Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

AKVA trhy Kroměříž

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
AKVA trhy Kroměříž
více na oficiálním webu http://akvakm.eu/ v sekci AKVA trhy Kroměříž.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.02.2012 15:39 Muž Rounce [30]
Příště si nejspíš koupím taky čichavce zakrslý do novýho akva esi už bude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 15:31 Muž MGK [2] - CichlidyRe: NIKO
Aha, a jak velké jsi je bral ? ;-) Já jsem je tam taky viděl, ale nevěnoval jsem jim skoro žádnou pozornost, jen jsem na ně z dálky mrknul, no a musím říct, že fakt nebyli tak do špičky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 15:19 Muž Rounce [30]
čichaev zakrslé ? ten má tuším bílou nebo oranžovou barvu ne ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 15:15 Muž Cosmogagy [592] - Amerika
Já myslím že každý chodil jak chtěl :-D půlka tam a půlka tam :-D příště by to chtělo udělat nekde ve větším prostoru, a nebo z toho udělat jedosměrku s přikázaným směrem pohybu :-D
Byl tam opravdu nával, u stánku jsem kolikrát čekal i 10 minut až čtvrt hodiny než jsem byl obsloužen. Ale jsem spokojený, přinesl jsem si nějake Echináče, nějaký mech, a taky Platy a Endlerky jako začátek chovu/odchovu živorodek. A pro radost přítelkyni páreček Čichavců zakrslých, nemohla z nich spustit oči :-)
A ještě jsem ve slosování lístků vyhrál 6L pytlík substrátu Kongo a hnojivové kuličky :-D
Takže u mně opravdu spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 14:50 matesino Re: Rounce
pěkně se to rozrostlo...lidí bude pořád přibívat. palec jen mě štvalo že všeci šli jedním směrem a někteří chodily doprotivky !! :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 13:51 Muž Rounce [30]
ja sem kopil 7 neonek a uz je mam v hejnu a par kvitek na mirny zakryti filtru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 13:36 Muž NIKO [527] Re: MGK
MGK napsal: Už jsem mu psal ;) Problém je v tom, že si myslím, že na danou cenu ta kvalita terčů moc neodpovídá :-) Sice jsou pěkní, ale tělo nemají úplně kulaté (jsou trochu do špičky) ;-)
www.ifauna.cz/…
tady je foto ..


Dnes jsem na burze v Kroměříži koupil 4 terčovce od p. Pokojského.Nejsou do špičky(možná byl vyfocen ze špatného úhlu),ale jsou pěkně kulatí.Vypadají hodně pěkně a zdravě. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 13:21 Muž MGK [2] - CichlidyRe: Rounce
Souhlasím ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2012 12:33 Muž Rounce [30]
tak toto byl vážně mazec lidí jak psů chtělo by to neco většího :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2012 23:36 Muž DavidDizzer [26] – Těším se
Už se těším :-) :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 22:31 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak sortiment na poslední chvilku zaktualizován, Pan vyoral odřekl účast, dostal bohužel chřipku a prý hezky hnusnou.
Budeme se zítra těšit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 21:36 Muž matlala [798] - Rostliny
jasně začátek je v 9.anubiasy bohužel nemám, s kytkama jeto teď hrůza, nic nemám. Ale vemu na ukázku 12l k patnáctinám, jen musím naaranžovat na kořen víc microsoria.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 21:11 Muž fido16 [631] Re: matlala
Cau nebudeš tam mít nějaké anubiasy? Ze 3 kousky bych uživil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 19:41 Muž Rounce [30]
burza teda začíná v 9:00 hodin jako obvykle ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 11:22 matesino Re: MGK
není zač X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 11:17 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matesino
Ok ;-) Díky moc palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 11:11 matesino Re: MGK
web pokud vím tak nemá ale kontakt je tady www.ifauna.cz/…

a ty malbora ma fakt pěkné osobně jsem je viděl potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 11:07 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matesino
Aha ;-) A nemáš na něj nějaký kontakt ? Popřípadě jestli má třeba webovky, nebo tak něco ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 11:03 matesino Re: MGK
Tata kupoval terče v Ostravě u Pana Navrátila a ty jsou špičkový krásný kulatý tv ar ted po 2,5 letech mají velikost dezertního talířku . palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 10:58 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matesino
Ano, to vím ;) Byl jsem u něho, ovšem většina lidí (včetně mě), kteří u něho nakupovali, ti řeknou že to má nemocné ;) Sám jsem se o tom přesvědčil, když jsem si koupil 4 terče, a teďka po skoro roce mi zůstal jen jeden a navíc má jen 5 cm :( Takže, z vlastní zkušenosti, už bych u něj nekupoval....Jinak barevně atd, má ty ryby dobrý... :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2012 10:51 matesino Re: MGK
pěkné terče má pan Grepl z Prostějova www.tercovci-prostejov.cz palec
nebo u pana Vlacha v Olomouci www.discus-olomouc.cz palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 22:41 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Cosmogagy
zkus si to domluvit s Ondrou sladkým, schválně mu tvůj požadavek přepošlu, snad ti veme. Má všelijaký blbosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 22:38 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: matlala
já vím že se dá akvarijní silikon koupit i v drogerii, ale ty jsem u nás všechny prošel, a nikde nemají. A jet do Hodonína (10km tam a 10 zpět) jen pro tubu silikonu za 60kč, když nic jiného nepotřebuji, to se mi nevyplatí.
Proto doufám že ho koupím na burze.. No uvidíme. Každopádně se na burzu těším, věřím že to tam bude fajn.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 22:33 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Cosmogagy
s rybama nevím, ale silikon seženeš v každí dobré drogerii s barvama nebo někde v barvách a lacích, já kupuju tubu za 140 nebo 160 (nevim přesně) v Holešově na náměstí v drogerii nebo v barvách a lacích u Gymplu v KM se to někde v těch uličkách pod rigrákem.
Silikon nemusí byt z akvaristiky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 22:25 Muž Cosmogagy [592] - Amerika – Silikon?
Zdravím, na burzu se jedu spíše podívat a nakoupit nějaké drobnosti (třeba když mi padne do oka nějaká rostlinka apod.)
Ale chci se zeptat zda na burze bývá ke koupi i akvarijní silikon. Jet jen pro něj do akvaristiky se mi nevyplatí (cesta by mně vyšla dráž než silikon), a rád bych ho koupil na burze když už tam budu.
A nevíte jak to bude s dostupností Endlerek Red Scarlet různých variací plat?? Bývají?? Potřeboval bych pár samiček (asi tak 6 kusů) Scarletek a nějakou pěknou čistou linii plat (krvácejíci srdce, mickey mouse, marigold apod), asi tak 3 samce a 6 samic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 20:25 Muž fido16 [631] Re: MGK
Možná slabé osvětlení na takovou litráž.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 20:22 Muž MGK [2] - CichlidyRe: fido16
dík ;-) teďka tam jsou, ale trochu problémy, že nechtějí růst kvítka, tak uvidíme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 20:18 Muž fido16 [631] Re: MGK
pěkná 400 potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 20:17 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matlala
No jo no ;-) To já se zase s těma akvárkama začínám rozjíždět :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 20:08 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MGK
nevim, terče jsem neměl, nemám na ně dost velké akva
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 19:50 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matlala
Už jsem mu psal ;) Problém je v tom, že si myslím, že na danou cenu ta kvalita terčů moc neodpovídá :-) Sice jsou pěkní, ale tělo nemají úplně kulaté (jsou trochu do špičky) ;-)
www.ifauna.cz/…
tady je foto ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 19:39 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MGK
tak pan pokojský mi je psal do sortimentu, zkus mu napsat nebo zavolat, většina prodejců dává slevu na objednávku předem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 19:30 Muž MGK [2] - CichlidyRe: matlala
Ok ;) Já právě chci, dokoupit další terče, tak jsem uvažoval, že když už tam budu, tak že bych něco koupil ;) Ale když nebudou, tak nevadí :-) Díky moc za info ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 18:46 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MGK
nevím, zatím nebyly, pan Pokojský je jediný a zatím u nás nebyl. V Holešově má terče pan Stella, má u zámku zahradnictví, zkus kdyžtak jeho, pokud si nevybereš, jinak o nikom blíž jak v Brně nevim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 16:25 Muž MGK [2] - Cichlidy
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nevíte o někom kdo bude prodávat na sobotní buerze nějaké terčovce. Na stránkách burzy jsem objevil jen pana Pokojského, který by měl nabízet terčovce Blue diamond. Bude tam i někdo jiný ? Děkuji za odpověď ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 15:30 Muž matlala [798] - Rostliny
jen detail, vstup bude zase z Bezručova parku, ne přes hlavní bránu školy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 08:39 Muž fido16 [631] Re: matlala
Dobrá já se tam u tebe pak zastavím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2012 00:26 Muž matlala [798] - RostlinyRe: fido16
dost, snad zitra dojdou od kámoše zpět, zapomněl na mě s materiálem, tak mu musím udělat náhradní za ty, co my dávý zpět. A mám ješte původní verzi s a bez N.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 20:02 Muž fido16 [631] Re: matlala
čau kolik budeš mít těch pmdd koulí? Vzal bych si a zamluvil bych si
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 19:43 Muž matlala [798] - RostlinyRe: matesino
víc, no posledně i teď se zaplnila plná kapacita, víc lavic se tam už velice dat nedá, aniž by byly utlačení návštěvníci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 18:33 matesino Re: matlala
doufam že se to rozkřikne a přiště bude i vic cizich prodejcu...jinak uspěch potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 18:30 Muž DavidDizzer [26] Re: Rounce
Přesně to jsem chtěl napsat, takže já také doufám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 18:19 Muž Rounce [30]
dofam ze kopim vsecko co potrebuju :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 14:44 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak a je plno, dokonce se včera přihlásil prodejce až z Varšavy v Polsku.
Tak vybírejte v sortimentu, ať víte po čem jít, já se k tomu konečně taky dostal. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 13:05 Muž matlala [798] - RostlinyRe: NIKO
tak teda technicky velmi náročné to dohledávat, uvádět u sortimentu aktuálnost budu až od příště, nyní jen zmínka u pana Ruského a jdu se ještě zkusit kouknout na starý, srovnat to a případně dohledat v mailu.

EDIT: nelze mít u všech všechen aktuální sortiment, viz třeba hned na začátku pan Hřivňák, má uvedeny jen rody a co doveze doveze, rozhoduje se až večer před trhy nebo tak na rychlo, jezdí všude, takže stavy s emu rychle mění.
Takže tuto informaci uvést nemohu, jen doporučím nahoře porovnat minulý a současný sortiment. Bylo by to už moc práce a už tak časově nestíhám. X-)
EDIT2: Napsal jsem těm co mi sortiment nedodali a je na nich, zda ho aktualizují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 22:38 Muž DavidDizzer [26] Re: matlala
O.k., díky za odpověď :-)
To se poté domluvíme, díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 21:06 Muž matlala [798] - RostlinyRe: DavidDizzer
tak techniku určitě můžeš objednat předem u Ondry Sladkého. Nemůže z prostorových důvodů dovést vše na ukázku. Ale asi to bude muset objednat, skladem to mít nebude. Jinak techniku, jen drobnosti jsem viděl u pana Hory, ale to pochybuju. Navíc Ondra může dovést i mimo trhy, mívá cesty do KM, jen se chce domluvit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 20:16 Muž DavidDizzer [26]
Dobrý den všem,
měl bych dotaz, zda tam lze také sehnat ,,rozstřikovací rampy" nebo alespoň v této podobě www.akvaristik.eu/… ?
Snad mi to vyjde a poprvé se těchto trhů zúčastním :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 20:09 Muž matlala [798] - RostlinyRe: NIKO
uzdravit se musím, bez mě by to bylo jaksi složité, hold zodpovědná osoba. Příště, resp už zítra tam napíšu, že sortiment nedodán nebo neaktualizován, aby to bylo jasné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 20:03 Muž NIKO [527] Re: matlala
Chtěl jsem si u něj objednat ryby a říkal,že nic ještě neposílal.Telefonoval jsem s ním v 18,35.Bylo by dobré starý zrušit a dát novou nabídku od "prodávajících" akvaristů.Tak je zbytečně obvolávám.Ryby které má ve staré nabídce vůbec teď nemá,ani se mu nevytřely.Tak se brzy uzdrav,věřím,že to opravíš,ať do Kroměříže nejede někdo "zbytečně". ahoj
více na oficiálním webu http://akvakm.eu/ v sekci AKVA trhy Kroměříž.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 12

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 12207x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16826?od=401