Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Ostrava

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 20:53 harpunar – goblizek-teda v mém případě hlavně ten život!
Nicméně už jsem jich i tak prošel docela dost,od Besedy v Porubě po Mexico v Michálkovicích,od Honyša v Zábřehu po Hňupa v Hrabové!Ovšem historicky vzato,nejlepší to bylo ve Staré kovárně v Hrabůvce,dnes tam vede Místecká do Frýdku.Tam se v létě sedávalo venku pod stromy a když se někdo slil,jako carský důstojník,tak si šel hajnout pod košatý strom a bylo to!Na písečku si tam hrála pacholata,tatínkové popíjeli a pindali o tom,jaké to bude až zase bude Mamulova sobota a jak serou komanči.Kolem tam projížděla bedna(stará tramvaj,jezdící do Ščučí,dnes v depozitáři DPMO)a bylo to jako ve starých časech.Lojza zasvěceně mluvil o tom že má plno gupek,Pepík že konečně sehnal akvarijní lepidlo se západního Německa-Cenusil a že za něj dal majlant!!!V akvaristice ve Vítkovicích že jim dal Láďa Hörner málo nítěnek a starý Petruška s Poruby že zase vytřel skleňáky.Ježííííš to byly časy!!!Doprdle,to jsem se rozněžnil................ ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 20:01 Muž goblizek [31]
já jsem z fifejd takže se podřídím většině a přijedu kdykoliv kamkoliv ;-) ale aby sme prošli všechny hospody v ostravě ne tak nato máme krátké životy i účty ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 10:04 harpunar – Jsem pro to zkusit Dubinu,už proto že jsem
lstivý mandarín(mám to s Hrabůvka-city blízko)ale pokud to nebude dle představ všech zůčastněných,tak budeme zkoušet jinou nálevnu.Můžeme pak po vzoru Jaroslava Haška a jeho kumpánů profičet během pár let všechny ostravské hospody!!! No nebylo by to krásné,kdybychom takto smysluplně propagovali akvaristiku?! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 22:24 MarekS – dubina vs slezská
to už je tak o hlasování... mne odveze tramvaj :-) ale zavelel jsem já, bere se dubina, další (za měsíc) může být na slezské
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 22:13 S Muž invalida [3881] – Re: achyles73
Co sou to lidový ceny? Že se lid na mě složí? smich Držím všem palce ať vám slezina vyjde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 21:58 Žena darka [520] – Re: achyles73
Tato varianta vypadá taky víc než zajímavě palec
Co na to ostatní? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 17:45 Muž achyles73 [12] - Živorodky
A co takhle na slezské ostravě ( nad bazalama ) hotel metropol, velký nekuřácký sál, příjemné prostředí a lidové ceny. www.hotel-metropol-restaurace.cz palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 15:34 Muž O.Tom [439] – Re: harpunar
tak do privozu, tam se odvazi policajti jedine ve dne a ve dvou... autech smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 14:45 harpunar – Darko neváhej,uvidíš nejluxusnější ostravskou
čtvrť,Dubinu,ovšem mezi námi ostraváky nazývanou Údolí paroháčů.Jak pravil legendární učitel Igor Hnízdo,tam se odváží v noci policajti,ale jedině ve dvou!!!Ovšem na stretko se těším velmi,rád poznám nové lidi zapálené do akvaristiky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 13:06 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy
LIDI nepojedete někdo přes F-M nejsem si jistej jestli se tam dostanu... :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 23:03 Žena darka [520] – Re: MarekS
Super, nějaký koordinátor je víc než nutný potlesk
Mně vyhovují oba termíny, co Vy ostatní?
A z Havířova se nikdo nepřidá?
Jen ta Dubina mi příjde trochu z ruky coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 20:47 MarekS – termín
OK takže se ujmu velení, termín 4.3.2011 hodina 18:00 nebo o 14 dní později 18.3.2011 ( je to kvůli aquaburze, posledně jsem šel v pátek před burzou ven, a nějak jsem ji nestihl) a restaurace buď La Futura (1.patro budovy ORIO nazastávce A.Poledníka) nebo o pár desítek metrů dál restaurace SRUB info na www.orio.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 20:36 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Re: goblizek
Škoda, že jste to nezačali domlouvat někdy dříve :-) Bych se k vám také přidala, ale teďkom budu mít zanedlouho úplně jiné starosti- s mimčem, tak snad někdy později se také přidám :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 20:06 Muž goblizek [31]
ahoj
taky bych rád poznal pár nových aqaristů ano
na termínu mi tak moc nezáleží bo předpokládám že to bude odpoledne až k večeru že?
tak jak se domluvíte kde a kdy tak dejte vědět ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 17:46 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy
www.penzionuzvonu.eu
Toto je perfektní restaurace sice se tam kouří ale je to pěkná restaurace a málo kdo to tam kouří...
Jenže frýdek no skusím něco s OV.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 16:09 Muž Lucky005 [197] – Re: MarekS
jj dobry vyber :) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.02.2011 16:03 MarekS – restaurace
no tady na dubině je nekuřácký Srub www.orio.cz a nebo kuřácká La Futura, centrum fakt netuším
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 15:05 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: harpunar
Kuřácký prostor by nebyl problém ovšem když tam nebude nahuleno jak ve vesnický putice kde se nedá dýchat....Neslibuju že dorazím ale budu se snažit..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 13:47 harpunar – Pro Marka S-no nevím,nevím,ale v centru
nekuřácký prostor najdeš těžko.Já jsem také nekuřák,takže jsem pro,ale jak pravím najít takové místo bude těžké.Mám kámoše,kteří mají v centru hospody,třeba Koras(za mostem na začátku Cihelní),nebo Keller bar na Janáčkové,ale obávám se že tam nekuřácký prostor není.V Korasu asi salónek je,ale to je zase pro mnohé cenově nepřijatelné.Tam už když vejdeš,tak jsi o kilo chudší palec .Pokud mne nějaká nekuřácká nálevna napadne,tak to tady napíšu.Apropos-nestačilo by nám nekuřákům vzít roušky na rypáček,alá japonský turista?Pak by si ale zase mohli ostatní hosté myslet že jsme protestující lékaři a dát nám do ryngle,takže asi ne!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2011 09:24 MarekS – Termín
Takže pro první setkání ostravských akvajuniorů a akvaveteránů navrhuji buď 4.3. nebo až 18.3.2011, místo se hledá, asi nejlépe centrum ostravy
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 22:26 S Muž invalida [3881] – Re: darka
No přes Louny bys to nevzala stydim smich smich si to užij no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 22:16 Žena darka [520] – Re: harpunar
Takže my přespolní prosíme místní ostravské akvaristy a akvaristky o výběr vhodného nekuřáckého salónku palec , kuřáci si už poradí a nekuřáci nebudou trpět :-D

Pokud se domluvíme, pojedu z Havířova autem, klidně někoho svezu, pokud budete mít zájem ;-) , napište SZ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 21:43 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: Pipet
Jojo mamina to je omezení já to ještě neznám....Vem malého/Malou sebou at se přiučí...Budem slušní smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 21:41 Pipet – Re: MarekS
Jé, já bych si dala pivoooo... Akorát nemám kam udat ten můj potěr=) Tak zas budu jen čumákovat na netu spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 21:24 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: harpunar
No pokud si mohu vybrat tak tonic s .....smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 21:23 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: harpunar
Birel by byl bez problému whiska taky i alko by bylo v pohodě teda pro mě jak pro rodiče teda nevím smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 21:21 harpunar – smidakkuba-to je super,takže si se mnou dáš
whisku,nebo gin s tonicem? Jen mi neříkej že chlemtáš jen mineralwater!!!! X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 21:16 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy
Pokud by byla možnost tak bych taky dorazil jen to pivo si musím odpustit.. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 21:13 harpunar – Tož pokud mohou přispět i akvaveterání,
kteří nepoužívají CO2 a superzářivky za 500,- tak se rád zůčastním! Už proto,abych obohatil své vědomosti o profizkušenosti Raviolky,kterou tímto zdravím!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2011 20:08 Žena Raviolka [2154] – Re: MarekS
Ahojte, ráda se přidám :-).
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 23:18 Žena darka [520] – Re: MarekS
Jen ne pátek před burzou ;-) , to všichni mají hodně práce.
A s dobrým spojením palec
Od Havířova po Bílovec :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 23:10 MarekS – no vida
Tak už jsme dva, jen vybrat vhodný termín, předpokládám že pátek by mohl projít
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 23:01 Žena darka [520] – Re: MarekS
Já jsem z Havířova, ráda přijedu, jen to pivo budu muset vynechat, ale snad navnadíme i další palec , ostravské hospody neznám, takže něco vymysli, ale musí to být nekuřácký salónek ;-) , jinak své 2 kámošky určitě nepřemluvím :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 22:54 MarekS – Re: darka
no zatím jsem ve stavu spíš pít pivo a přebírat moudra, ale sem tam něco i vím a poradím, a i nějaký přebytek něčeho by se třeba našel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 22:44 Žena darka [520] – Re: MarekS
Já už to známým navrhuji dávno :-D , ale zatím bezúspěšně :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 22:38 MarekS – Setkání akvaristů Ostrava
Vzhledem k tomu, že se setkává kdekdo (Praha, Plzeň, Olomouc) a tak doufám, že se najde aspoň jeden akvarista v Ostravě, který by se sešel na pivo a probrání nesmyslů okolo akva a ostatního běhu života

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 22:12 Muž SAA [9]
Ryby se posílají kurýrem ČD, poštou se to nesmí. Je to úplná pitomost vzhledem k tomu, že doručovací doba EMS je stejná jako doručovací doba kurýra, nicméně EMS jede až do domu a ne jen na vlakovou stanici, jako kurýr. S akva.sk bohužel nemám zkušenosti.... A co se týče městských obvodů, v těch e nevyznám, já znám jen adresu:) a tu vám, Hráči, kdyžtak napíše přímo Gagal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 18:41 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Hrači nevadí, že nejde mail. Stačí se tady zaregistrovat (tvé jméno bude zelené) a pak je tady možnost soukromé konverzace. Já jsem na 4 a 7 obv. ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 18:33 HRAC
SAA, dlouho jsem si nic nenechal poslat, poštou se uz ryby neposílají? Jak píšeš EMS, co to je? Když pošle třeba Koblasa jeden sáček, je to v nevratném obalu? Nenašel jsem kontakt na Petera Máčadu. Píši přes forum, ještě nejde mail. David bydlí na 4. ob.?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 23:08 Muž SAA [9]
Jj, a mně z mých 120 rybek vyšli samí krásní kluci! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 22:56 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Hrači tak SAA mi řekl vaše jmého a jsem rád ,že mám na vás kontakt už jsme se jednou u někoho potkali,ale to proberem osobně(tedy doufám). Pepa halany chová, ale teď se mu moc nedařilo tak sháněl nějaké nové. Jeho oblíbené ryby jsou taky nothobranchie. Jinak SAA co to tady povídáš jaká tragédie u Nielseni z těch tvých 25ks potěru co jsi mi dal mi vyšlo 10 holek :-D :-D :-D .Jinak to je problém s tím pohlavím to je fakt. Já proti tomu nedělám nic a po nějaké době se mi to "otočí".(jaro/zima)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 19:03 Muž SAA [9]
Moje zpráva byla vizitka s novým číslem:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 18:58 HRAC
Tak asi nejsem sám. Pepa už poslal zprávu, ale tvoji v mobilu neotevřu, nemám internet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 18:54 Muž SAA [9]
U některých druhů mi vycházejí slušné poměry pohlaví v F1 a F2 generacích z odchytu. Ale třeba u S. nielseni to byla tragédie.... Kolega mi říkal, že hlavní je zejména krmivo, ale nemohu podat přesnější info, taky mě tohle trápí.... Jediné co jsem vypozoroval je, že poměr pohlaví se mírně zlepšil, pokud bylo potěru více, tedy pokud je třeba 5-10 ks potěru, bude poměr pohlaví pravděpodobně otřesný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 17:49 HRAC
To jsem nevěděl. Má Pepa číslo . . ..674? Mám asi už staré, neozývá se. Otázka i pro GAGALA - jak vám vycházejí samečci:samičky? Aď dělám co dělám kyselost-zásada, mladé-staré atd, vychází asi 3krát více samiček.Asi potřebuji jinou krev. Neznáte nový fígl?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 16:59 Muž SAA [9]
Pan Koblasa je chovatel. Vždyť vystavuje:-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 16:47 HRAC
SAA Kobla... je překupník nebo i chovatel? Vypadá to jen na firmu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 16:12 Muž SAA [9]
A jo to vlastně taky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 15:25 rolandmynar – Re: SAA
Číslo na tel. máš přece na své web stránce ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 14:58 Muž SAA [9]
Nene, nic mi nepřišlo.... Ale najdete mě na netu, včetně čísla, stačí hledat. Doporučuji projít halančíkářské servery, pokud znáte mé jméno, půjde to samo, pokud ne, podle fishlistu mě můžete dohledat:). Ale na SMS rád počkám. Nebo pokud napíšete Vaše číslo, klidně se i ozvu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [4] 5 6

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 4221x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16511-setkani-akvaristu-ostrava-?od=151