Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

CD na přání

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 12 Žádná další stránka   1  
CD na přání
Upozornění pro všechny (včetně pravidelných odběratelů):
Požadavek na odběr povídek zašlete vzkazem uživateli vlk9 http://rybicky.net/profil/14393 nebo nechte v příspěvku svůj kontakt.
V případě, že vás přejde chuť, stačí poslat odhlášku.
Automaticky se bude rozesílat v elektronické pdf. podobě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2012 09:03 S Muž invalida [3881]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   18.08.2012 22:57 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: půlpy
Už jsem si zvykl, že u invalidy se řežeš smíchy, až brečíš, a pak si uvědomíš, že to má i hlubší kontext.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.08.2012 22:29 Muž půlpy [2131] Re: malyLibor
to Ti závidím :-D myslím Ty zážitky u toho čtení smich mimochodem ono to není jen k zasmání, ale bohužel jsem se musel u toho čtení zamyslet i nad sebou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 22:17 Muž malyLibor [5371] - Asie
No, já se těším na pondělí, až si konečně budu moct sednout v klidu k noťasu a začít číst... ještě nemám dočtené ani první CD. Už se moc těším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   18.08.2012 19:46 Muž vlk9 [296] - Halančíci
eště že drahá už si zvykla, že sem divnej, jinak bych byl asi zas "svobodnej" :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.08.2012 19:26 Muž půlpy [2131] Re: snehulda007
Jo, to věřím, u Vencových povídek se člověk těžko udrží - většinou ne smich a malýmu to vysvětluj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   18.08.2012 19:13 Muž snehulda007 [850] Re: půlpy
No já řval jak kráááva...smíchy samozřejmě..A po každym výbuchu smíchu jsem musel zdlouhavě čtyřletýmu synátorovi vysvětlovat čemu se směju,co je džungle,jak se tam jede a že na šlapadle se tam jet nesmí(to se mu teda moc nezdálo) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 18:54 Muž půlpy [2131] Re: invalida
tak jsem dneska v hospodě dočetl povídky z druhého CD, včera v jiné jsem začal, ;-) v obou se na mne občas dívali jako na idiota, když jsem se najednou začal smát nahlas smich už se těším na další povídky. Půlpy ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.08.2012 21:58 R Muž Mrakoplash [1776] Re: exit
Souhlas :-) nastupovani do te lodi mi vehnalo slzy do očí smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   14.08.2012 14:37 Muž exit [116] - Rostliny
Taky jsem to už přečetl a musím uznat,že jsem se dlouho tak dobře nepobavil.A jestli smím hodnotit tak bych řekl,že tohle pokračování je ještě lepší než první díl.Jen doufám,že se dočkáme dalších dílů.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 14:38 yenya Re: Kytka
Moc se omlouvám, já tam tu adresu nedal, ani když budeš super VIP tak jí neuvidíš :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 14:35 Žena Kytka [2146] Re: yenya
Já tam vidím jen tuhle blbou stydim větičku: "Detaily profilu jsou dostupné pouze stálým přihlášeným uživatelům"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 14:34 yenya Re: Kytka
Určitě mám, ale když jsi mi napsala: mailto:yenya@rybicky.net. Předem dík za odeslání palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.08.2012 14:31 Muž Jakez [7] - Afrika
Musím pochválit sekretariát, funguje na výbornou a obě knihy už mám v mailu, jen co se dostanu domů, tak pošlu zaslouženou odměnu. Díky patří všem zainteresovaným, jak autorovi samotnému, tak i jeho spolupracovníkům.
Zároveň se připojuji k ostatním s prosbou o výdrž a pokračování v tomto bohulibém díle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 14:25 Žena Kytka [2146] Re: yenya
yenya napsal: Venco, to jsou prázdniny. Já ho chci taky, ale ani nevím, jestli jsem si o něj napsal stydim . Jestli máš e-mail po ruce, nebo sekretářka :-D , tak mi to pošli. Dík předem, Jenda
Za A) nepsal
za B) nemáš v profilu mejlovku stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.08.2012 14:23 Žena Kytka [2146] – Invalidovy povídky-kniha druhá
Korektury nového CD jsou hotové, kniha vydaná, pokud máte zájem tak pište na mejlík mailto:rybicky.cd@centrum.cz, rozesíláme obratem. Invalidův sekretariát potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.08.2012 09:02 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: invalida
počkej počkej chceš řícz, že trojka nebude? tak my budem dělat, že sme to jako neslyšeli a budem s radostí očekávat trojku a budem všichni spokojeni, ok? ok domluveno, děkuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 07:06 yenya Re: invalida
Venco, to jsou prázdniny. Já ho chci taky, ale ani nevím, jestli jsem si o něj napsal stydim . Jestli máš e-mail po ruce, nebo sekretářka :-D , tak mi to pošli. Dík předem, Jenda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.08.2012 04:45 Muž grunda [1781] - Cichlidy
tak tak, skončit můžeš až tak u čísla 10, a to ještě jenom možná :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   13.08.2012 00:02 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: invalida
Uzavírka se nepovoluje, piš dál :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   13.08.2012 00:00 Muž savan [622] - ŽivorodkyRe: invalida
Václave,nenech sa znechutiť.Nás,ktorí tvoju prácu a hlavne tvoje životné postoje máme radi,by ukončenie tej nádhernej CD série tvojích fantastických poviedok velmi zarmútilo.na tých ktorí majú furt nejaké blbé pripomienky sa môžeš tak akorát vys...Drž sa ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 23:37 S Muž invalida [3881]
Musím se vyjádřit...pokud někomu zpříjemním život aspoň na pár chvil jsem rád. Na deprese je tu pár tuctů kašpárků co chodí chlastat do parlamentní kantýny. Nikdy nebyl příspěvek povinnej i když se nám kačky hoděj. Děkujem. Jelikož tady kdosi nepochopil celou záležitost, přeonačil atmosféru na diskusi o placení a neplacení tak se ozvalo minimálně o 100 lidí méně. Něco jde na vrub této diskusi, něco na vrub prázdninám a nejvíc je na vinně asi nekvalita práce na projektu s cd. Tudíž asi celou věc tímto cdčkem uzavřeme. A všem děkuji za podporu ano Venca
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 22:33 -
Prišlo aj mne,ďakujem.Po prečítaní zhodnotím. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 19:21 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: půlpy
já mám taky potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 19:04 Muž půlpy [2131]
Děkuji za další CD palec potlesk ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.06.2012 20:28 S Muž invalida [3881] Re: malyLibor
Sem ve stavu nemocnejch...musím pomalu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   25.06.2012 08:48 Muž malyLibor [5371] - Asie
Já si stále myslím, že nejefektivnější by byl některý z elektronických způsobů distribuce. Jsem na poštu dost naštvaný a ještě jim platit prachy, které mohu dát na čtvereček se mi moc nelíbí, ale zálleží na invalidově rozhodnutí. Mně se líbil Rexův návrh, že by distribuci zařídil tady na rybičkách. Jen mi bude chybět autorův vlastnoruční podpis :-)
Moc se těším.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 20:25 S Muž invalida [3881]
Velice děkuju za přínosnou diskusi :-( Kdo s dobrým zrakem mi spočte přibližnej počet disků kolik mám koupit :-( stydim prosím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   14.06.2012 16:45 S Muž invalida [3881] Re: invalida
Asi se musím vyjádřit. Dostal sem několik vzkazů o platbě předem. NEPŘICHÁZÍ ÚVAHU!!!!!!!! Jsem zvyklej odevzdávat dobrou práci a u mne se platí až po odzkoušení zboží. Ať už jde o podkovu, kovaný vrata nebo nějaký blbý hlody ať už na nějakým nosiči nebo přes net. Mě osobně by víc vyhovovalo to poslání mejlem nebo přes vzkazy. Nebo jestliže se Rex nabíd tak můžeme i redistribuci převýst přes rybičky. V žádným případě ale nejde o výdělečnou činnost aby to bylo správně pochopeno. Jde mi v tomto případě o to abych nepohoršoval ty akvaristy kteří jsou více na výši odsborností a čtení mých črtů je pohoršuje. Leč nechci připravit ty které to těší o možnost si přečíst své. Jen sem si myslel že když si každý ze čtenářů odpustí např jedno pivo(Ať už lahváče za 12 z obchodáku nebo svoje večerní v luxusním hotelu po odchodu z kanceáře za 90) tak by se mohlo sejít pár kaček na činnost která snad oddálí dobu kdy propadnou depresímz tohohle svrabu kterej nezavinili oni ale MY VŠICHNI! I velektronický podobě bude účet zmíněn jen okrajově na konci. Platba není povinná Nebo je možnost to udělat přes toho Rexe třeba s platbou na rybičky a po nějakým uzavření přeposlání možného teoretického zisku. Nebráním se individualitě. Jen vás je dost tak abych nezblbnul ze vzkazů. Kdo by chtěl může mít už první polovinu zamejšlenýho cd elektronicky už dneska v poště. Pokud se to osvědčí tak dám dohromady něco víc o amazonii což bylo žádáno. A mám tu postřehy z usa austrálie atd. A občasný i neakvaristický věci. Trošku to beru jako když starýmu Maškovi brala ženská všechny prachy tak sme mu každej koupili pívo a von moh celej večer sedět a hrát karty s náma. Takhle se "třeba" sejde po kapkách na ppředřadník nebo náplně do filtru. Můj zaměstnavatel je totiž humorista a když píše vejplaty tak jde jen o směšný částky. Venca
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   13.06.2012 20:50 S Muž invalida [3881] Re: invalida
To sem přesně čekal...jo a k Liborovi podotýkám že maru je ze švýcarska takže bych ji i odpustil..Krom toho Libor taky neví jak se co píše. Kdyby byl Libor takovej frajer jako rypoun, tak si taky cédé objedná jako podšálek. Ono tady jde o trochu víc než...ale to bys moh pochopit jako bejvalej učitel. I učit se dá jenom pro prachy, zrovna tak jako chovat ryby. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.06.2012 22:17 S Muž invalida [3881] – Cd na přání
Vážení kolegové a kolegyně. Protože se v poslední době množí u mně ve schránce žádosti o publikování jakýchsi canců tvořených u kávy, tímto oznamuju že jsem ochoten vytvořit cd neboť tištěná verze není v mých finančních silách. Půjde o nikde nepublikované práce ať už staršího data nebo i nově vznikající. Ale protože s tím je jistá práce a žere to jistý finance tak tímto dávám na vědomost podmínky k získání cd disku. Takže bych navrhoval tento postup. Zájemce se zaregistruje zde a zároveň mi osobním vzkazem pošle adresu. Já na konci měsíce spočítám zaregistrované a vyrobím potřebný počet disků. Bohužel to nebude možné provést úplně zdarma takže jakási předběžná kalkulace. obálka, známka a prázdný cd bych tipoval na max 20 korun. To později upřesním. To by byla jakási povinná platba. Další platba by byla jaksi dobrovolná...kdyby se nějaká kačka navíc sešla tak budu rád ale když mi to pokryje náklady i to přežiju. To co by seteoreticky sešlo navíc tak bude pokrývat tyto položky. Cokoli do akvakroužku abych si konečně moh vzít domů aspoň nějaký svý světla. Určitě víte jak se rostlinám daří při jeho nedostatku. Další část je lahváč pro mě smich ..ne to je legrace ale chtěl bych odměnit ženu jenž provede korekci textu (je na mateřský tak třeba se jí hodí čokláda nebo balík plen). No a bohužel ještě jedna součást nákladů je ryze česká. Pokrytí nákladů na lidi kteří si objednají a nezaplatí. Platba bude možná až po obdržení zásilky a jeho spuštění a přečtení. Bankovní spojení bude uvedeno na cd. Děkuji všem...A prosím o tolerování tématu alespoň do konce měsíce. Rýpaly upozorňuju že vzniklo po dohodě s Rexem. A prosím o uvedení názoru zda na cd musí být nutně uvedeno vše jen o akvaristice. Venca
Upozornění pro všechny (včetně pravidelných odběratelů):
Požadavek na odběr povídek zašlete vzkazem uživateli vlk9 http://rybicky.net/profil/14393 nebo nechte v příspěvku svůj kontakt.
V případě, že vás přejde chuť, stačí poslat odhlášku.
Automaticky se bude rozesílat v elektronické pdf. podobě.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [12]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 15961x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17948-cd-na-prani?od=551