité.
Předání nejlépe na burze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 18:56 Muž CDB [4] – Habeo.cz
Fotka k příspěvku Podívejte se na náš sortiment skvělých krmiv od Ocean Nutrition nebo špičkové osvětlení značky Arcadia. Objednejte si zboží dopředu a budete mít jistotu, že Vám jej na burzu přivezeme. www.habeo.cz
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 12:16 Muž Jiri_99 [425] Re: malyLibor
Vlk má docela pravdu. Sice je množím, ale pak je hážu želvě na zpestření stravy a to je nějakých "šlechtěných" docela škoda..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 12:13 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: malyLibor
mám takový pocit, že pro Jiřího by byla právě škodab těch ustálených nebo divokých forem... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 12:08 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Jiri_99
Obyč gupky... není to škoda? Když už gupky, tak nějakou hezkou ustálenou formu... nebo některé z divokých... obyč gupky mohou být nádherné rybky, pořád je mi smutno po těch, co jsem před rokem pro nedostatek prostoru rozdal... nebo už to jsou dva roky? Ten čas strašně letí, už asi není rok 2011...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 11:54 Muž Jiri_99 [425]
V brzké době, předpokládám během pár týdnů chci předělat odchovnu na gupky a chci, i když nerad, dát pryč surmovky vražedné pač je nemám kam dát. Potvory mi likvidují malé okružáky, které používám na krmení.. Jsou tam tři dospělé /o kterých vím - možná jich bude víc/ a nějaké mladé. Měl by někdo zájem? Dám je zadara, popřípadě vyměním za něco užitečného. :-)

Poté, co akvišo předělám, budu shánět obyč. gupky. Samce i samice, tak kdyby někdo měl pár kousků navíc..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2013 16:39 Muž xenotoca [34] - Živorodky
V Markvarticích mají ode mne asi 29 druhů nových bylinek,žel od roku 2004 jsem se tam nedostal abychom s Bohumilem Bradnou zase nějaké další rostliny mezi sebou vyměnili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.03.2013 16:22 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: xenotoca
Fotka k příspěvku Jen pro zajímavost Ti něco málo k zhlédnutí, přihodím přefocený starý snímek z mojí bývalé eko-zahrádky s bio-pěstěním = smíšenými výsadbami zeleniny, jahod a pestrým sortimentem bylinek a květin od plané flóry i pěstovaných kultivarů, bez použití chemie.

Ten prostor hostil i nespočet druhů živočichů.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.03.2013 16:11 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: xenotoca
Fotka k příspěvku V květnu by ta výměna měla být reálná.

Zmiňuješ Plantu Naturalis, která je pro mne nostalgickou vzpomínkou na mou v minulosti podobnou činnost. Když v Markvarticích zakládali firmu, tak, už jsem se roky zabýval kultivací, množením a zpětným navracením divoké flóry do volné krajiny na k tomu vhodná stanoviště.

Na přiloženém snímku je podle té první ročenky v řadě vidět, že mají letos výročí a možná by stálo za to, se tam zajet podívat v jejich dny "otevřených dveří" - Českou květnici.

Kdysi jsem do jedné té ročenky dvěma svými příspěvku v podobě článků, též přispěl a doplnil je i několika fotkami.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 14:53 Muž Bartolomiu [17] Re: malyLibor
Je fakt že na netu jsem ho našel jenom jako Jaroslava. Michael Rybka mi strejda Google nevyhodil skoro nic. Každopádně vám oběma děkuju. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 11:09 romel Re: malyLibor
no tak mladý to vzal na sebe,asi se jmenuje michal,otec je jaroslav :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 10:31 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: romel
No vidíš. Já ho znám jen z burz, kde u něj kupuju mražené krmení, a tam je uváděn jako Michael Rybka - Ostrava
www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2013 17:00 Muž xenotoca [34] - Živorodky
Přes Jičín jsem v minulosti jezdil s kamarádem,který měl auto do Markvartic u Sobotky do Planta Naturalis pro sazenice léčivých rostlin. Nyní se kamarád odstěhoval do Hradce Králového a bez auta se do těch končin nedostanu. Skiffie a X.pygmaeus mám domluveno na více místech od chovatelů,kteří mi je přivezou až je namnoží za jiné druhy živorodek,které musím zase namnožit já??. Chovatelé jsou od Ostravy a Pardubic což je blíž než Jičín.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2013 16:26 Muž LiborSprysl [9015] Re: xenotoca
xenotoca napsal: Mohu na burzu dovést živorodky gudeje jiskřivé (Characodon lateralis) na výměnu za Skiffie bileneaty nebo Xiphophorus pygmaeus, mám navíc 10 ks mláďat

A kdy že se to budete pohybovat směrem k Jičínu? ;-) smich I ta výměna by šla...oba druhy mám namnožené dost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2013 06:49 Muž xenotoca [34] - ŽivorodkyRe: 0
Počkat bych mohl, sám dávám přednost pořízení nových druhů většinou od konce dubna do poloviny června,kdy je nejlepší doba na aklimatizaci, je plno živé potravy, část chovu mohu dát na letnění. Od září kdy je doba útlumu žádné nové živorodky nepořizuji. Nádrž kde chovám ch.lateralis je přerybněná a přebytky těch dalších chovám v nádržích,kterou budu potřebovat na odchov mláďat poecilia obscura a x.xiphidium až se na jaře začnou po oteplení množit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 23:30 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: xenotoca
Dal bych Ti za ně ty dva druhy, ale dubnový termín mi nevyhovuje. Pouvažuj, jak dlouho jsi ochoten počkat. 0
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 18:28 Muž xenotoca [34] - Živorodky
Mohu na burzu dovést živorodky gudeje jiskřivé (Characodon lateralis) na výměnu za Skiffie bileneaty nebo Xiphophorus pygmaeus, mám navíc 10 ks mláďat

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 17 18

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 19250x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17985?od=501