Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zápach akvária

 

NápovědaFórum » Zakládání a údržba akvárií  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Zápach akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2007 20:15 Muž emkei [1] Re: Nik
Nik: Musim souhlasit.. moje kočka (teda ta dvounoha) taky tvrdi ze rybky jsou na nic ze se s nima neda mazlit a ja ji na to zase rek ze je mnohem hezci koukat na "Plasma TV - rybky" nez na nejakej uhozenej serial co sleduje :-D :-D
P.S.: urco nesmrdej teda pokud tam opravdu nenachas nic zahnivat palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2007 20:07 Muž Nik [191] Re: Horác
Správně udržované akvárko voní po mechu. palec

Jo, kočky smrdí. My máme taky jednu a občas je to fakt síla. Manželka argumentuje, že s rybičkama se nedá mazlit. Já argumentuju, že rybičky tě nepoškrábou. Ona zase argumentuje... (kolo kolo mlýnský...).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.10.2007 20:05 Muž Horác [3942] Re: Lucka
Mé ženě akvárko smrdí ... ale řekla to asi jen proto, že mně smrděj její kočky :-D ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2007 20:01 Muž Norton [109] Re: Lucka
Tak jsem pro zkoušku "strčil nos" k hladině mých akvárek a ani ve zdálenosti 2 cm od hladiny jsem žádný zápach, ani vůni necítil. Buď tedy akvárka nesmrdí, nebo mám nemocný čich... :-D
Petris má pravdu, neručím za to, že rok zanedbávané akvárko smrdět nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.10.2007 19:46 Žena petrys [107] Re: Lucka
jestli přítel nechce čichat celý den 10cm nad hladinou, tak nesmrdí, ale musíš se o něj starat-o to akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2007 19:42 Lucka – Smrdí akvárko?
Ahoj, mám dotaz. Chtěla bych rybičky, ale přítel nechce, argumentuje tím, že akvárko smrdí. Je to pravda? Díky

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 4 ...... [5]

Zpět na obsah sekce Zakládání a údržba akvárií • Zobrazeno 4700x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15588-zapach-akvaria?od=201