Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Danio - chov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Danio - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2006 19:04 Killer Re: Patous
no to je divný,myslel sem na to že by se mohli cejtit blbě,když by bylo v akvárku jen 7 danií...Ale když sou tam i neonky,který vyžadujou o něco vyšší teplotu než tam máš.A ty neonky se chovaj normálně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2006 16:46 Patous Re: Killer
mam tam jeste 18 neonek ...proč ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2006 16:34 Killer Re: Patous
a oni tam sou samotný nebo tam máš ještě něco?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2006 15:59 Patous Re: Killer
teplotu mam 22-23. tu hladinu to netušim s temi dusičnami. ale asi ne protože když rano vstanu a kouknu se na akvarko tak sou všechny u hladiny a když rosvítim tak pochvilce jdou ke dnu a schovavaj se opravdu nevím proč ale jinak dík za odpověd...asi jich mam malo..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2006 21:06 Killer Re: patous
No "chovam" mam je v malym stolnim akvárku tak 50-70 l.Je joch tam 6 + 2 gudejky + 3 čichavci zakrslý.A nemáš tam špatnou hladinu dusitanů nebo třeba moc teplou vodu nebo špatnou kyselost?U mě jsou hodně čilí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2006 22:08 xkymi Re: Patous
Ahoj,
Ja jsem je nejaky ten cas choval asi 20 kusu,potom ze dne na den bez nejakych zjevnych pricin dostali nejakou infekci,vsem rybam odstavali supiny a pak jedna po druhe umirali...Ale hrozne se mi libily,asi si je znova poridim. :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2006 09:21 Lars Re: Patous
Nejen ne dania, ale i ostatní ryby mají na teplotu vody různé nároky, teplota má vliv na množství kyslíku ve vodě. Doporučuji ti přečíst si něco o akváriích v odborné knize, je jich na trhu dost.
Jinak dania jsou mírné rybky. Vhodné pro začátečníky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2005 17:14 Patous Re: max
23-24..proč to muže mit vliv na dania ??????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2005 13:19 max Re: Patous
a jakou máš teplotu v akva?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2005 15:40 Patous Re: krtek
Dík moc už sem si je koupil 7x ale bude jich víc ...Jsou moc pěkne a společenske takže sem spokojenej Dík moc....
Edit: hele spzoroval sjem že jsou nejaky plachy někdy i ležej na dně nevim co snima je muže to byt tim že jich je jenom 7 ????
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2005 07:38 krtek Re: patous
TAky by jsi jich měl mít víc. Já jich mám deset a jsou spokojený s živorodkama i skalárama a přísavkama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2005 21:24 t.m66 Re: patous
danio duhové jsou dobré rybky nic mi zatím neponičily. akorát musíš mít kryt jinak ti vyskočí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2005 17:43 patous Re: myska
A je společenska ???A s jakymi rybkami je chovaš ????Neničí rostliny nebo tak něco ???,jinak dík za odpověd... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2005 15:32 myska Re: patous
je nenáročná a v pohodě:-)),ale pozor,ať máš zkryt na akvárku,jak se prohání,může ti vyskočit :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2005 14:50 patous – danio
Ahoj všem má prosim vás někdo skušenosti s touto rybkou ?????DANIO PRUHOVANÉ????????zaujala mě svím vzhledem chtěl bych si ji koupit ale nevím s jakymi rybkami jí chovat jake rybky se k ní hodí ?????A něco zajímaveho o teto rybce nevíte ??????,Dík moc za každou odpověd .....

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 6950x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1615-danio--chov?od=101