Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zraněná ryba

 

NápovědaFórum » Nemoci  

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Zraněná ryba
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 20:09 Muž zikyc [79] - SumciRe: Tomas
Měl jsem u jednoho sumce stejně slezlou kůži až na maso a dostal se z toho, je třeba zajistit aby se mu do toho nedostala plíseň a pak by to moh ustát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 19:59 Muž DrSova [28] - RostlinyRe: Tomas
Bezbolestne ho usmrt.Nejlepsi uderem do hlavy-jak kapra.Hlavne ne splachovat!Tato ryba neprezije ani nahodou.Je to smutne,ale nekdy se stava.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 19:57 Tomas Re: Alofok
Samozřejmě, že bych mu ho potom už nevrátil a nechal si ho spolu s dalšíma dvěma peřovcema co už mám. Ale nejspíš asi máte pravdu s tím usmrcením no sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 19:55 Muž Horác [3942] Re: Tomas
Podle mě, jestli se mu do tahle velké rány nedostane žádná infekce, tak to bude zázrak ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 19:53 Alofok Re: Tomas
Pochybuju,ale stojí to vůbec za to trápení? A ty na něj máš ve svém akva místo? Přece ho zase nedáš k němu k tomu keříčkovci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 19:52 Tomas Re: Horác
No podle bratrance se za poslední 3 dny dost zlepšil... prý vypadal o dost hůř a když jsem si pro něj byl, tak normálně plaval a dokonce i jedl, tak třeba to může zvládnout, nebo se dělám planné naděje? Je to krásná ryba.. Peřovce mám moc rád, tak bych ho chtěl zachránit, kdyby to nějak šlo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 19:49 Muž Horác [3942] Re: Tomas
Tohle je už jen o tom, jak mu co nejrychleji ukončit trápení ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2007 19:42 Tomas – Přežije to?
Fotka k příspěvku Dneska jsem si přivezl od bratránka tuto rybku. Takhle mu toho téměř 20cm peřovce zdevastoval keříčkovec během jedné noci, tak jsem si jí vzal, jestli se z toho náhodou u mě v akva nedostane... co myslíte? má šanci? sad
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 4 ...... [5]

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 5218x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16816-zranena-ryba?od=201