Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Ostrava

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 11:21 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: acik
Rozhodně, hlavně tam mají fakt pěkné a velké mořské akvárka, takže to si myslím že stojí za to se tam stavit. Kromě toho i teda jako solidní sladkovodní rybky X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:54 Muž acik [416] Re: predator3313
beztak... :) jak je na tom Osmančík? stojí to za to se tam stavit? tedy až pojedu zas do OV... teď už jsem zas ve Znojmě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:52 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: acik
Jsem rád že to chápěš...:-D
Hej nejlépe to vyřešíš, když se s někým domluvíš a sejdete se v nějáké akvaristice v Ově..:-D a hned jsi ve správném tématu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:51 Muž acik [416] Re: jamajcan
zatím nic :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:50 jamajcan Re: acik
No,co Ty si dovoluješ smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:49 Muž acik [416] Re: predator3313
no to je opravdu dálka :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:49 Muž acik [416]
za vše můžu já,napsal jsem tu první,ale snad se nic nestane a nějakej ten pepik to nakonec přesune :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:05 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: jamajcan
:-D No co bydlím na Dubině...takže Osmančík i globus jsou uplně na druhé straně... :-D Stejně všechno co potřebuju koupím na burze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 10:03 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Pepan
Protože to tu začlo a žádný zmocněnec nás nepřesunul do správného vlákna..:-D bych řekl
OT
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.05.2014 09:38 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Akorát by mě zajímalo, proč se prodejny propírají ve vlákně o setkání ostravských akvaristů? Zejména když vlákno o ostravských obchodech tady je.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 09:16 jamajcan Re: predator3313
Venco,Ty pecivále :-D ,pro Tebe se mi zdá,je všechno z ruky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 09:13 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: baletka
Globus mám taky hodně z ruky, ale párkrát jsem tam byl a musím říct že ohledně výběru ryb je to jedno z nejlepších míst v Ově...teda aspon co mužu soudit podle 2-3 návštěv :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 01:17 Žena baletka [624] Re: acik
Hele, teď mě možná ukamenují, ale já kupovala nějaké ryby v Globusu a není to tam špatné. Simulansky, co mám od nich, šly do akva dokonce bez karantény a je to cca rok a pořád v plném počtu. Holky tomu sice moc nerozumějí, rostlinám už vůbec ne, ale udržují to tam čisté a zdravé, aspoň donedávna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 01:15 Žena baletka [624] Re: acik
A taky je tam někde napsané něco ve smyslu "po domluvě možno i v sobotu" ;-) Edit: hmm, teď koukám a nevidím to tam. Ale bývalo! :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 21:23 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: acik
:-D je to možné
OT
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 21:22 Muž acik [416] Re: predator3313
na stránkách je SO-NE / zavřeno :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 21:07 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
No rodina od mé drahé polovičky má asi 200m od něj chatu, proto ho znám :-D Vždycky jsme se tam byli koukat na rybky jak jsme tam byli...:-D

Ani dopoledne nemá? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 21:03 Muž acik [416] Re: predator3313
takový Osmančík pro mě z ruky není,ale má stejnak v sobotu zavřeno,tak jsem měl smulu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 20:46 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: acik
A taky záleží co myslíš tím v Ostravě, takový Osmančík je už celkem z ruky :-D
A co zháníš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 20:22 Teenka Re: acik
záleží co si představujete pod pojmem dobrá akvaristika :))
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2014 19:50 Muž muťa [554] - RostlinyRe: acik
Hornbach Vítkovice, Osmančík a pak pochopitelně AQburza. No a jinak stačí lépe hledat:

rybicky.net/forum/hledat/…
rybicky.net/obchody/kraj/moravskoslezsky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2014 18:10 Muž acik [416]
zdravím,nějaká dobrá akvaristika v Ostravě? :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2013 11:34 BALDER Re: Lukin
zdar zkus pana rybku z petřvaldu,pokud nebude mít,sežene ti,tkaké jsem od něho bral,www.akvarijniryby.com
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2013 22:15 Muž Lukin [0] – Skaláry
Zdravím lidi:),
prosím Vás, sháním nějaký kontakt na chovatele skalárů. Znáte někoho, kdo má nějaký výběr mladých, popř. odrostlejší rybek na prodej:). Nejlépe OSTRAVA, popř. okolí Ostravy. Prosím kontakty do zpráv.
Děkuji mockrát:)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 18:19 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Annabell
Nevadí, tak zas někdy v Ostravě, až se tam zase vypravím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 17:54 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: malyLibor
Ale v Olomouci me asi neuvidíš :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2013 17:51 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Annabell
Tak to je super... Zdá se, že na tebe taky sáhnul ten vodní Pán Bůh :-) On ten vodní Pán Bůh, ten má ruce lepkavý, na koho ty ruce sáhnou, ten už se jich nezbaví ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 17:35 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: malyLibor
Pekne napsané,no to se neboj ja se ukážu zase :-D me se nezbavite :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2013 17:17 Muž malyLibor [5371] - Asie
Právě jsem dorazil z ostravské akvaburzy a rád bych se s vámi podělil o své skvělé zážitky. A to nejen s dnešní burzou, ale se skvělým akvaristickým víkendem, který pro mne začal už v pátek večer velkým těšením a pokračoval úžasnou sobotou, kdy jsme se v Ostravě sešli my tři zástupci mužské části moravských a slezských akvaristů (Ciffik, já a Pepan) s výpravou akvaristek z celých Čech - danio, Ivaha, Kytka a petulinakk (všechna jména řazena podle abecedy, abych někoho neurazil :-D ) Návštěva krásné ostravské ZOO s odborným doprovodem Ciffika doplněná o odbrná pojednání o rostlinách od Pepana a Kytky byla skvělá, pokračování v Hornbachu veselé a večeře s následným posezením velmi příjemná - tak příjemná, že jsme paní servírce odpustili její naprostou nezkušenost a mírnou zmatenost (obsluhovala zřejmě naprosto poprvé v životě :-D ), kuchaři jsme odpustili, že se spletl a místo panenky připravil krkovičku (zřejmě byl včera také poprvé v kuchyni, což naštěstí na mém pečeném koleni nebylo nijak poznat :-D ) a večer jsme si krásně užili. Půlnoční rozloučení pak bylo smutné, ale nutné, abychom byli čiperní na ranní burzu a související sraz.
Vstát se nám podařilo všem včas, o čemž svědčilo veselé povykování naší skupinky ve frontě před ještě zamčeným výstavištěm. Bohužel, povykování nemělo dlouhého trvání, neboť celá fronta několika stovek lidí byla pohlcena útrobami výstaviště během několika málo minut (opět skvělá organizace a perfektně fungující pokladny) a pak jsme se rozprchli za nákupy.
Jak to dopadlo na burze si můžete přečíst v příslušném vlákně, já jel na tuto burzu především jako na společenskou událost, tedy na sraz s lidičkama z tohoto webu. A srázek se povedl. Zdravým jádrem srazu byla naše od včerejška rozjásaná skupina, k níž se postupně připojovali další akvaristé. Jako vždy se to dost střídalo, chvíli s námi poseděl jeden, chvíli jiný, naše děvčata odbíhala a zase se vracela na burzu, jak postupně vzpomínala, co to ještě chtějí, ale nakonec jsme si vydrželi povídat až do 13:00, kdy bylo zaveleno k rozchodu a rozjezdu do všech světových stran k našim domovům. Škoda, že na srázek nepřišlo více lidí, ale jsem rád, že velká cedule přilákala na sraz dvě pro mne nové tváře - Annabell a george. Především Annabell měla ze setkání velkou trému, proto si přivedla posily v podobě maminky a sestry (nebo kamarádky?), ale nakonec setkání s námi přežila bez újmy na zdraví a věřím, že ji budeme na burzách a srazech vídat i nadále, jak se u ní bude postupně posedlost tím naším mokrým koníčkem rozvíjet :-)
Závěrem bych tedy ještě jednou rád poděkoval všem, kdo se zúčastnili a těším se na setkání zase někdy příště... třeba 26.9. na srazu v Olmiku ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 23:39 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Kytka
Tak s vámi počítám, vy ale nebudete potřebovat ceduli, vy se budete orientovat podle mne smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 23:31 Žena Kytka [2146] Re: malyLibor
Lidiček je přihlášených dost. My vyrážíme už za pár hodin potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2013 23:22 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: malyLibor
Hm... tak cedule je vyrobena, tak snad na srázek na burze v neděli někdo dorazí.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 08:56 Muž malyLibor [5371] - Asie
Tak za 10 dní je v Ostravě opět burza. Jelikož se tam zase po delší době chystám na setkání s Českou akvaristickou výpravou, tak zvu všechny na pokec v bufetu. Pro ty, kdo se ještě neznají, bude v bufetu umístěna snadno viditelná cedule se zřetelným nápisem rybicky.net, tak se nestyďte, přijďte k ceduli a v jejím nejbližším okolí naleznete lidi, kteří chodí sem na rybičky i na burzu. Rádi se seznámíme s novými lidmi, které zatím známe třeba jen přes nick tady na rybičkách.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2013 11:57 Žena baletka [624]
Zdravím všechny, nenašla jsem lepší vlákno, než tohle. Najde se někdo z okolí, kdo by byl ochoten mi pomoci zprovoznit CO2? Mám Ratajův gejzír, nutně potřebuji naoperovat ho s externím atomizérem na akvárium, ale nevím přesně jak na to, návod není a je to urgentní. Úplatek v podobě kávičky, zákusku nebo třeba i oběda samozřejmostí ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 20:17 Muž demoatlet [14] - Labyrintky
Kdyby někdo měl zájem tak mohu dovést mladé pěkné samičky bojovnic DT (double tail)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 19:58 Muž keydoc [398] - Rostliny
Taktéž bych zavítal na setkáni na burzu (+ focení).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 19:51 Muž acik [416] Re: lucie.aqua
jo jo to mi povídej,já si pořídil 120L barel na odstátou vodu,manželka myslela,že jí z toho klepne :) :)
lucie.aqua napsala: Mám embargo na jakoukoliv další vodu doma...Dyť víš! :-( Tolerují se max. kýble na odstátou vodu. Ale to už jsem OT (prosím)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 19:47 Žena lucie.aqua [511] Re: Pepan
Mám embargo na jakoukoliv další vodu doma...Dyť víš! :-( Tolerují se max. kýble na odstátou vodu. Ale to už jsem OT (prosím)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 18:10 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: lucie.aqua
Tak si pořiď další akvárko. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 17:42 Žena lucie.aqua [511] Re: Pepan
To je od tebe milé... :-) Ono to ale vypadá, že je nebude komu darovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 17:18 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: lucie.aqua
lucie.aqua napsala: Já bych měla 2 kousky (asi 5 listů) Anubias barteri var.nana, popř. bych mohla vyplevat trochu gigantey...kdyby měl někdo zájem. Samozřejmě za úsměv! :-)
Já se na Tebe budu usmívat a ty kytky můžeš darovat někomu jinému. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2013 08:20 Žena baletka [624] Re: Pepan
Nejětší sranda je, že to vlastně vyprovokovali nemístní - tedy neOstraváci :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 20:35 Muž janv [10] – burza a setkani
tuto nedel ise na burzu taky chystam. a pokud by vysel cas tak se i rad seznamim v mem okolí moc akvaristu neni.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 19:34 Žena lucie.aqua [511]
Já bych měla 2 kousky (asi 5 listů) Anubias barteri var.nana, popř. bych mohla vyplevat trochu gigantey...kdyby měl někdo zájem. Samozřejmě za úsměv! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 19:15 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: grunda
tak už jsou rozebrané
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 17:35 Muž grunda [1781] - Cichlidy
na burzu můžu přivézt 2x tiger lotus - zdarma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 11:39 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Raviolka
Taky se nevyžívám v masovém šílenství a frontový bojovník dokážu být jenom na aquaburze. Kdybych měl tohle zažít v supermarketu, tak se radši obejdu. To setkání v průběhu burzy jsem navrhnul jenom proto, že mimo burzu to zatím nefungovalo a posezení v bufetu vzniklo taknějak samovolně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 11:31 Žena Raviolka [2154] Re: Pepan
Jé, to jste mě ale nepochopili. Myslím tím samozřejmě burzu - to je masovka. A z toho důvodu se mi na ni nechce a když už se překonám, tak zase velice rychle prchám.
Že je to setkání dobrovolné samozřejmě vím, já jsem se tu nechtěla omlouvat a vymlouvat - spíš jsem chtěla opět nadhodit téma setkání ostravských akvaristů - mimo burzu. A to vzhledem k historii tohoto vlákna, nic víc ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 10:52 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Raviolka
Ono to zase tak masové nebylo. Měli jsme tam dva stoly a bylo nás tam asi deset. To i v hospodě bývá větší nátřesk. Ale účast je dobrovolná, není to jako prvomájové průvody, i když se dělá prezenčka. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2013 10:50 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
:-D Mám takový pocit že to od tebe slyším před každou burzou :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 5 6

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 4222x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16511-setkani-akvaristu-ostrava-?od=51