Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Řešení techniky za 3D pozadím

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Řešení techniky za 3D pozadím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2008 11:16 Muž juro127 [6] – Filter za 3D pozadim
Ahoj všetci. Rozhodol som sa spravit 3D pozadie do 100L akvarka. Vela som si o tom cital pozeral návody na fore. Avšak neviem ako SPRAVNE UMIESTNIT filter a ohrievac do komory, aby fungovala filtracia spravne.videl som zopar fotiek ale poprosl by som Vas o rady a aj zopar fotiek dakujem. X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:51 rolandmynar Re: romi
No jasně. Záleží, kde to AQ máš a na okolní teplotě, ale nymysli, že to je tak hrozné. Mě se topidla zapnou na chvíli jen po výměně vody a pak tak jednou za dva dny na chvilku. Doma máme asi 24 stupňů v obýváku, takže ty topidla skoro nejedou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:50 Muž romi [7] Re: rolandmynar
cize voda, ktora sa ohreje v komore a filter ju vyzenie von, staci na ohrev?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:43 rolandmynar Re: romi
tlamovce na cca 26-27 a společenské na 24-25
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:38 Muž romi [7] Re: rolandmynar
dik, pozrel som.
na kolko temperujes?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:37 rolandmynar Re: romi
Koukni tady. wds.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:34 Muž romi [7] Re: rolandmynar
a bude stihat ohrev?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:27 rolandmynar Re: romi
No jasně. Je to nejlepší schovka pro to všechno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:26 Muž romi [7] Re: rolandmynar
a myslis, ze do tej komory strcit aj topitko?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:25 rolandmynar Re: romi
Ty tam vlezou a zase vylezou. Ten filtr mám shodou okolností taky a má jemné síto. Do té komory kde ten filtr bude polezou normálně, ale můžeš tam dát síťku.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:22 Muž romi [7] Re: rolandmynar
dik, skusim pozriet. ako sa da vyriesit, aby mi cez otvor na nasavanie neliezli rybky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:14 rolandmynar Re: romi
Takhle to funguje ve většině akvárek, kde je pozadí 3D. Mrkni se na Tlamovci.cz. Tam se o tom zrovna bavili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 15:10 Muž romi [7] – ukrytie vnutorneho filtra a ohrievaca za pozadim
dobry den, skusal som hladat, ale jaksi sa mi nepodarilo najst nieco podobne a podrobne... :-)
zariadzujem rohove akvarium 190 l a chystam sa spravit si pozadie z polystyrenu. na necisto som to v mensom skusal, takze podstata vyroby mi je jasna a vyskusana.
akurat som rozmyslal, co s filtrom a topenim. mam vnutorny filter AQUAEL FAN 3(hlavica), ktory by som rad ukryl do komory v pozadi. rozmyslal som, ze by som v pozadi spravil komoru, v ktorej by bol otvor na nasavanie filtra a hore otvor na vystup. komora by bola velka tak, aby sa dalo manipulovat s filtrom.
chcem sa spytat, je taketo riesenie vobec realne, aby filter normalne fungoval? a je mozne za pozadie ukryt aj topitko?
dakujem za odpoved
roman

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 21:27 Micus Re: jardik.cardik
Brutální kamenolom!! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2006 17:00 jardik.cardik Re: Sid
Fotka k příspěvku tak co tomu řikate???
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2006 16:36 Sid Re: jardik.cardik
palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2006 16:36 jardik.cardik Re: Sid
budu mit jemny křemičity
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.08.2006 16:33 Sid Re: jardik.cardik
Jardiku.cardiku, ten zítřejší písek si pohlídejte, ať neobsahuje vápník - špatně by se dařilo plánovaným rostlinkám. Ten štěrk, co máte ve stávajícím akváriu, jej obsahuje hafo!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2006 15:37 jardik.cardik Re: Roman
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku tak takhle jsem to udelal do jedne durky jsem dal trubku na nasavani a vrchem vede trubka přes kterou pujde voda do akva stacilo jen z dirky sundat sitku a vse prostrci a zapojit

zitra bude pisek takže snad i dalsi foto tak zatim ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 23:57 Roman Re: jardik.cardik
Technicky to možné je,prakticky to má menší háček s tím nasáváním.Je třeba to udělat tak aby se dalo manipulovat s trubicí při běžné údržbě.Navíc pokud je tam těch děr více je nebezpečí usazování nečistot(podle výkonu čerpadla)a v neposlední řadě to může být past na ryby.
Jinak jsem mluvil s pánem,který takovéto pozadí má a vybudoval si za ním komorový filtr.1 otvor dole na nasávání(doporučuji mřížku) a 2 na výtok od čerpací hlavy(tam bych dal nějaký natáčecí difuzor abych mohl nasměrovat proud v aqa).Každopádně takováto úprava chce trocha umu a navíc ukrojí rybám podstatný kus prostoru.
V hluboké nádrži 60cm a více,při výšce 50cm a více bych se takové úpravě nebránil. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 23:35 jardik.cardik Re: nigule
ja si to myslel ale jen mě zajimalo jestli durky nesklouži prave k tomu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 23:22 nigule Re: jardik.cardik
taky bych se rada pridala k dotazu, pozadi sice nemam nyni v akva, ale kdyz tam bylo, premyslela jsem o tom, ale rikala sem si, ze nasavaci trubka by tam asi enbyla moc vhodna, ze tam tolik neproudi voda, tudiz se tam nedostane moc bordylku? ale mozna je to uplna blbost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2006 21:12 jardik.cardik – pozadí a filtr
Fotka k příspěvku v pravem rohu dole jsou 2 diry muzu dat za pozadí filtr?mam vnejši a byla by za pozadim trubka ktera by vsakovala vodu z akvaria dekuji moc.
Edit: ještě jedna je pod kořenem a druha je kousek vedle na pravo viz.obrazek
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 4193x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12633-reseni-techniky-za-3d-pozadim?od=101