Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

AKVA trhy Kroměříž

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
AKVA trhy Kroměříž
více na oficiálním webu http://akvakm.eu/ v sekci AKVA trhy Kroměříž.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 23:14 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
jej a Libore, pH metr furt vězí u Michala a ke mě se nedostal, vždycky zapomínáme.
řeknu mu, ať ho v pátek veme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 21:01 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: jamajcan
Tak by bylo nejlepší, kdybys zavolal panu Žídkovi a domluvil se s ním a já ti je u něj vyzvednu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 11:01 jamajcan Re: malyLibor
Tak bych si je vzal,Libore.Ta cena by mě zajímala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 10:43 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
ty jsme 2x zkoušel a vždy jim něco vadilo :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 09:30 l-sumci – burza
nabídka ryb na burzu v Kroměříži 26.1.2012,pouze na objednávku,doveze kolega
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras similis,panda,venezuelas black,sterbae,arculatus,panda závoj,barbatus,metae,duplicareus,adolfoi,meliny,semiaquilus,pygmaeus,habrosus
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji
kuhli kuhli
plata sun set
pangasius sutchi
neonka axelrodi a innesi
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,black tiger a jiné
na objednávku dovezu black tigery a black crystal a red crystal grade S a SS
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku,tricolora,shiro ushuri
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
závojnatky
synodothys,costatus
skalár red devil, koi long fin,manacapuru,gold
pelvicachromis pulcher,pulcher gold a teaniatus nigeria red,subocelatus matadi
parmicka žraločí
barbus green
L-sumci ancistrus L213 a L147
belonesox belazimus - živorodka štiková
garra ruffa - léčba lupénky
a jiné ryby
mechove koule
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Double red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
AAkvaApistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 23:06 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: matlala
Můžu... ale záleží, jestli ten kámoš jen tak uvažoval, nebo jestli je fakt bude chtít. Mně se gabonensky vždycky líbily, ale protož jsou to noční tvorové, tak vyhrály atynky a ty jsem si zamiloval...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 22:45 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
teď mi diktoval co poveze, tak předpokládám že nebudou všechny zamluvené, kdyby ses ptal, můžeš se zeptat na cenu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 22:21 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: matlala
Opravdu? Kamarád mi zrovna včera říkal, že se po nich poohlíží :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 21:06 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
jasan, Pan darda psal že dojedou klasicky s Hřivňákem... panem Ruským a Pokojským (ale ti dna mi to ještě osobně nepotvrdily mailem, smkou ani telefonem, ale jsou tam vždy, tak předpokládám, že ano).
Jinak pan Žídek mi před chvílí volal a má zajímavý sortiment, doveze i velké gabonensisky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 19:53 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: matlala
Jak říkáš.. a proto jdeme volat panu Hřivňákovi a zamlouvat si na sobotu... jestli doveze, co bych si představoval, budu spokojen :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.01.2013 18:58 Muž matlala [798] - RostlinyRe: matesino
jak píše keydoc, je na prodejcích zda aktulizují sortiment už není v mých silách neustále se dožadovat aby poslali nový s obměnou 2-3 věcí. Nejlepší to udělal pan Hřivňákl poslal vše co mívá v nabídce, taky má nejdelší seznam věcí a vozí z toho málo, ba ani vše se vozit nedá, je třeba zamluvit si předem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 18:58 Muž Rounce [30]
Tím líp.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.01.2013 18:56 PR0V0CATEUR
Tak toho bych se asi nebál...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 18:56 Muž Rounce [30]
Já dofam že tam nandu hodně Vallisnerií tak 10kousků možná aji víc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.01.2013 17:21 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: matesino
Popř. sem můžete napsat co sháníte a jistě někdo poradí u kterého prodejce to viděl, nebo koho se zeptat a kdo by to mohl mít. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.01.2013 17:11 Muž keydoc [398] - RostlinyRe: matesino
Sortiment odráží nabídku konkrétních prodejců a v konečném měřítku je na nich, jak moc jej aktualizují. Každý si pak může udělat obrázek co daný prodejce prodává, zarezervovat si předem (neboť vždy nevozí úplně všechno, ale logicky spíše to co je poptáváno)...

V konečném měřítku tam ale jsou i kontakty a tak může každý zkusit poptat i to co tam není (když vidím, že někdo prodává rostliny, tak není problém se zeptat jestli má tu a onu co tam neuvádí, popř. pokud vidím chovatele konktétních rybek...).

Věřím, že někteří prodejci vám zvládnou sehnat takřka cokoliv (akorát to bude o ceně a času). Popř. vás na někoho odkáží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 16:33 PR0V0CATEUR
Na burze v Bratislavě jsem slíbil, že se zúčastním, ale v práci končím noční v 7:00 ráno a nevím nevím, jak to stihnu a navíc, s kým se svezu, tak uvidím, jak to dopadne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 15:57 matesino Re: matlala
jo jenže na stránkách je sortiment furt stejný kor u p. Ruského ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 15:14 Muž matlala [798] - RostlinyRe: matesino
sortiment je klasicky na webu a dneska budu ještě dávat dohromady co jde a obvolávat ty, co se nedostavili.
akvakm.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 15:02 matesino
Zdravim.palec
Nevíte někdo jaký sortiment a zda vubec dorazí p.Ruský ?
Díky
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2013 22:43 Muž matlala [798] - Rostliny
Fotka k příspěvku Tak tu máme plakát a kvapem se to blíží, můžete si nás přidat na facebooku.
www.facebook.com/…
www.facebook.com/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 16:32 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak jsme museli bohužel změnit termín, nový je 26.1.2013 a na webu bude uklizeno po minulých trzích někdy během Vánoc, od největších prodejců se ale dá čekat opět podobný sortiment jako posledně.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 11:09 Muž Rounce [30]
Už aby bylo 2.2 mám už plány co kopit :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 13:56 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Vissena
že by :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 12:34 Žena Vissena [25] - MiniakváriaRe: matlala
Příště tam budeš mít lidí, že se ani nevlezou smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 14:25 Muž matlala [798] - RostlinyRe: JUCHA
já vím, omluvy byli, nemohl za to nikdo, prostě nedostatek lidí. Pro příště, uvítáme pomoc s přípravou od kohokoliv :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 13:44 Muž JUCHA [82] Re: matlala
Bohužel mě to teď nevyšlo ale na příští trhy i přípravu budu k dispozici. Důležité že se akce ve finále vydařila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 13:19 Muž matlala [798] - Rostliny
Bylo to teď náročné, chyběli lidi na přípravu, mě se to v pátek totálně pokazilo.
Takže moc dík Michalovi, že to za mě vše odvozil, bez něj by asi trhy nebyli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 02:26 Muž malyLibor [5371] - Asie
No jo. Hnusná nemoc mi nakonec přeci jen nedovolila na trhy přijet. Ale přesto jsem si udělal velkou radost. Paní Grulichová ze ZOO doma Prostějov mi sehnala čichavce medové, které jsem tak dlouho sháněl, a také Hyalobagrus flavus, které jsem ani nedoufal, že se mi kdy podaří sehnat. Tak jsem si aspoň malinko zahojil dušičku. Ale na příštích trzích už zase chybět nebudu a už teď se na ně těším. Akva-tera trhy v Kroměříži mají své speciální kouzlo a když jsem teď koukal na fotky, bylo mi smutno, že jsem nemohl...
Ale bude líp rybka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2012 22:31 Muž JUCHA [82] Re: keydoc
Fotky pěkné a jak to tam dnes vypadalo? Hodně lidí? Bohužel jsem nebyl doma tak jsem se nedostal :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2012 22:24 Muž keydoc [398] - Rostliny – Foto - trhy listopad
Fotky z dnešních trhů jsou již k mání na webu:
akvakm.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2012 19:50 Muž Rounce [30]
Já si pod tema názvama nedokážu nic představit :-D Chtěl bych nějaký vločkový a neco pro ancistruse
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2012 19:34 dave – krmivo na burzu
Dovezu živé krmivo - nitěnku
mražené krmivo patentka,artemie,cyklop
objednávejte dopředu,bude omezené množství
sušené a granulované krmivo sera na váhu
kontakt Ruský David,tel 737525485, mailto:l-sumci@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2012 18:49 Muž Vlastimil [26] - AfrikaRe: Rounce
Rounce napsal: A šlo by dovizt na burzu ?,,,náhodou tam jedu,sice jako návštěvník,,,jinak mám mrazené,pak sušenou vločku easyfish 4druhy100g/50kč,osi spirulina a sak 2druhy,cichlid vegi flakes,,,vše na váhu,,, hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2012 17:44 Muž Rounce [30]
A šlo by dovizt na burzu ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2012 17:35 Muž Vlastimil [26] - AfrikaRe: Rounce
Rounce napsal: No už sem se nemohl dočkat došlo mě totiž krmivo pro ryby :-D ,,,že nepovíš mám doma víc než 50kg v různých podobách,,, stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2012 16:53 Muž Rounce [30]
No už sem se nemohl dočkat došlo mě totiž krmivo pro ryby :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2012 16:35 Muž fido16 [631] Re: matlala
A já už jsem se lekl že to bude bída. Ale tak uvidíme dojedu se podívat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 22:28 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: matlala
Určitě se domluvíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 22:26 Muž matlala [798] - Rostliny
tak a opět máme nahlášeny prodejce na všechny stoly, uvidíme, kolik jich opravdu dorazí :) akvakm.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 19:19 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
to nevím, Olmik je 1.12, to nemůžu, máme zabíjačku :-P a Brno 15.12 je už nejasné-zkouškové ve škole, nacpal jsem si co nejdřív co šlo.
Takže kdyžtak pošta, pokud nebude moc mrznout. Ale to se domluvíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 18:39 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: matlala
Jasně, já nepočítám s tím, že bys to na místě spravoval. Prostě ti to nechám a vyzvednu si to třeba jestli pojedeš do Olmiku na burzu, nebo v Brně.... prostě jak se domluvíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 18:27 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
no, ale na místě ti to nespravím, když to vemeš sebou, mám toho teĎ víc a nestihnu si nachystat zdroj a tam se s tím tentit nebudu, je to tak na 20 minut než to otestuju a zkalibruju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 18:23 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: matlala
Omlouvám se, že jsem neposlal ten pH metr, jak jsme se domluvili, ale sedla na mne chřipka která přešla na zápal plic. Tak ani na 100% nevím, jestli se dostanu na Akvatrhy, ale zatím se to vyvíjí slibně a malý výlet mi snad neublíží, tak bych to vzal sebou. Jestli nebudu moct přijet, tak se nějak domluvíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 07:38 Muž ondra [168] - ŽivorodkyRe: jmalyska
něco dovezu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 00:44 Muž matlala [798] - RostlinyRe: jmalyska
napiš našemu Ondrovi, Něco doveze www.akvaristikapolesovice.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 00:39 Muž jmalyska [167] – Burza
Bude někdo na burze prodávat akvária? Potřebuji malou karanténu 40x30x20 (šxhxv) včetně krycího skla (není podmínkou).
Pak nějaké nenáročné rostlinky (Anubiasy třeba)
Těším se hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2012 10:18 dave – ryby na burzu
Fotka k příspěvku zde malá nabídka ryb na burzu v Kroměříži 10.10.2012
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras similis,panda,venezuelas black,sterbae,panda závoj,barbatus,metae,duplicareus
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji
kuhli kuhli
pangasius sutchi
neonka axelrodi a innesi i potěry od 1cm
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,black tiger a jiné
na objednávku dovezu black tigery a black crystal a red crystal grade S a SS
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku,tricolora,shiro ushuri
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
platy sum sen a moskva
živorodka endlerova
synodothys,costatus
skalár red devil, koi long fin
Geophagus sp. pindare
pelvicachromis pulcher,pulcher gold a teaniatus nigeria red
parmicka žraločí
L-sumci L147 a L182 a L201
Botia macracanta 3-5cm
garra ruffa - léčba lupénky
a jiné ryby
mechove koule
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Double red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
objednávky na mailto:l-sumci@seznam.cz, tel 737525485
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2012 00:25 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak trhy za necelých dní, opět sortiment skoro plný, částečně aktualizovaný-prodejcům jsem posílal maily s požadavkem o aktualizaci, kdo chce upravit, upraví. Jinak sortiment mívají hodně podobný a vzhledem k tomu, že jezdí každý víkend i na jiné burzy, tak sami předem neví co všechno budou brát-podle toho co prodají jinde.
akvakm.eu/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 19:45 Muž savan [622] - ŽivorodkyRe: JUCHA
Ešte nie som pevne rozhodnutý,ale chcel by som tam chovať nejaké L-ka
více na oficiálním webu http://akvakm.eu/ v sekci AKVA trhy Kroměříž.
Fotky a sortiment z minulých trhů naleznete v sekci Akce u konkrétního termínu trhů.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 12

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 12207x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16826?od=151