Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Šikmá podlaha

 

NápovědaFórum » Technika » Skříňky, stolky, podstavce 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Šikmá podlaha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.03.2024 17:34 Muž franz1m0r [3] Re: afc1886
Děkuji za odpověď. Pravou přední stranu jsem ještě o 4mm vypodložil. Takže na čelní straně je teď už jen 2mm rozdíl. To už je na oko přijatelnější. Vzadu je mi to jedno. Každopádně budu spát klidněji. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.03.2024 06:45 R Muž afc1886 [14655] Re: franz1m0r
Problém to je jen estetický.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2024 02:34 Muž franz1m0r [3] – Šikmá podlaha
Ahoj žiji ve starší bytovce. Podlaha není rovná tudíž hladina taky ne. Akvárium mám na regálu který mám po stranách a na zádech vyztužený laminem. Pod nádrží je 4cm kuchyňská deska a 7mm podložka. Objem 126l. Hladina od okraje: zadní pravá strana 1,9cm, zadní levá 2,2cm, přední pravá 1,5cm, přední levá 1,9cm. Je to problém ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 16:30 Muž Rybar [-29] Re: MVano
Pokud se ty bubliny zvětšily napuštění ,tak bych to akvárium okamžitě vypustil . Protože je to nekvalitní spoj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.01.2023 12:20 Muž cz1khc [207] - a rybky a krevetky a substráty a hnojiva a světlo a focení a PCRe: phx
Ahoj
Někdy taky vzniknou bublinky u spojů na silikonu.(čerstvě lepené spoje).Rovnal jsem stojan s napuštěnými akvárky pomocí autoheveru (138+263+stojan)Podložil jsem nejnižší roh stojanu heverem (podloženo dřevěnou deskou-jak na podlaze tak i u stojanu) zvedl jsem 3 mm podložil 2 a srovnáno..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.01.2023 11:02 Muž MVano [58] Re: Rybar, phx
Předpokládám, že bublinky tam byli, ale tlakem po napuštění se zvětšili. Nemusí to nutně znamenat problém, ale jistou dobu bych to sledoval určitě. Když se nezmění, je to ok. Ale čas od času se mrknout jestli se to nemění. Pokud by použili černý silikon, bublinky by vidět nebyli, ale o to je to možná horší. Nevěděl by si o nich. Takto máš možnost si na to dávat pozor.
Edit: A jedna drobnost. Když podložíš jednu stranu akvárka, tak se určitě neprohne. Torzní tuhost bočních stěn tomu nedovolí. Kdyby se prohlo, to by byl teprve problém. Může se zkroutit, ale ne prohnout. Rozumně podložit a hladina bude bezpečně a rovná. Teď mám už jenom mikro akvárko a tam se tohle řešit nemusí. Ale desítky let jsem měl takto podloženou 240l.
Edit2: A máš jednu obrovskou výhodu v tom, že je z 10mm skla. Já měl 240l z 8mm skla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 10:31 phx Re:
Zkusim to shrnout.
Akvarium ma sklo 10mm.
Rozdil mezi predkem a zadkem v krivosti vodni hladiny je 1mm a 2mm. Tzn ze jeden predni roh je o 1mm jinak nez druhy predni roh = je to kapku do vrtule o 1mm.
Cele to stoji na plovoucce. Skrinka, na ni kuchynska deska, podlozka 0,5cm (ofiko neco jako karimatka) a na tom akvarium (90x45x45 = 180l, 1cm sklo)

Cele co tady resim je zda nehrozi prasknuti, snizeni zivotnosti atd., protoze ty bublinky v lepeni se objevili po napusteni na 3 hranach u vrchu = asi nejake pnuti.

Kriva hladina me netrapi ani mi nevadi.

Dle toho co tu ctu to vidim, ze to budu jen sledovat. Tzn zadny polysytren misto podlozky pod akvarium ani zadne podkladani nozicek. Jde mi jen o to aby nebyla potopa:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 08:43 Muž Sha [500] Re: Rybar
Minulý týden jsem usazoval skříňku s plochou 120x42 na plovoucí podlahu. Mám spád 2mm do místnosti a 15 nožiček. Podložení do roviny bych musel rozložit na desetiny mm. To sám nezvládnu. Holt to tak zůstane. :-) Podložka pod akvárium má primárně jiný účel a o srovnání podložkou jsem přece nic nepsal. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 08:42 Muž Rybar [-29] Re: phx
Nemáto žádný vliv na cokoliv ,aby akvárko fungovalo. To sklo se nepohne psal si že je to 10 mm . Bubliny vzniknou ,když při lepení s tím sklem pohneš dohledat bys je i vtom černém silikoně .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 08:31 Muž Rybar [-29] Re: Yirka
Četl si dobře . Bude to mít vliv na rozlepení akvária? Určitě ne samozřejmě to nebude vypadat pěkně. Tak se to bude snažit vypodložit ,ale dělal bych to od od podlahy!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 08:14 phx Re:
O šikmou hladinu mi nejde. To schova kryt. Spis mi jde o to zda akvarku nevadi to zkrouceni do krize nebo do vrtule.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.01.2023 07:52 Muž Lojza007 [1182] Re: Rybar
Proto píšu, že je to blbost. Polystyren uhne všude stejně. Ideální jsou šroubovací nožičky. Úplně nechápu, proč je k těm setovým skříňkám rovnou neprodávají. Málokdo má úplnou rovinu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.01.2023 07:33 Muž Yirka [9123] Re: Rybar
Rozdíl 3cm bych už považoval za šikmou plochu.....
A to by bylo rozhodně k rychlému řešení. Ale předpokládám žes chtěl napsat 3mm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 06:20 Muž Rybar [-29] Re: phx
Určitě Ti ten měký polystyren nepomůže . Pod 300 l mám ten tvrzený a pod 45 l mám na tvrzeném hodně měký tenký ,který by mohl pracovat přesto je to lehce že šikma a nesrovnal ten rozdíl ,je to vidět při plném napuštění. To dno akvária je rovné a bude tlačit stejnou váhou po celé délce . A ta pdložka co prodávají ,jako bezpečnostní nic nevyřeší . Rozdíl ve vodní hladině do 3cm nemůže vliv na kvalitu lepení akvária .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2023 00:25 Muž Rovano [233] - RostlinyRe: phx
V klidu. Mám 6 noh a taky jsem 4 z nich musel podložit provizorně, že to pak při odpuštění dorovnám. A jednou se stalo, že některé podložky, které byly z tvrzeného papíru rozmokly a akvárko to přežilo. Každopádně to byla ale blbost to podkládat něčím ne vodě odolným. A osy? Obě. Jedna asi o 1,5-2cm. Akvárko je setové a je jen na plastovém rámečku, který je kolem hran a možná uprostřed. A to se o to i občas docela opřu rukou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.01.2023 22:52 Muž Sha [500] Re: phx
Pokud nemáte podlahu broušenou nebo srovnanou nivelačkou, budou nerovnosti vždy a kór na plovoučce. Podložka pod akvárium stačí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 22:37 phx Re: Rybar
Myšlenka byla že vysoký polystyren tu nerovnost schová tím že se někde víc a někde min zmáčkne. Ale jsem k tomu skeptický.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 21:47 Muž Rybar [-29] Re: Lojza007
Ten polistyrén se prodává rovný. Jak chceš přesně po celé délce to srovnat vůdčí rovině v akváriu ? Není lehčí podložit nožičky o ten jeden milimetr ? Co se týče lepení akvária , tak kupované by mělo být vytvrzené . Pokud je akváriu čerstvě lepené ,tak vytvrdne po 48 hodinách a je bezpečné je to vyskoušené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2023 20:27 Muž Lojza007 [1182] Re: phx
Polystyren nic nevyrovná, to je blbost. Musel by se upravit, zbrousit do roviny.
Když jsem kupoval akva na míru, tak při odvozu mně doporučovali ještě den nebo dva nenapouštět, že to nemusí být úplně vytvrdlý. Nemohl by to být ten problém, že ten spoj trošičku povolil? Každopádně v bílým silikonu jsou bubliny prostě vidět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2023 20:03 phx Re: Rybar
Monitorovat to budu. To se nebojte. Jsem trochu paranoidni:)

Zatim to tedy necham jak to je a kdyz se to bude jakkoliv menit tak to budu resit. Ta "karimatka" mi prijde mekci nez nejaky polystyren. Ten milimetr to musi zvadnout vyrovnat ne?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 19:45 Muž Rybar [-29] Re: phx
Ten polistyrén to nevyrovná a pokud si myslíš , že ty bubliny tam nebyly, tak to vyfoť a a zkontroluj po týdnu jestly se to změnilo ! Ale to lepidlo vydrží hodně .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 19:34 phx Re: Rybar
Fakt nebyly. Prvni exemplar jsem kuli bublinkam reklamoval. Prohlizel jsem to dukladne.

Trochu jsem se v tom zamotal. Originalni myslenka byla zahodit 0,5cm "karimatku" a dat tam 2cm polystyrenu. Pry by to mohlo lepe schovat pripadne nerovnosti pod akvariem v dusledku krive podlahy atd...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 19:30 Muž Rybar [-29] Re: phx
Ten polistyrén Ti to nevyrovná je to nesmysl . Pokud to bude vadit vzhledu musíš podložit tu skříňku na podlaze .Ty bubliny tam byly už při koupi jen si si toho nevšiml.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 19:28 Muž MVano [58] Re: vlka
Ne ne tak jsem to nemyslel. Akvárko mám na měkké podložce z polystyrenu a to je na desce pevné a tuhé. A podkládám tu desku, ne samotné akvárko. To je jasné, že by se mu to nemuselo líbit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 19:26 phx Re: phx
Diky za reakce. No ta plovoucka se opravdu hybe. Kdyz si vedle poskocim nebo dupnu tak se delaji vlnky.

Zarazi me, ze ty bublinky tam pred napustenim opravdu nebyly. Dukladne jsem to prohlizel.

Takze myslite ze ten polystyren je zbytecny? Ten milimetr rozdil tam opravdu do krize je.

Podkladani se trochu boji, protoze to ma hromadu pevnych nozicek tam kde jsou stojny. Tzn boky a vnitek to T. Takze to spravne vypodlozit na plovoucce aby vsechny nohy staly nebude vubec sranda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.01.2023 19:25 Muž vlka [3444] Re: MVano
Někdy je lepší, když to celou plochou ,,leží,, třeba i kapánek ,,zkřiva,, než to na jedné straně podložit a vytvořit tak mechanické pnutí ve stojanu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 19:11 Muž MVano [58] Re: phx
O podložení tady psali, ale ta šikmá hladina by mě přivedla k šílenství. Vadí mi i 0,5mm, když napouštím, tak by to bylo vidět. Jinak to ničemu nevadí. Proto rovnám plechovými planžetami naprosto do roviny. Vím, že to není potřeba, ale...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2023 19:04 Muž vlka [3444] Re: phx
Podle mě vzduchové bublinky při lepení akvária. Skříňka - kuchyňská deska - podložka, nějaké ,,zkřížení,, není možné. Vodorovnost celého kompletu v obou osách ano, ale toho bych se nebál...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2023 18:56 Muž Dido [44] Re: phx
nemusíš sa báť.pruser by bol nejaký kamiencek alebo niečo také na spodku pod akvarkom. tie milimetre to je nič. ja som si sám betónoval stojan pod 1000l akvarko a tiež to není úplne v rovine. a to je tona vody!!a na spodku je len 1cm meky polystyren. a už to mám takto 10 rokov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2023 18:27 phx – Plovouci podlaha
Fotka k příspěvku Zdravim.
Buduji nove akvarium (90x45x45 = 180l, 1cm sklo) a po napusteni se na 3 stranach objevily male biblinky v lepeni (pruhledny silikon) cca v delce 10cm od vrchnu.
Po konzultaci s prodejcem to muze pry byt nerovnost podlozky. A bublinky/trhlinky vznikly v dusledku pnuti. V cernem silikonu by to pry videt nebylo.

Pod akvariem je akvarijni skrinka na plovouci podlaze. Na skrince kuchynska deska. Na desce oficialni podlozka pod akvarium (vypada to jako 0,5cm karimatka) a na to akvarium. Kdyz jsem měřil hladinu v kazdem rohu tak rozdil zadku oproti predku je na jedne strane 2 a na druhe strane 3mm. Tzn je to cca o 1mm do krize.

Cekal bych, ze tohle ta podlozka je schopna vyrovnat. Byl mi doporucen 2cm polystyren (ne tvrzeny) misto aktualni podlozky. Zvlaste kdyz je to na plovouci podlaze.

Co si o tom myslite? Diky za nazor.
Zacinam s akvaristikou a pak takoveto situace...
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2019 17:41 Muž daren [408] Re: Filip58
Ja mel podlahu (plovoucku) rovnou, dokud jsem nenapustil akvarium. Pak tam vznikl takovy lokalni dulek, bohuzel se to propadlo vic smerem do mistnosti,takze jsem take resil nejaky centimetr rozdil. Vyresil jsem to vypodlozenim predku skrinky. (ono se to take odklonilo d zdi, a tam uz vo bylo na tom 1.5 metru celkem o dost - asi tak o 3cm? :)

Ted je hladina rovna, ale z boku dole je videt, jak se skrinka ubiha od podlahy. Na pul metru je centimetr docela poznat. Chtel jsem tam dat sikme late, ale nakonec jsem zjistil, ze mi to vadi radove mene nez sikma hladina...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2019 09:01 Muž Filip58 [17] Re: Kawa
Z čelního pohledu je to ok, že strany tu estetiku neřeším. Spíš mám strach skrz prasknutí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.10.2019 08:53 Muž Kawasaki [2839] - AmerikaRe: Filip58
Určitě se to nepřevráti. Ale vypadá to blbě. Ideální je mít stavěcí šrouby. Nebo si vyrob nějaké podložky pro vyrovnání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2019 08:21 Muž Filip58 [17] – Naklonění
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdravím, akvárium mám nahnuté směrem dopředu. Rozdíl hladiny mezi přední a zadní stěnou je 6 mm. Můžu spát v klidu? Akva má 200 l, šířka mezi zadními stěnami je 40 cm.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 22:03 Muž Xif [336] Re: zelenakapusta
Jde,ale pevné nervy + vysoká pojistka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 20:20 Muž Roger [1873] Re: afc1886
Ale já nemám odchylku 1cm ;-) je to pár mm a nejdou vidět jelikož je to schované v plastovém rámu, 1 cm bych nesnesl taky, nejspíš jsem to nenapsal jak jsem to přesně myslel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 20:19 Žena zelenakapusta [1626] - TetryRe: ZDRI
Jak jsem pochopila ze všech názorů, problém je to víceméně estetického rázu než že by reálně hrozilo prasknutí či pád akvária.

Děkuji za radu. Už jsem truhláře požádala o "podkladovou kompenzační desku", takže pokud bude mít potřebné vybavení k výrobě takové desky, celý problém se vyřeší. Pokud ne, nechám to tak, po náležité úpravě se tento "vada na kráse" minimalizuje.

Všem děkuji za názory a podněty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.09.2019 19:56 Muž ZDRI [1415] Re: zelenakapusta
Dnes jsem už dost vytočený z podobného tématu, takže stručně a za mě bez další diskuze o ničem:
- 5 mm na 50 cm je dost, ale koukat na to budeš Ty...
- bodové podložení kouskem čehosi nic neřeší, naopak, sundala nožky, aby stál na ploše, co nastane teď, když celá váha bude na úzké hraně, pár klínkách a na průhyb zatíženém, 18 mm tenkém mizerném laminu?
- lze tam dát stavitelné nožky - drahé a budou se zespodu špatně nastavovat
- desku Ti žádné OBI šikmo v ploše do ztracena neřízne
- požádej truhláře, ať Ti nařeže min. 6 dřevěných lišt délky 35 cm (při instalaci pochopíš, pro jsou o 5 cm kratší než stolek) a ty čistě rovně seřízne do ztracena na výšku 0 - 5 mm, pokud to umí a má na to výbavu, strč pod spodní desku stolku, jednu na každý kraj, zbytek přesně pod stojky, vyzkoušej vodováhou na sucho, pokud bude OK, něčím přilep, napusť, znovu změř a doufej, aby to bylo do 2 mm (snad je podlaha křivá jen v jedné rovině)

Než to budete připomínkovat, prosím nakreslete si v řezu a s učebnicí fyziky pro 8. ročník ZŠ v ruce nad tím chvilku přemýšlejte :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 19:09 R Muž afc1886 [14655] Re: Roger
Roger napsal: Hele já taky, ale u 200 to nevidím, šikmá hladina je schovaná v krytu
Já mám většinu akvárií bez krytu a odchylku 1 cm jak píšeš bych nesnesl a to nejsem žádný puntičkář.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 17:52 Žena zelenakapusta [1626] - TetryRe: Xif
Zemětřesení a akvaristika? Jde to vůbec dohromady? coze

Uvidím, jak se situace rozvine. Samotné založení je v plánu nejdříve za měsíc nebo dva, takže času dost na všechny přípravy.

Jsem ráda, že vlastně ode všech zkušených akvaristů se mi dostává poučení, že není důvod k panice, že při skle 8 mm, s podélnými výztuhami a dvojitým spojem 5 mm sklon v jakémkoli směru není problém :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 17:44 Muž Xif [336] Re: zelenakapusta
O cca.5mm neřeším.Na akvárium sem si udělal delší kryt. Bydlím v poddolované oblasti a po každém otřesu je na jinou stranu.To bych se musel zbláznit,furt to podkládat. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 17:42 Muž Roger [1873] Re: zelenakapusta
No vidíš, tenhle krám u nás není, u nás je jedině OBI na tyto věci a nebo truhlářské firmy, OBI vyjde rychleji a občas levněji :) Klín po celé délce je ideální. Šířka do poloviny stolku je si myslím zbytečná, prostě kus širšího dřeva, nechat seříznout od sklonu který potřebuješ. Podle mě ideální.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.09.2019 17:05 Žena zelenakapusta [1626] - TetryRe: Roger
Napsala jsem místnímu truhláři a požádala o desku k podložení z tvrdého dřeva s patřičnou kompenzační úpravou.

Edit: Právě jsem zjistila, že v hodonínském UNI Hobby dělají přířez u nich zakoupeného dřeva, takže kdyby to nevyšlo u truhláře, tak u nich si nechám desku upravit na počkání. Nebo ten široký klín.
Pokud tomu ale správně rozumím, pokud by to byl klín, musel by být po celé délce a nejméně do poloviny šířky stolku. Nebo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 17:01 Muž Roger [1873] Re: silviebaris
Hele je, ale drží to v pohodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 16:58 Silviebaris Re: Roger
Jestli myslís ty dvě kolem 50l,tak i to je nějaká zátěž...nechtěla bych ho mit na tý naši korkový podlaze
kde tehdy stál metr kolem 800kč....mě kdysi vzduchovací hadičkou vyteklo asi 5 litrů...vody to bylo dost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 16:53 Muž Roger [1873] Re: silviebaris
Psal jsem u těch menších, drží tak už rok, u velkého je to o něčem jiném, tam bych to řešil jak jsem psal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 16:48 Silviebaris Re: Roger
Kartonem,ten ti časem slehne...ten nic neřeší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 16:47 Muž Roger [1873] Re: Shimi
Hele já taky, ale u 200 to nevidím, šikmá hladina je schovaná v krytu :-) a u těch menších jsem to vypodložil složeným kouskem kartonu a drží, ale pravda je že píšu o šikmé hladině do boku, do čela bych to asi řešil, nicméně jednoduše jak jsem psal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.09.2019 16:43 Muž Shimi [682] Re: Roger
Tak to já jsem v tomto směru puntičkář a mně by to vadilo. Problém je, že těch 5 mm je zrovna taková nejnevhodnější odchylka, která se blbě jednoduše eliminuje. No já bych to asi zkusil vyřešit nalepením pásu linolea (10cm x délka desky) zespoda od předního okraje. Předpokládám, že Janča sundala "nožičky" a stolek stojí na celé spodní desce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2019 16:32 Muž Roger [1873] Re: zelenakapusta
Tak pod to strč klínek, nebo si nechat říznout lať o dané výšce a je to ;-) podlož to kde je třeba a pak máš rovinu, přitom zatížení se ti klínek či lišta nebo co tam dáš ani nehne a ani nepraskne

Edit: nebo si kup stavitelný nožičky s patřičnou nosností, ale myslím že uříznutý klínek za pár kaček je rychlejší a praktičtější

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 4

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 4528x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14336-sikma-podlaha-